Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#121001) NauTiLUS_HUN válasza Phülöp (#120999) üzenetére


NauTiLUS_HUN
újonc

Fix 5:15, minden nap...

(#121002) npera


npera
újonc

Nova, megjött a lottózóba a csomag!!! Arrafelé bringázok hazafelé és veszem felfelé. T-Motor 1303 5000 kv és RunCam Racer 3 Nano. Hmmmmmm....

(#121003) Sipi- válasza qnadam (#120996) üzenetére


Sipi-
tag

Nem derült ki, de van erre egy team, aki ezzel foglalkozik :)

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#121004) blueboi69 válasza Phülöp (#120999) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Agyrém :) Én magamtól olyan 7-8 körül szoktam kikászálódni az ágyból, de ez van felülcsapva azzal, hogy valamikor 1-4között átjön a nagyobbik, hogy aludjak vele, mert fél valamitől, aztán a kisebbik szokott 6-7között kelteni és mivel jellemzően 11után fekszem le, vagy néha 12-1között, akkor azért ezek nem esnek jól.
Van, hogy lemegyek velük, kapnak az arcukba reggelit, meg rajzfilmet és félálomban elvagyok a szőnyegen/fotelban, csak 5-10percenként kelek fel a sírásra/verekedésre, amit megunok olyan 8ig, aztán 8 és 8:30között szokott lejönni asszony attól függen, hogy a kicsi hányszor keltette fel (rövidülnek az esetek). Aztán van, hogy leoltom, hogy minek alszik 9ig, engem már várnak a meetingek, akkor beközli, hogy hajnali 4óta nem bír visszaaludni, meg morgok, hogy akkor faszért nem ő jött le a gyerekekkel, mert így senki sem kipihent.

Frissen kipihenve szerintem soha az életben nem ébredtem vagy nem emlékszem rá. Mostanában, meg hiába drágább matrac, akkoris némi hátfájással kelek fel, de jellemzően úgy dob ki az ágy, hogy már rossz érzés feküdni is. Számomra elképzelhetetlen az, hogy ébren fekszem, nekem olyankor fáj már a hátam/derakam, akármi. Szóval ez ilyen.

(#121005) Bujdy81 válasza blueboi69 (#121004) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Fogyni kéne, javul a hátfájás. Plusz specifikus torna. Vagy napi 10-15 km terepfutás! :D

Amúgy még nőnek kicsit a kölykök és a nyári szünetet élvezni fogod, mikor 8-9(-11-12) körül talán kiimbolyognak a szobájukból... :D

Nálunk az a szívás, hogy hármaska fixen hétkor kel, lecsapni sem lehet. Nyáron is. Lagzi után is. :D

(#121006) blueboi69 válasza Bujdy81 (#121005) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Lehet, egyébként kezdtem diétázni, kezdett is szépen lemenni, lassú stabil fogyás. Meglátjuk.

Ja, alig várom, hogy olyan nagyok legyenek, hogy sokáig aludjanak :D

(#121007) Sipi- válasza blueboi69 (#121006) üzenetére


Sipi-
tag

Nálunk a nagyobbik most 14 éves. Egyre többször kel fel fél 8, 8 után. De korábban mindig 6-kor vagy előtte kelt. Kb. 1-1,5 évesen meg menni kellett vele a nagyszobába mondókás könyvet olvasni. Reggel 6-kor. Képzelheted, hogy milyen mondatok folytak ki az ember szájából olyankor (szó közepén megszunnyadás simán megvolt). :)
A kisebbik mindig is szeretett aludni, Őt fél 10-10 körül is úgy kell kirugdosni az ágyból.

Egyébként oda már pár éve eljutottunk, hogy ha fel is kelnek, akkor ritkán ébresztenek fel, fogat mosnak és olvasnak.

