Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25001) ncc1701 válasza Jahno (#24999) üzenetére


ncc1701
veterán

Ez konkrétan nem legenda, asszony lánya keresett melót, és neki ajánlotta az egyik ott dolgozó barátosnéja.

(#25002) Gabibácsi válasza Jahno (#24999) üzenetére


Gabibácsi
tag

Én csak diákmunkában csináltam, iszonyat durva meló, mindennap 10-től hajnal 2-ig, szünnap nincs.
Sokat kerestem , de inkább nem csinálnám.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#25003) Piftuka válasza djculture (#24892) üzenetére


Piftuka
veterán

"[..]sajnos a betegség az nem olyan hogy mindenféle bio meg természettudományos szarokkal lehet kezelni."

Ez mondjuk ebben a formában nem igaz. Különös tekintettel arra, hogy a betegségek kialakulása is természettudományos alapokon keresendő.

A mi "hajtós", anyagias világunkban a stressz vátlja ki a fizikai tünetek nagy részét.

Ezért fontos inkább a megelőzés. A megfelelő harmónia fejben, és a testünkben.

Ha pedig már betegség van... akkor sem szabad minden áron csak a nyugati orvoslásban hinni, és elvetni az orientális gyógyászat módszereit.

(Más kérdés, hogy a nyugati orvoslás általános színvonalában és eredményeiben óriási "szórás" van, attól függően, hogy a világ melyik országában vagyunk kénytelenek igénybe venni.

Ám sajnos éppen kis hazánkban nem releváns a "hagyományos" orvoslással példálózni.)

"Aquila non captat muscas."

(#25004) Piftuka válasza Jahno (#24947) üzenetére


Piftuka
veterán

Gondolod, hogy akkor rászorultak erre?

Szerintem inkább szerencsésnek mondják magukat, hogy ismerhették. És vagyunk ezzel még páran.

"Aquila non captat muscas."

(#25005) zetor2000 válasza WiZARD (#24983) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ma jött facsén szembe...
Bp. 11. ker., új építésű, de van ~1 éves is, bútorozott 36 nanométeres ingatlan beálló nélkül 140+24K közös ktg., beállóval 170+29 kktg... Gyakorlatilag 200 egy kerti beállóval egy ingatlan BÉRLÉSe. Én ~jókor vettem ezt a vackot, ez saját, jelenleg ~60 az össz banki hitel, amit fizetek, rezsi meg annyi, amennyi. Közös akármi ~20-25, télen fűtés végett ~35-38, ebben minden IS benne van. 2 tároló, 3 teremgarázs utáni díj, szemétszállítás, fűtés+melegvíz, kertgondozás, közösnek a jatt, megatöbbi IS:

A CSOK odatette az ingatlanárakat. Amit vettem, anno 2010ben volt16.5M, ebből 14M a lakás, 2.5M meg egy beálló+tároló kombó. Majd jött valami krach 2010vége-11 elején, nem ment el semmi lakás, a kivitelező meg még építkezett ugyanezzel a projektcéggel 2 másik helyen, ott se mentek a kéglik. Emiatt volt garis bejárás, és pár lakónál javítás IS! Ilyen is ritkán van manapság... Ez a 14M csökkent egy ideig de aztán ~3éve meglódult az ára, most a környék végett ~35-és megkockáztatom-40M közt el lehetne tolni. A garázs+beállót ~3ért, a másik tároló+2beállót (ezek ilyen egymás mögötti helyek, tároló ajtóval szemben 2 autónyi hely) ~5Mért lehetne. Ez utóbbit a lakásválság végefelé ~önköltségi áron elkótyavetyélték, ezt sikerült 774E HUFért megvenni. Ami anno 2.5M volt, meg ez még nagyobb is egy autónyival.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#25006) zetor2000 válasza ncc1701 (#24995) üzenetére


