Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47101) SAMG3 válasza raidx (#47036) üzenetére


SAMG3
tag

A defender ki van kapcsolva és mikor meg akarom nyitni a kezelőjét írja is a win h ki van kapcsolva bla bla bla

(#47102) Norby86 válasza Syl (#47100) üzenetére


Norby86
őstag

Akkor megfogadom a te és az előtted szóló tanácsát is. :) Viszont a Thumbs.db fájlokat a gyorsítótárazás okozza? Mert engem ezek zavarnak. Ha az okozza azért azt kikapcsolnám, már ha nem okozok ezzel lassulást a rendszerbe. Illetve a hibernálást is,mert csak 64 GB-os SSD-m van, minden hely aranyat ér. :DD

"kivéve a w10 spyware moduljait" Ez alatt a defendert is érted? :) Mert azt megfigyeltem, ha bevan kapcsolva akkor lassítja a rendszert. De hog yőszinte legyek nemtudom mit érdemes helyette használni... :/ Avira? Olyan ami nem fogja így a gépet.

[ Szerkesztve ]

-Norbi-

(#47103) csixy válasza Norby86 (#47076) üzenetére


csixy
addikt

Nem öreg az alaplap és nincs meg a tápfesz a kis USB-s vinyónak? Próbáld saját tápos házba átrakni!

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#47104) Norby86 válasza csixy (#47103) üzenetére


Norby86
őstag

Ez a vinyó a routerre van kötve, onnan osztja hálózatra a tartalmát, eddig sosem volt vele gond. Külön tápról megy a vinyó hiszen ez 3,5"-os, nem a piciket 2,5"-os vinyó. :) Azóta nem fordult elő ez a probléma, szóval nem tudom az okát. Akkor egymás után dobálta el a kapcsolatot, most meg stabilan tartja. De lehet valami a routerben haldoklik. A netet is néha random eldobja.

-Norbi-

(#47105) csixy válasza Norby86 (#47104) üzenetére


csixy
addikt

Próbáld kicserélni a router tápját.

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#47106) SAMG3 válasza Nemdick (#47039) üzenetére


SAMG3
tag

Kikapcsoltam már 1x az indexelést. Azt hittem az úgy is maradt, de mindne ujraindításnál ki kell kapcsolni és úgy néz ki rendbejön. Már a gépházban mindent kikapcsoltam szó szerint mindent a lehető összes kényelmi szolgáltatást amit nem használok, mert a gép csak játékra van. Van több féle leírás erre az indexelésre de egyik sem működött úgy h ujra indítás után ne kelljen ujra kilőni.

(#47107) Norby86 válasza csixy (#47105) üzenetére


Norby86
őstag

Ez okos gondolat, megfogom ezt is vizsgálni akkor.

-Norbi-

(#47108) tordaitibi válasza Syl (#47100) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Ha mar kikapcsolas, a szolgaltatasok kozul mit lehet kiloni?
Keresgeltem de nem nagyon talalok erre vonatkozo jo leirast.

(#47109) Askformore


Askformore
senior tag

Sziasztok,

játékok alatt nem kaptok ezekhez hasonló directX hibaüzeneteket?

Erős a gyanúm, hogy az egyik frissítés tett keresztbe, esetleg valami javaslat, hogy miként tudnám újrainstallálni a dx-et? Van ez a webinstaller, de az azt mondja, hogy nincs szükség installálásra, mert már telepítve van, nem tudok repair-re nyomni.