[ Szerkesztve ]

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#121008) Sipi-


Sipi-
tag

Tegnap átvettem az új céges laptopom. Viszont nem találom hogyan tudom rávenni, hogy usb-ről boot-oljon :( Nem sikerül semmi boot menüt előhozni, indul egyből a Windows, hogy akkor állítsam régiót, stb.
HP 860 G9 az új gép.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#121009) blueboi69 válasza Sipi- (#121007) üzenetére


blueboi69
csendes tag

"Egyébként oda már pár éve eljutottunk, hogy ha fel is kelnek, akkor ritkán ébresztenek fel, fogat mosnak és olvasnak"

A nagyobbik (5) már hasonlóan elvan, ha felkel mondjuk reggel előttünk, akkor játszik a szobájában egyedül vagy könyvet lapozgat.
Nemrég rákattant a dínókra, persze lett is egy halom dínós könyve, azóta próbáljuk az asszonnyal kimondani a latin dínóneveket. Ha kihagyjuk, akkor reklamál, hogy apaaa nem mondtad a nevét!!! Aztán vannak ilyen közepesen régi telefonok (hogy ne mindig a mienket nyúlják le) és még ilyen kihajthatós régi samsung, meg ilyenek.Persze akksi sincs bennük, rég be sem kapcsolnak, de nekik játék. Úgyhogy a sötét kijelzőt nyomogatja és csúsztatja az ujját, mintha lapozna jobbra-balra és mutatja bárkinek is, hogy "nézd milyen dínót fotóztam!!! ez itt egy szauropoda és 9m hosszú volt és be sem férne a szobámba" meg ilyenek :D Dőlünk a röhögéstől néha olyanokat hoz össze.

(#121010) blueboi69 válasza Sipi- (#121008) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Miért akarnál usb-ről bootolni? Szivatni akarod magad linuxal?

(#121011) Sipi- válasza blueboi69 (#121010) üzenetére


Sipi-
tag

Évek óta linuxozok, kb. főiskolás idők óta. E-ban is azt használok, csak pár hónapig volt Windows-om. Persze többször érzem, hogy a Linux itt másodlagos, de azért működik (van céges linux, van support és vannak régiók, ahol elég sokan használják).
De meglett, ESC a HP logo-nál, majd megint ESC és akkor már bejön a menü ahol lehet a boot menüt is választani.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#121012) blueboi69 válasza Sipi- (#121011) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Tudom, hogy linuxozol és, hogy az E-ben támogatják, de akkoris a mindennapokban szerintem önszivatás.

(#121013) Sipi- válasza blueboi69 (#121012) üzenetére


Sipi-
tag

Nem az. Kivéve, hogy ahhoz, hogy megcsináljam a Q jelenléti ívet kell egy Windows-os gép is :C Egy fejlesztő cég jelenléti íve csak Edge-ből működik :C

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#121014) eattila válasza hokuszpk (#120998) üzenetére


eattila
csendes tag

A veres lehet érdekes, ha lány :D Helyileg hol vagy?

Amúgy az asszony dönt, szóval akar(na) majd képet a vörösről szemből is :D (Nem egyszerű tudom)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#121015) eattila válasza Bujdy81 (#121005) üzenetére


eattila
csendes tag

Enyém lány hétköznap alig tud felkelni 6:45 előtt. Hétvégén meg simán kel 6-kor, ha épp akkor indulok el tekerni (a meleg miatt rászoktam a koraira, aztán marad egy darabig, hogy kevesebb időt vegyen el tőlük)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#121016) Grillo válasza eattila (#121014) üzenetére


Grillo
senior tag

Nekem is vadásznom kéne egy kismacskát, ha valaki tud BP környékén, szóljon. Szerintem inkább kicsi kéne, de lehet tavaszi és érdekli a családot.

(#121017) Jahno válasza Grillo (#121016) üzenetére


Jahno
őstag

Benézel fatornyos falud helyi csoportjába és tuti lesz tonnaszám. Legalábbis felénk így van, menhelyek is plafonig...

