Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#121751) Tsebacsi válasza BigBlackDog (#121750) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Szeptember 29-i a kép, a biztosításhoz lőttem, előtte mostam le :DDD
Ez a nyári felni, nyári gumival.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#121752) Tsebacsi válasza Tsebacsi (#121751) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Tessék két olyan kép arról, ahogy most néz ki (ezek is tavalyi képek)

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#121753) Peter.70 válasza Magnum_ (#121735) üzenetére


Peter.70
őstag

Honda Jazz forever :D

(#121754) Qtya123 válasza Johnny_vT (#121710) üzenetére


Qtya123
őstag

A kamionokon nem úgy megy ez, mint a személyautón. Az esetek legnagyobb többségében nincs olyan, hogy téli/nyárigumi cserélgetés.

Vagy üres volt és nem volt súly a húzón, ezért elforgott (simán van ilyen, a húzón semmi súly, de a pótnak meg el kéne húzni a tömegét, meg a hátsó 6 kereket is fogja a hó ellenállása, ehhez már kevés a nyomás a talajra) vagy nagyon kopott volt a gumi. Kb ezek lehettek a gondok, de nem az, hogy "nem tette fel a téligumit".

[ Szerkesztve ]

(#121755) kisza25 válasza grizlisandor (#121747) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

"Tisztelt Ügyfelünk!

A Forensis Mol Partner kártya regisztrációjának a feldolgozása során egy hibát küldött vissza nekünk a Mol rendszere.
Az Ön regisztrációjánál a hibajegy: azonos e-mail cím

Ez a hiba akkor fordul elő, ha már van élő Mol Multipont regisztrációja ezzel az e-mail címmel."

Tsebacsi: még mindig jó ez a szín :R
itt ugyanaz a felni van, csak tükröződik? vagy ez antracit?

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#121756) Gézengúz válasza kisza25 (#121755) üzenetére


Gézengúz
addikt

De jó, hogy eldobhatóra csináltam meg

(#121757) Tsebacsi válasza kisza25 (#121755) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

:R Ez a nyári felni, és igen, valami olyasmi. Hasonlít a kasztni színéhez. A téli Momo Reds K2-es.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#121758) proof88 válasza Magnum_ (#121715) üzenetére


proof88
addikt

Köszi az infót!

(#121759) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Amikor beköszön egy ló...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#121760) Johnny_vT válasza Qtya123 (#121754) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Ezt mondjuk nem tudtam :R

Mindkettő előfordulhatott, nem kérdeztem meg tőle :DDD

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#121761) Qtya123 válasza Motion_Blur (#121759) üzenetére


Qtya123
őstag

Azbesztmegbaszta...

És pont szegény sofőrbe épült be. :(

Johnny_vT: Világos. Csak gondoltam megosztom ezt az infót, mert nem mindig a kamionos a hülye. :)

[ Szerkesztve ]

(#121762) Integrale válasza szőröscica (#121749) üzenetére


Integrale
veterán

Nagyon szep hanguak azok a Lexusok (is). Irigylem is nagyon.
Nekem rohadt rezonatorokbol van a szivorendszerben 3 nagy bodon, valakinek tetszik a hangja, engem zavar.
Ez egy, a harombol.

"Bad reklám is reklám too"

(#121763) Qtya123 válasza Integrale (#121762) üzenetére


Qtya123
őstag

Nekem kicsit több, mint 4 éve van meg az IS, de még mindig nem untam meg a hangját. Néha csak emiatt a rádió sem megy. Pedig nem egy vadállat sem az ereje, sem a hangerőssége és kipuff hang sincs. De valahogy pont jó. :)

(#121764) Coyot


Coyot
őstag

Használtátok már az ügyfélkapus kórtörténeti előzményeket? Marha jó még 2007ből is vannak képek az autóról.