zetor2000
senior tag

Unokahugom idén érettségizett. A kisebbik. Tavaly volt nyáron Balatonnál egy szállodában gyakorlaton, 3 hetet egyben. Azt mondták, hagyja ott a sulit, adnak neki 400E HUF nettót, nem szezonra, szerződéssel, hanem állandóra, azaz télen is, amikor örülnek, ha van egyáltalán vendég. Mondta kiccsaj, hogy még tanul, meg fősuli és/vagy mesterképző (cukrász lesz a drága). Gyakorlat végén elment a pasijához Győrbe. Ott lakott a nyár hátralévő részében. De a krapek melózott, a csaj meg elment melózni egy vegán étterembe (mert egyébként vegán). Ott is akarták marasztalni, mert megfelelt. Itt zsetont nem emlegetett.
De azt látni, hogy egy kb. 0 tapasztalattal rendelkező is meg tud keresni ennyit, ha jó (jobb) helyen kezd. Innen csak felfelé...
Én messze vagyok pénzben ettől (mínuszba), pedig lehet, szeretném csinálni, csak sok a hülye üffél. Azt meg nem bírom mindennap. Az is igaz, hogy néha, amennyit dolgozom, csoda, hogy adnak pénzet. :) Néha - általában ez van - meg elhagyom a tökeimet, annyi a meló IS: És sört sem adnak, pedig bírnám.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#25007) ncc1701 válasza zetor2000 (#25006) üzenetére


ncc1701
veterán

Asszony ~25 éves lánya is nettó 500e körül keres most. :) Nagyon sok haverja, ismerőse is ekörül az összeg körül kap. Fura egy világ.

[ Szerkesztve ]

(#25008) eattila válasza Piftuka (#25003) üzenetére


eattila
csendes tag

Szerintem nincs nyugati orvoslas. Modern orvoslas van.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#25009) qnadam


qnadam
veterán

dlágaszágok topik:

Edifier R1280DB

már korábban is szembejött, mint ár-érték arányban igen erős holmi, aztán amikor az emagon éjjel fél kettőkor azt láttam, hogy 30e forint, akkor gyorsan megimpulzusvásároltam.
egyelőre bt-n próbáltam ki (aptx meg hasonló földi hívságok nincsenek) a kartondobozuk tetején :) ez alapján teljesen korrekt és élhető. nekem sajnos nem esetem az a purista hozzáállás, hogy az erősítőn csak hangerőszabályzóra van szükség, de ezt tök kellemesre be lehet tekergetni a magas-mély potikkal. nagyon mélyre nem megy, szomszédkompatibilis :) holnap kipróbálom, mennyire tud bezajongani egy nappalit. gyomrot rázó basszusokra nem számítok.
pluszpont a bt-n és a két analógon kívül a koax + optikai bejárat. alin filléres usb-toslink bizbaszt nem találtam, hdmi-toslink cuccot itthon viszont igen, így legalább a brix csumpi alaplapi hangját ki lehet kerülni.

mondjuk most meg a r1280t is csak 24 píz :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#25010) zetor2000 válasza Piftuka (#25003) üzenetére


zetor2000
senior tag

Jó ez a távolkeleti módszer is, ha alkalmazzák.
Emberünknél szerintem se nyugati, se keleti nem játszott. Vagy nem kellő mértékben / időben / helyen.

Mondjuk sok esetben én is Cpt. Morganhoz fordulok, ha bajom van, mert egyárban van egy levél gyógyszerrel, csak sokkal jobb az íze. :) De azért felkeresem a dokit is, ha olyan van. Február végén elkapott valami kórság, lehet, allergia, lehet megfázás. Elmentem a dokihoz, rámnézett, azt azt kérdezte, "mit szeretnék?"
Mondom, hogy adjon tippet, mitől múlik el? Gyóccer, kúra, alkohol, tea, akármi, csak javasoljon valamit. Adott kétféle fájdalomcsillapítót/gyulladáscsökkentőt (algopyrin meg cataflam) , meg valami propolisz alapú cuccot, hogy azt kanalazzam mézzel. Megvettem mindent, meg egy üveg Reggeli Kapitányt. A gyóccer maradt táskában, de a Kapitány úrral félig megküzdöttem aznap, és jobban lettem egyből.
Másnak lehet nem jön be, vagy nem mindig jó ez, de elég sokmindenen átsegített engem. Régebben is, de azok mindenféle szerelmi bánatok IS voltak. Szóval arra is jó.
Emellett persze nem elhanyagolható a doki javallata, mert pl. lábtörésre nem jó a Kapitány, illetve nem feltétlen a probléma kezelésére jó.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#25011) zetor2000 válasza qnadam (#25009) üzenetére