(#47110) Ralond


Ralond
tag

Sziasztok!
Ma este alvó állapotból kapcsoltam be a laptopomat, de csak a fantomfiókba akar bejelentkezni. A fantomfiókot az ESET hozta létre. Felhasználóváltásra lehetőséget sem ad, bekapcsolás után rögtön abba lép be. Olyan mintha a másik fiók ott sem lenne. Valakinek van valamilyen ötlete? :O :W

(#47111) #78032384 válasza Norby86 (#47102) üzenetére


#78032384
törölt tag

A thumbs.db ahogy neve is mutatja egy adatbázis, amikor megnyitsz egy mappát képekkel akkor egyszer megcsinálja az előnézetet a fotókról és eltárolja. Hogy ne kelljen minden megnyitáskor újra generálni. Kikapcsolható funkció, ha zavar.

spyware modul alatt a kolléga ironizált a Win szolgáltatásokra mint telemetria, pozíció megadása stb. vannak akik paráznak ezeken. Szerintem csak a Windows Update internetes megosztást érdemes kilőni, meg az éjszakai karbantartást, hogy ne ébressze a gépet az éjszaka közepén. Van pár bosszantó default beállítás friss telepítésen.

Defender néha hajlamos rendesen pörgetni a gépet, amúgy elég védelem kiegészítve reklámszűrővel és józan ésszel. A nagy AV csomagoknak is megvan a maga baja, vagy túl sokat nyaggat, téves jelzés, felesleges optimalizáló modulok, nem egészen stabil Win10-en stb.

[ Szerkesztve ]

(#47112) Popes válasza tordaitibi (#47108) üzenetére


Popes
őstag

Erre azért nem találsz jó leírást mert mindenkinek mások a felhasználói szokásai, más programokat, alkalmazásokat és hardvereket használ.
Leírhatnám hogy én hogy heréltem ki a rendszert a saját igényeim szerint de nagy a valószínűsége hogy előbb utóbb belefutnál valami hibába amiről fogalmad se lenne(más kívülállónak sem) hogy mi okozza, miért nem megy valami, vagy mi okozza az anomáliát. Ezért nem is javaslom hogy ilyen leírások alapján kezdjél el letiltogatni dolgokat.(csak ha tényleg tudod hogy mit csinálsz :) )
Ha mégis nekiállsz, javaslom hogy kis lépésekben és minden esetben visszaállítási pont létrehozása után kezdj neki. :R

Deus ex machina

(#47113) Norby86 válasza #78032384 (#47111) üzenetére


Norby86
őstag

Az a furcsa hogy nekem olyan mappába is tett Thumbs.db fájlokat ahol nem voltak képek csak zenei fájlok meg program telepítők. :/ Hol tudom ezt kikapcsolni hogy ne csináljon ilyen thumbs.db fájlokat?

A win update megosztást én mindig kilövöm, telemetriát is parancssorbol kitörlöm, plusz a frissen telepített gépnél a kezdőképernyőn mindent kikapcsolt állapotra álíltok, ezek megvannak. :)

Akkor azt mondod a többi védelem sem jobb mint a Defender? Mármint ami kevésbé terhelné a gépet. Mert akkor hagyom fent bekapcsolt állapotban.

[ Szerkesztve ]

-Norbi-

(#47114) hroberto


hroberto
addikt

Van egy kis gondom.
Vettem ma egy Lenovo Miix 310-et Windows 10-el.
Meglévő MS fiókkal bejelentkeztem, de az Edge alatt se híre sem hamva az elmentett kedvenceknek. Hogy lehetne előcsalogatni őket?

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#47115) csixy


csixy
addikt

Nem tetszik, hogy az éves frissítés visszakapcsolja a fastbootot, hogy viszarak egy alap hálózatai biztonsági beállítást , hogy új nyomtató drivereket telepít. Még jó, hogy az alapértelmezett nyomtató izéjét nem teszi vissza be állásra!A torrentes windows update általában nem zavar, de ha a gép egy nagyobb hálózatba van beállítva , ott általában a rendszergazda blokkolja ezt és ezzel az Update-ot is.

[ Szerkesztve ]

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#47116) #78032384 válasza hroberto (#47114) üzenetére


#78032384
törölt tag

Nem mindig azonnali a szinkron. IE-ben látszanak? Ha igen, egyszerűbb onnan importálni.

