Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#92901) blueboi69 válasza npera (#92891) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Én sajnos már ezt nem tudom kiélvezni csak amikor alszanak a gyerekek.

(#92902) npera válasza Grillo (#92898) üzenetére


npera
újonc

Én használtam egy iPhone5 készüléket, amit asszony eléggé leharcolt, aztán átvettem én tőle. Az amikor már nagyon vége lett felnyomta az üveget.

Nokia e51 is úgy jelzi, hogy kell új akksi, hogy nehéz kinyitni a fedelet, mert úgy feszül az akksi benne.

(#92903) Jahno válasza Grillo (#92894) üzenetére


Jahno
őstag

Én ki szoktam, írtam is, hogy inkább szabályzottan pukkanjon el. az elég kicsi, ennél nagyobbakat is el szoktam intézni akkor is, ha fel van töltve akkor is. Ha meríted, akkor meg főleg nem lesz benne kraft. 3x3 méteres betonplacc, megbököd, odébállsz, jónapot. Megvárod míg lehűl. Esetleg egy nagy virágcserép, ahogy mondani szoktam. Kis akku is tud fújni rendesen.

(#92904) npera válasza blueboi69 (#92901) üzenetére


npera
újonc

Én asszonynál bookolok időt, amikor Forrest Gumphoz hasonlóan indiszponált állapotba kerülhetek.

(#92905) Jahno válasza zetor2000 (#92895) üzenetére


Jahno
őstag

Dehogy macera eloltani. Egy darabig sistereg, oszt kimúlik magától. Meg sem kell próbálni eloltani, mert nem lehet.

(#92906) blueboi69 válasza npera (#92904) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Én is szoktam, csak nem tudok akkor elmélyülni, mert tudat alatt zavar, hogy hallom őket lent randalírozni, meg utálom, hogy jajj 2percre gyere már le hozzájuk amíg elugrok wc-re. aztán a 2percből lesz 20, nálam meg izzik a páka az asztalon vagy pont kizökennt és nemtudom hol tartottam. Eleve a tudat, hogy nem merek belekezdeni semmibe amihez háborítatlan idő kell, az eleve zavar. Úgyhogy mostmár várom a munkaidőt, mert olyankor kevesebb az interrupt.

(#92907) -NoVa- válasza npera (#92900) üzenetére


-NoVa-
őstag

5 év, 500 ciklus.

(#92908) -NoVa- válasza Grillo (#92898) üzenetére


-NoVa-
őstag

Pro 4, eleve akartam érintőképernyőt javíttatni, mert van egy unreszponzív sor. Most majd elgondolkozhatok jól.

(#92909) npera válasza blueboi69 (#92906) üzenetére


npera
újonc

Ezért kell T12 páka. Ha le kell rohanni mondjuk segget törölni (gyakori), akkor lekattintom a pákát kikapcsológombbal és lehűl seperc alatt. Vagy asszonynak kell office alatt segíteni vagy akármi.

Amikor újra feljövök a póksarokba, akkor bekapcsolom a pákát, akkor felmegy 80 fokra. Aztán ha megmozgatom a fogóját, akkor megy fel 320 fokra kábé 3-4 másodperc alatt. Aztán lehet forrasztani.

A gyerekek tudják, hogy az asztalomon levő mütyűrkéket megfogni nem szabad, mert forró vagy éget vagy megszúr vagy érzékeny és tönkremegy... :C

(#92910) npera válasza -NoVa- (#92907) üzenetére


npera
újonc

Akkor ez igazából tovább tartott, mint "kellett volna". Bezzeg régen....

(#92911) npera válasza -NoVa- (#92908) üzenetére


npera
újonc

Konvertáld át 18650-re vagy 21700-ra. XT30 csati kell úgyis a kwadhoz, akkor egy menet alatt kész.

(#92912) Grillo válasza npera (#92899) üzenetére


Grillo
senior tag

OK, bár a szobában fel sem merült.

