Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#257442) kisza25 válasza Integrale (#257438) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Készletet néztünk+segéd szíjjak, feszítők, amúgy arra a kettőre gondoltam, azokat hozta neki a gép 30-35eFt-ot láttam, de ezek szerint rosszul, lehet 5 volt az eleje, elég rossz szögben láttam a monitort, de ez gondolom amennyiért Ő kapja :F
Meg ebben az árban nincsen benne. Az autó mondjuk még csak 75ekm-t futott, nem 120- at, a szíjjakat is a kora miatt cseréltetem.
Én szorgalmazom az autó eladását, már 3x hirdettük meg, de párom nem akarja eladni, amikor volt rá jelentkező mindig meggondolta magát.
Én már nem erőltetem.
Pedig nyárra kellene rá most még négy gumi, meg felni is, mert már ezek a gyári felnik nagyon sz@rok
A klíma amúgy még jó, csak már könnyezik, ami előbb utóbb ahhoz vezet, hogy elengedi a gázt is, szóval közeljövőben valószínűleg arra is kell költeni.
Amúgy kezd elegem lenni ebből a szerelőhöz járásokból, elmegy mind a két Hunyadi veszek valami új autót :D

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.