Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47151) hroberto válasza #78032384 (#47147) üzenetére


hroberto
veterán

Az a fura, hogy az Edge kedvenceken kívül mindent szinkronizált.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#47152) TRob1 válasza Norby86 (#47150) üzenetére


TRob1
veterán

Gondolom innentől már nem is lesz meglepő ha bármiféle anomália adódik a rendszeredben. :U

¤ R'n'R ¤

(#47153) vadkörte


vadkörte
addikt

Feladom...
Lassan elfogynak - illetve már elfogytak - az ötleteim. A munkahelyi gépem - W10 after AU - a WU futtatásakor nem találja a szolgáltatást. Augusztus 22 óta tegnap sikerült először csatlakozni, de csak online módon. Leszedett pár biztonsági csomagot, azóta síri csend. Illetve hibajelzés.
Az otthoni gépem - before AU - augusztus eleje óta semmiféle frissítésre nem hajlandó. A hétvégén átállítottam a lokalizációt (nyelv, hely, stb...) Egyesült királyságra, lekapott egy kummulatív csomagot, azóta se kép, se hang.

Mindkét gép tökéletesen működőképes, fut, mint a szélvész. Mindkét gépen ellenőriztem az integritást, hibátlan.
Az otthonin egy W10-es WU hibajavító talált két nem katasztrofális hibát, az egyiket javította, a másikat nem tudta, a WU így sem fut - illetve fut, de semmit nem talál - mérgemben a legutolsó MCT-lal kezdtem el lefrissíteni AU-re. Sajnos az éjjel a frissítés kezdete előtt altatnom kellett a gépet - mobilnetem van és nem akartam elfogyasztani a maradék adatforgalmi keretet, így éjfél után álltam neki, mert eléggé kihasználatlan az éjjeli 100GB-om - a frissítési állományokat letöltötte, de lefrissíteni már nem maradt idő. Majd ma. Korán kelek, így is fél kettőkor kerültem ágyba...
Ha ez sem hozza ki a beragadt állapotból, akkor fingom sincs mihez kezdek vele.
(ha kellenek a konfigok, leírom őket)

Üdv. V. Körte

(#47154) Doky586 válasza hroberto (#47146) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Azt nem mondta hogy váltsál Mac-re vagy Linuxra...? (csak tegye már le a kagylót ez a problémás ügyfél...:DD )

(#47155) raidx válasza Norby86 (#47145) üzenetére


raidx
őstag

Azt már nemtudom, honnan is származik de (#47148) movax fórumtárs adott egy linket.

Futtatás rebdszergazdaként, ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#47156) Norby86 válasza raidx (#47155) üzenetére


Norby86
őstag

Ugy is lefuttattam, nem segített. Úgy nézem mivel ebben a Redstone-ban már újabb fajta defender van, ezt nem képes eltávolítani ez a kiegészítő. Mindegy, akkor fent marad, csak ujra húzom a gépet, ne legyenek anomáliák a sok piszkálástól.

-Norbi-

(#47157) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

HALO 5 megjelenéstől összeomlott a Win10 áruház :DDD

/s

(#47158) raidx válasza Norby86 (#47156) üzenetére


raidx
őstag

Leszedte az! Mindég azt írja. Próbálj hozzáférni a defenderhewz.

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#47159) #78032384 válasza hroberto (#47151) üzenetére


#78032384
törölt tag

Akkor egyedi bug, vagy mégsem volt bekapcsolva a kedvencek szinkronja. Mindenképpen pech, mást nem tudunk mit mondani.

(#47160) KisApám


KisApám
addikt

Sziasztok!

Üres gépre telepíteném a Windows 10-et, DE NEM MEGY.. :W

A merevlemezen 2 partíció van:
Device 0 partition 1 - 917,8 GB primary
Device 0 partition 2 - 13,7 GB primary

Telepíteném a 917,8 GB-os részre, DE NEM ENGEDI...
Azt mondja, hogy nem lehet, mert a kijelölt lemeznek MBR partíciós táblája van.
EFI rendszeren a Windows csak GPT lemezre telepíthető.

A BIOS-ban nem láttam semmit, amit állítanom kellene.

MIT LEHET most csinálni? :F

MINDEN partíciót törölni kellene?