És az is most derült ki, hogy a Corsánkat lefoglalta a rendőrség és árverésen vette meg a kereskedő, mindez a kereskedőnél így hangzott el: "egy papé volt az autó már vagy 10 éve" :D

https://szuf.magyarorszag.hu/jszp_szuf_nyilvanosadatvalasz

Szerk.:
Valamint egy kis aggályom is van a rendszer felől, nekem pl minden személyes adatomat beleírták a vételkor a megjegyzés mezőbe. Mivel szabadon lekérdezhető bárki bármikor megtalálhatja rendszám alapján az autó tulajdonosát minden azonosítására alkalmas adattal? Szerintem nem éppen GDPR kombatibilis.

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#121765) szőröscica válasza Coyot (#121764) üzenetére


szőröscica
addikt

Na, ez vegre egy jo es modern cucc.

En megtalaltam az autoinkat, meglepi nem ert :)

EHB578-at meg tudnad nezni? Nalam az hibara fut allandoan, pedig az az a kocsi, amiben felnottem, es erdekelne, hogy mi van vele.

(#121766) simonjoe válasza Coyot (#121764) üzenetére


simonjoe
senior tag

Hát most pont erről beszélgetünk a nejemmel. Ez Qrvára GDPR. :C

Joe

(#121767) szőröscica válasza szőröscica (#121765) üzenetére


szőröscica
addikt

A regi E39 szepen lefingodott az evek alatt, miota nincs nalunk :(

Pedig milyen fasza kocsi volt.

(#121768) BigBlackDog válasza Coyot (#121764) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Kipróbálva, meglepi engem sem ért. :R Viszont kicsit bugos a cuccos. Kijelentkeztem, majd egy új tabon megnyitottam kicsit később az oldalt és be voltam jelentkezve. :(

[ Szerkesztve ]

(#121769) gzbotii válasza Coyot (#121764) üzenetére


gzbotii
veterán

Rendszám alapján meg lehet találni minden információt a tulajdonosrol?
Akkor tudod, hogy kit kell majd keresni, ki volt az, aki bevágott éled a Tesco parkolóban :C

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#121770) adalbert1 válasza szőröscica (#121767) üzenetére


adalbert1
veterán

Én az előbb néztem ezen a platformon, hogy az előző, GTK-ra tört autóm még forgalomban van, pedig ún. roncskereskedő vette meg - kicsit ki is pofozták a hátulját (a lámpánál jöttek belém), de azért még mindig látszik rajta, hogy törve volt, kb. 2 év alatt ment bele 10k km.

(#121771) UHHH


UHHH
senior tag

Nem tudom, hol lehetne reklamálni, adószámom, anyu neve, sz.ig.számom, címem, autó ára, aláírásom, minden ott van azon a szaron... :(
A focusomat meg az APEH le akarta foglalni az előző tulajnál. :D

Más, facebookon találtam: "Megvettem 235 ezerrel, kiderult, 484 ezer volt benne, fotengelytores 2 ev mulva, eladtam, majd azt eloszor 80 ezerre, aztan 235 ezerre tekertek vissza."

A-A-A autós volt a verda asszem, éljen-éljen!

[ Szerkesztve ]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#121772) kisza25 válasza Coyot (#121764) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Ez baromi jó :)) gyorsan meg is néztem a régi autóimat
Az i20-nak ami 2015-06 havi én voltam a 4. tulaja és a kereskedő az 5. :Y
A skoda fabia mióta eladtam egy tulajdonosnál van és 100e km ment vele balesetmentesen.
Amikor eladtam ott vannak a forgalmiról is képek, konkrétan az én forgalmimról (név cím...) :Y
Az i30 is annál van akinek eladtam. A többit még nem néztem, de így azért sokkal könyebb lesz a jasznált autó vásárlás, legalábbis az előélet megtudása :))

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#121773) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Hogy mi van???

Kuldjon valaki pls privatban nekem egy kepernyomentest (nem tudok most lekerdezni), es ha tenyleg minden latszik, magam fordulok a naih-hoz

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#121774) BigBlackDog válasza UHHH (#121771) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Hol látod ezeket az adatokat? Lekérdeztem a korábbi autóimat, de csak a járműről vannak képek és az adatoknál is csak legfeljebb egyszer van említve a nevem.