(#47117) hroberto válasza #78032384 (#47116) üzenetére


hroberto
addikt

Az IE-ben csak ősrégi még abból az időből származó kedvencek vannak amikor az még az IE-t használtam.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#47118) #78032384 válasza hroberto (#47117) üzenetére


#78032384
törölt tag

Feltételezem akkor Windows telefonod van és onnan kéne MS fiókon keresztül. Ellenőrizted gépen Settings és Edge-ben is és mobilon is a szinkron beállításokat? Sajnos sokan panaszkodnak erre is, mivel azt írtad ma vetted a gépet egyből arra gondoltam csak egyszerűen a szokásos lassúság. Amikor AU friss telepítés után néztem nekem is hiányoztak, közben még csináltam a programok telepítését és egy újraindítás után már azért szinkronizált a háttérben, fél-egy óra biztos eltelt. Ha automatikusan béna, legalább csinálnának a OneDrive-ba egy kézi kapcsolót: izé szinkronizálj most. Egyébként nem is bízok teljesen benne, fájlba is elmentem inkább a kedvenceket. Esküszöm 8.1 gép és 8.1 telefon között sokkal megbízhatóbb kapcsolat volt, mentés, tabok, kedvencek minden azonnal és még gépről is lehetett egy kattintással appot telepíteni mobilra.

[ Szerkesztve ]

(#47119) core i7


core i7
addikt

Melyik stabilabb/gyorsabb

WIN7 WIN8.1 WIN 10

Windows 7 em van jelenleg szívem szerint WIN10-re váltanék a DX12 végett (már frissítettem csak visszaraktam a 7-et) Csak ,hogy nekem a gyorsaság stabilitás az első melyik a 3 oprendszer közül a jelenleg legajánlottabb? Vagy maradjak a 7 nél?

(#47120) Doky586 válasza core i7 (#47119) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Amit itt megtanultam hogy e topikban csak panaszkodni illik a 10-re, ha nem így tesz valaki azt lehurrogják. De bárhogyis döntesz, csak magadat hibáztathatod..

(#47121) core i7 válasza Doky586 (#47120) üzenetére


core i7
addikt

Azért valjuk be volt egy-két dolog amiért ilyen előítéletek születtek a Windows 10-ről
Azért is kérdem a sok Build nak csak lett valami haszna meg a sok aniversarynak stabilabb már vagy van olyan stabil mint a 7/8?

[ Szerkesztve ]

(#47122) Popes válasza core i7 (#47119) üzenetére


Popes
őstag

Használd nyugodtan a 10-et, ha esetleg valami megoldhatatlan vagy számodra nagyon zavaró dologba futsz bele akkor majd elgondolkozol hogy hova tovább. :)
A 10-nél nagyon random hogy kinél stabil kinél nem, ha szerencséd van akkor használod minden gond nélkül(legyen így) ha nincs, és megvagy még DX12 nélkül vagy már nem bírod idegileg akkor én a 8.1-et ajánlanám.

Az anniversaryt meg a frissítéseket meg inkább nem véleményezem, :)) (én visszamentem az előző buildre de van olyan ismerősöm aki köszöni szépen jól elvan még mindig a 240-es verzióval)

[ Szerkesztve ]

Deus ex machina

(#47123) core i7 válasza Popes (#47122) üzenetére


core i7
addikt

7 ről akkor mindenképpen érdemes legalább 8.1 re váltani ezekszerint?

(#47124) Popes válasza core i7 (#47123) üzenetére


Popes
őstag

Első lépésben nyugodtan mehet a 10 :K de ha tényleg nem jön be akkor is még mindig jobbnak tartom a 8.1-et a 7-nél.(egyéni vélemény, majd jól megcáfolnak :D )

Deus ex machina

(#47125) GEPESZ66 válasza Popes (#47124) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Nekem három gépen is stabil a 10,a fiam játszik is rajta.

