Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#92701) npera válasza -NoVa- (#92672) üzenetére


npera
újonc

Most nincs raktáron a váz. Meg még várok a bónuszra is. De lehet, hogy ez lesz. Előre is L-nézést kérek....

(#92702) blueboi69 válasza npera (#92666) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Hinnye, aztamindenit :Y Ez mán hasít!

Gondolod, hogy egy LR géppel nem tudnál úgy repülni mint egy TP3-al, mert annyira limitál? :)
De amúgy nemhiszem, hogy ennyira szar lenne repülni egy LR géppel... Meg mitől lenne az LongRange, nem is értem igazán. Nekem ezek ugyanazok mind. 4prop, repül szépen összevissza amerre akarom azt kész. Annyi, hogy nagygép az nem fér el mindenhol és nyilván a súly is számít, de rajtam kívül nincs szűk kersztmetszet.

(#92703) Jahno válasza blueboi69 (#92698) üzenetére


Jahno
őstag

Telefonon megosztott wifi van, ott lapul a táskámban. Mikor hazaérek azt lehajítom az előszobába és mikor valami akadozik, nem érem el a korlátozások miatt, rossz a forrás IPm akkor lesem a wifit, hogy laptop szépen szó nélkül felcuppant a telefonra, mert az biztos poén. Akkor megfogom, lekapcsolom a megosztást, oszt jónapot. És legközelebb megint beszopolom. De irodában is ez volt, nem győztem jelszót változtatni, mert klienseken néha nem törlöm. Besétáltam és fél szint rácsatlakozott, blááááá. Tudom előre, hogy ez lesz csak néha kimarad :W

(#92704) blueboi69 válasza npera (#92700) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Minekmentoda. Ez mondjuk tényleg tátott szájjal rohant a faszerdőbe.

Majd akkor lehet rettegni ha direkt drónokra vadászó egység van és mennek a pusztába keresni a szabálysértőket.

(#92705) blueboi69 válasza Jahno (#92703) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Laptopodon kapcsold ki az auto connectet :)
Én rettentő ritkán szoktam mobilon netet megosztani. De nekem pl ki is kapcsolja a share-t, ha mittudomén hány pecig nem csatlakozik rá semmilyen eszköz. Tipikusan mire hazaérsz már rég ki kéne automatán kapcsolnia és akkor nincs ilyen gond.
Vagy az autoconnect, azért ilyeneket csak meg tudsz oldani, hogyha ennyire fáj :D

(#92706) -NoVa- válasza blueboi69 (#92702) üzenetére


-NoVa-
őstag

Nagygép az látszik, teret igényel, stb. Kisgépnek egy üres játszótér az maga a tökéletes pálya.

(#92707) Jahno válasza blueboi69 (#92705) üzenetére


Jahno
őstag

Másik kikapcsolja, de akkor meg az a bajom, hogy folyton kikapcsol és egerészni kell, hogy mi merre legyen. Talán ki bírom gépészkedni, de miért vált és miért nem marad az erősebben, ahogy az meg van írva?

(#92708) npera válasza blueboi69 (#92702) üzenetére


npera
újonc

Az LR géppel kimennék a szigetekre és a tengerpartra "nézelődni". A TP3 meg egy mezőn vagy szántóföldön "megőrülni" jó.

(#92709) Grillo válasza npera (#92700) üzenetére


Grillo
senior tag

rongyos 100 milka

(#92710) Jahno


Jahno
őstag

Yajjj, fotós beszerzős Ekcel táblázat kb. 3 soros lett, 765ezer pénz. Meg mellé majd amit időnként saját zsebből bele kellene pattintanom :C Írom a 3 5 éves tervet na.

Bár ha egyenleget lesek, akkor akad benne egy 140ezres vincsi, ami az itthoni NASt felváltja, maradák cuccból lenne kb. 50ezer pénz visszáru.

Szar dolog ez a matematika.

Részeltekben úgy jönne ki, hogy

gép: 370 ezer
utángyártott markolat: 70ezer
eredeti markolat: 130ezer
obi: 153ezer

Fakk. Ellenben egyben gép, eredeti markolattal és obival 455ezer akcijósan és akkor az biztos fasza, meg van egy kisközepes obi, amivel másodiknak is el bírok lenni, néha kölcsönkérnem sem kellene, ésatöbbi.

