Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46551) VoidXs válasza Doky586 (#46548) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Dehogy urban legend. Olyan mélyen integrálják ezeket a dolgokat a rendszerbe, hogy simán kihathatnak bármire. Hivatalosan a 34 sem babrálja a kernelt, mégis threading szinten elrontja.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#46552) GEPESZ66 válasza netpeti98 (#46549) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Ez nekem is segített!

(#46553) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Sziasztok!

Windows 10-hez van klasszikus start menü app, ami ingyenes és reklámmentes?

(#46554) VoidXs válasza CsonkaImo (#46553) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Stardock Start10. Rég használtam tőlük bármit, de akkor még nem szemetültek el.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#46555) CsonkaImo válasza VoidXs (#46554) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Köszi! Nem nekem lesz, én érintetlenül szeretem a rendszert, ezért nem vagyok képben ezekkel. Kipróbálom, reméljük jó lesz.

(#46556) Syl válasza VoidXs (#46554) üzenetére


Syl
nagyúr

"30-Day Trial"...

Akkor már inkább a ClassicShell.

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#46557) VoidXs válasza Syl (#46556) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Akkor ezek szerint mégis pénzéhes disznók lettek. Pedig reménykedtem, hogy nem, régen nem volt így.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#46558) CsonkaImo válasza Syl (#46556) üzenetére


CsonkaImo
addikt

ClassicShell lett, ez jónak néz ki.

Más: A mostani Windows 10 rá lett frissítve a 8.1-re, de most szeretnénk tiszta telepítést csinálni, mert bekerül egy SSD a gépbe. Windows 8-as kulcsunk van, azzal menni fog? Vagy elég lesz bejelentkezni a regisztrált e-mail címmel?

(#46559) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Mi a fene ez a Microsoft Edge Content Process, és miért akar ez titkosított csatornákon keresztül engem becsapni? ;]

Minden esetre azért kilőttem a picsuba. :D

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#46560) raidx válasza pendre54 (#46559) üzenetére


raidx
őstag

Vagy beszedtél valamit ami az edgét használja elbújásra.

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#46561) raidx válasza CsonkaImo (#46558) üzenetére


raidx
őstag

Ha már egyszer volt egy aktivált 10 a gépen és nincs hardverváltozás (alaplap csere) akármikor lehet tiszta telepítést csinálni. Kulcsot átléped és telepítesz. Amint nethez jut a rendszer aktiválja magát.

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#46562) #78032384 válasza raidx (#46560) üzenetére


#78032384
törölt tag

Vagy már túl érzékenyek az AV szoftverek, mint nekem is régebben amíg volt Kaspersky friss rendszeren egy mezei theverge.com közben ugyanígy nyaggatni kezdett a tanúsítványokkal. (valójában semmi gond nem volt, az AV pop-up volt idegesítő)

(#46563) VoidXs válasza pendre54 (#46559) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Ha nem buheráltad a rendszert (gondolok itt arra, hogy átvetted a mappát), és azt az oldalt látogatod ebből a böngészőből, amit kiír (akár egy reklám megjelenítése céljából), akkor ez egy megbízható folyamat, ami teljesen normális dolgot csinál.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#46564) pendre54 válasza VoidXs (#46563) üzenetére


pendre54
addikt

Egy három hetes, tiszta telepítésű Win 10, semmi buhera, és azt se tudom, hogy létezik ilyen oldal.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#46565) kasa85


kasa85
őstag

Sziasztok nem tudom bug,vagy hardver.
A lényeg az,hogy egyik vinyóról 100gb fájlt át másolok a másik vinyóra.
Közben megnyitom a tálcán a startmenüt.
Ezt követően néha el kezd villogni mintha ki be húznám a monitort.
Egyszer kétszer csinálta ezt.
Valami mostani frissítés bágos ?
Friss 2x tettem újra.
Eredeti 1 évre szóló!
Windows 10 Pro.
HD Sentinel ok.
Videókártyát terheltem,mellette benyomtam a Prime95 öt,és a Wincseszter terhelést HD Sentinelben.
Azért,hogy kizárjam a tápot.
Észre vettem a lakásban,hogy amikor a bojler,vagy a gép bekapcsol villan egyet a fali égő.
Lehet a hirtelen nagy áramfelvétel miatt.
Előre is köszönöm a segítséget. :R

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#46566) VoidXs válasza pendre54 (#46564) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Ha jól értelmezem a helyzetet, egy @home-stílusú dolog (több gépre elosztott számítás) fut a gépeden, amiből valaki pénzt csinál. Nem ritka, olyan, mint amikor Bitcoin-bányászó vírust fogsz be.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#46567) #78032384 válasza pendre54 (#46564) üzenetére


#78032384
törölt tag

Szerintem csak egy téves pozitív riasztás az Esettől. Nem tudom ellenőrizni neked, mert én Defender+Adblock+JózanÉsz 2016-ot használok. De ha kilőtted akkor megvan oldva. :) Az biztos az Edge content process az rendes folyamat, az az audience izé meg talán valami reklám lehetett az oldalon ahol voltál, használj Adblockot malware ellenes listával, azzal és az AV szoftverrel már megnyugodhatsz.

