Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#68001) Gabibácsi válasza halapidori (#67999) üzenetére


Gabibácsi
tag

Tini
én fősulin is balfasz voltam, pedig egyedül voltam fiú a csoportban

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#68002) FőDudu válasza halapidori (#67999) üzenetére


FőDudu
addikt

Gimibe nem jartam. :)
5 eves technikus kepzesen vettem reszt.

FőDudu

(#68003) npera válasza Samott (#67992) üzenetére


npera
újonc

Erről láttam videót egy féjk nyúz oldalon. Elég tempósan ment a Jaguár, kikerülte a barrikádnak lerakott két kocsit, ezek az IQ-fighterek meg ott rohangáltak gondolom félig betépve éjjel az autópályán. Hát, most nem jött be.

De majd szétcincálják a sofőrsrácot, meg ha van családja, akkor azt is felkoncolják a békés tüntetők és akkor majd szeretetbombázzák egymást.

Egy agyhalott világ kezd ez lenni.....

(#68004) npera válasza Jahno (#67994) üzenetére


npera
újonc

Óóóóó, én nem is sima apacs vagyok, hanem AH-64D Longbow Apache :C

(#68005) npera válasza halapidori (#67999) üzenetére


npera
újonc

Az szerintem én voltam. Használd egészséggel!

Talán még Phülöpnek is van olyan....

(#68006) Jahno válasza Gabibácsi (#67997) üzenetére


Jahno
őstag

Tegnap majdnem arrafelé bicajoztam, de lesz még ilyen. Sződnél megtetszett a Dunapart. Kicsit magas volt a víz, de nem volt tömeg és volt csapolt Borsodi nem drágán :-P

(#68007) halapidori válasza npera (#68005) üzenetére


halapidori
csendes tag

igen, ti ketten voltatok :) :)

(#68008) JonesC válasza Gabibácsi (#67996) üzenetére


JonesC
csendes tag

Nyilván. Ez csak az elején a fűzögetésre, meg később az egyeztetésre van :D

(#68009) halapidori válasza Gabibácsi (#68001) üzenetére


halapidori
csendes tag

nálunk a versenyistállóban 15 lány és 15 fiú volt, hát ott sem ismerkedtünk ügyesen. ELTE-n kettő fiú volt az egész karon, szóval ott megugrott a leszbikus kapcsolatok száma :D
Én azóta sem tudom, hogy hogy lettek nekem Kedveseim.

(#68010) halapidori válasza FőDudu (#68002) üzenetére


halapidori
csendes tag

biztos az a titka

(#68011) qnadam válasza halapidori (#68007) üzenetére


qnadam
veterán

tiketten?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#68012) npera


npera
újonc

(#68013) npera válasza qnadam (#68011) üzenetére


npera
újonc

Lyály!!!!! :R

(#68014) eattila válasza Gabibácsi (#67947) üzenetére


eattila
csendes tag

Dettó. Ez csak akkor gáz, ha valamiért mégis kéne bele a kraft....

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#68015) JonesC válasza qnadam (#68011) üzenetére


JonesC
csendes tag

Fúpásztmek :D

Ennyire megüt a meleg?

(#68016) eattila válasza FőDudu (#67957) üzenetére


eattila
csendes tag

Nem, mert az enyém nem sokkal korábban született :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#68017) eattila válasza Gabibácsi (#67966) üzenetére


eattila
csendes tag

Nálam a amcska a gyári apple lightning kábelt rágta szét. Ennek ellenére még él.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#68018) eattila válasza qnadam (#67988) üzenetére


eattila
csendes tag

Nabazz. Hova? Haza?

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#68019) eattila válasza Samott (#67995) üzenetére


eattila
csendes tag

Uncle Ben's -t is módosítják. Mindent kb. De szerintem ez is rassziszmus, csak fordítva.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#68020) npera


npera
újonc

Boba, jönnek az epizódok Nomad Sweden csatornáján.

(#68021) Jahno válasza eattila (#68019) üzenetére


Jahno
őstag

Ja, meg a Google kódokat. Pár cég szopolni fog, aki mondjuk olyasmikre építettek kampányt, mint a feketelista és társai. Tiltsuk be a kávét is :C

(#68022) Phülöp válasza qnadam (#67963) üzenetére


Phülöp
addikt

Én le tudtam volna érettségizni addigra, de szakmunkásképzőt vettem előre, utána mentem csak gimibe. Így 20 évesen érettségiztem 18 helyett.
Mondjuk eszembe nem jutott volna akkor elkötelezni magam valaki mellett.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#68023) Phülöp válasza halapidori (#67999) üzenetére


Phülöp
addikt

A Craft Cadence hátizsákom belső zipzárja elengedte magát, garanciális javítás vagy csere a gyártó szerint nem járható út. Visszakaptam jóváírásként a kifizetett ár 40%-át, anyósom meg kb. 10 percet szánt a javításra varrógéppel.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#68024) npera


npera
újonc

A gonosz DPF helyett inkább egy GPF kellene neki...

