Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#93301) Sipi- válasza hobizoli (#93287) üzenetére


Sipi-
tag

Ha azt is ilyen magyarsággal írtad meg neki, mint ezt a hozzászólásodat, akkor lehet azért nem válaszolt, mert nem értette mit írsz :C

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#93302) hobizoli válasza Sipi- (#93301) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ekezet nelkul irnak eleg sokan, ertette, mert irt ra vmit

azota vhogy nem is nagyon feszegeti ezt a nem fogy a Tesla mar, es nem kell senkinek hulyeseget az oldalan, mert rajott, hogy mekkora blodseg volt

több drón kell ;P

(#93303) eattila válasza Jahno (#93298) üzenetére


eattila
csendes tag

Ez ilyen móka.... Én már sokszor néztem ezt az épületet. De a jó látószög az út közepéről lenne sajna.... Út túlfeléről már nem olyan.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#93304) npera


npera
újonc

Blueboi, egy E39-es archív felvétel. Chassis dynon nem csak kvázi-stacioner terhelést lehet futtatni, ez a teszt eléggé dinamikusnak tűnik.

(#93305) Samott válasza Jahno (#93297) üzenetére


Samott
addikt

Parancsolj, szerintem Hadhazy valasza segit megerteni mi is az igazi problema abban amit ideztel:

Azt nem tudom, hogyan akadályozza egy Fb-poszt a mentők munkáját, de azt igen (megtanultam az elmúlt években), hogy a legócskább propagandatrükköt vetik be: felhívom a figyelmet egy problémára –» "támadom” az adott szervezetet/várost/országot. Nem, dehogy támadom a mentőket! Nekik a legnehezebb, akár napi 4400 vonulás van, akár 6000. Amúgy az is mentős munka, ha nem vonulnak ki.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#93306) npera


npera
újonc

Ha jól emlékszem, akkor a Chiron féknyerge készült 3D-printelt titánból. Itt megküldik ismételt fékezéssel egy rigben. Szépek a hőmérsékletek. Meg a szivárványos szín utána.

(#93307) blueboi69 válasza npera (#93304) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Nemrossz, nem rossz!

(#93308) Jahno válasza Samott (#93305) üzenetére


Jahno
őstag

És ezzel megint mit mondott?

(#93309) npera


npera
újonc

(#93310) Samott válasza Jahno (#93308) üzenetére


Samott
addikt

Hogy a semmin haborodtal fel, mert o aztan nem tamadta oket, csak a leterheltsegukre akarta felhivni a figyelmet.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#93311) Jahno válasza blueboi69 (#93283) üzenetére


Jahno
őstag

60 küvecs még nem is sok. Sok akku kell majd, meg egy 12 voltos nagyobb, hogy terepen tudjad tölteni. Szomszédnál jól kitaláltuk, aztán sosem mentünk reptetni.

Ma erdő közepén láttunk egy csávót, aki szobadrónnal gyakorlatozott. Itt szerintem senki nem kérdezi meg ezen a 100 négyzetméteren, hogy mivel repül és akad-e engedélye. Fején szemüveg és nyomta a köröket:

(#93312) Jahno válasza Samott (#93310) üzenetére


Jahno
őstag

Mondhatjuk így is, de még mindig nem tudjuk indokolt-e és mennyire, valamint ha a mentőkkel szeretne példálózni, akkor ilyen szófordulatok akár ki is maradhatnának a szövegből "és a propagandakormány hazudozásáról" " A propaganda állításával szemben a rendszer gyakorlatilag összeomlott." Ha már hazugozik, akkor világítson rá, de nem tette.

(#93313) Samott válasza Jahno (#93312) üzenetére


Samott
addikt

"Csak azért írtam le ezt, mert Gulyás Gergely ma megint nagypofával nyilatkozta, hogy minden oké. Kártékony, hogy ez a kommunikáció. Mindenki jobban odafigyelne, mindenki komolyabban venné, ha tudná, mi folyik. Legalább nagyjából."

Nem is merek leírni mindent, mennyire rossz a helyzet.