Egyenként összeadva 650 küvecs lenne ez a szett, ami vicc. És Olympus is ezt nyomja, szóval közértnek még így is marhára megéri és a többin akaszt nagyot. 2 darab 350ezer pénzes pro objektívhez adnak egy 200+ezer pénzes vázat, csak úgy szettben... Anyám.

(#92711) NauTiLUS_HUN válasza npera (#92655) üzenetére


NauTiLUS_HUN
újonc

Öt perc? boldog ember, nálam 37 másodperc kb...

(#92712) Jahno válasza npera (#92700) üzenetére


Jahno
őstag

100 pénz, de ezt nem is értem, itt azt hiszem kicsit túllőttek a célon többféle tekintetben. Mondjuk Lisztferihegy környékét be lehetne tájolni ilyenre, de Kiskunszicília külsőn repül egy 100 méteres kört, az nem csöppet aránytalan.

(#92713) npera válasza NauTiLUS_HUN (#92711) üzenetére


npera
újonc

:C :Y

(#92714) npera válasza Jahno (#92712) üzenetére


npera
újonc

Teljesen agyhalott összeg. Ha valaki terrorcselekmény keretében szabotálja Ferihegyet, akkor értem. De ha egy pattanásos kiscsávó egy vacak racsing kwaddal veret a mezőn kábé fakoron magasságban...

Ha zavarom a légiforgalmat abban a magasságban, ahol repülni szoktam (tipikusan fakorona alatt), akkor ott a légiforgalom már írja a jelentést a havária kommisszió számára, mert akkor a repülőeszköz erősen túllépte a normál repülési profilját. És olyankor az én zümmögtetésem a legkisebb problémájuk vélhetően....

(#92715) Sipi- válasza -NoVa- (#92694) üzenetére


Sipi-
tag

Homeschool óta nem 5:45-kor szól az ébresztő és nem 5:50-kor kelek fel, hanem 7:05-kor szól az ébresztő és 7:10-kor kelek fel. :C Valamint nem kell majd telitankolnom a Yarist 3 hetene, mivel napi 22 km helyett 0 km-t megyünk vele. Hogy is szokta mondani npera? Profit! :C

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#92716) npera válasza Sipi- (#92715) üzenetére


npera
újonc

Azt Nova mondja, én csak papagájolok.... :B

(#92717) Jahno válasza Sipi- (#92715) üzenetére


Jahno
őstag

Én ha melóba megyek, akkor 6:50-7:00 környékén kelek, autóval megyek dolgozóba de tankolnom nem kell. Holnap lehet korán kelek, ilyen ez a művész élet.

(#92718) zetor2000 válasza npera (#92714) üzenetére


zetor2000
senior tag

Terrorcselekménynél amúgy nem pénzbüntetést szoktak kiszabni, hanem valami czifrábbat.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#92719) Bujdy81 válasza Samott (#92675) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Nálunk bedobták, hogy jelentkezzünk a céges UltraBalaton csapatba. Mikor megkérdeztem, hogy a 13 fős csapat az mióta ultra, akkor egyrészt hümmögtek, hogy ez igazából nem sportérték, hanem szórakozás? Hát, ha szórakozni akarok, akkor arra nem random kollégával megyek.

Mondtam, hogy ha kifizetik a nevezésemet a Challenge Roth-ra (németországi triatlon verseny, 500 EUR a nevezés, de kb. 2 perc alatt betelik), akkor még akár céges pólót is felveszek rá, akkor megint csak nem találkozott a kereslet és a kínálat... :D

(#92720) Bujdy81 válasza Jahno (#92712) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

De hogyan írod meg általánosan úgy a törvényt, hogy ne lehessen berepülni a NER elit birtokai fölé kémkedni?