(#121775) Richard! válasza Coyot (#121764) üzenetére


Richard!
addikt

:( :(

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#121776) kaszaking válasza UHHH (#121771) üzenetére


kaszaking
tag

Ez most az ingyenes lekérdezés lenne ami most januártól megy elvileg?

(#121777) expander válasza UHHH (#121771) üzenetére


expander
senior tag

erre gyorsan kene irni egy programot, ami kilistazza azokat az autokat, ahol a datum elteltevel csokken a km szam, es a datum alapjan az akkori tulajt kidobja

(#121778) dellfanboy válasza Richard! (#121775) üzenetére


dellfanboy
senior tag

tc cikke szerint ez meg csak tesztuzem a " nem eles uzem" (jelentsen barmit is) [link]

Itt tartunk most, de a szolgáltatást újra kipróbáljuk majd élesben is, amint hivatalosan bejelentik, hogy elindult

[ Szerkesztve ]

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#121779) zoo8800 válasza Richard! (#121775) üzenetére


zoo8800
veterán

Dettó, nem megy.

rip and tear, until it is done

(#121780) simonjoe válasza Magnum_ (#121773) üzenetére


simonjoe
senior tag

...első belépéskor név, lakcím látszott, másodjára már nem. Most pedig nem lehet belépni.

Joe

(#121781) Richard! válasza dellfanboy (#121778) üzenetére


Richard!
addikt

A belépéshez mindenkinek szüksége lesz Ügyfélkapu-regisztrációra, melyet bizonyos okmányirodákban lehet elintézni, és nem kerül pénzbe.

Az ott kapott egyéni felhasználónév és jelszó segítségével...

Ez amúgy sincs és nincs is rá szükségem, szóval részemről trágyátlan a dolog. De azért megkukkoltam volna az exautómat... :D

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#121782) simonjoe válasza Richard! (#121781) üzenetére


simonjoe
senior tag

..én is azokat néztem míg működött a link, és hát.....elszörnyülködtem. :((

Joe

(#121783) vans? válasza Magnum_ (#121704) üzenetére


vans?
őstag

koszi, sikerult minden! :R annyi meg, hogy a vevot nem nagyon erdekeltek a kocsi hibai (ugyis tovabbadja elvileg), viszont az eladas ota mar hivott, hogy miert nem megy fel a homerseklet mutato (regi dizel minusz 2 fok), remelem nem jon elo mas dolog. en nem hallgattam el semmit, a hirdetesben szerepeltek a dolgok es boven aron alul vette meg.
ha problemazik, koteles vagyok visszavasarolni az autot, vagy ez csak kereskedesekre igaz?

hábm bábm

(#121784) Magnum_ válasza simonjoe (#121780) üzenetére


Magnum_
nagyúr

aham, akkor ez egy súlyos adatvédelmi incidens. ha valaki szeretne olgoztatni pár hatóságot és vannak képernyő mentései, akkor egyeztessünk ;]

vans:
ha problemazik, koteles vagyok visszavasarolni az autot...?

Mi van a szerződésben? (ilyenkor az is kérdésem, hogy ki vitte a szerződést? mert nekem pl kettő féle van. egy eladáshoz, egy vásárláshoz :DDD )

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#121785) kisza25 válasza Magnum_ (#121773) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Igazából ügyfélkapuval be kell jelentkezni, 2x elfogadni álltalános feltételeket és rendszámmal kérheted is le az infót
Ment pü
zoo8800: ne pipálj ki mindent

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#121786) focvis válasza zoo8800 (#121779) üzenetére


focvis
veterán

Nekem ezt írja: "Hibás vagy hiányos adatigénylés." Nektek is?
Próbáltam kötőjellel (XXX-123) és anélkül is (XXX123).

