Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49094) Zsopa


Zsopa
tag

Anno Windows7-et upgrade-eltem 10-re, de a liszensz számot (matricát, dobozt stb, sok éves az a win7) elhagytam közben, azaz meg van valahol, de egyelőre nem találom... a gondom az, hogy vga-t akarok cserélni, és félek, hogy erre bezakkan a win10, mert úgy tudom, hogy hardverre izgul, bejegyzi egy központi adatbázisban a hardvert és ahhoz rendeli a liszenszet. Nyilván logikusnak tűnik, hogy a vga kártya kevésbé lényeges, és inkább a hdd, alaplap, cpu amik fontosak. Azok pedig nem változnak, tehát úgy sejtem hogy 90%, hogy nem lesz gond... azonban azt a 10% kockázatot sem szeretném vállalni, ismerve a Microsoftot (ami ugyebár általában ahol tud bekavar és megszivat).. tehát nem szeretném ha cserélem a vga-t indítom a rendszert és letilt, aztán túrhatom át a pincét, meg a padlást, hogy megtaláljam azt a számot (amit persze nem biztos hogy elfogad, hiszen az a régi win7 liszensz ugye és nem azonos az új win10 sorszámával... Erre kérnék egy egyszerű gyors megoldást (és egyszerű gyors választ), hogy hogy tudnám ennek a kockázatnak elejét venni, és tutira menni, hogy a vga kártya csere után ne érjen semmi kellemetlenség... előre is köszi... :R :R :R :R :R :R :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.