zetor2000
senior tag

Erősítőn - ha az végfok, még a hangerőszabályozó is sok... :)
Ezen is csak a std.by gomb van:

Mondjuk ez más liga... eléggé.
És ez mono...

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#25012) qnadam válasza zetor2000 (#25011) üzenetére


qnadam
veterán

esetemben az erősítő egy előfok meg egy végfok egyben :P

ezen a számon természetesen az edifier is elvérzett, mint szinte minden más is :) ez viszont kb mindenen jól szól. mágia. ez meg egész korrekt, pedig az akusztikus gitár gonosz dolog, sok cuccon hallottam már pocsékul szólni. kíváncsi vagyok, a bt sbc-t kihagyva mennyit fog javulni.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#25013) djculture válasza Piftuka (#25003) üzenetére


djculture
félisten

Stressz az tutom hogy bármilyen bajt képes okozni. Na mindegy, ez már sajnos így alakult.

(#25014) FőDudu válasza zetor2000 (#25005) üzenetére


FőDudu
addikt

Tegnap beszelgettem egy pesti szalloda igazgotojanak asszisztensevel.
Megjegyezte, hogy itt az ingatlan arak tok normalisak, hiszen meg Triesztben is tudna lakast venni a pesti lakasanak arabol.

Es valoban, itt a tengertol kb 100 meterre egy 4 emeletes epuletben 60m2 olyan 200e Euro.
Egy pesti normalisabb lakas is konnyeden belekarcol a 60 millioba....

Szerintem el is gondolkodott, hogy eljon ide es ugyanazt csinalja... Elotte is nemzetkozi cegnel volt svajcban...

A masik furcsasag az egy nemzetkozi olajceg (E....e) magyar szolgaltatokozpontjabol jott ahol regneteg kulfoldi dolgozik (1600 fo jelenleg), hiszen a nyugat europai irodakat szamoljak fel es a munkatarsak telepulnek at.
Sok olasz fiatal van, inkabb mennek magyarorszagra, az olaszorszagi 6 honapos probaido helyett (ami utn gyakran kidobjak oket). Es van egy csomo mongol, akik beszelik a magyart, mert otthon tanultak. Esatobbi...

FőDudu

(#25015) FőDudu válasza ncc1701 (#25007) üzenetére


FőDudu
addikt

Aki dolgozik azt altalaban megfizetik.
Kiveve, ha olyan sikeresen valaszt munkahelyeket ahogy Jahno :)

Karriertanacsokat kellene osztogatnia, amit o mond az a messzire kerulendo ...

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#25016) Gabibácsi válasza Piftuka (#25003) üzenetére


Gabibácsi
tag

jah, beteg akart lenni, tudjuk

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#25017) Jahno válasza Piftuka (#25004) üzenetére


Jahno
őstag

Húga konkrétan leírta, hogy már nem is tekinti családtagnak ezt a baromarcot...