(#92913) zetor2000 válasza Jahno (#92905) üzenetére


zetor2000
senior tag

"Meg sem kell próbálni eloltani, mert nem lehet."
Mondom, hogy macera eloltani :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#92914) zetor2000 válasza Grillo (#92912) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ha netán mégis, akkor agyag / kerámiacserépben, vagy valami fém tálban. Kollegám amikor mobilt szerelt, és kigyulladt a régi iphone telep, akkor bekúrta a fém mosogatómedencébe. Nyomott rá rengeteg vizet, azt fél perc múlva nyugi volt.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#92915) npera


npera
újonc

Királyság! A vámosok ültek egy csomagon (antennák és kondik) elég sokáig, de nem szóltak róla. Amikor a postát megkérdeztem, akkor küldtek SMS-ben is fizetési linket, meg levélben is. Alighanem homokszem került a gépezetbe valahol. Utána sokáig kuss volt, már-már aggódni kezdtem, hogy a csomagot közben visszaküldték. De ma megjött.

Most akkor vannak V2-es Minimortal-T antennák és pár kondi filterezni az FC-ket.

Asszony jó híreket mondott. Sikerült beszélnie a rektorral, aki az őszi tanévre továbbmegy a város déli részére. Asszony elképesztően jól tud vele dolgozni, egy igazán problémás osztályban olyan eredményeket ért el fegyelem terén kábé egy hónap alatt, amit más tanárok képtelenek voltak. A rektor nagyon támogatja a missziójában, ha bármi probléma van, akkor segít. Mivel asszony csak próbaidőre lett felvéve fél évre és teljesen átszervezik a rektorokat is a városban, így mostanra kezdett kialakulni a koncepció, hogy mi lesz őszre. Ma elmondta a rektor, hogy ezt az iskolát egy "szuper-rektor" veszi át, aki alá több iskola tartozik. És be fogja ajánlani asszonyt a szuper-rektorhoz, szóval lehet reménykedni az őszi meghatározatlan idejű szerződésben. Ha ez összejön, akkor eljárom a Bruce Williszes táncot a cserkészes dokumentumfilmből....

(#92916) npera válasza zetor2000 (#92914) üzenetére


npera
újonc

Én amikor akksit forrasztottam át másik csatira, akkor volt nálam egy lábos, hogy abba dobjam be és le tudjak vele szaladni az udvarra.

Elég naív elképzelés igazából, mert ha úgy istenigazából beindul, akkor nem dobálok én semmit sehova, hanem csak petárdaként a pofámba robban azt nézhetem az eget nagybőgőnek, ahogy asszony nagymamája mondotta...

(#92917) zetor2000 válasza npera (#92915) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ez tök jó hír!
Egyben fizetésemeléssel is jár vajon? Mert akkor lehet több sor / oszlop használatban az excel táblázatokban néha-néha... :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#92918) zetor2000 válasza npera (#92916) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ilyenek miatt (IS) mondom, hogy macera eloltani. Valahogy úgy kell csinálni, mint az orosz szakértő, amikor kigyulladt a földgázmező, hogy "hagyni kell leégni az egészet a g*cibe". :D
Mást úgyse lehet tenni.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#92919) npera válasza zetor2000 (#92917) üzenetére


npera
újonc

Csak annyiban emelés, hogy egy fizetésből lesz kettő.

Ha lesz állandó állása, akkor könnyebben tudok olyan projekteket vizualizálni, mint a NAS upgrade vagy a 3D-printeres projekt.

(#92920) npera válasza zetor2000 (#92918) üzenetére


npera
újonc

Vagy atomot dobni a tűzre. Mintha azt is csinálták volna valahol. Vagy csak közel voltak hozzá, hogy csinálják. Már nem emlékszem.

(#92921) Grillo válasza npera (#92920) üzenetére


Grillo
senior tag

Vagy kell a MIG21 hajtómű tankalapon, és akkor elfújja.