Sződligetre napokban esett be, hátha akad még:

[link]

Ez a cunami Veresen:

És napokban esett be egy kicsi szép vörös, annak lehet nem lesz gazdája. Még kivitelre is válogathatsz :-D

(#121018) Samott


Samott
addikt

Kollegano nagyon be van sz.rva, kezd kopogtatni a valosag a gyerekei iskolajaban. Pedig szerintem o is ezekre szavazott. Kollega gyereke ovija meg csak 4 napot uzemel hetente... nem is ertem.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#121019) hokuszpk válasza eattila (#121014) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

én csak kedden és csütörtökon vagyok ott, ahol a macsekok tartózkodnak.
jövőhéten megpróbálom lekapni szemből, nem egyszerű, mert ha épp nem esznek, akkor valahol alszanak, de minden erre alkalmas pozició gps koordinátáját sajnos nem ismerem.

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#121020) eattila válasza hokuszpk (#121019) üzenetére


eattila
csendes tag

Értem :)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#121021) hokuszpk válasza Grillo (#121016) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

van valami kivánság ? pár napja született 5 cirmos, még a szemük se nyilt ki...

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#121022) eattila válasza Samott (#121018) üzenetére


eattila
csendes tag

Szépen lassan mindenkinél reaálizálódik, hogy mi is a szitu.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#121023) zetor2000 válasza blueboi69 (#121010) üzenetére


zetor2000
senior tag

Jelszótörőt akar futtatni, újratelepíteni / más rendszert feltelepíteni... :)
Sok oka lehet, hogy kell egy USB boot cucc.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#121024) zetor2000 válasza Grillo (#121016) üzenetére


zetor2000
senior tag

Amiket én tudok, az nem Pest, de még a megyében sincsen. Borsod, de nem tudom, van e, ami olyan, hogy vihető lenne.
A Jahno féle szerintem közelebb van / előbb hozzáférhetőek.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#121025) Grillo válasza hokuszpk (#121021) üzenetére


Grillo
senior tag

Csak informálódás van, de lehet annyira elhúzódik, hogy 4-5 hét múlva pont jó lehet.

(#121026) npera


npera
újonc

(#121027) Phülöp válasza Samott (#121018) üzenetére


Phülöp
addikt

"Kollegano nagyon be van sz.rva, kezd kopogtatni a valosag a gyerekei iskolajaban. Pedig szerintem o is ezekre szavazott. Kollega gyereke ovija meg csak 4 napot uzemel hetente... nem is ertem."

"tetszettek volna forradalmat csinálni"

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#121028) eattila válasza Phülöp (#121027) üzenetére


eattila
csendes tag

Majd most.

Se.

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#121029) Phülöp válasza eattila (#121028) üzenetére


Phülöp
addikt

Tudom, nekem innen a partvonalon kívülről, gyermektelen országelhagyóként kuss van, de ha otthon élnék, én qrvára nem szeretném, ha olyan emberek nevelnék az életre a gyerekemet napi 6-8-10 órában, akik a teljes ellehetetlenedés határán képesek egy kibaszott levelet írni, ahelyett, hogy kijelentenék: NEM.
És a szülők szintén - tényleg ennyire nem érdekli őket a gyerekük sorsa?

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#121030) -NoVa- válasza Phülöp (#121027) üzenetére


-NoVa-
őstag

Majdnem forradalmár.

(#121031) eattila válasza Phülöp (#121029) üzenetére


eattila
csendes tag

Szerintem eddig nem volt annyira erezheto hogy ideologiat romboljon. Talan majd most.
Nameg ahol elhangozhat utcan hogy mocskos katas, ott barmi lehet.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#121032) Jahno válasza Grillo (#121025) üzenetére


Jahno
őstag

Amúgy Keszi felől is szoktak jönni infók és van kapcsolat.

(#121033) Jahno válasza eattila (#121022) üzenetére


Jahno
őstag

Nem. És mindig van főgonosz meg Brüsszel.

