Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tschubi


Tschubi
tag

Hm. A sima Note 10-hez képest valóban drága. Hiába az NFC és a több ROM/RAM. De majd lesz ez (is) olcsóbb.

(#2) Örni


Örni
senior tag

Ha a Xiaomi nem gyártana telefont miről írna a mobilarena? :D

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#3) batai15


batai15
félisten

Igazából a cég legtöbb készülékére valid ez a cím .

(#4) Graphics


Graphics
Jómunkásember
LOGOUT blog

Sima Redmi Note 10-est venném inkább.

Helio helyett pedig már a Dimensity-t.

CMF Phone 1 kicsomagolás - https://youtu.be/jB8Q0ouKdPw

(#5) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Jé, egy Xiaomi telefon, ami nem kapott plecsnit :K

Alice most realista volt :R

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#6) jFox


jFox
őstag

Eljátszották ugyanazt, mint anno Redmi Note 8/8T-vel. :( Akkor sem volt szimpatikus, most sem... Annyi, hogy ott valóban csak az NFC volt a plusz, de ahogy olvasom, lényegében itt is "csak" ennyi a plusz... :(

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#7) dave987


dave987
aktív tag

Szerintem a 10Snek nincs is 4gb ramos változata. Nem látom nyomát,szóval ez is egy előny a 10hez képest. Videók alapján a 10 4gb rammal szintet semmit sem tart memóriában. Vagy mindegy mennyi a ram mert ez a Miui optimalizáció?

(#8) scyllarus


scyllarus
veterán

Nekem ez tökéletes lenne. A sima 10 csak az nfc hiányán bukik meg. Kicsit esik az ára, és jöhet 4 db a családba.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#9) XXLGuy


XXLGuy
kezdő

Én nem az árcetli vastagságára vagyok először is kíváncsi, sokkal inkább, hogy mit is véstek rá gyöngy betűkkel (vagy inkább számokkal) :D :DD

(#10) joey04


joey04
titán

Tényleg full samu lett belőlük.

(#11) Donki Hóte válasza joey04 (#10) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Igen, a kijelzőt is a Samsungtól veszik.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#12) Peat;)


Peat;)
veterán

A kijelző miatt a felsorolt nord meg realme készülék szerintem más kategória. Egy mai telefonnál szerintem a kijelző simán kategóriateremtő.

Én meg ilyen kijelzővel szeretnék majd telefont vásárolni, de a 4gb ramtól már ódzkodik az ember. És bejön a képbe a samsung A52. Lehet hogy gyengébb, de sokaknak full érdektelen ha nem tud játszani a telefonon és ezt a xiaomi árelőnyt most keveslem az A52-es lte változat árához képest.

[ Szerkesztve ]

(#13) scyllarus válasza Peat;) (#12) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem az a baj a Samuval, hogy gyengébb, hanem hogy a OneUi nagyon kéri a vasat. Lehet, hogy az 52 már elbírja, de idegesítően lassú az összes alsós telefonjuk.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#14) janeszgol


janeszgol
félisten

Nem rossz ez, de csak akkor, ha el van felejtve a 4 GB ram. Az már ennyiért is kevés.
A kamera egyedül hangminőségben jó. Képminőségben sajnos nem frankó, ennél több jobban szereplő telója is van ezen az áron a gyártónak.
Összességében megértem a plecsni hiányt. Persze a kamerán még javíthatnak, de ezt megelőlegezni nem lehet.

[ Szerkesztve ]

(#15) aprokaroka87 válasza janeszgol (#14) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Gondolom még van több száz tonna 4gb ram valahol.

De amúgy illene már ezt a 4gb ram-ot az alsó kategóriába tolni.

Na most ez elvileg inkább középkategóriás szerű telefon kb :)

(#16) dave987


dave987
aktív tag

Nem akarok unalmas lenni... de én továbbra sem találok a neten olyat ,hogy ennek létezne 4gb variánsa. De ha valaki mégis fel tud olyat mutatni akkor elnézést. :R
A tesztben sem írják hogy az ő példányuk melyik,csak hogy van 4,6,8...

Légyszi kedves tesztelő áruld el hány gb ram volt a tesztelt eszközben.

[ Szerkesztve ]

(#17) Orosz Mérnök


Orosz Mérnök
tag

Jó eséllyel az asszony új telefonja. Szolgáltatónknál jó áron lenne az ő díjcsomagjához 6/128GB-os verzióban. Sima Note 10-ben gondolkodott,de az nincs,a Pro-t meg nem akarja másfélszer annyiért havonta. Én magamnak most a napokban vettem a Media Markt-ban sima Redmi 9-et. 47999 lett volna,de kaptam rá még 10% kedvezményt,így úgy érzem,nem volt annyira rossz vétel az sem.

