Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#131513) Lobeu válasza K Norbi (#131493) üzenetére


Lobeu
csendes tag

255/35R19 az övé. A6 quattronak ez a mérete. :K

rbalint88: Felni S5-ről való, 5mm-t eltér az ET-je, az bőven elég sajnos. :(

Nem azt mondom, hogy egyáltalán nem jobbak, de az én felhasználásomra tökéletesnek bizonyultak ezek is. Esőben nem veretem 200-al, versenypályára nem viszem, Mátrába nem kacskaringózok vele, 60% BP, 40% autópálya. A 360-as fék meg azért a friss, még puha gumi megfog. Inkább egy ilyen új, friss gumi, mint egy 2 éves már megkeményedett Hankook teszem azt. Nem mondom egy Pilot Sport 4, vagy egy Dunlop Sport Maxx biztos jobb, de egy átlag pl Barum Bravuris vagy Hankook valami nem jobb annyival, hogy 3-4x ennyit kiadjak érte. 17500 volt darabja, baráti kedvességgel, következő szint Uniroyal lett volna 32-ért. Köszi, akkor inkább ez. :)

Nem kell megenni érte, nem leszarom a kocsit tipus vagyok, csak Motul 8100 X-Clean+ megy bele, Mann szűrők, mindig mindenből a legjobbat kapja, amit csak kér, nagyon szeretem és kimélem, de egyszerűen ez a gumi is jó. Nézzetek teszteket, ha nem hisztek nekem. :)

Pl: [link]
C besorolás üzemanyagtakarékosságban, B besorolás vizes úton való tapadásban. Y sebességindex, tehát 300-ig hitelesitve van. :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.