Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#69001) npera


npera
újonc

Nova és Boba. Ezt láttátok már? Hardspace: Shipbreaker.

Ha jól értem hajókat kell szétszedni. A grafika picit pasztell, picit régimódi hatást kelt (nosztalgiafaktor magas), de persze mai grafika. A fontok a szövegben engem instant visszaemlékeztettek a régi letűnt korok játékaira valahogy.

Ismertétek?

(#69002) npera válasza Jahno (#68996) üzenetére


npera
újonc

A kissrác autókkal kel, játszik és alszik. Az "összes" autómárkát tudja, meg a típusokat is. A karosszéria fajtákat is nyomja. Már a főbb alkatrészeket is vágja, mivel nézünk sok finn rally crash compilationt és mondom, hogy mi megy tönkre a kocsin, amikor becsűrik az árokba vagy fák közé és mit kell cserélni.

A motorok hangját imádja, szereti a fordulatot és a gyorsulást. Ha előre rakom a anyósülésre, akkor teljes elégedettséggel nézi, hogy apa tekeri a kormányt és nyomkod mindenfélét.

Szóval eléggé sínen van :C

Bevittem a céghez és megmutattam neki a prototípusokat és pár kiállított motort is (DriveE benzines és dízel).

(#69003) Sipi-


Sipi-
tag

npera!
Kb. 5700-as fordulat 88 km/h kettesben a Mondeo-val. Autópálya felhajtó, kb. 30 perc országút után, minden be volt már melegedve.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#69004) Jahno válasza zetor2000 (#68999) üzenetére


Jahno
őstag

Jóhogyja.

(#69005) BobaHWSW válasza npera (#69001) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Most lepek ki epp reggelizni ocea partra :DD utana megnezem. Mar a cim alapjan izgatott lettem.

(#69006) -NoVa- válasza npera (#69001) üzenetére


-NoVa-
őstag

Nem ismertem, de értelemben a Viscera Cleanupra emlékeztet, ha jól jut eszembe a neve. Az egy takarítószimulátor volt, híresebb véres FPS játékok pályáin kellett fel/lemosni a vért, kormot és egyéb szétszórt tetemdarabolat.

(#69007) BobaHWSW válasza Sipi- (#69003) üzenetére


BobaHWSW
újonc

5700nal szabalyoz le?

(#69008) Sipi- válasza BobaHWSW (#69007) üzenetére


Sipi-
tag

Nem pörgettem leszabályozásig :)

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#69009) Phülöp válasza -NoVa- (#69006) üzenetére


Phülöp
addikt

Ez a beteg.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#69010) -NoVa- válasza Phülöp (#69009) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ugyanmár, adj hozzá multiplayert, mikrofon támogatást, unatkozó játékosokat, és a végeredmény:
link

(#69011) Phülöp válasza zetor2000 (#68999) üzenetére


Phülöp
addikt

link

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#69012) ncc1701 válasza npera (#68995) üzenetére


ncc1701
veterán

Valami 20-25km/h alatt nem nyílik a zsák ki. Úgyhogy beteszed kettőbe, öledbe ülteted, és kormányozhat nyugodtan. Engem anno keresztapám vitt így, wartburggal. De nekem kb ferrarinak tűnt akkori fejjel. :)

[ Szerkesztve ]

(#69013) ncc1701 válasza blueboi69 (#68998) üzenetére


ncc1701
veterán

Na, látom, csak megtérsz a rendes japán vonalra. :) SX4-et szeretik, megbízható, hajrá.

(#69014) zetor2000 válasza Phülöp (#69011) üzenetére


zetor2000
senior tag

:R

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#69015) zetor2000


zetor2000
senior tag

Itt van egy fain canga, ilyet kell venni: :)

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#69016) Sipi- válasza ncc1701 (#69012) üzenetére


Sipi-
tag

Az apa azzal, hogy az autók vezetését két alkalommal is átengedte a koránál fogva járművezetésre alkalmatlan gyermek részére,
A NEVELÉSI KÖTELESSÉGEIT SÚLYOSAN MEGSZEGVE VESZÉLYEZTETTE A FIA TESTI ÉS ERKÖLCSI FEJLŐDÉSÉT.
Csak ne közvetítsd élőben :)

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#69017) Sipi- válasza ncc1701 (#69013) üzenetére


Sipi-
tag

De remélhetőleg nem szedán, mert az a Thaliával és a Multiplával versenyez a legrondább autó címért. :))

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#69018) ncc1701 válasza Sipi- (#69016) üzenetére


ncc1701
veterán

Tudom, de ez így fasság. Ugyanolyan baromság, mint mikor feltölti a gyorshajtást. Engem totál kihalt földúton vitt, mentünk a szőlőbe tetejezni, vagy mit. Ha van valami, rálép a fékre, 10-20-ról mennyi alatt áll meg, 4 méter?

(#69019) eattila válasza Sipi- (#69016) üzenetére


eattila
csendes tag

Ertheto, de en is vezettem gyerekkoromban. Fold uton, mezon, tarlon. Ugy is hogy valakinek az oleben ultem es csak kormanyoztam. Meg mikor mar nagyobb voltam, egyedul is.

