Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#97001) Sipi- válasza npera (#96985) üzenetére


Sipi-
tag

Tényleg. Blueboi apukája meg megveszi a mi Yarisunkat (szívó benzines). Már csak az a kérdés, hogy a "Leaf ára" - "Yaris ára" = X Ft képletből az X forintot ki fogja fizetni. Mert én nem :) Asszony sem, mert közös kasszánk van.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#97002) Sipi- válasza WiZARD (#96987) üzenetére


Sipi-
tag

(#97003) blueboi69 válasza Sipi- (#97001) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Mikori? Csakmert az aktuális yaris az ami talán jó méret, a régebbiek nagyon kicsik.

(#97004) eattila


eattila
csendes tag

Megjött az új nyereg. Nem sokkal keskenyebb a mostaninál, viszont keményebb. Meglátjuk. Direkt olcsó izét rendeltem, hogy ha nem jön be, akkor ne fájjon nagyon.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#97005) npera


npera
újonc

Most a furatok kiosztása közelebb került a valósághoz, valamint a felesleges 90-fokos csavart is kivettem belőle. És a peremek sem feleslegesen nagyok.

(#97006) npera válasza qnadam (#96992) üzenetére


npera
újonc

Ez pont olyan, mint amikor 2-3 hét után szétszedem a bringát, letakarítom és bekenem zsírral, majd összerakom :C

(#97007) npera válasza Sipi- (#97002) üzenetére


npera
újonc

Konfiguráltam egy Plaid Model X-et kék színben 22"-os felnikkel. 59 misi.

(#97008) WiZARD válasza npera (#97007) üzenetére


WiZARD
addikt

Inkább egy plaid+ S, fullosan 65ért, az legalább nem tartja fel a sort a zöld lámpánál.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#97009) npera válasza WiZARD (#97008) üzenetére


npera
újonc

Nincsen, csak sima Plaid.... :O

Szerintem még egy SR+ Model 3 sem igazán tartja fel a sort, hacsak nem egy versenypályán próbál valaki versenyautó között "közlekedni".

(#97010) npera


npera
újonc

Dlágaszágok...

Venti. 2 db.

Szabályzó, 2 db.

(#97011) Sipi- válasza blueboi69 (#97003) üzenetére


Sipi-
tag

2007-es, de nem eladó (piaci áron legalábbis, felette igen). Egyébként nem kicsi belülről, csak a csomagtartója (két iskolatáska és két tornazsák már megtölti). Viszont tök jó vele parkolni, kicsi helyre befér. Városban 95%-ban a Yarissal megyünk, országúton 100%-ig a Mondeoval. Bár tavaly mentünk a Yarissal kirándulni is. Elvitt és hazahozott mindig, de az emelkedők nem a barátai a 69 lóerős 3 hengeresnek :DD

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#97012) Phülöp válasza blueboi69 (#96999) üzenetére


Phülöp
addikt

Teljesen köszi.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#97013) Jahno válasza npera (#97010) üzenetére


Jahno
őstag

Persze aprólékokat megint nyomta be Aliról. És nem tudom hova tűnnek a vincsi keretek, de valami manó folyamatosan zabálja. Érdekes, hogy sok helyen most a kínai szállítás inaktív lett, gondolom lehet sakkoznak a bevezetendő vámáfával, viszont sok termékre lengyel/cseh vonalról is azt mondja, hogy ide nem szállít. Cserébe egyre több helyen francia/spanyol/orosz raktár is választható.

(#97014) npera válasza Sipi- (#97011) üzenetére


npera
újonc

5000 felett kell tartani a fordulatot, akkor húz az. Ha 2000/min körül búgatjátok akkor bebőrzik a szeme.

(#97015) npera


npera
újonc

Óóóó, ez álomszép....