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#47161) vlevi válasza KisApám (#47160) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nem uefit kell bootolni, hanem a régi biost.
De ez maccerra.
Vagy a telepitőben a diskpart segitsegevel atalakitod gpt lemezzé. Elvileg nem jár adatvesztéssel.
Ha nem kell semmi a hdd-ről, a legegyszerbubb, ha törölsz minden particiot, és ugy telepited. Akkor át fog váltani gpt-re.

(#47162) SP4C3 válasza KisApám (#47160) üzenetére


SP4C3
veterán

TÖRÖLNI KELL AZ ÖSSZES (ÜRES) PARTÍCIÓT, MAJD LÉTREHOZNI EGY ÉSSZERŰ MAX 100 GIGÁS PARTÍCIÓT AMIRE MEHET FEL A WINDÓZ 10.

Telepítés után pedig device manager-ben leformázod a maradékot (D:) Datának. :C

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#47163) quailstorm válasza KisApám (#47160) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Igen, mindent törölni, és létrehozni egy GPT séma szerinti lemezt.

(#47164) KisApám


KisApám
addikt

Köszönöm :D :R

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#47165) vlevi válasza quailstorm (#47163) üzenetére


vlevi
nagyúr

Azthiszem, létrehozogatni nem kell. Mert, ha ures, vagyis oarticio sincs rajta, akkor gpt particios tablat csinal.
De, muvel eszembe juttattátok a 100gigas particiot, én az 1TB-t a saját gépemben meghagytam adatnak, játrknak, és eléraktam egy 120-as ssd-t rendszernek.

(#47166) Carasc0


Carasc0
őstag

Sziasztok!

Intézményi problémám lenne a Windows 10 kapcsán. Adott egy Epson EB-460 típusú projektor, mely LAN-n keresztül volt összekapcsolva a PC-vel. A képi jelet, Win7 alatt a megfelelő alkalmazással kivitte. Windows 10 alatt ugyan a segédprogram felismeri, de nem csatlakozik! Azt írja ki hogy a projektor nem válaszol. Természetesen a projektoron a source LAN-n van. Mi lehet a gond? :R

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#47167) Norby86 válasza raidx (#47158) üzenetére


Norby86
őstag

Nekem még mindig jelzi a vezérlőpultban hogy ott van, és ha rákattintok, kéri hogy indítsam el. Szóval látja és ott van, nem törölte ki sajnos, pedig többször próbáltam.

Más gondom is akadt, ezt irja ki a gép: [link]
Ez mit jelent és miért írja ezt ki a frissítések telepítése után? Hozzáteszem nem emlékszem hogy Insider tagja lennék.

[ Szerkesztve ]

-Norbi-

(#47168) Feherfy


Feherfy
tag

Üdv!

Ma telepítettem újra Windows 10-et, partíciók formázva lettek, fel is ment szépen. Egyetlen problémám, hogy minden rendszerindításkor ki kell választanom hogy Windows 10-et akarom indítani vagy a Windows setup-ot.
Alapértelmezettként Windows 10 van beállítva, ami az SSD-n található. Emellett van a HDD, illetve egy elkülönített 500 MB-os "EFI-rendszerpartíció" amit gondolom magának hozott létre. Az utóbbit se formázni, se törölni nem lehet.

Hogyan tudnék megszabadulni a windows felesleges rendszerindító kérdésétől? :D

(#47169) #18193920 válasza vlevi (#47161) üzenetére


#18193920
törölt tag

Nem elég ha a quick boot-ban nem az Uefi dvd-t választja ki hanem a sima legacy driv-ot?

A GPT ha jól emlékszem a 2 tb-nál nagyobb lemezeknél javasolt.
Viszont ha MBR telepítést választ legalább nem szabdalja szét a windows a merevlemezt, nálam egy c partíción van minden, sem rejtett sem egyéb partíció nincs mellette.

[ Szerkesztve ]

(#47170) vlevi válasza #18193920 (#47169) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nem csak 2TB miatt, hanem, hogy kihasználjuk a gép lehetőségeit.
Érdemesebb UEFI-t használni, és az UEFI csak GPT particiós tábláról hajlandó elindulni, MBR-ről nem.
Az pedig, hogy hány particióra darabolja a lemezt, a GPT-nél már nem számít. Az MBR esetén van olyan őskövület, 70-es évekbeli korlát, hogy 4db particó lehet egy lemezen.

