Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#161908) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Sziasztok!

Mivel nekem ez már kínai, kérném szépen a segítségeteket, hogy ezzel még elmehetek, vagy inkább támasszam le a biciklit. :) Mivel ebben a helyzetben is mennem kell dolgozni, ezért inkább valahogy megoldom alternatív módon a bejárást.

Előzmény: Boltból hajtottam volna haza és a műszerfalon a check engine folyamatosan világított (világít azóta is).
OBD-t dugtunk rá, Torque szoftver ezt a két hibakódot adta, engem kicsit aggaszt, hogy az elsőt vörös színnel jelzi.
További előzmény, hogy észrevettem azt is, hogy indításkor nem akar lefulladni, de nagyon enyhén betorpan ("beköhint" nagyon enyhén indítózáskor). Most aksitöltő rá van dugva, nem százas az akkumulátor sem, feltételezem, mert tölteni kell. Akksit mindenképpen rendelek hozzá. Csak most ebben a kialakult helyzetben nem tudom az autószerelők is hogy dolgoznak... (Fejér megyében élek)

Autó: Chevrolet Aveo 2006 1.2 8V (majdnem V8! :DDD )

tl;dr: Mi a véleményetek a kép és a leírás alapján, támasszam le, vagy mehetek vele ide-oda?
Köszönöm szépen. :R

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.