(#97016) npera válasza Jahno (#97013) üzenetére


npera
újonc

Én ma itthon vagyok, mert a legtöbben kiveszik a mai napot és a főnököm írta, hogy bár munkanap és számoljam el munkanapként, de ne dolgozzak ma. A gyerekek kinn játszottak és bandáztak, én meg háztartásoltam és modellezgettem.

Egy ideig akksikat nem szállítottak ide, most elvileg jók vagyunk.

Pár hét után ki szokták bogozni a gubancot, aztán beindul újra az őrület. A gazdaságot pörgetni kell...

(#97017) npera


npera
újonc

Ez volt már? Liftben kezdett el égni az elektromos bringa. Durván megégtek a csórikáim.... :(

(#97018) npera


npera
újonc

Mostanában Izraelben egy jó állvány és hosszú expó szép vonalakat rajzol az égre...

(#97019) npera


npera
újonc

(#97020) Jahno válasza npera (#97018) üzenetére


Jahno
őstag

Amint megtaláltam idehaza a reptérre néző jó helyet, be is csukták a forgalmat :C

Ezek meg rajzanak, mint a bogarak. Tökéletesen látszik a sok lúd disznót győz elmélet, mert hiába van Izraelnek odabasz hadserege, elindítják százával a tákolmányokat és csókolom, védelem azt sem tudja merre kapkodja a fejét, jön a túlterheléses támadás, ráadásul a védelemhez mérve fillérekből. Bár nem tudom ki kicsoda a fejezetben, csak műszaki részével foglalkoztam.

(#97021) WiZARD válasza WiZARD (#96871) üzenetére


WiZARD
addikt

Most hívtak, hogy 3 nap alatt sikerült lemeríteni és feltölteni és még mindig szar. Ezt előre megmondtam volna nekik.
Fogalmuk sincs mi a következő lépés, majd szólnak ha kaptak választ a központból.

19+26 napja van náluk az autó, fogalmuk sincs hogy még meddig.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#97022) zetor2000 válasza npera (#97018) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ennek a sok mágneses erővonalnak ott sokan nem örülnek. Aztán majd azok se, ahonnan az erővonalak kiindultak.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#97023) eattila válasza WiZARD (#97021) üzenetére


eattila
csendes tag

Frankó márkaszervíz!

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#97024) hobizoli válasza WiZARD (#97021) üzenetére


hobizoli
nagyúr

vmi ugyvedi uton torteno nyomatekositsra nincs lehetoseg?
tartos fogyasztasi cikkeknel, hogyis van a garancia temaja, ha markaszerviz altal "javithatatlan" a termek?

nem 30 nap utan kell kicserelni egy ujra?


:U

több drón kell ;P

(#97025) WiZARD válasza hobizoli (#97024) üzenetére


WiZARD
addikt

Nemtudom, de azon agyalok én is, hogy érdemes-e ügyvédet keresni, hogy mit mond.

Cégként vettem, így a fogyasztóvédelem is máshogy áll hozzá. Na meg a 30 napos téma is szerintem csak az első év kötelező jótállás alatt van...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#97026) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Low earth orbit látványosság: [link]

(#97027) hobizoli válasza WiZARD (#97025) üzenetére


hobizoli
nagyúr

es akkor cegkent berelned kell helyette, vmit akkor megteritik annak a koltseget?

ez nem meriti ki a hibas teljesites kategoriat?


egy TC cikket nem erne meg a sztori? :DDD

több drón kell ;P

(#97028) Sipi- válasza WiZARD (#97021) üzenetére


Sipi-
tag

Uhh, azóta náluk áll a kocsi? Én azt hittem, hogy csak beviszed, elhozod jellegű dolgokat csináltak eddig. Ez így elég vicces. Jah, mégsem.
Ha nem lenne másik kocsitok, akkor eléggé szívás volna.
Ügyvédednek egy telefont szerintem megérne a dolog. A minimum, hogy adjanak csereautót (2-3 éves kocsinál egyébként is adniuk kellene, nem?).

