Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36001) Gabibácsi válasza Jahno (#35992) üzenetére


Gabibácsi
tag

most rendesen éhes lettem hogy kapnádbe

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#36002) npera válasza Sipi- (#35999) üzenetére


npera
újonc

Az fontos, a stabil kéztartás és egyenletes légzés a legnagyobbak sajátja. Zihálva rángatni a kamerát maximális digitális zúmmal elég amatőr dolog.

(#36003) npera válasza Gabibácsi (#36001) üzenetére


npera
újonc

Én is. Még szerencse, hogy sütöttem múltkor rántott csirkét és lehet tolni arcba be mindjárt. Omlós krumplipürével.

(#36004) Samott válasza npera (#35996) üzenetére


Samott
addikt

En ezt a lefilmeztem dolgot ertem a legkevesbe. Ezek tenyleg ennyire hulyek, hogy videoztak egymast kozben? Mert nem rejtett kameras dolog mint a budaorsi polgarmesternel, ezek tenyleg maguk ellen gyartottak bizonyitekot.

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#36005) Samott válasza #09908736 (#35997) üzenetére


Samott
addikt

Csipogott az sms, megjott az atutalas a fidesztol. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#36006) FőDudu válasza npera (#36002) üzenetére


FőDudu
addikt

Kivancsi lennek ki vette fel a kirandulast. Valamelyik lany, vagy olyan hulyek voltak, hogy onmaguk dokumentaltak a reszveteluket?

Netan meg kulon fotost is meghivtak megorokitendo mekkora kiralyok?

FőDudu

(#36007) Gabibácsi válasza Samott (#35994) üzenetére


Gabibácsi
tag

Hát, kéne olyan is aki indul ellene. Mármint aki nem súlytalan.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#36008) Gabibácsi válasza Samott (#36004) üzenetére


Gabibácsi
tag

Ezt én sem értem. Elvileg valami haver filmezett, aki kimaradt a buliból. De ha filmezett hogy maradt ki? (mondjuk nem láttam a filmet, csak fotelból) Nem vagyok sikeres

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#36009) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

https://www.jofogas.hu/csongrad/Sony_PS_LX22__automata_direct_drive_Makulatlan_96634541.htm

Vélemény?

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#36010) Samott válasza FőDudu (#36006) üzenetére


Samott
addikt

Elvileg az az "ugyved" aki most tolja a kontentet. Lanyoknak ez kinos.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#36011) FőDudu válasza Samott (#36010) üzenetére


FőDudu
addikt

Biztos? Ugyved ritkan tesz onmagara terhelo vallomas ;)

Kokos partin kurvakkal reszt venni.....

FőDudu

(#36012) Gabibácsi válasza FőDudu (#36011) üzenetére


Gabibácsi
tag

Önmagát hívja ügyvédnek, de szerintem nem mondta a nevét.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#36013) eattila válasza npera (#35996) üzenetére


eattila
csendes tag

Hát, néhol durva fanyalgás megy a kímélet mentes asszonyoktól. Csak pislogok. De ennél többet nyilvánosan nem írhatok :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#36014) eattila válasza Gabibácsi (#36008) üzenetére


eattila
csendes tag

Úgy maradt ki, hogy csak filmezett, de nem mártogatta a himbilimbit. Lehet ezt bosszulta meg, hogy neki nem lehetett.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#36015) Samott válasza FőDudu (#36011) üzenetére


Samott
addikt

Ha jol ertem a szitut sarokba szoritottak es most a szabad elvonulasert kuzd. Olyan mint simicska, bunozo mint a tobbi csak valszeg ma mar kihagyjak a bulibol. Volt az a bohozat regen: "ha en egyszer kinyitom a szamat, ha en egyszer elkezdek beszelni" hat most o elkezdett. Sok szazmillios milliardos tortenet ez, nem csak koko meg kurvak.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#36016) #09908736 válasza Gabibácsi (#35998) üzenetére


#09908736
törölt tag

Ezt a logikai ugrást nem tudom követni...
Mindenesetre szép képet fest az emberekről, a morálról, meg úgy általában a vakhitről.

(#36017) -NoVa- válasza Samott (#36004) üzenetére


-NoVa-
őstag

Te csak úgy jóhiszemre veszel politikust bőrönd pénzért, kokóért meg kurvákért terhelő bizonyítékok nélkül becsületszóra?