A dpf-regenerálás a használati utasítás szerint egy észrevétlen 5-10, de max 15 perces folyamat, mely alatt folyamatos 2000-3000 közötti fordulaton kell tartani az autót s ezalatt a részecskeszűrőből magas hőmérsékleten kiégeti az összegyűlt károsanyagot - és amit egyébként nem érdemes megszakítani (habár nincs semmi visszajelzés arról, hogy épp történik, csak a pillanatnyi fogyasztáson látszik). Szerintük erről ennyit érdemes tudni, több szó nem is esik róla.

Mi az a dpf-regenerálás a valóságban?
- állsz a dugóban, és minden előjel nélkül elkezd a kocsid zúgni és 20 litert fogyasztani, nem tudod jelezni, hogy ez most nem lesz alkalmas
- megérkezel épp az úticélodhoz, mikor bekapcsol a regenerálás, emiatt mehetsz valami hosszú és széles többsávos útra, hogy kiégesd 2-3000 fordulaton
- elhatározod egy hosszú úton, hogy megállsz pihenni a következő étteremnél, pihensz, eszel valamit, majd mielőtt megállnál, bekapcsol a regenrálás

3 év alatt összegyűlt sok ilyen történet. Szóval az autó ezen része botrány. Sokan (szabálytalanul) kiszedik az autóból, vannak, akik csak vidéken használják, csak országúton/autópályán - ott nem annyira tragikus, de azért ott is meg tud történni, hogy rosszkor érkezik a tisztítás.

(#68025) Phülöp válasza qnadam (#68011) üzenetére


Phülöp
addikt

:W
Neked szerintem már régebben megígértem, hogy bántani foglak. Lábbal.
Jelzem, hogy ez nem változott. :DDD

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#68026) npera válasza Phülöp (#68023) üzenetére


npera
újonc

Aj-aj.

Én Ortliebbel járok melóba. Az kisebb és nincs külön laptop rekesze. Viszont belül van egy két patenttal (!) berögzített kis hálós szütyő, amin van egy cippzáros zseb. Kisebb papírokat lehet bele tenni, de szerintem ezt leginkább pénztárcának találták ki. Egy A5-ös boríték belefér állítva asszem, tehát ha asszony ad levelet feladni, akkor bele tudom csúsztatni.

Mivel a melóba járós cuccaim kábé kitöltik az egészet, így tényleg csak a boríték fér bele, más már nem.

A Cadence asszem 4 literrel nagyobb, nekem is olyat kellett volna venni, de elizgultam....

(#68027) ncc1701 válasza FőDudu (#67969) üzenetére


ncc1701
veterán

Jobban van optimalizálva, de kispórolják belőle az akkut, ezért ugyanaz, mint egy droidos teló. Ha nagyon nyomkodod, nem bírja a napot végig.

(#68028) ncc1701 válasza npera (#68024) üzenetére


ncc1701
veterán

Igazából sosem értettem, h miért nem tesznek egy gombot a kocsiba, amivel manuálisan el lehet indítani.

(#68029) Phülöp válasza npera (#68026) üzenetére


Phülöp
addikt

Két oldalon a hálós betéten kívül pont elfér egy-egy 1.5 literes palack.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#68030) npera válasza ncc1701 (#68028) üzenetére


npera
újonc

Ja, végső soron meggyulladhatna egy lámpa, hogy most már ajánlott indítani. És a gépkönyvben le lenne írva, hogy kábé mennyi időt kell menni legalább országúti sebességgel és nem leállítani közben. Akkor az a műszaki érdeklődésű vagy a gépet üzemeltető és nem csak hanyagságból romboló autótulajdonosok legalább tehetnének valamit érte.

A baj vélhetően az, hogy az átlag tulaj leszarná és csak idegesítené az is. Így aztán ne lesz benne.

Pedig a vízhőfokmérő is jó lenne ha lenne és mutatná a tényleges hőfokot. Meg töltésmérő. Meg olajhőfok. Meg nyomás. A mai megcélzott sofőrnek ez mind-mind túl sok és zavaró....