(#47171) #18193920 válasza vlevi (#47170) üzenetére


#18193920
törölt tag

Értem én, de például egy 120 gb-os SSD-n minek legyen egynél több partíció?
Mit nyernék az UEFI-vel és mit veszítek az MBR-el ebben az esetben?
Nem vettem észre semmi hiányosságot eddig, hogy egy partíción van minden.
(halkan jegyzem meg, hogy természetesen csak a leányom laptopján van windows 10 (a suli miatt), az én gépemen (mivel használni is akarom) nem merek egy ilyen erősen béta oprendszert (w10) telepíteni, tökéletesen szolgál a hetes :D

[ Szerkesztve ]

(#47172) Land


Land
veterán

Win 8.1 64 bitem van jó ideje. Elvagyok vele, de érik a rendszer újrahúzása.
Érdemes Win 10 64 bitre frissítenem?Ha igen melyik verzióra? Nem lesznek olyan programok, játékok, melyek nem fognak elindulni Win 10 alatt? Köszi!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#47173) vlevi válasza #18193920 (#47171) üzenetére


vlevi
nagyúr

Én is csak az ingyenes frissites lehetősége miatt váltottam tizesre. Ha egy petákot is fizetni kellene érte, maradt volna a hetes.

(#47174) laposonly11 válasza Land (#47172) üzenetére


laposonly11
senior tag

Dehogynem, lesznek! Óvatosan még azzal a Win10 el, nekem is csinált olyat két frissítés között, két különböző gépen (az egyik tablet a másik laptop) hogy nem volt hajlandó az ékezetes karaktereket használni csak az angol abc-t, ugye volt nagy öröm meló közben hogy az összes ilyen magyar betűt, csak copy-paste megoldással lehetett bevarázsolni a szövegbe! :W Aztán voltak problémák a photoshoppal is, mások hangkártya problémákról is irkáltak, szóval egyelőre inkább a betonstabil Win 7, esetleg 8.

Ordo est anima rerum.

(#47175) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Sziasztok. Nálatok is van hogy a windows 10 random fagy? Egy ablakhúzásnál vagy fájláthúzásnál is? Aztán feléled de újra betölt mindent kb de van hogy csak onnan megy tovább ahol volt. Windows 8 nál nem volt ilyen. Mi van ebben így elcseszve? Pendrive ról vagy DVD ről érdemes inkább telepiteni? Legalális MSDN es windows 10 prom van.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#47176) Doky586 válasza BogyóBP (#47175) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Nincs.

(#47177) BogyóBP válasza Doky586 (#47176) üzenetére


BogyóBP
addikt

Azt érdekesnek találnám ugyanis 7 gépre telepitettem már fel és 7x is írtam ki 4 különbőző gépről és mindegyiknél valamilyen módon de jelen vannak a fagyások. Én instabilnak érzem a windows 10 et még mindig nem szalonképes, lehet visszatolom a 8.1 et amig ki nem javitják de már annyira megszoktam a felületét..

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#47178) laposonly11 válasza BogyóBP (#47177) üzenetére


laposonly11
senior tag

"7 gépre telepitettem már fel"

7 különböző konfigra?

Ordo est anima rerum.

(#47179) TRob1 válasza BogyóBP (#47177) üzenetére


TRob1
veterán

Hát pedig nálam sincs egyik gépen sem ilyesmi a 3-ból.
Sőt, mikor anyuméknál vagyunk akkor az ő gépét is használom, ott sem tapasztaltam soha ilyesmit. Tehát 4 win10es gép (1asztali 3 lapos) tuti kilőve. Pedig aztán mindegyik nagyon más konfig/márka/kor. ;)
Egy bajom van, az asztalin nem indul vmiért az Asphalt 8 :O

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#47180) #18193920 válasza vlevi (#47173) üzenetére


#18193920
törölt tag

Természetesen az áttérést én is megcsináltam.
Majd acronissal 2 perc alatt visszatettem a régi rendszert.
Ha a fórumokban már nem csak a problémákat fogom olvasni (tehát elkészül végre) visszarakom a 10-est.
A windows 7 is használhatatlan volt sp1 előtt, mindennek megvan az érési folyamata. :D

(#47181) rgeorge válasza BogyóBP (#47175) üzenetére


rgeorge
addikt

Eseménynapló?