(#36018) Samott válasza -NoVa- (#36017) üzenetére


Samott
addikt

Ez ennel bonyolultabb. Itt a politikus nem csak korrupt hanem uzlettars. Ha jol ertem a videon szereplo egyik dagadt vett valami foldeket amit a polgarmester ur atminositett es ezutan eladtak az audinak. Mindez egy offshore cegen kersztul aminek senki se tudja a tulajat. Ezt a bulit a leiras szerint a polgi fizette, szoval neki is lehet reszesedese az offshore cegben (hacsak nem az ove az egesz es a masik csak egy stroman).

Ket lany a prostik kozul EU-s tamogatast kapott egy menyasszonyi ruha szalonhoz. :) Meg ezen is "sporoltak".

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#36019) Jahno válasza FőDudu (#36006) üzenetére


Jahno
őstag

Ilyeneken általában a telefon és minden egyéb képrögzítős bigyula ki van tiltva, aztán néha akadnak ilyen gubancok. Én még az eredetibe nem futottam bele, csak a felháborodott megmondásokba és a többibe, de kár aggódni, egy bizonyos szint felett az ilyesmi szinte kötelező eleme az egésznek. Idehaza pár cégnél a középosztály is vereti először csak a balatoni, adriai, aztán a komolyann vitorlás/yachtos történeteket. Máltán reggel a takarító még simán összesöpör fél marok kokaint az outlet piacra. Most nyilvánosságot kapott, aztán ahogy látom szedik elő egymás ellen a nagyobbnál nagyobb fasságokat.

(#36020) Jahno válasza Samott (#36015) üzenetére


Jahno
őstag

Aki beszél az időnként rosszul jár (:- Vagy jobban...

Hétvégén emlegettük Kiss Ernőt, az sem volt egyszerű alak és azért lenne rá egy söröm, hogy nem csak úgy hirtelen meghalt, hanem segítettek Neki felszívódni. Állítólag az is sokat tudott, feszegette is a határokat, országon belül egyre nehezebb volt elsíimítani a fasságait, oszt megoldották. De lehet, hogy kimentették az országból és utána ásták el.

(#36021) Jahno válasza Samott (#36004) üzenetére


Jahno
őstag

Nagy buli volt. Ha nem olyan hajós mindenfélés, amit fentebb írtam, akkor akadnak páran itt a kocsmában is, akik belefutottak már ilyesmikbe. Legalábbis itt telkós cég vonalán EMEA főnökségtől fölfelé ha jobban meggondolom, akkor kb. gyakori történet. Akkor még biztos jó poénnak tűnt, nem terjesztik, aztán a haver már nem haver és jön az óvodás megtorlás. Majd rájönnek, hogy hülyeség volt. Legfeljebb itt a telkós cégnél már havernak sincs, meg, mert hosszú, sok van belőle, kidobta a telefonnal együtt. Csak más rá ne találjon. Egyik biztonsági őrt kirúgják, ha véletlenül rájön valamire, másiknak meg örökre bebetonozott jó állása lesz ha nem látott semmit és nem beszél. Csak ne nekem kelljen szopni vele, mert az zűrös.

(#36022) Jahno válasza Gabibácsi (#36009) üzenetére


Jahno
őstag

Tudja fene, lejátszó kell? Még gondolkozz, néha akadnak jó Piok meg egyebek. Akár olcsóbbnan is és akkor egy új tűt veszel bele. Ráadásul ismerősnek elment az esze, összejött egy albumnyi zene ("zene" höhö :-P) és kiadja vinylen.

(#36023) Gabibácsi válasza Jahno (#36022) üzenetére


Gabibácsi
tag

Technics kéne direct driveos, de nem találtam, ez meg Sony, illik a hifimbe is. Nem jó szerinted?

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#36024) npera válasza FőDudu (#36006) üzenetére


npera
újonc

Remélem 6K felbontáson több drónnal. Fogalmam sincs igazából. Politikusokból bármit IS ki tudok nézni, nincsenek illuzióim.

(#36025) npera válasza Samott (#36004) üzenetére


npera
újonc

Bármi IS lehetséges, ne feledd: itt politikusok borogatják a szennyest. És eleve politikusok pacsáltak a mocskos kis mancsaikkal. Nekem már nagyon kevés illúzióm maradt, bármilyen nemzet bármelyik pártjáról is van szó.

