Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#92751) qnadam válasza Jahno (#92749) üzenetére


qnadam
veterán

a hangot utólag így alárakni, az kemény

az nem is lett jó.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#92752) Phülöp válasza Jahno (#92749) üzenetére


Phülöp
addikt

Most megnéztem hanggal is.
Mint reklám, szerintem vállalható.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#92753) Grillo válasza qnadam (#92751) üzenetére


Grillo
senior tag

Talán a háttérhangoknál nem is zavaró, de a beszélgetések elég suták.
Ezzel együtt tetszetős nagyon.

(#92754) Samott válasza qnadam (#92751) üzenetére


Samott
addikt

Mert nem biztak profikra. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#92755) Phülöp válasza Samott (#92754) üzenetére


Phülöp
addikt

ó, b+

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#92756) qnadam válasza Samott (#92754) üzenetére


qnadam
veterán

nem voltak ilyen elhivatottak.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#92757) blueboi69 válasza Phülöp (#92748) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Hinnye ez odabasz!

(#92758) blueboi69 válasza Samott (#92750) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Aztakurva! Ez mi? meg hogy? :Y

(#92759) Phülöp válasza onkelz (#92747) üzenetére


Phülöp
addikt

Hova gondolsz...

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#92760) npera válasza Samott (#92742) üzenetére


npera
újonc

Attól függ hogy ülsz rajta. De rövidgatyóban tutira vigyázni kell.
Vannak olyan motorok, ahol extrém magasan megy a cső, mondjuk van felette távtartó. De attól még nem szívesen raknám oda a combomat.

(#92761) npera válasza Phülöp (#92748) üzenetére


npera
újonc

Itt aztán nem alapfokon dolgozott a ReelSteady. Mondjuk még mindig le kellett tudni repülni egy menetben, szóval szép teljesítmény.

(#92762) npera válasza Samott (#92750) üzenetére


npera
újonc

Emlékszem, hogy még 386-os időkben egy cimborának volt 486DX2/66 talán és valami "bitang" VGA. Ott mutatott valami nyálcsorgató repülőszimulátort, amiben körül lehetett nézni és valamiféle picit talán Commanchera hajazó algoritmus rakta alá a tájat.

Most a különféle HOTAS cuccokkal már komplett cockpit lehet, de ez a VR-es és headtrackeres téma egy új dimenzió az egész tetején.

Én már teljesen kiestem belőle, hogy mi a frankó manapság. Be volt tervezve, hogy "majd" játszom a World of Warshipsszel, de azóta sem nyúltam hozzá.

(#92763) npera válasza -NoVa- (#92706) üzenetére


npera
újonc

Lehet megint elmentek otthonról, de a NewBeeDrone kínálatának nem tudtam ellenállni.

Landing pad fontos dolog....

Ez a canopy mindenhol out of stock, de itt volt vidám színekben is.

De a fő attrakció a neoprén goggle szivacs. Az volt a Fatsharkon is és valami kegyetlen jó. A SkyZone "bőr" szivacsa egyrészt nem bőr, másrészt ízzasztó izomból.

USA-ból jön, így még lehet nézegetni egy ideig a trackinget...

(#92764) npera válasza -NoVa- (#92672) üzenetére


npera
újonc

Most nézem az Excel táblát. A 4" LR build kábé 3,1k SEK. A TP3 meg 3k SEK. Valahogy mindig ide érkezek, ha építek valamit.

Egydül a TinyHawk lett volna olcsóbb, de ott sem bírtam lenyugodni. Ment rá Foxeer Toothless 2 Nano kamera, meg Crossfire Nano RX. És konvertáltam XT30-ra. Az egyedüli része amihez még nem nyúltam hozzá a VTX, de az igazából elég jó rajta. Lehet 200 mW-ra is rakni, amivel valamennyivel jobb lesz a vétel.