(#46568) raidx válasza vlevi (#46505) üzenetére


raidx
őstag

A némi nemű előny igaz, mert nem sok de a hátréáyát még nem tapasztaltam. Ha csak az nem, hogy kicsit macerássabb a BIOS-ba belépni. Azt meg nem kell naponta! QC5000 ITX/Ph SSD, 1,5T HDD, 4 Gb ram. Szóval sem a legújabb sem a legerősebb a masinám de eddig a gyorsindítás ki/be kapcsolása indiferens volt.

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#46569) Kátai válasza kasa85 (#46565) üzenetére


Kátai
senior tag

"Észre vettem a lakásban,hogy amikor a bojler,vagy a gép bekapcsol villan egyet a fali égő."

Nem ártana villanyszerelővel átnézetni a lakás villamoshálózatát.Addig is ha lehet hosszabbítóval egy másik konnektorból(lehetőleg a lakás egy másik helyiségéből) próbáld ki hogy villan-e az égő.

[ Szerkesztve ]

(#46570) kasa85 válasza Kátai (#46569) üzenetére


kasa85
őstag

Nem csinálja :)
A szobában azt tudom zárlatos a konnektor.
Túlfesz védelmi kapcsolóm levédte az egyik konnektort.
Kintről a konyhából vezetem be az áramot.
Eddig lekopogom nincs baj.
Jah HD Sentinel szerint 1610 adatátviteli hiba volt.
Ez nem az oprendszeré volt,hanem amin voltak a dokumentumok.
Levegő sprayel befújtam oda eddig nincs gond nincs villanás.
Azt tudom a startmenü az természetes.
Az szokott sok embernél villogni.
Vagy is a tálca.

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#46571) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Mostmár bizonyos: a 1607-nek drivergondjai vannak, de súlyosak:( Tegnap egy pendrive csatlakoztatása küldte padlóra a tiszta telepítéssel felrakott asztali gépünket, most 1 perce pedig a laptopom (ami frissítve lett 1607-re) vágta hanyatt magát az USB-n csatlakoztatott fényképezőgéptől. Jelen pillanatban imádkozom, hogy ne téglásítsa a fotógépet firmware-frissítés közben...

Nem azzal dicsekedtek M$-ék még kb a vista idején, hogy nincs több kékhalál:F? Az elmúlt 1 héten több fagyást láttam, mint kb XP alatt összesen, pedig azt SP1-től win7-ig toltam anno....

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#46572) kasa85 válasza t72killer (#46571) üzenetére


kasa85
őstag

Nekem a Kontroller nem rezgett egy jó darabig :(
Meg annál jött elő legelőszőr a villogós effekt.
Ami vicc fel tesz magának egy Nvidia drivert.
Pedig volt az alapon.
Saját magam tettem fel.
Le van töltve az össze Nvidia driver.
Mikor telepítem a Winfows 10 et ki húzom a netkábelt véletlenül se szedje le az Update a maga kis
VGA Driverét.
Egyből felrakom az Nvidia drivert utána engedem csak netre.
Frissítés után kontroller nem rezgett.
Klaviatúrám ki kapcsolt időnként.
Valamit akkor ott ronthattak el.

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#46573) VoidXs válasza t72killer (#46571) üzenetére


VoidXs
nagyúr

A felhasználói programok nem okozhatnak csak kékhalált, a driver- és kernelhibák igen.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#46574) King Unique válasza t72killer (#46571) üzenetére


King Unique
titán

Azért az meredeken hangzik, hogy egy pendrive csatlakoztatása kifekteti a rendszert, hacsak nem vírusos... :DDD Nálam pl. nem, USB 2.0/3.0 típusok, de még külső HDD/SSD sem. Szóval nem ártana tudni, hogy nálad pontosan milyen pendrive okoz ilyet, milyen USB-portban, milyen gépen stb. :F

[ Szerkesztve ]

(#46575) t72killer válasza King Unique (#46574) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Kétlem, hogy a fényképezőgépem vírusos lett volna :Y. Amúgy kísértetiesen hasonlított a két eset, pedig totál más USB eszközről és totál más gépekről van szó.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#46576) VoidXs válasza King Unique (#46574) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Az enyémet a boot fektette ki... :U