(#47126) hroberto válasza #78032384 (#47118) üzenetére


hroberto
addikt

Igen, Windows telefonom van, de ott nem használom az Edge szinkront. Van egy másik tabletem, amit el akarok adni, és azon azon elmentett kedvencek hiányoznak.
Viszont szinkron történt, mert pl. a háttérkép ugyanaz lett mint a régi gépen.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#47127) zsamiatt


zsamiatt
őstag

Sziasztok, Van egy win 10-s tablettem amire szeretném feltenni az évfordulós frissítést. A win updateban nem látszódig de a frissítési segéd felpakolná. 30 % körül -a kék képernyőn- egyszer csak kilove a gépet. Vissza kapcsolva pedig a korábbi Windowst állítja vissza. Driver a készülékhez nem lesz újabb. Elvileg ez az intel cucc nem támogatott már Win 10-zel sem normálisan. Viszont legalább megy a 10. Amit nem értek, hogy a frissítés miért nem mászik fel rá ettől még.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#47128) quailstorm válasza zsamiatt (#47127) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Azért elegendő hely van? Tabletek 32GB-osak többnyire, de láttam má 16-ot, meg drágán 64-et is.
Tiszta telepítést megnéznék a helyedben, de nem vérpistike Enterprise, hanem Home és WIMboot meg tömörítés mellett.

(#47129) raidx válasza SAMG3 (#47101) üzenetére


raidx
őstag

A defendert kikapcsolhatod attol a malware keresőja még aktív marad! Avira víruskergető kikapcsolta a defendert. Mi a fenéért lassult be minden, a malware kereső észnélkül dolgozik. Raktam fel másik malware keresőt amit én irányithatok, de a beépítettet ez nem érdekelte. akkor is végezte a dolgát. Fogtam magam és az egész defendert elávolítottam. Amúgy is gyenge a védelme nagyon. Mikor időnként rájön az Avirára, hogy átnézi a gépet csak onnan tudom, hogy kiírja egy ablakba. Amúgy nem veszem észre. Korábban a Win 7-et nem vérteztem fel semivel és tiszta maradt a gépe. Igaz inkább munkéra van és ezért kevés helyen nézelődöm.

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#47130) zsamiatt válasza quailstorm (#47128) üzenetére


zsamiatt
őstag

Mikor indul a telepítő azt írja van elég hely.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#47131) hroberto válasza hroberto (#47114) üzenetére


hroberto
addikt

A Microsofttal történt kommunikáció után kiderült, hogy ez a "hiper-szuper" Edge arra képtelen 2016-ban, hogy az elmentett könyvjelzőket, jelszavakat stb. felhőben tárolja. Nem is tudom, hogy ezt a Chrome már hány éve tudja.
Úgyhogy mivel a régi gépem már lepucoltam, az Edge-ben tárolt adataim mind kuka! :W
Szarjon sünt az összes!

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#47132) TRob1 válasza hroberto (#47131) üzenetére


TRob1
veterán

Be tudod ide szúrni a beszélgetést? Vagy csak szóban történt? :F Mert én úgy tudtam hogy az MS fiókoddal szinkronizál.

És akkor ez a beállítás mi az Edge-ben?

És akkor mitől lett mindenem meg a Laptopon is az Edge-ben ami az asztalimon volt?
Illetve az előbb próbaképp elmentettem egy oldalt a kedvencek sávra és a könyvjelzők közé is asztalin, majd laptop bekapcs, és ott is megjelent mindkettő (igaz, nem rögtön, kellett egy kis idő).

szerk: Nálam majdnem pont ugyanaz volt a szitu mint nálad tegnap, 2 "aprócska" kivétellel:
1) Nem tegnap hanem múlt pénteken vettem egy laptopot 2) Bejelentkeztem MS fiókkal rajta és ott lett mindenem az Edge-ben. :B :)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#47133) Popes válasza hroberto (#47131) üzenetére