[ Szerkesztve ]

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#97029) WiZARD válasza Sipi- (#97028) üzenetére


WiZARD
addikt

Jah, náluk.
Most is maradna, de végül elértem hogy visszaadják addig amíg meg nem jön a csere alkatrész (újra kicserélik azt a cellát, ami már volt cserélve).
Azt mondta, hogy szerencsére van valami győri raktárban pont ilyen csere cella, szóval gyorsan Budaörsön lesz, 3-4 nap alatt odaér :DDD Említettem neki, hogy én vállalom, hogy gyalog gyorsabban elviszem oda, mondta hogy tudja, de ez a Nissannál sajnos így megy.

A 2. éves időszakos szervizt meg megcsinálják ingyen. csoda

elvileg nem kell adniuk csereautót, miért is kéne... :(

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#97030) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Villámtérkép: [link]

(#97031) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Széltérkép: [link]

(#97032) Phülöp


Phülöp
addikt

#dragaszagaink

Amea irodája majdnem kész a home office-hoz - a padlót kell még olajozni, de eső jön, úgyhogy az csúszni fog.

+ all day madárcsicsergés included.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#97033) npera válasza Phülöp (#97032) üzenetére


npera
újonc

Most direkt eltoltad a havat arra az 5 percre, hogy így lefotózd, aztán esik megint, ugye? :C

Pofás egyébként, itt lehet akkor a grillezett cuccok mellett szopogatni a fröccsöt is akár :C

(#97034) WiZARD válasza WiZARD (#97029) üzenetére


WiZARD
addikt

16:42-kor megígérte a szervizes, hogy ahogy leteszi a telefont hívja az assistance-t és ma visszakapom az autót.
18:12kor megkérdeztem az assistance-t hogy akkor hozzák-e, mert fura volt hogy ők még nem hívtak engem. Némi keresgélés után kibökte hogy igen, "pont 5 perce" beszélt kolléga a traileressel és már úton van.
19:02kor hívott a traileres hogy neki most szóltak, hogy lenne ez a fuvar, de nem érti hogy ő most Győrből visz Budaörsre, vagy fordítva. Mondom onnan kell hoznia. Oké, de ugye kint van a portán és elérhető az autó? Mondom remélem. Ok, akkor most indul Győrből, majd hív ha visszaért :DDD

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#97035) Sipi- válasza WiZARD (#97034) üzenetére


Sipi-
tag

:O

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#97036) eattila válasza WiZARD (#97034) üzenetére


eattila
csendes tag

wazze....

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#97037) eattila


eattila
csendes tag

Cseréltem kereket a kocsin. Meg nyerget a bringán. Előbbi teszt ok. Utóbbi tesztelése holnapra csúszik.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#97038) WiZARD


WiZARD
addikt

jah és ami még szép a Nissan storyban, hogy a fennálló hibát (cellák közti nem megfelelő balansz) a gyári Nissan diagnosztikával nem igazán látják, csak a 3rd party androidos app-ban látni rendesen :DDD

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#97040) npera válasza WiZARD (#97034) üzenetére


npera
újonc

Ha megkapod, akkor mosd le, fotózd körbe, aztán initiate ghost protocol.....

(#97041) Jahno válasza WiZARD (#97034) üzenetére


Jahno
őstag

Mióta az Autóklub szétesett és össze-vissza vállalkoznak, meg egymást segítik ki ez ekkora káosz. Annó nekem is volt ugye, hogy meguntam az állásidőt, nosza adjatok autót. Késő este beesett, kocsit "valahova" elvitte. Mint később kiderült, Újpestre vitte, a kölcsön autót ott is kellett utána baromi gyorsan leadnom, az elkészült sajátot meg város másik végén összekapom, de már ott is zártak, ahogy mindenhol. Kölcsön autósok rinyáltak, hogy már az új ügyfélnek kiajánlották, másik szervíz még nem teljesen készült el a sajáttal szóval a melót előbb abbahagytam, kicsavartam Újpestre leadni, Rákosborzasztóra meg felvenni. Valami másik kör még rémlik, hogy a tréleresnek útbaestem és jó fej volt elvitt de már nem emlékszem...