Igen, a frissítés hibás, háromszor is telepítettem, mindig ez volt.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#46577) t72killer válasza VoidXs (#46576) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Akár publikálják akár nem, valamit reszeltek a driverkezelésen, máskülönben nem indítottam volna sorozatos igp-fagyással, aztán meg ezek a paranormális USB-sztorik. Jó nagy égés lesz, ha vmi munkahelyi eseményen egy kölcsönpendrive reflexből kifekteti a gépet:Y

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#46578) VoidXs válasza t72killer (#46577) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Hát pedig ha nem tiltod le a frissítést, ez lesz. Biztos nagy balhé lesz ebből a frissítésből.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#46579) King Unique válasza t72killer (#46575) üzenetére


King Unique
titán

Fényképezőgép még hagyján, de azért pendrive-nál benne van a pakliban. Illetve utóbbinál, ha pl. nem tud hozzá eszközillesztőt telepíteni, akkor max. ismeretlen eszközként jelenik meg. De, hogy emiatt a rendszer megfeküdjön, oda már extrémebb dolog kell. Persze konkrétumok híján, továbbra sem lehet rá semmit mondani...

(#46576) VoidXs: az enyémet meg nem. :P Illetve vsz az adott hardveres / szoftveres környezet is számít.

[ Szerkesztve ]

(#46580) t72killer válasza VoidXs (#46578) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Késő, a család összes gépén fent van, hálistennek nejem nem panaszkodott még, csak a fennhatóságom alatt lévő 2 gép köhögött. 100%, hogy vmelyik driverre allergiás a rendszer (mi másért omlana össze új eszköz csatlakoztatásakor), remélhetőleg megszűnik, aztán ha kijön a "redstone2", akkor kicsit elővigyázatosabb leszek.

#46579: friss Avira vírusirtó van a gépen - ennek harapnia kéne a kártevőre, ill házirendben tiltva van az összes autorun-autoplay baromság, ergo a pendrive maga nem kellene, hogy bármit feltegyen. Túl sok konkrétumman nem tudok szolgálni, xéves sony usb 2.0 pendrive ha jól emlékszem usb 3.0 csatiba dugva. A másik eset sony rx100iv fotógép a laptop usb 3.0-ás csatijába dugva. Érdekesség, hogy ismételt csatlakozáskor már nem fagy le, "tanul" a rendszer.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#46581) kasa85


kasa85
őstag

Hol tudom megnézni melyik verzió van rajta ?
Build vagy hogy írják ?
Megvan sztornó.

(#46582) t72killer
Köszi :) :R

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#46582) t72killer válasza kasa85 (#46581) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

cmd->winver

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#46583) King Unique válasza t72killer (#46580) üzenetére


King Unique
titán

Ilyen pendrive-om pont nincsen, de az egyes Maxell / Kingston / Transcend modellek nálam jól működnek. Érdemes lenne USB 2.0 portban is kipróbálni, illetve ha PC, akkor azoknál az előlapi 3.0 portok szoktak produkálni érdekes dolgokat és inkább a hátlapi portok használata javasolt.

(#46584) raidx válasza King Unique (#46579) üzenetére


raidx
őstag

Nekem a TH2 egyik frissítésével kezdődött, hogy a 2 gigástól nagyobbak nagyon lassan kapnak illesztőprogramot, vagy xsak rebót után. A szülinapi még rosszabb volt. Remélem sikerül kihagyni addig még nem teszik rendbe.

[ Szerkesztve ]

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#46585) Doky586 válasza t72killer (#46577) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

"Akár publikálják akár nem, valamit reszeltek a driverkezelésen"

Már a w10 megjelenésekor meghirdették az új módit, és adtak 1év haladékot az alkalmazására... Mostanra lejárt az 1éves türelmi időszak. Azon eszközgyártók akik nem frissítették ennek fényében a drivereiket annak eszközeivel vannak gondok, kékhalál és minden más finomság..

(#46586) t72killer válasza Doky586 (#46585) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

"Azon eszközgyártók akik nem frissítették ennek fényében a drivereiket " - pendrive-ról van szó :F

#46583: A laptop már nem harap a kamerára, ergo azt már nem tudom reprodukálni, az asztali is csak első alkalommal csinálta. Gondolom a sokkból tanult és helyrerakott valamit (nem netről, az eset alkalmával a laptop egyáltalán nem volt netre kötve, az asztali pedig nem jelzett driverletöltést, amit azért szokott...)