Ezt egy intenziven dolgozo doki mondta, ha Hadhazynak nem hiszel, akkor legalabb ra hallgass.

Vagy te inkabb neki hiszel?

:DDD

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#93314) Jahno válasza Samott (#93313) üzenetére


Jahno
őstag

Na ez a másik baj, mikor van elég gondunk ezek meg képesek napokig ugrálni egy elírt számon, amit gyanítok 3 perc alatt rendbe is tettek. Meg mikor ki akarjuk bogozni a mentők napi kapacitását, akkor rögtön valami teljesen mással jönnek.

(#93315) Grillo válasza Samott (#93313) üzenetére


Grillo
senior tag

Egyik ismerős írta erre:
"Kiolvasva egymillióötszázezer millió. Ha élne grétsi lászló könyörögne hogy covidos lehessen." :DDD

Igaz a név helyesen Grétsy László...

(#93316) WiZARD válasza Samott (#93313) üzenetére


WiZARD
addikt

bezzeg ha Hadházy írta volna el, mit kapna most viktorfanoktól :DDD

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#93317) Samott válasza Jahno (#93314) üzenetére


Samott
addikt

Ne kezd mar megint, mi a jo istent akarsz kibogozni? A mentosok panaszkodnak, Hadhazy megirja, valami fof.sz nekiall hoborogni, te ezt felkapod es szamolgatni akarsz. Kinek hiszel a mentosnek vagy a kormanypropagandanak? Hat meg az orvos is azt mondja hogy nem kellene hazudozni hogy minden rendben van, mert nincs. Es ha az emberek tudnak, akkor talan jobban vigyaznanak. Es te meg szamolgatnal mert azzal kedvedre maszatolhatsz.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#93318) Samott válasza WiZARD (#93316) üzenetére


Samott
addikt

Ez a f.sz ket evig volt az adohivatal elnoke. Ha mar szamok. Pont ennyit tudnak.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#93319) Jahno válasza Samott (#93317) üzenetére


Jahno
őstag

Dehogy panaszkodnak, ezt a szart egy odarakott fideszes jancsar bofogte fel.

(#93320) Samott válasza Jahno (#93319) üzenetére


Samott
addikt

Latom szokas szerint maszatolsz. Megtalaltad a helyed az allami szferaban. :)

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#93321) blueboi69 válasza Jahno (#93311) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Ma voltunk túrázni itt Pákozd környékén. Elvoltunk 3.5órát, repülésre tökéletes terep van. Rengeteg. Még annál is több. Elképesztően jó, de télleg, mivel nincs nagy gaz, bokrok sincsenek 1.5-2méternél magasabbak és nagyon jó dimbes-dombos a táj.

(#93322) Grillo válasza blueboi69 (#93321) üzenetére


Grillo
senior tag

Még nincs nagy gaz. Menj ki 1 hónap múlva. Horgászatnál szopom be mindig, kimegyek koratavasszal, fúdejó, májusban meg oda sem találok a méteres csepörtésben.

(#93323) blueboi69 válasza Grillo (#93322) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Ezen a területen birkákat, bárányokat legeltetnek egész évben. Ahol ma voltunk, itt nem jártunk előtte, csak kb 1-2km-rel arrébb, ott viszont sokszor, nyáron is. Szép fél centire le van rágva minden. Cserébe akad némi birkaszar :)

(#93324) hobizoli válasza Samott (#93320) üzenetére


hobizoli
nagyúr

nyugi, Jahno majd osszeboritja azt is :DDD

több drón kell ;P

(#93325) Phülöp válasza hobizoli (#93324) üzenetére


Phülöp
addikt

Ne b.szd. Ha jahnonak sikerül beboritani a jelenlegi államapparátust, elgondolkodok a hazaköltözésen.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#93326) Jahno válasza Phülöp (#93325) üzenetére


Jahno
őstag

Azon nehéz segíteni, hogy egy ilyen pszichopata, álomvilágban élő majom próbálja igazgatni az országot, de azért a mi szintünkön próbáljuk jól csinálni. Még Sipinek is feltűnt, hogy a fires izé egész értelmes módon működik :U Az már zűrösebbnek néz ki, hogy ami cégeket tavaly kinéztem azokat sorban behúzta a 4iglőrinc...