Popes
őstag

Azért illet volna neked is a törlés előtt informálódni. :U
Ja amúgy egyik böngésző sem ment automatikusan felhőbe, ami tudja is azon is neked kell beállítani a szinkronizálást. :)

Deus ex machina

(#47134) Cicero válasza istvankeresz (#47095) üzenetére


Cicero
őstag

Ezt nem értem. Ha csupaszra formázom a vinyót az összes partícióval együtt és egy dreamsparkos windows-t telepítek, de a laptophoz kapott oem windows kulcsával, minden rendben lesz? Vagy így garivesztés is lehet?...

(#47135) Zoz válasza Cicero (#47094) üzenetére


Zoz
őstag

Ha egyszer már fent volt a gépen a Win 10, akkor már nem is kell kulcs, a hardver alapján aktiválja. Ezt írja is a telepítő, hogy újratelepítéshez ne írj be kulcsot.
Csak arra figyelj, hogy ugyanolyan változat legyen (Home/Pro).

(#47136) wjbhbdux válasza Cicero (#47134) üzenetére


wjbhbdux
veterán

nem kell csupaszra formázni, ott van a gyári visszaállításra lehetőség a beállítások között, akkor nem fog semmi elveszni és kapsz egy frissen telepített windowst.

/s

(#47137) hroberto válasza TRob1 (#47132) üzenetére


hroberto
addikt

Telefonon beszéltünk.
A gépek közti szinkron működik. Viszont ha mondjuk egy gépem van és történik egy rendszer összeomlás, emiatt újra kell telepíteni a Windowst, akkor megint bukta van. Hacsak kézzel nem mentetted ki valahova a kedvenceket.
Mivel már a Chrome és az IE is tudta ezt a felhőben tárolást, eszembe sem jutott, hogy az Edge ne tudná. Úgyhogy ez egy rohadt nagy hideg zuhany.
Letöltöttem a Chrome-ot, bejelentkeztem, és rögtön meglett az adatok egy része, amit még anno a Chrome mentett el.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#47138) TRob1 válasza hroberto (#47137) üzenetére


TRob1
veterán

Chrome az tiszta, évek óta azt használom. Ott nincs ilyen gond. Csak mostanság "áttértem" Edge-re, és azért nem szeretnék mindent bukni ha úgy adódna.

¤ R'n'R ¤

(#47139) hroberto válasza TRob1 (#47138) üzenetére


hroberto
addikt

Megint felhívtam őket, és felhívtam a figyelmét a "Kedvencek és olvasólista szinkronizálása" opcióra. Az volt a válasz, hogy nem is tudott erről, és nem is tudja mit takar.
Vakvágány... Marad a Chrome, és a szopás a bukott adatok miatt!

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#47140) mefistofeles válasza hroberto (#47131) üzenetére


mefistofeles
addikt

Ez így ebben a formában biztos nem igaz........
Mióta edge-t használok többször is volt törölve, újraparticionálva az egész merevlemezem. Új tiszta win 10 telepítés után azonnal ott volt az edge-ben az összes könyvjelzőm, jelszavam. Ha úgy lenne ahogy írod akkor honnan tette volna fel? Nálam minden nullára lett pucolva.......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#47141) hroberto válasza mefistofeles (#47140) üzenetére


hroberto
addikt

Akkor nálam miért nem jó?! Meg miért mondta az ügyfélszolgálat, hogy nincs felhő szinkron az Edge alatt?!
Egy gépet használsz?

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#47142) Doky586 válasza hroberto (#47141) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Azért mondja mert alapból nincs, csak akkor van ha bekapcsolod a menüben..