Meg egyéb fasságok, mikor váltó szétesett és itt ugráltak telefonon, hogy míg mozgásképes és jár a motor addig nem küldenek segélyt. Mondom ok, akkor ezt beszéljük meg rendesen és beviszem lábon 2 sebességgel, némi kuplung nélkül de viselje más a következményeket... Egyből lett segély, de csak megtákolta.

Másiknál is váltó/kuplung baj, nyilván péntek délután vidéken. Közlik, hogy szervíz 50 kilométerre, hétfőn egyeztessek ott, hogy mikor tudom vinni, hátha aznap még belefér. Közbazmeg :C Hétvégén családozás, étel/ital, vasárnap autópályáig sima ügy volt, ott 5. és kész, simán hazajöttem idehaza ház előtt leadtam hibára...

(#97042) Jahno válasza npera (#97040) üzenetére


Jahno
őstag

Megkímélt, garázsban tartott, női tulaj?

(#97043) npera válasza WiZARD (#97038) üzenetére


npera
újonc

Ilyen egyébként volt nekem is egy 4S 1300 mAh akksival. Annyira elcsúszott a kettes cella az egyik pakkban, hogy a töltő már nem tudta kezelni. Ezért csináltam egy kis kábelkét, amivel csak a második cellát tudtam tölteni. Csináltam pár fel-le ciklust, aztán odavittem a többi közelébe, majd nyomtam egy fullos töltést és merítést a töltővel. És ment utána.

Azt értem, hogy neked több cellád van, mint 4 és annyira nem hozzáférhetőek, mint az én esetemben, szóval inkább csk érdekes kis színes hírként írtam le....

(#97044) npera válasza Jahno (#97042) üzenetére


npera
újonc

Hi-ba-kód-men-tes.

(#97045) npera


npera
újonc

Volt már? Dáft Pánk.

A personal thank-you to Johnny Airbag for the fantastic video. The audio is based off the Alive 2007 CD, which was remastered on the iLoud MTM's.

Download:
Alive 2007 (1080p60 8bit x264 WAV) (12GB): https://bit.ly/3bNVwrc (ARCHIVE.ORG)
Alive 2007 (2160p60 8bit x265 WAV) (94GB): DOWN - TORRENT INCOMING

Technical Specs:
Video: 4096x2160 59.94FPS 1.19:1 - Video was upscaled from a DVD capture to the full frame 4K IMAX aspect ratio. It was NOT recorded on IMAX cameras.
Color Space: 8bit YCbCr 4:2:2.
Video Stream: 152 Mb/s. AVC (High@L5.2) - 91GB .MOV
Audio Stream: 2304 kb/s, 24bit, 2 Channel - 1.39GB .WAV

Processed on:
OS: Xubuntu 20.04 LTS
CPU: AMD Ryzen Threadripper 2990WX
RAM: 64GB 3600mhz CL16
GPU: NVIDIA RTX 3090
DISPLAY: Samsung CHG90 + LG CX

(#97046) eattila válasza npera (#97040) üzenetére


eattila
csendes tag

Vagy ignite....

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#97047) Jahno válasza eattila (#97046) üzenetére


Jahno
őstag

Benzin, gyufa?

Vagy a másik Ignájt? Azon meglepődtem, mikor pld. Japánban és mindenhol is 10ezrek csápoltak rá: [link]

(#97048) -NoVa-


-NoVa-
őstag

(#97049) eattila válasza Jahno (#97047) üzenetére


eattila
csendes tag

Elektronyosnal? Csavinyuzi a cellaba #osztjovan

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#97050) Jahno válasza eattila (#97049) üzenetére


Jahno
őstag

Ismerem én azt. N/A-val tegnap éppen tudást megosztottunk, hogy ez csak egy alap roller és nem 100 kilowattok:

[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.