(#121034) vkp válasza Jahno (#120981) üzenetére


vkp
aktív tag

Ha neked 6:45-kor kell felkelned, akkor le se fekszel előző nap :D

(#121035) Jahno válasza vkp (#121034) üzenetére


Jahno
őstag

Volt rá példa. Aztán jöttek a fotós mókák. Szerintem asszony azóta nem érti miképpen tudok elrongyolni otthonról 4-6 óra közt.

(#121036) blueboi69 válasza Phülöp (#121029) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Ez nem ilyen egyszerű.
Egyrészt kb mindenki meg van félemlítve, főleg az állami szektorban. Kb 5-6éve amikor asszony még dolgozott az iskolában és volt vmi sztrájk meg kockásinges szolidarítás, akkor a felettesük megmondta, hogy aki sztrájkon részt mer venni, annak másnap már nem kötelező bemenni dolgozni. Mondjuk erősen pislogott volna, hogyha mindenki szépen feláll.
Anyósom nővére EÜ-ben dolgozik, ki vannak zsigerelve rendesen és tavaly mindenféle átszervezgetések végett még csökkent is a fizetésük. Pedig emelték az alapbért, de valójában a pótlékok átvariálása miatt csökkent. És persze plakáton jól mutat az, hogy emelték az eü dolgozók bérét. Kérdeztem tőle, hogy mi a faszért nem állnak fel egyszerre, hogy akkor stop.
És mondja, hogy hát a felettesek kemények és a csapatban mindig van 1-2 aki be van szarva és emiatt a többit is leépítik. Mert ha nem áll fel mindenki együtt, akkor nem jön be a dolog.

Tanárok meg szintén fosnak, eleve tökmás rendszerben nőttek fel, ahol egész életükben el lettek nyomva. Akik fiatalabbak azok meg szintén félnek, hogy utána nem lesz munkájuk, egy kis százalékuk meg aggódik a gyerekekért.

Szülők meg? Azok fele is meg van félemlítve, egy része azt látja, hogy a tanárok sem állnak ki magukért ésatöbbi. Ha a tanárok mennének felvonulni és meg lenne szervezve, sztem sok szülő is menne. Mint ahogy katás tüntetésen is volt, aki nem katásként tüntetett velük.
Aztán benne van az is, hogy eddig kb csak az internetadó elleni tüntetés volt sikeres, más soha semmi. Ez is eléggé letöri a felvonulási kedvet. Más lenne ha minden sztrájk/tüntetés elérte volna eddig a célját.
És ez a sok apróság pont elég arra, hogy ne történjen semmi.

Mostani gazdasági helyzetben is mi van? Akárkivel beszélek, maximum azt mondja, hogy fél, nemtudja mi lesz/majd lesz valami/ de tenni ellene nem tud, kb bízik a szerencsében.

A szavazótábor nagyrésze meg továbbra is agymosott, mer a háború meg a brüsszel meg az akármi. És lenyomják, hogy megint Szíjártó leszerzeődött nemtudom mennyi gázra éshogy milyen jól állunk, aztán kiderül, hogy tavalyhoz képest feleannyi van a gáztározókban, meg a környező országok is jobban állnak nálunk. Amit meg februárban hangoztattak, hogy a piaci ár ötödéért kapjuk a gázt, arrol meg mélyen kussolnak és valahogy keveseknek tűnik fel.
Majd azokból lesznek a kiábrándultak, akik tényleg nem fogják tudni fizetni a számlákat, a többiek, akik nehezebben, de mégis kifizetik, azoknál működni fog az agymosás, hogy hát sajna háborús helyzet van, meg máshol a világban is mindenhol drága, szemét ukránok rég megadhatták volna magukat vagy minimum meg kellett volna rég halniuk, akkor nem lenne mindez.