(#18) Sanyikaaa


Sanyikaaa
csendes tag

Sziasztok!

Holnap lesz egy hete, hogy vettem egy redmi note 10s készüléket, és az alábbi videón tapasztalható jelenséggel kapcsolatba kérdeznék, mi okozhatja ezt? Csak billentyűzár feloldásakor csinálja, de akkor se minden esetbe. Csatoltam egy képet, ez a dolog minden háttérképnél jelentkezik, de szinte azonnal ahogy felold a telefon eltűnik. Alkalmazások fényképezés stb videónézés közben nem csinálja, kizárólag amikor feloldom a telefonon akár kóddal akár ujlenyomattal.

[ Szerkesztve ]

(#19) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Rendeltem egyet a feleségemnek hűséggel 66k-ért, annyit szerintem bőven megért. A másik opció az a52 lett volna, ha nem duplaennyibe kerül. Kíváncsi vagyok, még soha nem volt sziamiaúnk.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#20) NoMagix


NoMagix
addikt

Üdv mindenkinek!

Szeretném lecserélni a Samsung A31-met ez jobb lenne?
Ami nagyon fontos, hogy milyen a rezgése ennek?
A Samu ebben nagyon jó, erős és jól érezhető!
Volt már Redmi-5-öm amit imádtam!

(#21) Soockit


Soockit
aktív tag

Sziasztok,

Ha olyan tok van a telefonon ami flippes és védi a kijelzőt is akkor be lehet állítani valahogyan hogy a flipp kinyitásával felvegyük a telefont vagy a hívás végén a flipp behajtásával letegyük?

(#22) Okean


Okean
tag

Másnak is lassú a wifi? 10 mbit helyett 0,1 mbit upload, bekapcsolt bluetooth mellett még rosszabb a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#23) hülyegyerek válasza Okean (#22) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Nálunk semmi baja. Telekomos.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#24) M.Ildiko


M.Ildiko
tag

Hátha tudtok segíteni...
Valahogy maradt 3 hibás szám a sim névjegyzékéban, de nem tudom törölni őket, mert mindig azt mondja:
"Hiba történt az ismerős mentése során"
Mindezt az s10 névjegyzékében igyekszem elkövetni. A híváslistán(a névjegyekben) viszont mindig ott van. Akkor is, ha csak a guglis névjegyzéket szertném látni.

Tudok telefonszám szerint duplikátot ellenőrizni?

(#25) M.Ildiko válasza M.Ildiko (#24) üzenetére


M.Ildiko
tag

Sikerült megoldanom.

(#26) petikeh


petikeh
tag

Sziasztok!

Van most lehetőségem elhozni a meglévő előfizum mellé elhozni egy ilyen telcsit 50k körül Magentáéktól.

Jelenleg egy Huawei P20-at nyüstölök, mit gondoltok megéri erre váltani?

Köszönöm előre is! :)

EA Sports WRC - Basturapete - pete_thereal #47

(#27) scyllarus válasza petikeh (#26) üzenetére


scyllarus
veterán

Én egy Honor Playt fogok erre cserélni így, az hardveresen ugyanaz, mint a P20.
A fényképezés lehet kérdés, mivel az számomra lényegtelen, így nem foglalkoztam vele, a többiben tuti előrelépés a 10S.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#28) tothandras80


tothandras80
tag

Üdv! A telefon töltőre dugva megkezdi a töltést, majd 1% töltődés után újból tölteni kezd, majd megint leáll és újra tölt. Ezt néhányszor eljátsza, aztán teljes feltöltődésig rendben megy.
Próbáltuk másik ugyanolyan töltővel, azzal is ezt csinálta. USB csatlakozó hiba lehet vagy szoftveres probléma?

(#29) scyllarus válasza tothandras80 (#28) üzenetére


scyllarus
veterán

Inkább USB. Pár erőteljes fújás kezdetnek megteszi, ha nem férsz hozzá sűrített levegőhöz, az még jobb. Esetleg a kábel nincs megtörve?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#30) laracroft


laracroft
aktív tag

Azt tudja valaki, hogy ennek a készüléknek van-e kínai verziója? Mint ahogy a Redmi Note 9Pro-nak ugye nincs...
köszi

(#31) LadaLord


LadaLord
aktív tag

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy erre a telefonra van-e működő gcam, illetve nyers fotókat lehet-e készíteni vele?

Köszönöm előre is!

Üdv,
T.

(#32) petya2012 válasza tothandras80 (#28) üzenetére


petya2012
őstag

Hali

Ilyen nálam is volt amikor bedugtam a töltőt a fali aljzatba,megnéztem és mozgott benne
Tettem a fali aljzatba egy t elosztót és abba a töltő-probléma megszünt

(#33) Pisti 1969


Pisti 1969
csendes tag

Üdv! Augusztus 27-én vásároltam egyik ilyen készüléket. Amúgy rendben van, de többször előfordult már,hogy magától újraindul. Volt valakinek ilyen gondja, és ha igen, hogyan lehetne megoldani? Előre is köszönöm a segítséget.