(#68031) zetor2000


zetor2000
senior tag

#comic picture:

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#68032) npera válasza Phülöp (#68029) üzenetére


npera
újonc

Király! A táska és a vázlat is :R

(#68033) Phülöp válasza npera (#68032) üzenetére


Phülöp
addikt

Többször próbáltam már fotózni, de sose sikerült olyan érthetővé tenni, mint amilyen a rajzon.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#68034) ncc1701 válasza npera (#68030) üzenetére


ncc1701
veterán

De legalább a BC-vel ki lehetne ezeket iratni, mert a szenzor tuti benne van, úgyhogy ha jól gondolom ez minimális programozás lenne csak.

(#68035) Gabibácsi válasza eattila (#68017) üzenetére


Gabibácsi
tag

A macska?

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#68036) qnadam válasza ncc1701 (#68034) üzenetére


qnadam
veterán

valamelyik pözsókkal szokták azt csinálni, hogy a tükörfűtésre kötnek egy ledet. amikor az egyszercsak világít, akkor lehet tudni, hogy regenerálásba kezdett az autó, mert ahhoz mindenféle plusz fogyasztókat is felkapcsol...

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#68037) qnadam válasza Phülöp (#68025) üzenetére


qnadam
veterán

említettél már ilyesmit, most sem számítottam másra.
pedig nem is én írtam ilyet, én csak lerajzoltam.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#68038) Gabibácsi válasza npera (#68024) üzenetére


Gabibácsi
tag

Én meg nem tudtam hogy kettő katalizátorom van, és az alsónak nincs baja. De már tudom, és azt is hogy az első bent van a motortérben, és ha akarják akkor kiszedhető az.. és ki is tisztíttattam, azóta nincs hibakód, pedig mindig visszajött 100 km alatt.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#68039) eattila válasza Gabibácsi (#68035) üzenetére


eattila
csendes tag

Az.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#68040) eattila


eattila
csendes tag

A gazbojlerunk ugy nez ki beadta a kulcsot. Kereshetek szerelot. Es lehet vehetek ujat.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#68041) FőDudu válasza eattila (#68019) üzenetére


FőDudu
addikt

Mi a fenere?
Feher lesz a neger a logon? :DD

FőDudu

(#68042) FőDudu válasza Jahno (#68021) üzenetére


FőDudu
addikt

Meg a Fekete Peter, ruletten a komplett fekete szamsor, kartyakon a feket szin, stb...
Elmentek ezeknel otthonrol...

Es persze ujsagot se nyomtassanak fekete tintaval, valamint a weben is csak bugyirozsaszin legyen a polkorrekt.. Anyjukpicsajat...

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#68043) zetor2000 válasza FőDudu (#68042) üzenetére


zetor2000
senior tag

És a listák... ugye van blacklist / whitelist... meg a zsarolólevél, ami angolul ugye blackmail. És még lehetne sorolni.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#68044) eattila válasza FőDudu (#68041) üzenetére


eattila
csendes tag

Nem tudom. Olvastam ilyen szalagcimet. De elmebetegseg.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#68045) -NoVa- válasza FőDudu (#68042) üzenetére


-NoVa-
őstag

Múltkor egy Facebook csoportban előkerült egy aktivista, de lefagyott, amikor felvetettem, hogy nem hat meg a múltjuk, ha meg nagyon feszegetnénk, akkor volt épp elég Afrikába, fekete rabszolgatartóknak eladott Magyar, és egyéb Európai, milliónyi rabszolga. Szóval ha nagyon supportálni akar, akkor tudok adni helyi segélyszervezetekhez számlaszámot. Többet nem írt :)

(#68046) JonesC válasza -NoVa- (#68045) üzenetére


JonesC
csendes tag

Arról nem is beszélve, ha mostaniak nem igyekeznek vissza Afrikába, valahogy elég jól érzik magukat Észak-Amerikában.

(#68047) FőDudu válasza Gabibácsi (#68038) üzenetére


FőDudu
addikt

Alfamban ha jol remlik akkor 3 van. ezert van 4 lambda szonda.
2-2 hengerenkent 1 katalizator, elotte 1-1 lambda.
Mogottuk Y cso lambdaval (fo katalizator elotti), majd katalizator es utana is lambda...

FőDudu

(#68048) FőDudu válasza JonesC (#68046) üzenetére


FőDudu
addikt

Bejott nekik az elet. Lassan ciki lesz fehernek lenni arrafele.

FőDudu

(#68049) FőDudu válasza -NoVa- (#68045) üzenetére


FőDudu
addikt

BLM aktivista?
Ilyen is van - bar miert ne lenne....
Valahol brainstormingolni kell azt a sok baromsagot amit osszehordanak - nem lehet egy elme szulemenye az egesz ;)

FőDudu

(#68050) Jahno válasza eattila (#68040) üzenetére


Jahno
őstag

Nem tiszteled?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.