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#47182) vlevi válasza #18193920 (#47180) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nálam a hetes a legelső perc előtt is tökéletesen működött. A publikus bétát használtam éles rendszerként, én már a win7 megjelenése előtt kecseréltem rá az xp-t, de a 10-esre csak fogcsikorgatva váltottam. Szerencsére nálam annyira nem szar, mint másoknál, de közel sem olyan jó, vagy stabil, mint a hetes.

(#47183) zoo8800 válasza vlevi (#47182) üzenetére


zoo8800
veterán

Nálam is teljesen jól működöttik a publikus béta óta, nem kellett oda SP1.
Mondjuk egy SP2 jöhetne már :D

rip and tear, until it is done

(#47184) #18193920 válasza vlevi (#47182) üzenetére


#18193920
törölt tag

Nálam azért ment nehezen a váltás anno hetesre, mert már akkor is foglalkoztam telefonokkal és program nem futott hetesen csak ikszpén.
Pont erről beszéltem én is: "Szerencsére nálam annyira nem szar, mint másoknál, de közel sem olyan jó, vagy stabil, mint a hetes"
Ennyire nem akarok megalkuvó lenni, majd ha jó lesz használni fogom, a nem annyira rossz mint másoknak , nekem nem elég
:D

[ Szerkesztve ]

(#47185) mobiltom


mobiltom
tag

Sziasztok! A minap vettem a számítógépembe egy 120-as ssd kártyát,és arra lett húzva a windows 10. Ez van most rajta:Összegző frissítés x64-alapú Windows 10 rendszerekhez (KB3176492). Ha a frissítési segédre megyek rá akkor ezt írja ki:


Előtte pedig a régi meghajtón volt még 2011-ben lett vásárolva ás azóta működött,és a legfrissebb build futott rajta.Hogy van ez most?Tudna valaki segíteni?

(#47186) quailstorm válasza mobiltom (#47185) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Milyen Windows 10-ed van telepítve? Mellesleg ha ennyire friss, akkor javaslom hogy kezdd újra egy Anniversaryval.

(#47187) mobiltom válasza quailstorm (#47186) üzenetére


mobiltom
tag

Windows 10 enterprise. Anniversary az mit jelent?

[ Szerkesztve ]

(#47188) Máté94 válasza mobiltom (#47187) üzenetére


Máté94
addikt

(#47189) mefistofeles válasza Doky586 (#47142) üzenetére

"Azért mondja mert alapból nincs, csak akkor van ha bekapcsolod a menüben.."
Hát ne haragudj de egy ügyfélszolgálat nem mondhatja valamire, hogy nincs ha csak be kell kapcsolni. mert ugye számtalan dolog van a Windowsban ami be/ki kapcsolható de ettől függetlenül az adott dolog bizony VAN!

Egyébként döbbenet számomra, hogy egy Microsoft ügyfélszolgálatos nem tudja, hogy mi van és mi nincs. Az oké, hogy nem ő a technical supporter de attól még a rendszert ismernie kéne!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#47190) mefistofeles válasza #18193920 (#47180) üzenetére

Mutass már egy fórumot bármely oprendszerrel kapcsolatban ahol nem a problémákról írnak túlnyomót többségben........

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#47191) ufonauta válasza KisApám (#47160) üzenetére


ufonauta
aktív tag

Igaz ez W8,1 telepítésre íródott, de ide is érvényes:
UEFI

(#47192) #18193920 válasza mefistofeles (#47190) üzenetére


#18193920
törölt tag

Jajj bocs, igazad van, akkor már rakom is fel :R

[ Szerkesztve ]

(#47193) mefistofeles válasza #18193920 (#47192) üzenetére

Nem mondtam, hogy rakd fel... de ha nálad az a mérvadó ha egy fórumban ódákat zengenek egy oprendszerről akkor gyanítom neked nincs fent semmi!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#47194) quailstorm válasza mobiltom (#47187) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Akkor a választ már a képen elolvashattad volna...
Enterprise nem volt sose frissíthető. Se 8->8.1 se 8.1->10, se 10->10AU. Mert a 10AU az egy új rendszer.
Azt nem tudom mi van ha egy kisebb felszereltségűt lopsz el.

(#47195) Syl válasza quailstorm (#47194) üzenetére


Syl
nagyúr

>ha egy kisebb felszereltségűt lopsz el.

:C

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#47196) steele80 válasza mobiltom (#47187) üzenetére


steele80
senior tag

Azt, hogy nagyvállalatok számára került értékesítésre és ezért a frissítési rendszere egész más. Ha te egy nagyvállalat vagy akkor tudod a frissítés menetét, ha nem az vagy akkor szerezz be egy legális verziót!