(#121037) hobizoli válasza blueboi69 (#121036) üzenetére


hobizoli
nagyúr

mondjuk a fiatal nemtom mit izgul, hogy nem lesz meloja
nalunk allandoan van felvetel, a tanari fizetesek minimum a 2.5-3x-t siman lehet keresni

van olyan aki regebben dunaharasztiban az egyik iskolaban dolgozott tanarkent
boven nem kell megszakadni, siman raernek kijarni cigizgetni es/vagy kavezgatni kb amikor akarnak
beszelgettunk par olyan emberel, akik elmentek, es mind azt mondja, visszasirja azt a laza melot, meg a munkakorulmenyeket, ami itt volt a cegnel, mert azota 2x valtott es kozelebe sem er egyik se ennek

tobb olyan is van, aki elment es fel-egy even belul visszajott

-----

napi 50-55millio m3 a magyar gazfogyi telen
az a napi +2.6m3, ami 2 honapig erkezik majd, es amire verik a nyalukat, kb +3 napig lenne eleg itt
tenyleg ettol kene varni a megvaltast? :U

az meg kulon vicces, amikor a bérrettegők meg a feleszu tatak olyanokat halucinalgatnak be, hogy az a szemet zunijo majd elveszi a magyaroknak a gazat
vegulis ez a 3 napnyi +gaz mennyi idore lenne eleg EU szinten, 0,05nap?

csak nehogy a vegen meg az legyen a szitu, hogy vikike megy kuncsorogni az EU-hoz januar-februarban a futesi szezon kozepen, hogy adjanak neki a EU keszletekbol

több drón kell ;P

(#121038) Sipi-


Sipi-
tag

blueboi, azt hiszem Te írtad, hogy van a nyári konyhádban 2 lapos indukciós főzőlapod. Milyen típus, meg vagy vele elégedve?

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#121039) Jahno válasza hobizoli (#121037) üzenetére


Jahno
őstag

"tenyleg ettol kene varni a megvaltast? :U"

Háááát, párttitkár havernál bekérdeztem, de ezeket direkt nem akarja érteni. Csak csökkentettük a rezsicsökkentés emelkedésének a mértékét, feltöltöttük, X%-al jobban állunk, mint bárki más EUban, fokoztuk a kitermelést, tárgyaltunk, megállapodtunk, lakosság szükséges szükségletét majdnem megoldottuk, előre megyünk, blábláblá.

Én meg semmit nem értek, nem tudom a számokat, ha a lakosság MAJDNEM okés, akkro mi lesz a közületekkel és iparral, meg úgy egyáltalán. Nyilván megy a nagy marketinges nyilas duma és akkor is hazudnak, mikor nem akarnak. Tök gáz, csak a ködösítés és a terelés megy.

Utána ráfogjuk Brüsszelre.

(#121040) blueboi69 válasza Sipi- (#121038) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Majdnem, az enyém nem 2lapos, hanem 1.
Aldiban vettem, de előtte az ikeásat néztem ki, ugyanúgy 2kW max teljesítménnyel.
Az aldis nekem nagyon bevált, semmi panaszom rá!

Apámnak az ikeás van, szerinte az övé kicsit hangosabb és nagyobb felületű, mint amit én vettem.

[ Szerkesztve ]

(#121041) zetor2000 válasza Sipi- (#121038) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nekem 4 főző lapos, Electrolux indukciós van.
Amit el lehet róla mondani, hogy főzni jó rajta. Edényeken tud sok múlni, hogy mennyire dörrentesz alá, és az mennyire szereti magára égetni a cuccot. Ennek van egy beépített ventilátora, ami megy, amikor főzöl.2-2 főzőzónát össze tudsz vonni, ilyenkor egy bazi edényt rá tudsz tenni, és akkor az jó. Én bonyhádi piros tepsiben pl. halat szoktam, mert az néha hosszabb, mint a 26-28centis edény, a tepsi meg ~50cm, kényelmesebb.

Az IKEA főzőlapok is kábé az Electrolux/AEG vonalon mennek (ezek majdnem tökéletesen megegyeznek, csak a márkabzuik miatt van 2 külön...), azaz ugyanaz, csak az egyiken lehet, hogy Electrolux, a másikon IKEA van.