Finnekhez fotót küldtem, abból csak nem lesz túl nagy baj.

(#93327) Grillo válasza blueboi69 (#93323) üzenetére


Grillo
senior tag

Na, akkor az fasza.

(#93328) Phülöp válasza qnadam (#93170) üzenetére


Phülöp
addikt

Matol heti rendszeresseggel, vasarnaponkent elesiti majd emberunk a posztokat, itt az elso:

[link]

Raadasnak nektek egy kis plusz kontent, ami nem feltetlenul illik bele a sorba:

Státuszmeeting

Ha még nem voltál klasszikus céges státuszmítingen, úgy kell elképzelni, mint amikor a kisvárosi iskolában földrajzórán a barna köpenybe beleszáradt, rommádohányzott Zsuzsanéni fel sem néz, csak elmondja, ami írva van, sokszázadjára olvassa fel a 36. oldal 5. bekezdését, te pedig ülsz a második padban és tudod, hogy nem játszik rá, őt úgy taposta el a napok megállíthatatlan szürkesége, hogy már sem harcolni, sem gyűlölni nem képes, csak hagyja, hogy a monoton hang, ami tán a sajátja, felolvassa Németország szénkitermelésének 1998-as adatait. És mikor összecsapja végül a könyvet és a szemüvegét letéve maga elé mondja, hogy van-e kérdés, senki sem szól, nem illene megzavarni ezt az üres és értelmetlen számokba rejtett gyászmonológot, a hétköznapokba fulladt álmok emlékét, egy elpazarolt élet nekrológját.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#93329) Samott válasza Phülöp (#93328) üzenetére


Samott
addikt

A statuszmeeting nem feltetlenul rossz, egyreszt addigra fel kell kelni, be kell erni az irodaba. Masreszt legalabb kepbe kerulsz hogy a tobbiek mivel szopnak, harmadreszt tudod belole hogy mivel, kihez fordulhatsz. Illetve kell valamit mondani, szoval logni is kevesebbet lehet. Egyebkent tenyleg olyan mint a suli, de ha a pedagogus nem eletunt akkor a diakoknak is hasznos.

Az eredeti bejegyzeshez: nem szabad megfeledkezni a quality-n lebzselo lehutokrol (most nem Gabibacsira gondolok, o alkalmazast tesztel, hasznos munkat vegez) akik havonta valtoztatjak a formatumot amibel riportolni kell felejuk. Illetve az oltonyosok akik ugyanezt csinaljak a project plan-el meg minden egyeb szabvany doksival, csak hogy a sajat letezesuket jelezzek.

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#93330) Sipi- válasza Samott (#93329) üzenetére


Sipi-
tag

Azokról sem szabad megfeledkezni, akik csak azért vannak egy multinál, hogy 1-2 évente teljesen átalakítsák a vállalati struktúrát, osztályokat/részlegeket tüntessenek el és hozzanak létre. Erről sok-sok prezentáció és meeting készül, Te megy ugyanannál az asztalnál ülve ugyanazt a munkát végzed évek óta (jó esetben még a közvetlen főnököd sem változik) és mégis már a harmadik részlegen dolgozol 5 év alatt. :C

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#93331) Tim82 válasza Grillo (#93315) üzenetére


Tim82
nagyúr

Valamint még él, lassan 90 éves.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#93332) Phülöp válasza Samott (#93329) üzenetére


Phülöp
addikt

Te a daily standup-ról beszélsz, az egészen más.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#93333) Phülöp válasza Tim82 (#93331) üzenetére


Phülöp
addikt

Jó egészséget kívánok neki. Gyermekkoromban oda tudott ragasztani a képernyőhöz. Miatta is vagyok érzékeny a helyesírásra.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#93334) Samott válasza Phülöp (#93332) üzenetére