(#34) scyllarus válasza Pisti 1969 (#33) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem augusztus 11-e óta van meg, egyszer sem indult újra magától.
Pont ma reggel kellett kézzel újraindítanom, mert eldobta a háttérképet és maradt a fekete képernyő. Ennyi volt az összes hibája a 3 hét alatt.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#35) Pisti 1969 válasza scyllarus (#34) üzenetére


Pisti 1969
csendes tag

Jó lenne, ha nálam is jól működne,mert komolyan kezdek elgondolkodni rajta, hogy visszatérek IOS-re. Ha még többször előfordul, eladom,vagy elcserélem egy iPhone-ra.Soha többé Android.

(#36) scyllarus válasza Pisti 1969 (#35) üzenetére


scyllarus
veterán

Én pont fordított utat jártam be :DD

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#37) dave987 válasza Pisti 1969 (#35) üzenetére


dave987
aktív tag

A Factory reset az gyógyír mindenre. :K

(#38) hülyegyerek válasza Pisti 1969 (#35) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Ne egy 80-100 ezres készüléket hasonlíts össze egy 300-400 ezressel. Ha nem tetszik a Xiaomi, akkor ruházz be egy Samsung S vagy Note szériás telóra, ott garantáltan nincs bug.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#39) Pisti 1969 válasza hülyegyerek (#38) üzenetére


Pisti 1969
csendes tag

De egyébként tetszik a Xiaomi , de a normális működését elvárom.Azért ne indulgasson újra.

(#40) hülyegyerek válasza Pisti 1969 (#39) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Jó kis telefon ez, de helyén kell kezelni. Kis pénz, kis foci. A Xiaomi szanaszétágazó termékpalettájába meg bele van kódolva, hogy nem tudnak annyi figyelmet fordítani egy készülékre, ezért mindig lesznek bugok.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#41) M.Ildiko


M.Ildiko
tag

Július közepe óta használom, de nem fordult elő semmi hasonló. Viszont több rendszerfrissitő érkezett.

(#42) Cyone


Cyone
tag

Egy hónapja használom a telefont, teljes megelégedéssel. Egyszer sem indult újra magától, pedig aktívan használom.

Cyone

(#43) mgaben


mgaben
senior tag

Sziasztok!

Olyat tapasztalt valaki a telefonnál, hogy nem csatlakozik automatikusan a mentett wifi hálózathoz? Elvileg be van pedig kapcsolva az opció.

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#44) scyllarus válasza mgaben (#43) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem, eddig nem volt ilyen. Sőt, jóval stabilabban tartja, mint a Honor Play.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#45) mgaben válasza scyllarus (#44) üzenetére


mgaben
senior tag

Köszi mindenesetre. Fb csoportban írta valaki, hogy szintén zenész. Ugyanilyen teloval. Valaki írja, hogy Samsung, Huawei telefonoknal is belefutott. :(( Valszeg gari szerviz lesz ebből.

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#46) cinikis


cinikis
tag

Sziasztok
Feleségemnél váltotta a Honor playt.
Amoled szép, fotók Playhez viszonyítva szebbek (nyilván az amoled is játszik)/Mate 20 pro mellett sem rosssz!,jó hangos, sok állítási lehetőség/a kép szerkesztőben is.
Ami fura hogy füles befolyásolja a mobilnetet?.
Tudom fura, de tapasztalat.

(#47) scyllarus válasza cinikis (#46) üzenetére


scyllarus
veterán

Szintén Honor Playt váltott :) BT vagy zsinóros füles? Megnézem én is.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#48) cinikis válasza scyllarus (#47) üzenetére


cinikis
tag

Zsinóros.

(#49) Devil Smile


Devil Smile
őstag

Üdv,
Feleségemnek vettem a múlt héten (Alzából) egy 10s-t, amit pár napra rá sikerült valamihez úgy oda ütnie, hogy a kamerákat védő üveg elrepedt..
Gyári tokban volt..
Létezik erre valami gari, vagy bármi egyéb az önköltéges szervizen kívül? :F
:R

[ Szerkesztve ]

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#50) dave987 válasza Devil Smile (#49) üzenetére


dave987
aktív tag

Garinak semmi köze ehhez. Max ha valami full biztosítást kötöttél esetleg rá...
Én 2 éve a Redmi 5ömön törtem be. Aliexpressről rendeltem másik kameravédő üveget,volt vele kiszabott 2oldalas ragasztócsík,kivakartam a töröttet, s kicseréltem nyom nélkül. Nem került 1$-ba a dolog. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.