(#47197) #18193920 válasza mefistofeles (#47193) üzenetére


#18193920
törölt tag

A megérzéseid nem biztos, hogy helytállóak.
Mint sokan közülünk és is telepítettem dos-t nagy floppyról annó.
Szerkesztettem config.sys-t és autoexec.bat-ot, megküzdöttem egy hangkártyáért win 3.1 alatt :D
Végig kísértem a windows pályafutását napjainkig, és ha bele kacsintasz a blogomba, akkor látni fogod ,hogy van oprendszerem és használom is.
Természetesen mindegyik windows-t elsők között próbáltam ki, ahogy a win 10-et is.
Az anniversary frissítéstől vártam a nagy dolgokat, de ugyanolyan bizonytalan a rendszer mint előtte volt.
A mikroszaggatásokat az érthetetlen várakozásokat (pl boot során az üdvözlő képernyőnél) vagy amikor a rendszer mintha nem tudna magához térni és sorolhatnám napestig.
Sok dolgot megtudtam oldani, de egyelőre úgy éreztem, hogy ennyit nem ér ez a bizonytalan rendszer.
Valamikor biztosan jó lesz és kicsiszolják Redmondban de amint az előzőekben kérdeztem is, ha van valami ami "tökéletes" miért alkudnék meg és miért mondanám azt, hogy "jóvanazúgy"
Most megelőzöm mielőtt az jönne, hogy nem jól raktad fel, nem jól optimalizáltad stb tudok windowst telepíteni, tudok optimalizálni több száz alkalommal megtettem már.
A gépem is bőven túlmutat a rendszerigényen (nem részletezem, mert akkor az lenne, hogy nagyképűsködök).
Hát ennyi-ez van olyan, hogy az ember mellélő
:R

[ Szerkesztve ]

(#47198) mefistofeles válasza #18193920 (#47197) üzenetére

....mellélő, khm igen.....
ha nem derült volna ki az irományomból akkor ere az egy mondatodra reflektáltam:
"Ha a fórumokban már nem csak a problémákat fogom olvasni (tehát elkészül végre) visszarakom a 10-est."
Sejtettem, hogy volt már dolgod oprendszerekkel és nem vontam kétségbe a hozzáértésedet sem. De a fent idézett mondatod marhaság (bocs)! Ha most átmész a 7-es vagy 8-as topicba akkor ott is problémákba ütköző, panaszkodó usereket találsz. de ugyanez a helyzet bármely Linux disztro topicjánban is.
Szóval annyi lett volna az egésznek a veleje, hogy a negatív, panaszkodó hozzászólások aránya egy operációs rendszer topicjában semmiféle összefüggésben sincs a rendszer használhatóságával!
Részemről befejeztem.
Béke és további szép napot!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#47199) PuMbA válasza mefistofeles (#47198) üzenetére


PuMbA
titán

:K Az egész cégnél Windows 10-et használunk, otthon én is, szüleim is, sok ismerősöm is és mindenhol jól működik. Ha én arra várnék, hogy akkor rakjam fel, ha nem írnak problémákat ilyen topikokba, akkor sose raknám fel. A megjelenés után 1 hétre rá már Windows 10-em volt, hiába irkált mindenki hibákról, mert nálam nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#47200) #18193920 válasza mefistofeles (#47198) üzenetére


#18193920
törölt tag

Én befejezem csak egy utolsó gondolat az előbbiekhez.
Azokban a topikokban is benne vagyok és természetesen látom.
De azt te is tudod, hogy pl a win 7 topikban 80 % user error-ból adódó kérdéseket tesznek fel és nem rendszer hibákról bezsélgetnek.
A " hogy kell ezt vagy azt kikapcsolni és, hogy rakjam fel ezt a programot, nem ugyanaz mint az összeomlik, nem válaszol stb.
Ott most a legnagyobb kérdéskör a windows update magához térése adja.
Ugyanis sok user kikapcsolta az update szolgáltatást mert a microsoft olyan erőszakosan akart frissíteni 10-re.
ÉS sok hónap elteltével alig tér magához az update eszköz.
De ez sem a win7 hibája sokkal inkább a microsofté. Bár ha áttérnek az új frissítési módszerre (Kumulatív frissítés) ez is megoldódik.
OFF lezárva
:D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.