Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73951) Tsebacsi válasza B-L-A-C-K (#73914) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ültem én sokféle autóban, ne hidd, hogy nem. Vezettem ismerős A4-esét, igen, azt a verziót, amit ajánlgattál. Valóban nem rossz autó, de eléggé leharcolt példányok vannak belőle. Elmondtam azt is, hogy nem bízok a használtautókban, mert a magyar ember Szentet kivéve kb. telibeszarja az autóját, csak használja.
Az öregemnek E-mercije van, képzeld, van sejtésem arról, mi a minőség, vagy épp mennyibe kerül. Mégha ismerősökhöz is hordod, duplaannyi bele az olaj, fék, egyéb cseréje, mert több kell bele, vagy csak mert merci jel van rajta...
Azért nem vettem nagyobb autót, mert NEM KELL. Nem azért, mert a Fóka a szerelem, és csak az a jó. Az tetszik, egyszerűen vicces látod, hogy az Astra árban kb. ugyanannyi, de többet ad, mégsem azt veszem, mert nem tetszik annyira. Hihetetlen ugye...
Kibaszott sok pénzről beszélünk, és még azt öljem egy minimum 100k-t futott használt autóba? Hagyjatokmár...
5 évig garis autót kapok 4 millió cash-ért, a többit pedig szépen lassan kifizetem, ha bejön még zsé, azt bele tudom pumpálni, és rövidebb lesz a futamidő.
Ha valaki még1x azt mondja, hogy van 6 millióért új insignia vagy A4 vagy faszomtudja mi, azt esküszöm letiltom a fenébe és veszek prémium tagságot csak ezért. Gondolkozzon már el előtte, hogy 6,7M egy közell full felszereltségű automata alsóközepes kombi, míg ugyanennyiért megkapod a fapad "prémiumot" manuállal, alapmotorral automata, körberadar, navi, LED, metálfény, egyebek NÉLKÜL. Hülyénekismegéritényleg...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.