(#92721) -NoVa- válasza Sipi- (#92715) üzenetére


-NoVa-
őstag

Nálam 5-től ébresztő, aztán kirakom a tányérokat, kávéfözés, bebootolom asszonyt, kb 6-ra reggelizünk. Ezután másfél óra munka. Utána keltem kicsicsajt, gyors reggeli, kezdődik a suli. Teams support és moderálás délig, hogy a fiam ne szabotálja el az egészet. Addig asszony meetingel többnyire.
Ezután 2 óra munka, majd ebéd, meseolvasás, stb, kb 2 óra elmegy a mosogatnivaló elpakolással együtt. Aztán még 2 óra munka. Esti séta, vacsora, fürdetés, mese, altatás, most hajmosással, és hopp, 11 van. Már csak kettő és fél órát kell dolgoznom, hogy kijöjjön a nap.
Mivel a gyerekek (főleg a kicsi) azt látják, hogy nincs rájuk jutó 2 szülős dedikált idő, ezért ahol lehet, kiharcolnak extra törődést, ezért mindent extranehéz pokollá tudnak tenni. Öltözködés, etetés, totális időhúzásba fullad, idegzetet igényel. Jobb megoldás nincs, ekkora gyerekekkel pont szívás ez, más hasonló korúaktól is ezt hallom, ahol mindkét szülőnek valódi munkahelye van, nem csak alibipozíciók.

Másoktól nagyobb vagy semmilyen gyerekkel meg azt, hogy unatkoznak, felújították a kertet, stb. Idén már kétszer borotválkoztam, mert épp békén hagytak annyi időre, az szinte felújításnak minősül.
Legalább futtatás, gondolkodás, ötletelés közben netezés belefér, különben 100% robotüzem menne.

(#92722) -NoVa- válasza Bujdy81 (#92720) üzenetére


-NoVa-
őstag

Van eltérés a NER elit birtokai és Magyarország halmazok között?

(#92723) Jahno válasza Bujdy81 (#92720) üzenetére


Jahno
őstag

Zónákat kell kijelölni, oszt jónapot.

(#92724) blueboi69 válasza Bujdy81 (#92720) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Az eseti légtérigénylés app-on keresztül jó ötlet. De ne 9000ft legyen, hanem mondjuk néhány órára 100-1000ft, vagy vmi parkolási összegnek megfelelő, mittudomén.
Cserébe lehetnének olyan zónák, amikre nem adnak engedélyt, legyen az nemzetközi reptér vagy fityeszes magánbirtok, az annyira nem érdekel. win-win

(#92725) blueboi69 válasza -NoVa- (#92721) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Gyáá az kemény. Itt szerencsére asszony ugye nem dolgozik és gyerekezik. Most pár napja a nagyobbik (3.5éves) kapott egy motivációs táblát, azóta nem jön át éjjel, csak ha pisilnie kell. Mondjuk megcsinálom végre az éjszakai fényt a fürdőben, akkor rábeszélem, hogy tud egyedül is pisilni, nincs mitől félnie... nade eddig éjfél és hajnali 5között random 1x jön, mert valós igénye van díszkiséretre, viszont átjön random 4-8 alkalommal, hogy menjek át vele aludni. Ilyenkor visszakisérem a szobájába és mondom neki, hogy nem, nem alszom vele, jóccakát és otthagyom. Jellemzően én eközben nem mindig ébredek fel.
Van, hogy mondjuk pont lefekszem már hulla fáradtan, húzom magamra a takarók és hallom, hogy jön be a hálóba... na ilyenkor még egész jó, rosszabb az amikor elalszom, jön, hogy pisilnie kell, megnézem az órát és 15percet aludtam... na mondjuk olyankor vannak a vicces storyk másnap,hogy ami nekem 3 pislogás az valójában 3perc történése :)
Aztán 5-6körül átjön szinte mindig, olyankor már átmegyek hozzá és jóeséllyel fél7-7ig hagy aludni, de az is olyan, hogy rámfekszik, rúgdos vagy már nyaggat, hogy keljek fel, szóval nem túl pihentető azért, de ha eleve nem megyek át, akkor 10percenként kísérethetem a szobájába.
Aztán elmegyünk a nappaliba, csinálok nekik kakaót ha kér, én próbálok elaludni a kanapén/fotelban, de asszony is lejön, általában 8kor már reggeli aztán megyek fel meetingelni, kb egész délelőtt, addig ők lent vannak. Ebédelni együtt szoktunk, aztán gyerekek alszanak. Kicsit (1éves) is berakom az ágyába a cumisüveggel, aztán elalszik, nagyobbiknak néha kell egy mese, de ő is elalszik egyedül, aztán mostanában képesek délután 4ig aludni, addig asszony tv-t néz, én meg drónozok, vagy kertészkedek vagy alszok vagy dolgozok vagy akármi, majd 3-4 körül felkelnek, aztán este fél8-8ig csupa játék és szórakozás van, esetleg játszótér ha jó idő van, majd 8kor legkésőbb fürdés, 9re már alszanak, olyankor még dolgozom 1-2órát ha olyan dolog van.