(#121787) Jorus


Jorus
nagyúr

Szétrontottátok :(

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#121788) kisza25 válasza focvis (#121786) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Ne pipálj ki mindent, próbáld úgy, van aminél mindent lehetett pipálni van amelyiknél csak az elsőt
Nincs még minden feltöltve szerintem

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#121789) Motion_Blur válasza focvis (#121786) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Már mindenkinek ezt írja.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#121790) zoo8800 válasza focvis (#121786) üzenetére


zoo8800
veterán

Hibás vagy hiányos adatigénylés.

Nekem nem, végre generált egy PDF-et. Adatok stimmelnek, de a kártörténetet csak 2019.01.01-től mutatná.

Btw.

A forgalmiban is AUV van a típusnál, ezmiez, miért nem csak simán Golf?

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#121791) Doki16


Doki16
addikt

Én még az elején próbáltam és frankón működött :) Le is kérdeztem az eddigi és az összes régebbi kocsinkat. Nagyon tetszik, hogy látszik minden fénykép és a kilométerek. Rendkívül hasznos dolog lesz ha rendesen fog menni.
A jelenlegi kocsimnál például nem látszódott semmi, hogy én vagyok a tulaj.

Úgy látom megfeküdt az oldal, majd hajnalban kell ránézni, akkor tuti nem kérdeznek sokan le kocsit :D

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#121792) kaszaking


kaszaking
tag

Sikerült lekérdeznem nekem is. A lekérdezésben benne van a nevem és a születési dátumom is. Ez így nem jó

(#121793) Jorus


Jorus
nagyúr

Kicsit lehasal néha a szerver, de műxik. A név, születési dátum van csak ott, ami aggályos lehet, de okmányazonosítók, meg ilyenek semmi.

A jó hír, hogy láthatóan nem lett tekerve a Subi órája. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#121794) vans? válasza Magnum_ (#121784) üzenetére


vans?
őstag

"Az elado a vevot a gepkocsi muszaki allapotarol, (esetleges) seruleseirol reszletesen tajekoztattam aki ezt tudomasul vette." ez van benne, de nem tortent ilyen, mert nem erdekelte igazabol :)

hábm bábm

(#121795) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Nekem is működik már, és kva gáznak tartom... összes volt tulaj névvel címmel stb + műszaki képek... hol van most a JOGVÉDELEM?

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#121796) Lobeu válasza Jorus (#121793) üzenetére


Lobeu
csendes tag

Fél órája csak ezt kapom:

Figyelem!
Hibás vagy hiányos adatigénylés.

Ha mindet kipipálom, ha csak 1-et, ha kötőjellel, ha anélkül irom, sehogy sem megy. :(

(#121797) focvis válasza zoo8800 (#121790) üzenetére


focvis
veterán

Na most sikerült Androidon, előtte iOS-szel próbáltam, de vélhetően nem ez volt a baja.
Enyém AU, Tiéd biztos AUV(ariant); bár az enyémet kombinak hozza. :D

Személyes adat nálam semmi.
Biztosítási esemény semmi, pedig volt.
Km csak a 2018. nyári műszaki vizsga során rögzített.

@Lobeu: kötőjel nélkül kérdeztem le

[ Szerkesztve ]

(#121798) szőröscica válasza Motion_Blur (#121795) üzenetére


szőröscica
addikt

En csak az E61-em uj tulajanak nevet lattam, semmibmast nem, pedig jopar kocsit megneztem.

Muszaki kepekkel mi a gondod?

(#121799) Jorus válasza Lobeu (#121796) üzenetére


Jorus
nagyúr

Kb. minden 20. próbára sikerül lekérnem egy-egy autó adatait, gondolom most mindenki ráugrott, aki hallott a dologról, később majd alábbhagy a pörgés szentem.

focvis: nekem ott van az összes műszaki vizsga az emútnyócévből, meg a két eredetvizsga is képekkel, egyebekkel.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#121800) -v-


-v-
addikt

Hát, ezt a Hibás vagy hiányos adatigénylés funkciót legalább stabilan tudja.
Az IT gyöngyszeme lett ez a rendszer is :C

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.