(#92922) npera válasza Grillo (#92921) üzenetére


npera
újonc

A Pokol Kapuja Türkmenisztánban 40 éve ég, azt nem fújja el a Kuvaitban használt cucc.

(#92923) npera


npera
újonc

Ez jó. A Prusa printerek leírásában benne van, hogy mikor kell egy gumimacit bevenni a szerelés során.

(#92924) Bujdy81 válasza BobaHWSW (#92839) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Bázz, ez fejjel lefelé van! :D

(#92925) Bujdy81 válasza Sipi- (#92862) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Mivel az UB-n mindenki ugyanolyan pólót kap, a 13 fős csapat is, meg az egyéni is, ezért ilyenkor én mindig szólok nekik, hogy "azta, 221 km-t futni, az nem gyenge!". Aztán kiderül, hogy 10-ből 9 nagy létszámú csapatban teljesítette és akkor pironkodhat, hogy "á csak csapatban". Tudom, ketszi vagyok! :D

(amúgy azt nem tudom, hogy egyéniben milyen a 221 km, mert csak kettő és három fős csapatban csináltam, de a kettő között is ég és föld van. A két fős végén azt hittem, hogy meghalok (párszor közben is), a három fős az kb. szanatórium volt...

(#92926) Grillo válasza npera (#92922) üzenetére


Grillo
senior tag

Egyébként ezt én úgy tudom itthon (talán pont Zalában találták ki), aztán alkalmazták sokfelé.
Mikor gyerekkoromban Baknál gyulladt meg egy gázkút, azt is ezzel fújták el.
Ja, de ezt kár is lenne, jól néz ki, meg ahogy nézem a szomszédokat sem zavarja.

(#92927) npera


npera
újonc

Nova és Blueboi, az új Emax BabyHawk II HD.

(#92928) npera válasza Grillo (#92926) üzenetére


npera
újonc

Impresszív cucc volt.

(#92929) blueboi69 válasza npera (#92927) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Király! Picit drága, de végül lehet az enyém is ennyibe lesz simán. Ez még egész jó váz, majd megnézem, hogy milyen hw van benne.

(#92930) npera válasza blueboi69 (#92929) üzenetére


npera
újonc

Ez DJI digitális cucc. De ha lesz belőle analóg, akkor az sakál lesz. Mondjuk lehet azt is csinálni, hogy megveszi az ember DJI cuccal, azt kiszedi belőle és rak bele rendes analógot. A DJI cuccot valaki még akár meg is tudja vásárolni, ha nem pajszerrel építi ki belőle az ember...

(#92931) blueboi69 válasza npera (#92930) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Igen láttam, hogy digi. Meglátjuk.
Most fejben/excelben már összeraktam a setupot, hamarosan belecsapok a lecsóba.
Mondjuk most jön a jóidő, pont hogy a TH-2 meg télen/ősszel lenne jó, amikor kint nem tudok repkedni, akkor jó lesz bentre. Hmmm
Ma nagyon fújt a szél egész nap. Boba szerint valszeg csak átlagos szellő.
Úgyhogy ma kimentem gyerkőccel és reptettünk sárkányt, jó móka volt, tetszett neki meg én is élveztem.

(#92932) eattila válasza Bujdy81 (#92925) üzenetére


eattila
csendes tag

En sehogy se tudom. En neha 5km utan is meg akarok halni.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#92933) eattila válasza eattila (#92932) üzenetére


eattila
csendes tag

Ugyhogy :R :R :R

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#92934) blueboi69


blueboi69
csendes tag

Érdekel valakit Segate Barracuda 2.5" 1Tb Hdd? Keveset futott, hibátlan. Saját szerveremben futottak 1.5évet kikapcsolás nélkül, kb csak levelezés ment rajta, szóval sok írási művelet nem volt rajtuk.
4db van összesen, új ára 13-14k/db, de megválni szeretnék tőlük, szóval darabja 10k, ha valakinek kell mind a 4, akkor 8k/db.

