Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113399) kisza25 válasza Integrale (#113398) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Az igen, az derék:D

Más:

Kezdem megkedvelni ezt a civic-et, most már 1000 km mentem vele, teszi a dolgát, semmi jele a 19 évnek és 357ekm-nek.
Lelkesen pörög, 3500 felett már húz is, a váltó pontos rövid úton jár, a gázreakció most már jó (első 300 km még volt baj, de addigra kiégettem).
A kormánynak kicsit hosszú az áttétele (bazisokat kell rajta tekerni)
Minden működik az autóban, egyedüli hiba a jobb hátsó ajtót nem zárja és nem is nyitja a központizár.
Olyan mint egy sínautó, semerre sem billen kanyarokban.
Fura, hogy annak ellenére, hogy teljesen lent ülök is látom a motorháztetőt. Ami még fura volt, hogy a szélvédőmosó megnyomása után nem töröl magátol, ami egyébként nem is hülyeség.
Hosszabb távokon azért már elkelne bele egy deréktámasz, keményre tömöttek az ülések, de oldaltartás nem sok van.
Ami nem tetszik:
110 felett hangos, főleg szélzaj
Be és kiszállás nehézkes, folyton megfejelem a tetőt.
Csomagtartó nehezen pakolható és nem tartja semmi nyitva, tegnap párom beszállt hátra amíg pakoltam, erre rámcsukódott.
Amíg a belső és műszaki tartalom szinte hibátlan, a karosszériáról ez már nem mondható el, mind a 4 kerékív rohad + minden kisebb sérülésnél nekiállt rohadni+ ajtók alja.
Amúgy motortérben olajnak nyoma sincs.
1999 honda civic 1,4is használtautó tesztünket olvashatták:D

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.