De arról ők nem tehetnek hogy TE nem kapcsolod be ( =nem kéred ) ezt a szolgáltatást.. (azon másik gépen amit kukáztál)

[ Szerkesztve ]

(#47143) Portász


Portász
tag

Kedves fórumozok segítségre lenne szükségem egy apró probléma megoldására.
Windows 10 évfordulós verzióban nem tudom kikapcsolni az alvómód utáni bejelétkezést.
Előző verzióban az energia gazdálkodásnál volt opció a jelszó kérés .
Windows indításkor automatikusan belép ,ott nincs is probléma .
Az alvómódból való felébresztéskor jön a bejelentkező ablak,hiába hogy automatikus a bejelentkezés itt mégsem teszi meg .Tudnátok segíteni a megoldásban ? Előre is köszönöm

(#47144) junior11


junior11
veterán

Sziasztok, már egy jó ideje nem működnek a bővítmények az Edge böngészőben, az ABP nem blokkol szinte semmit, az MS translator sem fordít, már meg sem jelenik a listában, továbbá a bővítmények ikonjait (ABP, Office stb.) kiraktam de hiába klikkelek rá semmi sem történik, az újratelepítés sem segített. Vmi ötlet, mi lehet az oka? Köszi.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#47145) Norby86 válasza raidx (#47129) üzenetére


Norby86
őstag

"Fogtam magam és az egész defendert elávolítottam."

Ennek valaki leírná a pontos menetét? Úgy tudtam eddig hogy csak kikapcsolni lehet. Miként tudom én eltávolítani a teljes Defender víruskergetőt? Mert engem is a folyamatosa Malware keresése bosszant.

[ Szerkesztve ]

-Norbi-

(#47146) hroberto válasza Doky586 (#47142) üzenetére


hroberto
addikt

Nem! Azt mondta, hogy az Edge NEM tud ilyet. Az volt a tanácsa, hogy használjak más böngészőt!

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#47147) #78032384 válasza hroberto (#47126) üzenetére


#78032384
törölt tag

És a tableten be volt kapcsolva az Edge szinkron? Ez valami rejtélyes eset lesz. Az ügyfélszolgálat gyakran fogalmatlan, hogyne tudná az Edge az MS fiók felhős szinkront.
Most nyáron AU-t formázás után tettem fel és MS fiók belépés után szinkronizált mindent, ami korábban be volt állítva hogy szinkronizálja. Háttérkép, tálca helye, Edge kedvencek, jelszavak... csak a felhőből jöhetett, mert nincs más Win10 eszközöm. Nekem csak annyi a bajom nem egészen azonnali a szinkron és miért láthatatlan helyről teszi vissza. Miért nincs MS fiókban vagy OneDrive-ban egy felület, ahol látszik minden. És akár egy kézi szinkron gomb is.

(#47148) movax válasza Norby86 (#47145) üzenetére


movax
őstag

Egy Defender Uninstaller nevű kis progival, innen.

(#47149) netpeti98 válasza hroberto (#47146) üzenetére


netpeti98
addikt

A support hajlamos hülyeségeket beszélni. :(

[ Szerkesztve ]

(#47150) Norby86 válasza movax (#47148) üzenetére


Norby86
őstag

Letöltöttem, lefuttattam, ezt irta ki:

Removing Windows Defender Service...
Removing Control Panel entry...
Error removing Control Panel entry.
Removing Windows Defender registry key...
Error removing Windows Defender registry key.
Removing misc Defender registry keys...
Windows Defender misc registry keys deleted.
Removing 64bit specific registry keys...
64bit Defender registry keys deleted.
Removing Windows Defender from Program Files...
Error removing Windows Defender Program Files folder.
Removing Windows Defender from ProgramData...
Error removing Windows Defender ProgramData folder.
Removing Defender from Program Files (x86)...
Error removing Program Files (x86) folder.
Process completed with errors.

Mi lehet a gond? Nem tudja letörölni. :( Pedig direkt kikapcsoltam a Defendert a felügyeleti sablonok - windows összetevők résznél.

-Norbi-

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.