#46587: Kemény... Átküldöm a fiam bölcsis "osztályát", h szedjék rendbe a dolgokat a M$ házatáján:W

Más: el is felejtettem jelezni, hogy a frissített laposon szerencsétlenkedik az explorer.exe (v vmelyik haverja). Reggel azzal fogadott a gép, hogy a tálcáról eltűnt az összes ikon:Y

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#46587) Zoz válasza t72killer (#46575) üzenetére


Zoz
őstag

Szerintem ugyanaz a hiba lehet, ami miatt Kindle Paperwhite is kékhalált okoz a szülinapi frissítés után. (Erről már számos oldalon írtak).
Szerintem a partíció kezelést kúrhatták el, nem kicsit, nagyon...
A kindlés esetben a PARTMGR.SYS száll el, és ott van még az a gyakori eset is, amikor egyes partíciókat RAW-nak lát.

(#46588) semetka


semetka
őstag

Ha ennyi a driver-rel a gondd akkor lehet nekem is ez a probléma?

[link]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#46589) t72killer válasza semetka (#46515) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Simán lehet, hogy driverprobléma:R. Az alaplapi USB-driverek körmére lehet esetleg ránézni, bár ezt a winf@snak saját magának kellene frissítenie.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#46590) #78032384


#78032384
törölt tag

Kirúgtak rengeteg mérnököt, tesztelőt, mert azt hitték a fundamentálisan béna insider programjuk és a béna feedback app elég lesz. Hát nem. Ezért a sok driver, alvás, wifi, usb eszközök gebasz.

(#46591) raidx válasza Zoz (#46587) üzenetére


raidx
őstag

Mikor visszaraktam a TH2-őt közölte a telepítő, hogy csak tiszta telepítés lehetséges mert az előző windows nem mgfelelő helyre lett telepítve. Az is tiszta telepítés volt és egy üres partíciót kapott. Mégis a teljes SSd-t törölte nem csak a sajátját. Ugyan úgy törlődött a teljes SSD a TH2 visszarakásakor. Tehát valami nagyon nem stimmel a szülinapossal!

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#46592) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Hogyan lehet eltávolítani egy Acer laptopról a sok szemét programot? Egy csomó Acer hulladék, meg McAfee cucc van fent, szeretném őket eltávolítani.

A powershelles megoldás amit találtam pl:
Get-AppxPackage *3dbuilder* | Remove-AppxPackage
az csak az MS programoknál működik ahogy nézem.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#46593) netpeti98 válasza CPT.Pirk (#46592) üzenetére


netpeti98
addikt

Vagy eltávolítod őket egyesével, vagy csinálsz egy tiszta telepítést.

(#46594) CPT.Pirk válasza netpeti98 (#46593) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

A gép nem az enyém, az oprendszer sem rajta. Viszont eltávolítani nem engedi a kérdéses appokat. Rányomsz az eltávolításra de nem történik semmi.

Amit tudtam, azt már leszedtem egyesével. Divx packtól kezdve minden felesleges szemét fel volt telepítve erre az amúgy zsír új gépre, szerencsétlen majd 2 percig bootolt, 4 magos Celeron N2940, 4GB ram, 1TB vinyó... - Aspire E 17

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#46595) netpeti98 válasza CPT.Pirk (#46594) üzenetére


netpeti98
addikt

A vezérlőpultból vagy a gépházból próbálod őket eltávolítani? Ezek sima desktop alkalmazások, ha normálisan vannak megírva és van bejegyzésük az eltávolítás listában, akkor nem kellene gondnak lenni.

(#46596) CPT.Pirk válasza netpeti98 (#46595) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Igen ott. Rámegyek, hogy uninstall. A kis ablakban megint uninstall, ekkor egy pillanatra dolgozik valamit majd abba is hagyja. Se hibaüzenet, se semmi.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#46597) netpeti98 válasza CPT.Pirk (#46596) üzenetére


netpeti98
addikt

Személyes tapasztalatom nincs vele, de gyakran szokták ajánlani a Revo Uninstaller-t. Egy próbát megér.

(#46598) Popes válasza CPT.Pirk (#46596) üzenetére


Popes
őstag

Neked is a Geek-et tudom ajánlani, ami nem megy simán azt kényszerített eltávolítással tudod leszedni és nem hagy szemetet.

Deus ex machina

(#46599) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Na az IObit uninstaller szedi le a dolgokat. Miért kell ehhez külön programot feltenni? :U

Most még tolhatok víruskergetést is, mert bár új a gép, a böngésző minden második kattintásra átirányít valahová, pedig UAC sincs kikapcsolva aztán mégis benyeltek ezt-azt...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#46600) netpeti98 válasza CPT.Pirk (#46599) üzenetére


netpeti98
addikt

"Miért kell ehhez külön programot feltenni?"

Valóban nem ez lenne a normális viselkedés. Olyan mintha sérült lenne a rendszer. Szvsz kicsit szigorúbban kellene fogni a Microsoftnak a gyártókat az előtelepített szoftverek szempontjából.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.