(#36026) npera válasza Gabibácsi (#36009) üzenetére


npera
újonc

Picivel drágábban még USB-s is van :Y

Én a Technics SL-1200G-be vagyok beleszerelmesedve. Majd ha a gyerekek kiköltöztek, tehát kábé 20 év múlva. Addigra meg is süketülök annyira, hogy már mindegy lesz.

(#36027) Gabibácsi válasza npera (#36026) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nekem SL-6 kéne, de nem vagyok olyan gazdag , meg politikus sem :)


Ez a roadstar meg jó vicc volt :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#36028) blueboi69 válasza Jahno (#35961) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Nem IP-t ad, hanem neki van, mégpedig ugyanaz az IP-je, mint a routeré oszt IP ütközés vanik a hálózaton. A kliensgép kéréseire meg a bluraj válaszol, ami lássuk be kevés netet tud adni. Szerintem.

(#36029) Gabibácsi válasza blueboi69 (#36028) üzenetére


Gabibácsi
tag

Oszt mitől lenne amúgy ugyanaz az IP-je? Miért ad neki a router? Vagy bele van égetve alapból?
Én nem értek hozzá, csak fura.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#36030) Jahno válasza npera (#36025) üzenetére


Jahno
őstag

Én azt nem néztem, hogy mentegetőzött-e vagy valami, de akkor legyen tökös, mondja meg, hogy haver, semmi fakenyúz, Ti egyszeri niggerek hétvégén a kevertet nyomjátok valami szar talponállóban, na akkor mi van akkor, én megkeresem a rá valót, asszony nem szól be érte, bérlek egy hajtót, lenyomom a csíkot, pörgetem a csajokat és kész, mert ez jön be, megtehetem.

Csak akkor ne magyarázza a mintapolgárságot, meg a család szentségét meg egyéb értékrendet.

De biztos mentegtőzött, mert hamisított videó és nem is úgy volt, alteregóm szerepel rajta satöbbi...

(#36031) Jahno válasza npera (#36026) üzenetére


Jahno
őstag

Haversrácnak van nagyon szép MKIIes szettje, dobozan mindennel. Néha még emlegeti, hogy ha veretnék egy rendes nosztalgiabulit akkor már csak az érzés kedvéért is odaadná. Ehhez mondjuk hely kellene, mert akkor tuti megtámogatnám valami rendes Martin vagy Meyer mély rendszerrel és reggeli afterpaty átmenne valami nagyon durván szeletelős állatságba :-D

(#36032) Jahno válasza Gabibácsi (#36029) üzenetére


Jahno
őstag

APknak és egyéb ilyen klienseknek szokott lenni 0.1, 0.254 ésatöbbi verzió. Ezért sem érdemes meghagyni a routereken sem.

(#36033) Gabibácsi válasza npera (#36026) üzenetére


Gabibácsi
tag

Megnéztem amit linkeltél, elég olcsó, már 1.2 millióért is lehet kapni. Lehet veszek 3-at, és egyet neked adok.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#36034) Jahno válasza Gabibácsi (#36027) üzenetére


Jahno
őstag

Ha politikus leszel, akkor az hozza már a lóvét is. Ez kell bármire:

(#36035) npera válasza Jahno (#36030) üzenetére


npera
újonc

My evil twin sister.... :C :Y

(#36036) npera válasza Jahno (#36031) üzenetére


npera
újonc

És aztán arcon pörgés!

(#36037) npera válasza Gabibácsi (#36033) üzenetére


npera
újonc

Köszönöm, de most belém csak kárba lenne és pocsékba. A gyerekek megkapaszkodnának a karban, a fiam pedig felülne a tetejére és ott pörögne. Kábé így...

[ Szerkesztve ]

(#36038) Jahno válasza Gabibácsi (#36033) üzenetére


Jahno
őstag

Máshol kell keresni, 150ezer alatt már akad, vagy 200-ért párban, szép állapottal. De ha Tehcnics kell, akkor öreg hifis csoprtban szétnézek, 20ezer alatt megoldható ilyen-olyan.

(#36039) Jahno válasza npera (#36037) üzenetére


Jahno
őstag

Pfúúúú, csapnám le már az elején. Bár nem tudom mit lehet szakítani 3milliós nézettséggel. A pörés nem árt, csak a tű lepofozása, jajj.