Samott
addikt

Bocsanat, azt hittem arrol van szo.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#93335) Phülöp válasza Samott (#93334) üzenetére


Phülöp
addikt

Mondjuk ezek a dolgok szerintem rendszeresen összemosódnak, ember legyen a talpán, aki.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#93336) Samott válasza Phülöp (#93335) üzenetére


Samott
addikt

Azt hiszem az a kulonbseg hogy amit te ideztel az inkabb heti-ketheti es talan szelesebb a kozonsege is. De ott is szokott interakcio lenni, legalabbis nalunk.

Mas:

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#93337) Samott


Samott
addikt

Túlcsordult a magyar egészségügy a koronavírus miatt

"A múlt heti, kórházigazgatókkal folytatott egyeztetésekről érkező információk alapján körvonalazódik a kormány helyzetértékelése: Mivel az emberek további korlátozásokat már nem viselnének el, ezért a felszálló járvány miatt a kórházaknak bírniuk kell a terhelés növekedését a következő hetekben, az igazgatóknak meg kell oldaniuk betegtömeg ellátását."

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#93338) Grillo válasza Tim82 (#93331) üzenetére


Grillo
senior tag

:DDD Akkor telitalálat volt a példa.

(#93339) Amea válasza Phülöp (#93325) üzenetére


Amea
újonc

Majd irjal <3

dehogy van rendbe'

(#93340) eattila válasza qnadam (#93295) üzenetére


eattila
csendes tag


Amennyire a türelmem engedte, függőleges.Akkor már a kábelt is lekaptam. Nem kell az oda.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#93341) Phülöp válasza Amea (#93339) üzenetére


Phülöp
addikt

;]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#93342) npera


npera
újonc

(#93343) npera


npera
újonc

(#93344) hobizoli válasza npera (#93343) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ezmiafos....? :U

több drón kell ;P

(#93345) npera válasza hobizoli (#93344) üzenetére


npera
újonc

Kungfu Hustle. Még korábbi munkahelyen mutatta meg egy kolléga, a poolcarban utazva erről mesélt sokat. Valami kegyetlen húzós jelenetek vannak benne, az ember sír a röhögéstől néha.

(#93346) npera


npera
újonc

(#93347) Jahno válasza Samott (#93329) üzenetére


Jahno
őstag

Azt, hogy mivel szopnak kb. hatékonyabban kiderül a dohányzóban. Ott esetleg megoldás is kell rá. Itt általában megrágjuk azt, amit múlt héten és tegnap, vagy elmondjuk amit beleírtunk a jegyekbe és azt is, amivel előtte napoking ment a levélcunami, cc:világfasza címzettel. Főleg mert mostanában nem mennek be az irodába, így bejelentkeznek távolról, aztán üvölt a gyerek, pillanat jött a póstás, csipog a mosógép, vagy csak simán hahózunk a némaságba és nem értjük, hogy ki merre van és miért nem. Én meg végighallgatok egy csomó olyat, aminek a környékén nem vagyok, nem is érint, végére már mindenki nyűgös lesz és persze sok olyan marad ki amit jó lenne megfejteni, de "azt majd külön".

(#93348) Samott válasza Jahno (#93347) üzenetére


Samott
addikt

Jo, de te meg soha nem dolgoztal normalis munkahelyen. :D Mindig ilyen elcseszett helyeket fogsz ki.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#93349) Samott


Samott
addikt

Napelemezek, elkuldtem egy honapja az MNNSZ ajanlatkerojet, tobb mint egy tucat ertelmezheto ajanlat jott, beszeltem tobb hozzaertovel most az alapjan elkuldtem azoknak a reszletes igenylistat, akikre rabiznam a melot. Kivancsi vagyok milyen arak jonnek, de ez legalabb valamennyire osszehasonlithato lesz mar. Nem egyszeru. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#93350) npera válasza hobizoli (#93344) üzenetére


npera
újonc

Valami nyúlgödröt találtam, úgy tűnik.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.