(#25018) Jahno válasza FőDudu (#25015) üzenetére


Jahno
őstag

Esetleg aki nem dolgozik azt lehet még jobban megfizetik :-D

(#25019) zetor2000 válasza FőDudu (#25014) üzenetére


zetor2000
senior tag

A probléma másutt is keresendő:
Ismerős tavaly ilyenkor költözött, félév csúszás után, új építésűbe. Ő kifizette az egészet amikor megvette, 2-3 évvel ez előtt... akkor volt 39M, 67nm+jónagy L alakú erkély, jelenleg panorámás. Még kapott is vissza némi lóvét, mert az építőanyag áfája kedvezően múdosult, ~3miska cirka visszajött, el is mentek Kubába 3 hétre.
De...
Aki nem fizette ki az egészet, csak fizetgetett, az eladó sorra mondta vissza a szerződéseket. A foglaló dupláját is kifizette simán, mert igény van az új lakásokra, és így is nyer _lakásonként_ 5-10 millert. Ez volt tavaly, idén szerintem ez már inkább 10-12M nyereség neki...
Élő szerződés, némi dolog ki is van fizetve, és egyszercsak szevasz, nincs reményed sem új ingatlanra, mert amit el kezdtél fizetni, már nem a tiedé. Kapsz pár forint aprót, mert a foglaló duplája a tied, de az nem sok, abból már nem fizetsz be _most_ új ingatlanra. Ha meg vettél fel hitelt erre, akkor khm... tolod a sz*pórollert keményen...
Tavaly egy hasonló lakás alsó hangon volt ott 59M. 39ről...

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#25020) qnadam válasza zetor2000 (#25019) üzenetére


qnadam
veterán

ezt manapság úgy szokás, hogy a rendesen fizető ügyfél alól is kirántja a korrekt építő a lakást.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#25021) zetor2000 válasza qnadam (#25020) üzenetére


zetor2000
senior tag

Értem én, csak ez a paraszt, nem a mezőn dolgozó agrármunkás.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#25022) blueboi69 válasza ncc1701 (#25007) üzenetére


blueboi69
csendes tag

És ők mit dolgoznak?

(#25023) blueboi69 válasza ncc1701 (#24995) üzenetére


blueboi69
csendes tag

"Haver 26 éves fia pincér, most vett saját lakást, Az is megkeresi a nettó 400-at."

Netto400ból, nem tudom, hogy lehet pár év alatt lakást venni. Vagy épp milyen lakást?
400netto az évente 4.8M. Ha érettségi után rögtön tud ennyit keresni kapásból, ami szerintem kb lehetetlen, akkor ha 8évig folyamatosan félreteszi minden pénzét az utolsó fillérig, akkor van 38,4M-ja van, azzal már vehet egy lakást, de ez nem életszerű.

(#25024) Gabibácsi válasza blueboi69 (#25023) üzenetére


Gabibácsi
tag

Ha igaz hogy lakást vett, gondolom közben anyucinál lakva/kosztolva.
Úgy könnyű :)

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#25025) Jahno válasza blueboi69 (#25023) üzenetére


Jahno
őstag

Azért 8 évig alvás nélkül rohangálni elég kemény.

(#25026) ncc1701 válasza Gabibácsi (#25024) üzenetére


ncc1701
veterán

Nyilván otthonról költözött el. A részleteket nem tudom, nyilván van benne hitel is.

(#25027) Gabibácsi válasza ncc1701 (#25026) üzenetére


Gabibácsi
tag

akkor csak egy jól hangzó valami volt
miért nyilván? én nem anyucika hátán laktam meg kosztoltam, felköltöztem Pestre albiba suli után

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#25028) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

kipróbálom a bontoplaza.hu-t, annyi reklámot láttam
rendeltem egy műanyag bizbaszt, debrecenből küldik

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#25029) ncc1701 válasza Gabibácsi (#25027) üzenetére


ncc1701
veterán

Mert nem hülye a srác, és eleve pesten laknak. Minek költözzön pestről albérletbe huszon pár évesen, hogy majd onnan vegyen lakást? Csak egy tényt írtam le, h 26 évesen saját lakása van. Albérletnél jóval olcsóbb a törlesztő részlete.

(#25030) ncc1701 válasza Gabibácsi (#25028) üzenetére


ncc1701
veterán

Az max 2 nap, és a kezedben van. Anyának tőlük rendeltem a yarisához bal hátsó lámpát. Megjött, patent volt, políroztam rajta, lepucoltam, kb vadi új állapotba került.