Most azt teszteltem, hogy ha a goggle kap alulra egy patch antennát és kábé az étkező felé irányítom a fejemet, akkor nem túl meglepő módon sokkal jobb lesz a kép még a sarokban is. Most a kábé legolcsóbb antennák vannak rajta. Ha két omnival nyomom, akkor nagyon hangyásodik a kép az étkező sarkában függetlenül az adó teljesítményétől.

Megnéztem Bardwell táblázatát, a VAS Ion Pro omni kapható itt Skandináviában is teljesen racionális áron.

Hasonló árban van a True RX X-Air patch is. Az is kapható errefelé. A következő kwaddal együtt alighanem upgrade. Akkor a vevő szép tiszta jelet kap.

(#92765) qnadam válasza npera (#92764) üzenetére


qnadam
veterán

pedig a vezetékes átvitel az egyetlen igaz stabil megoldás.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#92766) npera


npera
újonc

Úristen, a Besiege repülős modelljeit tuningoló jóember bemodellezett CIWS Phalanxokat. Kegyetlen jól locsol vele.....

(#92767) npera válasza qnadam (#92765) üzenetére


npera
újonc

(#92768) eattila válasza npera (#92760) üzenetére


eattila
csendes tag

Pedig ez szép! Mondjuk attól a kipuf leehtne lentebb.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#92769) WiZARD válasza Samott (#92740) üzenetére


WiZARD
addikt

Ha ráadásul 3 adag kell belőle egy embernek, akkor még drágább lesz a kínai, de nem baj, legalább még több jut a jóságos vezér zsebébe.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#92770) npera


npera
újonc

Azt hiszem erre lehet mondani, hogy az anyagi kár jelentős...

Részeg ukrán tiszt csapódott autóval egy parkoló vadászgépbe, mindkettő ripityára tört

(#92771) Jahno válasza blueboi69 (#92758) üzenetére


Jahno
őstag

Telefonnal függőkegesen videózva, hógyne.

(#92772) Samott válasza blueboi69 (#92758) üzenetére


Samott
addikt

Gondolom valami augmented reality haziprojekt. Ennyit lattam belole csak, de ugyes. Nagyon ugyes. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#92773) Grillo válasza npera (#92767) üzenetére


Grillo
senior tag

Ilyet csináltak múltkor a Loricatus-osok is a várban, egy Matrice 300 lógott a vezetéken kb. 8 órát egy fix ponton, és lőtték vele a kontentot.

(#92774) qnadam válasza Grillo (#92773) üzenetére


qnadam
veterán

érdekelne a dolog jogi háttere.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#92775) npera válasza Grillo (#92773) üzenetére


npera
újonc

Nem hülyeség, mert ha csak emelkedni kell, akkor minek szopni az akksival. Ha tartja a pozíciót, akkor jó. Ha van rajta egy akksi, ami csak akkor kell, ha a "kötél" megadja magát, hogy le tudjon szállni, akkor kábé biztonságos is.

(#92776) Grillo válasza qnadam (#92774) üzenetére


Grillo
senior tag

Mármint ez tavaly ősszel volt. Volt légtér, mindenféle kockázat és biztonségi izék. Nem támadtak a készenlétisek sem. :DDD
Vagy ezen felül valami?

(#92777) qnadam válasza Grillo (#92776) üzenetére


qnadam
veterán

nem, hanem hogy a madzagon lógó kopter légijárműnek számít-e egyáltalán.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#92778) Grillo válasza qnadam (#92777) üzenetére


Grillo
senior tag

Majd rákérdek.

(#92779) npera válasza qnadam (#92777) üzenetére


npera
újonc

Az játék, mert nem megy 100 méternél messzebbre :C

(#92780) npera


npera
újonc

(#92781) npera


npera
újonc

(#92782) npera


npera
újonc

A ruszki dashcam kompilésün nemzetközi részében benne van a göteborgi buszos baleset, amikor a vonat elnyomta a bedöglött buszt.

10:38-tól indul az eksün.

(#92783) Phülöp válasza npera (#92781) üzenetére


Phülöp
addikt

Aztaqrva e.

