Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96157) 3L1T3


3L1T3
addikt

Sziasztok!

Másfél hónappal ezelőtt egy balra kanyarodó sávban haladva, jobbról egy hölgy nekem jött majd elhajtott a helyszínről. (az első idom, első ajtó, hátsó ajtó és hátsó idomok sérültek). Természetesen megtettem a rendőri feljelentés, és közel 40 perc alatt sikerült is kiérkezniük miután nagy nehezen eldöntötték, hogy ahol én tartózkodom az egészen pontosa melyik kerülethez tartozik. De ez most mellékes.

Másfél hónap alatt elkészült az autóm a márkaszervizben (VW), ami kifogástalan állapotú lett, a javítás közel 1 millió forint lett végül amit a cascóm fizetett.

A baleset után is úgy éreztem (hozzáteszem előtte biztos vagyok benne, hogy nem) hogy nagy tempónál jobbra húz az autó. Most, hogy visszakaptam és a baleset után amikor leadtam a szervizben is elmondtam, hogy úgy érzem húz jobbra az autó. A számlán is rajta van, hogy bemérték és kerékösszekötő cseréltek, majd menetpróba is volt az autóval. Szerdán kaptam vissza, a mai nap lenyomtam egy 300 km-es távot, ahol szintén érzékeltem, hogy nagy tempónál húz jobbra az autó, ha elengedem a kormányt. Jobbra húzást úgy értsétek mintha 8-10 fokos szögbe elfordítanám a kormányt. Egyenesen pedig úgy tudja magát tartani, ha folyamatosa 8-10 fokkos szögben tartom kb a kormányt. Persze ez kis tempónál nem észrevehető (városban) , autópályán viszont nagyon.

Ötlet? Azon kívül, hogy vigyem vissza. Előre is köszönöm a segítségeteket, véleményeteket.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.