Amiket láttam egylaposak, azok is teljesen jók. Néha a főzős műsorokban FB videókban is ilyen kicsiket használnak, és működnek.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#121042) Phülöp


Phülöp
addikt

Na, beütött az ősz. 2 napja fűtünk, de csak fél gőzzel, egy töltés reggel a cserépkályhában még pont elegendő hőt ad.
Tegnap az egyik kollégám már télikabátban jött, a másik viszont rövidnadrágban.
Ma reggel 5 fok volt, kellemes hüs, még épp nem kell állófűtés indulás előtt.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#121043) Sipi- válasza blueboi69 (#121040) üzenetére


Sipi-
tag

Köszi. Szüleim akarnak valami kiegészítőt a gáz mellé/helyett, de komplett tűzhelyet nem akarnak cserélni (mert a mostani sűtője jó és egy komplett szabadonálló egység 200e+ egyébként is).

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#121044) Sipi- válasza zetor2000 (#121041) üzenetére


Sipi-
tag

Köszi.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#121045) Sipi- válasza Phülöp (#121042) üzenetére


Sipi-
tag

Tudtam, hogy rövid a nyár felétek, de hogy ennyire? :F
Néhány napja írtam, hogy vége a grill szezonnak nekem, akkor volt nyár közepe, most meg már a vége? :DD

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#121046) Samott válasza Phülöp (#121042) üzenetére


Samott
addikt

Itthon nem ennyire drasztikus, de ket napja meg kellett a legkondi, tegnap meg mar a rovidgatyat kevesnek ereztem.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#121047) Samott válasza blueboi69 (#121036) üzenetére


Samott
addikt

Ez a kakadu gazt vesz hir ez nalunk is elokerult. Mintha szamitana hogy mit csinal, a ruszkik akkor es annyi gazt szallitanak ahogy eppen kedvuk tartja. Hihetetlen hogy a kognitiv disszonancia megakadalyozza oket abban hogy a dolgok kozti ok-okozati kapcsolatot felismerjek.

Megy a panaszkodas hogy nincs penz a tanarok fizuemelesere (a mocsokos EU miatt, nyilvan), de tegnap azert csak bejelentettek hogy a katonak azert kapnak. Mondjuk azt akar adhattak volna a tanaroknak is, nem?

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#121048) blueboi69 válasza Samott (#121047) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Jah, vergődnek itt csak a saját szarjukban, de az 1bites szavazóknak ezt el tudják adni. Mint egy fontoskodó manager, aki igazából nem csinál semmit, csak úgy tesz mintha nagyon aktívan dolgozna mindenen is. Idén kb semmi nem jött be az ígéreteik közül, ennyit tudnak. Csak jól csomagolják a kampánydumát és kész.

Katonák kapnak, mert el lehet adni azt, hogy háború van és védekezni kell. Addig már nem jutnak, hogy miért is kéne annyira védekezni az oroszok ellen, ha ennyire jó a kapcsolat? He?
Meg persze a vodafone-ra is nagy szükség volt, abból a pénzből is jutott volna az eü-nek meg az oktatásnak is.
Egyre jobban sajnálom, hogy 5 éve az első fiam születése előtt nem mentünk el külföldre.
Lehet, hogy a jelenlegi helyzet nyugaton sem jobb, de legalább vannak kilátások, hogy egy válság után van fellendülés. Itt egyik válság követi a másikat... :U

(#121049) blueboi69 válasza zetor2000 (#121041) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Igen, de neki kifejezetten az egyedülálló mozgatható változatról kell tapasztalat, mert nekik is indukciós van, így ismeri a technológiát.

Sztem jó az ikeas vonal, legalább tuti kompatibilis a konyhabútoraival :)

(#121050) blueboi69 válasza Phülöp (#121042) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Szép, én tegnapelőtt kapcsoltam ki a klímát, tegnap a gyereken már őszi kabát volt amikor vittük oviba, ma meg már rövidgatyában és poloban vittem reggel bringával. Azért egyértelműen érezni, hogy vége a hőségnek, most jön az ideális idő a szabadban tartózkodáshoz, mert nem döglünk meg a melegtől :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.