Küldöm is havernak a meleghengerműbe.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#92784) hobizoli válasza npera (#92782) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ezen a buszon mi doglott be pont ott?

több drón kell ;P

(#92785) npera válasza Phülöp (#92783) üzenetére


npera
újonc

Csak le kell piszkálni egy bottal, amíg még piros, nem? Nagy baj nem lehet... :Y

(#92786) npera válasza hobizoli (#92784) üzenetére


npera
újonc

Nem tudom, most vizsgálják erősen. De a C-tengely volt kábé a vágányon. A sofőr kiszállt és telefonált, de már nem tudták a vonatot értesíteni. Egy régebbi csuklós busz volt, a helyi közlekedési vállalat nem viszi túlzásba a karbantartást, úgyhogy bármi lehetett. Légrendszer, elektromos rendszer, üzemanyagrendszer.

Szerintem Gabibácsi rámondaná, hogy műszaki hibára gyanakszik....

(#92787) hobizoli válasza npera (#92786) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ilyenkor oninditozva sem megy le a sinrol?

több drón kell ;P

(#92788) npera


npera
újonc

Tesla Björn kezd jobban lenni....

Teslabjørn
otgSpon2shhored ·
I am happy to inform you that today I had two type 2 discharge. No type 3c. That's good. This morning I went out of Turtle Mode but I still have massive power limit and very low SoH. My on-board charger is starting to get back to normal power again. Fast charging is no go.

(#92789) npera válasza hobizoli (#92787) üzenetére


npera
újonc

Ezek automaták. Ott szerintem önindítózva semmi nem lesz, mert a citrom nem zár akkor még.

Ha mondjuk elmegy a levegő és ráfog a fék, akkor azt csak úgy lehet elvontatni, ha van elég nyomatékod a blokkolt kerekű gépet elhúzni. Ha valami miatt üresbe sem lehet tenni, akkor el sem tudod tolni. Szóval sokféle oka lehet.

(#92790) Phülöp válasza npera (#92789) üzenetére


Phülöp
addikt

El lehet azt tolni.
Akár tengelyirányba is, ahogy a példa mutatja.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#92791) npera válasza Phülöp (#92790) üzenetére


npera
újonc

Úgy érted, hogy kellett volna egy vonat, ami előre tolja és akkor az oldalról jövő vonat nem ment volna neki? Meg-ol-dot-tuk!!!

(#92792) zetor2000 válasza npera (#92785) üzenetére


zetor2000
senior tag

Igen, ez olyan :D Annyit tennék hozzá, hogy lehetőleg hosszú bot legyen. Vagy inkább cső, az nem hajlik annyira.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#92793) Grillo válasza qnadam (#92777) üzenetére


Grillo
senior tag

Na, ha az irányítás csak a vezetékkel mehet, akkor nem drón (kvázi kötöttpályás), ha ez nem áll fenn, akkor UAS.

(#92794) qnadam válasza Grillo (#92793) üzenetére


qnadam
veterán

:R
lehet, hogy lenne fantázia az irányítás vezetékre ültetésében.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#92795) -NoVa- válasza qnadam (#92794) üzenetére


-NoVa-
őstag

Akkor az áram is mehet, ez hmm... Az 5" gépemmel egész sok drótot fel lehet vinni, onnantól elzümmög egy áramszünetig ott.

(#92796) Phülöp válasza -NoVa- (#92795) üzenetére


Phülöp
addikt

Elég tisztességes akkupakkokat lehet lelni néhány százasért.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#92797) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Telefonos kompozíciós:


(#92798) Phülöp válasza -NoVa- (#92797) üzenetére


Phülöp
addikt

Az utolsó tetszik.
De én nem értek hozzá.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#92799) -NoVa- válasza Phülöp (#92798) üzenetére


-NoVa-
őstag

Az egy fa. Belülről.

(#92800) Phülöp válasza -NoVa- (#92799) üzenetére


Phülöp
addikt

A fotózáshoz nem értek, a fát felimerem. Belülről is. :)

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.