(#25031) blueboi69 válasza Gabibácsi (#25027) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Jó mer az 30éve volt :D
Én is muteromnál laktam kb 6évvel ezelőttig, mégiscsak csak most tudtunk hitelre venni kecót + abból amit apám adott kezdőre, mert egyszerűen hiába tettünk félre többet mint az átlag, albérlet mellett marha nehéz sokat spórolni, előtte meg minimálisan tudtam csak félretenni.
Ha valaki dobbant 18évesen és gyűjt 10-15évig, az más.

Olvastam, hogy említésre került a CSOK. Igen, az valóban 10-20M-val megdobott mindent, de amúgy az olcsó hitelek vitték fel az egészet. Mi sajnos tanui voltunk az egésznek, mert 6éve még amikor összeköltöztünk asszonnyal, akkor már szívtuk a fogunkat, hogy fú de emelkednek az albi árak (akkor még 85+rezsiért találtunk egy szuper kis kecót, garázzsal gazdagréten), aztán pár évvel később már örültünk, hogy a tulaj nem emelt, mert 100e alatt már semmit nem találni a környéken és végignéztük, ahogy kb 1-2év alatt úgy mennek fel az ingatlanárak, hogy az amit terveztünk spórolást (3db LTP) az baromira nem lesz elég egy kezdőrészletre.

Aztán ugye dobbantanunk kellett budaörsre, ott már örültünk, hogy 150ért találtunk értelmes kecót, mégha kicsi is volt. Ott 1évet voltunk, az utánunk jövőnek már 200+rezsiért adta ki a tulajdonos...
Szóval az olcsó hitelek megalapozták azt, hogy sokan elkezdtek lakásba fektetni és az albérlőkkel kifizettetni a törlesztőket, erre rátett egy lapáttal a CSOK, aztán most hogy módosították a CSOK-ot, ez mégtovább generálja az egészet.
Amióta ideköltöztünk, azóta keresünk apámnak kecót, tehát már 1éve, szinte minden héten megnézünk személyesen 1-2házat, 25km-es körzetben. Vagy valami nagyon lepusztult, rossz hátterű, rossz szomszédságú kecók vannak, vagy kurvadrágák. A mi házunkat most így elnézve a többit, kb 20M-val többért lehetne meghírdetni mint amennyiért mi vettük 1 éve.

És akkor apám meg közben nézi, hogy mondjuk horvátoknál egy tengerre néző 70nm-es lakást tudna ugyanennyi pénzt venni a tengerparton.... hát bakker.

(#25032) Gabibácsi válasza ncc1701 (#25029) üzenetére


Gabibácsi
tag

Igen, olcsóbb. Csak a fontos részletek nem voltak meg, na, azért kérdeztem.
Olcsóbb de szülőkkel lakni... hagyjuk :)

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#25033) blueboi69 válasza ncc1701 (#25029) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Én megértem, én is ezért voltam otthon sokáig, mert városon belül minek költözzek el? Csakazért, hogy szórhassam a pénzt albérletre? Ellenben amint megismertem a feleségem, kb fél évre rá már össze is költöztünk.

(#25034) Gabibácsi válasza blueboi69 (#25031) üzenetére


Gabibácsi
tag

20. és akkor sem volt könnyebb lakáshoz jutni
lúzerség és kész :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#25035) Gabibácsi válasza ncc1701 (#25030) üzenetére


Gabibácsi
tag

köszi
astra szellőzőben van egy 2 centis műanyag basz, ami összeköti a fémtengelyt az elzáró műanyaggal, és az tört ketté.
Németországból tudtam volna max rendelni, de ezeknél volt 3000-ért komplett középső szellőző

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#25036) Jahno válasza blueboi69 (#25033) üzenetére


Jahno
őstag

Pfúúú, én nem mertem volna ilyen gyorsan összeköltözni :-D

(#25037) Jahno válasza Gabibácsi (#25028) üzenetére


Jahno
őstag

Opelhez? Ahhoz van egy jó seftes itt a Hungárián, mindenféle bontóssal és egyébbel közreműködve.