(#92726) Phülöp válasza blueboi69 (#92725) üzenetére


Phülöp
addikt

Én beülök az autóba, 35km-t berregek, ledolgozom a napi 8-10 órámat kajaszünetekkel meg-megszakitva, utána hazaberregek. Itthon szabad foglalkozás, főzés, brikett behordása, miazmás.
Tavasztól ugyanez kinti szüttyögéssel dúsítva, brikett nélkül.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#92727) Sipi- válasza -NoVa- (#92721) üzenetére


Sipi-
tag

Tudom milyen ez, kitartás. Csak, hogy pozitív példa is legyen: nálunk 4-es és 6-osak a srácok. A nagyobbik gyakorlatilag önállóan intézi az online órákon való részvételt. A leadandó házikat át kell nézni, meg segíteni befényképezni, de Ő küldi vissza.
A 4-es fiamnak csak 3 online órája van, azokat élvezi :D Vele azért még valamivel többet kell foglalkozni, de Ő is ügyes és szorgalmas.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#92728) Sipi- válasza blueboi69 (#92725) üzenetére


Sipi-
tag

Mi ezeket az átjövős dolgokat már rég elengedtük. Ha átjön, akkor odafekszik és alszik ott. Főleg mióta normális ágyuk van, mert akkor én azzal a lendülettel megyek is át az ágyába és ott alszok :D
Az előző lakásban nem örültem ennek, mert akkor csak a kanapéra tudtam menni, ha a kisebbik jött át. Az pedig nem volt kényelmes, mert még nekem is rövid volt (kihúzni nem lehetett, csak sok pakolással, de úgy is kényelmetlen volt :D)

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#92729) NauTiLUS_HUN válasza blueboi69 (#92725) üzenetére


NauTiLUS_HUN
újonc

Ez nálunk úgy megy, hogy a legnagyobb (5 éves) nehezen alszik el, de csendben. A középső (2 éves), éjfél körül és 4 óra körül fixen felvisít (szerencsére a nagy és a legkisebb leszarja) és mehetek hozzá megtudakolni mi a fasz van, vagy csak a takaró hagyta el, vagy a bárányszőr nincs meg amivel még alszik vagy esetleg szomjas. De úgy ordít mint akit ölnek.
A szomszéd szobában van, 30 mp belül felkeléssel együtt ott vagyok. De ma is, hogy már megvolt a 4 órás visítás (4:20), már kiment az álom a szememből.
A legkisebb (5 hónapos) anyáé, a középsőre ő fel sem ébred már mióta terhes lett a hármassal.
A mi ágyunkban nem hozom át, úgyanúgy ordítva kel akkor is, de cserébe szétrugdos amíg visszaalszik :)

[ Szerkesztve ]

(#92730) Phülöp


Phülöp
addikt

#sarkikopkodo

alt="" title=""
alt="" title=""
alt="" title=""

én szégyellem magam, hogy ezek az emberek vezetik az országot

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#92731) Sipi- válasza Phülöp (#92730) üzenetére


Sipi-
tag

Akarod?
Akarod.
Akarod!!!

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#92732) eattila válasza Phülöp (#92730) üzenetére


eattila
csendes tag

Mondjuk ha lenne mivel... De még úgyis az elv az....

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#92733) Samott válasza eattila (#92732) üzenetére


Samott
addikt

Van mivel, ott a raktarban a kinai meg a ruszki de az emberek inkabb nem kerik. Pedig valoszinuleg hatasosak es semmi bajuk, csak ugye annyit sumakoltak korulotte, hogy mar senki nem hisz nekik.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#92734) Jahno válasza Phülöp (#92730) üzenetére


Jahno
őstag

Ráadásul akadt gyakornok ismerős, aki jelentkezett volna, hogy oltana és önkénteskedne, azzal meg nem jutottak semmire. Más EÜ vezénylés hasonlóképpen volt, péntek este kapott egy mailt, hogy másnaptól irány Miskolc. Csak úgy. Részletek sehol, játék neve: találd ki.

(#92735) Phülöp válasza Samott (#92733) üzenetére


Phülöp
addikt

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#92736) Jahno válasza Samott (#92733) üzenetére


Jahno
őstag

Meg azon rugóznak, hogy drága. Bammeg, itt most ebben a szituban semmi nem drága. Állásidő és az emberélet a drága nem ez.