(#92935) Jahno válasza blueboi69 (#92934) üzenetére


Jahno
őstag

Nálam is akad mindenféle, felszámolást tartok.

(#92936) -NoVa-


-NoVa-
őstag

No, az izgalom fokozódik, Csehországból már itt van valahol a DPD-nél a csomagom. "CHIN YUN HU által feladott küldeménye beérkezett a kiszállítási kirendeltségre."

Feltűnthet a feladó nevénél, hogy Kínából a Yunexpress küldött HU-ba csomagot... :)

[ Szerkesztve ]

(#92937) blueboi69 válasza -NoVa- (#92936) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Őőőőő akkor küldjem vissza a cuccodat? Nem terveztem utat a nagyfaluba egyébként.

(#92938) Jahno válasza blueboi69 (#92937) üzenetére


Jahno
őstag

Valamikor megint megyek arrafelé, lehetek postás...

(#92939) -NoVa- válasza blueboi69 (#92937) üzenetére


-NoVa-
őstag

Jahno kézenfekvő megoldásnak tűnik, a home school miatt meg úgysem fogom elkapkodni a beüzemelést, ahogy kényelmesen összejön.

(#92940) npera válasza -NoVa- (#92936) üzenetére


npera
újonc

A globális logisztika csodája. Amikor Aranykezű Import-Export küld csomagot Csehországból Magyarországra Kínából igazából...

(#92941) NauTiLUS_HUN válasza Bujdy81 (#92925) üzenetére


NauTiLUS_HUN
újonc

Furcsa elgondolásaid vannak a szanatóriumokról :D

(#92942) Phülöp válasza npera (#92940) üzenetére


Phülöp
addikt

Angol amazonról rendelt termék elindult Belgiumból, egy hónap múlva megérkezett Írországba, és Dublinban bekerült egy loop-ba, ahonnan nincs menekvés.
Pár napja megérkezett a refund, de azért néha ránézek még, ahogyan pörög...

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#92943) Bujdy81 válasza blueboi69 (#92934) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Izé, nem kötekedésképpen, mert 1 TB-s HDD-t már az életben nem fogok venni, de egy újonnan 11.780 Ft-os (9275 Ft+ÁFA) HDD-t árulni 1,5 évesen 10 ezerért elég bátor dolog...

[link]

(#92944) Jahno válasza Bujdy81 (#92943) üzenetére


Jahno
őstag

24ezer egy 500 gigás, ahhoz képest megéri:

[link]

(#92945) blueboi69 válasza Bujdy81 (#92943) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Árgépen néztem meg, másrészt amit te linkeléltél, az 3.5", amit én szeretnék eladni, az 2.5"!
Viszont ha kell, akkor megegyezhetünk, eladni szeretném, nem árulni :)

(#92946) blueboi69 válasza Jahno (#92944) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Ez is 3.5" :)

(#92947) Jahno válasza blueboi69 (#92945) üzenetére


Jahno
őstag

Jaaaa. De ez nem olyan, hogy ha kisebb, akkor kevesebbet ér?

(#92948) blueboi69 válasza Jahno (#92947) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Nem, mert ugyanazt vagy jobb technológiát kell kisebb térfogatba sűríteni, dehát tudod te ezt jól.
Mikor jársz még errefelé? Nova cuccai miatt kérdem.

(#92949) Bujdy81 válasza blueboi69 (#92945) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Nekem nem kell, köszi, ha egyszer rászánom magam, akkor 6-8 TB alatt nem veszek. Sőt, jó eséllyel akkor is inkább egy My Cluod-ot, aztán nem kell vele foglalkozni. Vagy megcsináltatom az asztalon lévő kis HP kocka tápját és akkor azzal van profit. :D

(#92950) Jahno válasza blueboi69 (#92948) üzenetére


Jahno
őstag

Háááát, jó kérdés. Attól függ Aliról mikor érkezik meg egy USB-lan konverter, onnantól számítva minimum +2 naptól rá következő hétvége. Ha ez segít :-D Előzetes terv alapján április 10.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.