(#25038) blueboi69 válasza Jahno (#25036) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Nincs véletlenül valami LTE/4G antennád sma csatlakozóval? :)

(#25039) Gabibácsi válasza Jahno (#25036) üzenetére


Gabibácsi
tag

én simán, mert hülye vagyok :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#25040) Gabibácsi válasza Jahno (#25037) üzenetére


Gabibácsi
tag

jaja
én nem találtam olyan bontót aki egyáltalán válaszolna emailra, ezt meg elmagyarázni telefonban... küldtem cikkszámot és képet is párnak, lófaszt válaszoltak

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#25041) Jahno válasza blueboi69 (#25022) üzenetére


Jahno
őstag

Nekem van pár ismerősöm, akiket nem is értek mit dolgozik, alapesetben életre is alkalmatlan, oszt mégis terem a babér rendesen. Lassan ide kötök ki, hogy ezeknek áll a világ.

(#25042) Jahno válasza blueboi69 (#25038) üzenetére


Jahno
őstag

Pfúúúú, van. Meg komplett Ericsson és Nokia alegység, de mire az megint is előkerül. Itt röhögtem tegnap is, mert billentyűzetből és tápkábelből valahogy mindig hiány volt, aztán múlt havi eredményként 100+ bill került elő a lakás különböző pontjairól. Tápkábelt már nem számoljuk, csak rakjuk egy helyre. Mekkora kell, kültér/beltér, mire?

(#25043) Jahno válasza Gabibácsi (#25040) üzenetére


Jahno
őstag

Seatosok jobb fejek, tudták mit akarok, 3 nap múlva kezemben volt futárral. Többi nehéz ügy, ez szerintem durvább, mint valami digitális maffia hálózat.

(#25044) -NoVa- válasza Gabibácsi (#25032) üzenetére


-NoVa-
őstag

Elég primitíven állsz hozzá, maradjunk annyiban, hogy a te szüleiddel lakni nem lehet jó. Mi azért elvoltunk anyósnál, amíg nem tudtunk venni saját, kp-ra. Jobb, mint a hitel. A sajátjaimat sem fogom kirakni, sőt unokahúg is nálunk lóg a pasijával, amíg el nem húznak Hollandiába egyetemre.

(#25045) Gabibácsi válasza -NoVa- (#25044) üzenetére


Gabibácsi
tag

Elég primitíven állsz hozzá, maradjunk annyiban, hogy a te szüleiddel lakni nem lehet jó.
az enyémekkel tökéletes, és nem is akartak kirakni soha, csak én éreztem úgy, ha már kitaníttattak, nem terhelem őket tovább
meg egészségesebb is
maradjunk annyiban, hogy lezli példája kicsit hiányos volt , és ezt tisztáztuk
nem itélek el senkit ezért, de úgy nyilván könnyű ha közben nem kell lakhatást/kaját fizetni

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#25046) Sipi-


Sipi-
tag

MűhelyPRN másik műhelyben

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#25047) Gabibácsi válasza Jahno (#25043) üzenetére


Gabibácsi
tag

mert a seat mindig elromlik, opel viszont soha , ez lehet az oka :D

amúgy nem ezen múlhat szerintem, de Jani haverom is mondta hogy ezek a bontósok nem úgy működnek, hanem oda kell menni személyesen.. persze munkaidőben, hogyne

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#25048) Gabibácsi válasza Sipi- (#25046) üzenetére


Gabibácsi
tag

ez ilyen magyarosabb műhely

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#25049) Jahno válasza Gabibácsi (#25047) üzenetére


Jahno
őstag

Az egyik rendelés speciel a kalaptartó volt, mert elhagytam :-D

(#25050) Jahno válasza Gabibácsi (#25045) üzenetére


Jahno
őstag

Meg kell fejteni, mondom, pont jövő csütörtökön lesz róla előadás:

https://www.hirbalaton.hu/tenyleg-millios-fizetest-kapnak-a-szakacsok-a-balatonnal-portfolio-hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.