(#36040) Gabibácsi válasza Jahno (#36030) üzenetére


Gabibácsi
tag

Igen. Viszont ő nem megkereste a rávalót, hanem ellopta, ha jól értem ezen megy a nagy vita inkább.
Amúgy tényleg álljon ki hogy partyarc vagyok, lemondok.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#36041) Gabibácsi válasza Jahno (#36038) üzenetére


Gabibácsi
tag

Kéne, köszi. Ha direct drive, Technics, jó tűvel, szép állapotban, jöhet.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#36042) Gabibácsi válasza Gabibácsi (#36041) üzenetére


Gabibácsi
tag

Megint jött állásajánlat hogy nincs home office, de fiatalos a csapat.
Gondolom ez azt jelenti hogy van babzsák és nincs magánélet.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#36043) blueboi69 válasza Gabibácsi (#36029) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Azt nem tudom, lehet valaki már állítgatta, vagy neki is gyári beállítása az, hogy álljon be a 192.168.1.1 vagy 0.1-re :) Simán lehet, hogy valamiért nem veszi fel a dhcp-n a címet, amit a router adna, 10p után timeoutol és beállítja a saját gyári IP-jét, hogy mégis lehessen elérni, ami véletlenül egybeesik a routerrel, mert az is a gyári ip-n fut és máris megvan a baj. Rá kell dugni laptopra és megnézni, akár Wireshark-al, hogy milyen forgalmat tol az a lejátszó.
Semmiképp sem user friendly a dolog.

(#36044) Jahno válasza blueboi69 (#36043) üzenetére


Jahno
őstag

"Semmiképp sem user friendly a dolog." Vagy benne van a leírásában is és adnak hozzá cuccot, amivel konfighatod.

(#36045) Jahno válasza Gabibácsi (#36042) üzenetére


Jahno
őstag

Valaki most érdeklődött, hogy "de mit kínálnak". Ez jött vissza:

AMIT KÍNÁLNAK:
- Csapatban dolgozó, együttműködő, egymás munkáját támogató környezet
- Versenyképes juttatás Cafeteria csomaggal
- Piacvezető kereskedelmi cég, változatos kihívásokkal
- IT fejlesztésekben önálló javaslatok alapján is történő fejlesztések

Legyen is bármi. Amúgy lehet megnézem, de nem is tudom :-/

(#36046) Jahno válasza Gabibácsi (#36041) üzenetére


Jahno
őstag

Ránézésre még Vaterán is akadt, ráadásul VI. kerületen. Az meg lehet a hangszóróboltos arc.

(#36047) FőDudu válasza Gabibácsi (#36042) üzenetére


FőDudu
addikt

Vagy ulhetsz a sarokba is oledben a laptoppal. ;)
Marmint a foldon....

Debazioregvagyok....

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#36048) Jahno válasza FőDudu (#36047) üzenetére


Jahno
őstag

Nálunk fordítva van, csomóan szeretnének otthonról dolgozni, de minden más is alkalmatlan rá. Júzerek egy része főleg, infrastruktúra lassú és nem megy... Aztán csak cserélgetjük a laptopokat, vagy kettőt hazavisz dolgozni, de egyiket csak azért, hogy itt a cégnél hagyott gépére rdp-vel bemásszon és azon dolgozzon távolról.

(#36049) npera válasza FőDudu (#36047) üzenetére


npera
újonc

A legjobb, amikor az atom zajos open space irodában ülhetsz egy magas bárpult széken egy még magasabb asztalnál, ahol tudod tölteni az laptopot, de kábé ennyi. Közben tőled 10 méterre a KV-sarok, attól 5 méteren túl pedig kábé 70 emberre méretezett kis "ebédlő". Sárga asztalok és székek és egy lyukacsos drapéria oldalt, ami elvileg szigeteli a hangot. Igazából lóf*szt nem szigetel, a folyamatos csörömpölés és karattyolás és sikító-ordító röhögés megy egyenesen agyalapba.

És melletted 10-méteres sugarú körön belül szimultán 2-3 telefonbeszélgetés és/vagy spontán meeting.

Aztán akkor dinamikus a csapat és kihívás.
Japp...

(#36050) FőDudu válasza npera (#36049) üzenetére


FőDudu
addikt

Ezert kertel fulest, nem? ;)
Vagy foglalj le egy targyalot minden nap csak magadnak.

Ha jon valaki, akkor pont varod a SKYPE/VIBER/WEBEX behivast...

FőDudu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.