(#92737) Samott válasza Jahno (#92736) üzenetére


Samott
addikt

Amugy meg nem is draga. Csak nyilvan a kinaibol csorog vissza a sajat zsebukbe is. Mert nyilvan ebbol is lopnak. Ezeknek csak ez szamit, hogy lehessen lopni.

Azt nem ertem hogy miert nem engedik hogy sajat zsebbol beoltassam magam nekem szimpatikus vakcinaval? Aki raszorul annak jut az allami beszerzesbol, aki meg tudja oldani maganak az meg nem terheli az allami rendszert.

Es persze azt se ertem hogy Hosszu Katinkat miert Pfizerrel oltottak? O is nyolcvan eves es veszelyeztetett?

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#92738) Jahno válasza Samott (#92737) üzenetére


Jahno
őstag

De kinek a zsebébe és miből? Szerintem bármelyikkel meg tudják oldani az okoskodást nem csak a kínai cuccal. Itt szerintem már abba is lopást látunk, amiben lehet van, de ha meg mindenben van akkor szintén mindegy.

(#92739) npera


npera
újonc

(#92740) Samott válasza Jahno (#92738) üzenetére


Samott
addikt

Kozpenzbol a fideszesek zsebebe. Megveszi a zavaros hatteru ceg kitudja mennyiert kinabol es eladja dragan az allamnak.

Zűrös közvetítő a kínainál, kényelmetlen feltételek az orosznál: mi látható a nyilvános vakcinaszerződésekből?

Az EU-s beszerzesnel szerintem nincs ekkora ter a lenyulasra, eleve alacsonyabb aron jon onnet minden. Abbol kevesebbet lehet lopni.

A lelegezteto gepeknel is ez volt, a kozvetitocegek rengeteg penzt nyultak le kozben. Nem az volt a lenyeg hogy legyen gep, hanem hogy mennyit lehet kozben lopni belole.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#92741) WiZARD válasza Samott (#92733) üzenetére


WiZARD
addikt

Hiába jó és hatásos, ha a szomszéd országba se fognak beengedni vele.

Ha hatásos és jó, akkor minek kellett elb*szni az egészet a sumákolással, legalább a magyar engdélyezést csinálták volna rendesen végig, politikai döntés helyett.

Csak azért se kellene dupla/tripla áron vásárolt mutyis cucc.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#92742) Samott válasza npera (#92739) üzenetére


Samott
addikt

En nem nagyon vagyok otthon a motorok temakoreben, de a kipufogo a altalaban eleg meleg tud lenni, jo otlet azt ott terdmagassagban elvezetni? :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#92743) eattila válasza Samott (#92733) üzenetére


eattila
csendes tag

Azok nekem se kellenenek. Sok a susmus. Plusz az eu sem biztos, hogy el fogja oket fogadni.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#92744) eattila válasza Samott (#92737) üzenetére


eattila
csendes tag

Mert ugy nem kaphato meg. Csak allamoknak adjak el ha jol tudom.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#92745) eattila válasza Jahno (#92738) üzenetére


eattila
csendes tag

EUs beszerzessel nincs sumak szerintem.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#92746) Jahno válasza Phülöp (#92735) üzenetére


Jahno
őstag

Aztán ki tudja merrefelé lehet kerekíteni a számokat, ha a Pfizernek extrém hűtés és egyéb kell, meg spécibb szállítási, tárolási körülmények a kínai meg rögtön egybe van csomagolva fecskendővel és tűvel is. És ezek alapján az orosz olcsóbb két másik nyugati cuccnál, ha lopnak belőle és még olcsóbb is, akkor meg aztán főleg.

(#92747) onkelz


onkelz
aktív tag

egy feltételezhetően kínából elindult vírusra, kína fossa magából a higiénés termékeket és az oltóanyagot négyszeres áron, ami az euban senkinek nem kellett csak nekünk, és majd az eun belül nem tudsz vele utazni sehova, ez már most szebb, mint egy tündérmese

(#92748) Phülöp


Phülöp
addikt

Drónos kontent

link

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#92749) Jahno válasza Phülöp (#92748) üzenetére


Jahno
őstag

Nem is tudom mivel szophattak többet, de a hangot utólag így alárakni, az kemény.

(#92750) Samott


Samott
addikt

Jo kis repuloszimulator otthonra... :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.