Nyilvan nem lett kozvetitve eloben. Es nem lett baleset sem.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#69020) npera válasza Sipi- (#69003) üzenetére


npera
újonc

Úristen! Most átcsábítottalak a "sötét oldalra"????? :Y

A 88 az már-már vissza a jövőbe, mágikus szám. Remélem tetszett és ezen túl továbbra is felelősségteljes családapa módjára fogod vezetni a gépjárművet. Csak semmit vadulás :C

Köszönöm, hogy kipróbáltad. Igazából 5% esélyt adtam rá, hogy bárki kipróbálja a fórumról talán HZ-t és Blueboit leszámítva. Meg gondolom 2-more és Coppermine sem habozott volna, ha leforgatásról van szó. Meg Boba, mielőtt elkezdett bobázni... :C :R

(#69021) qnadam válasza npera (#69020) üzenetére


qnadam
veterán

sajnos nem áll módomban leszabályzást próbálgatni :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#69022) npera válasza ncc1701 (#69012) üzenetére


npera
újonc

Ez az alsó sebességhatár tutira él? Én úgy tudom, hogy a fő trigger a lassulás mértéke. Nem az, hogy valami megüti a lökhárítót, hanem a tényleges egész járműre ható lassulás értéke. Tehát ha felakad a kocsi egy kellően szilárd akadályra és olyan a lassulás mértéke, akkor kábé parkolási sebességről is SRS crash event megy a buszon és a megfelelő zsákok megkapják a gyújtási parancsot. És akkor eldurrantja.

Emiatt hezitálnék a gyereket oda rakni. Ha csak rámdurran a zsák, akkor a surlódástól megégeti a csuklómat, elvesztem a hallásom pár százalékát és durván pofán vág a zsák. De ha a gyerek az ölemben van, akkor viszont agyonüti a gyereket sajnos. Szóval nem merném.

(#69023) FőDudu válasza npera (#69022) üzenetére


FőDudu
addikt

Tehat a filmekben gyalogos latott 'rarug a lokharitora es a legzsak pofan veri a sofort' jelenet kamu?

FőDudu

(#69024) npera válasza qnadam (#69021) üzenetére


npera
újonc

(#69025) npera válasza FőDudu (#69023) üzenetére


npera
újonc

Hát hacsak nem tud akkora gyorsulást okozni a lábával az egész járműre vonatkoztatva, hogy kiváltja az eventet akkor nem lehetséges. És erre kevés ember képes. Talán Zlatan.... :C

(#69026) Sipi- válasza ncc1701 (#69018) üzenetére


Sipi-
tag

Tudom, teljesen hülyeségnek tartom az egészet én is. Megnéztem a videót, az egy földút a semmi után párszáz méterrel. Igazából hülye volt, hogy felrakta bárhova is.
Én is vezettem Apukám ölébe ülve a szántáson a Wartburgot, nagyon tetszett.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#69027) Sipi- válasza npera (#69020) üzenetére


Sipi-
tag

Nem hinném, hogy vészhelyzeten kívül más esetben is kihúzatom ennyire máskor is :)

Apukám kocsit akar majd cserélni ősszel, de eléggé belimitálta a keresést: 1,6-os nem turbós 5 ajtós Focus, 5-6 éves (fiatalabb lehet persze), magyar származású, szürke (ezüst) színben, 120e km-ig. Természetesen minél jobban felszerelt, nem tört, stb.
Ez már a harmadik autója lesz, nem sűrűn cseréli a kocsikat :)) (kétütemű Wartburg volt, most MK2 Mondeo van, de már 23 éves a kocsi)

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#69028) qnadam válasza npera (#69024) üzenetére


qnadam
veterán

ezek a dirtywhitepaint videók elég súlyosak.

amúgy

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#69029) BobaHWSW válasza npera (#69020) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Oh, en az accordot is megneztem kettesben leszabalyzason meg a rav4et is.:)

(#69030) Gabibácsi válasza Sipi- (#69017) üzenetére


Gabibácsi
tag

Az sx4 ocsmány, a multipla gyönyörű. Ha lett volna belőle itt értelmes motorral, vettem volna. De csak a traktorok mennek itt.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#69031) Gabibácsi válasza BobaHWSW (#69029) üzenetére


Gabibácsi
tag

Én nem merem

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#69032) Gabibácsi válasza Sipi- (#69026) üzenetére


Gabibácsi
tag

Én sosem vezettem gyerekként, mert nem volt autónk.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#69033) qnadam válasza Gabibácsi (#69032) üzenetére


qnadam
veterán

nekünk volt, több is, aztán mégse.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#69034) eattila


eattila
csendes tag

Fotó. Talán kicsit túl derítettem...

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#69035) zetor2000 válasza qnadam (#69028) üzenetére


zetor2000
senior tag

A súlyos az a marabu féle dodó "képregények"... nemsokára megjelenik a Kretén 105ös száma, remélem, lesz benne pár a művésztől.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#69036) ncc1701 válasza npera (#69022) üzenetére


ncc1701
veterán

Nem tudom, tuti-e, nekem is csak mondták. De most már kiváncsi vagyok. Gondolom azért adott sebesség alatt nem kell lufi.
Ellenben ha mondjuk megyek 10-el, és valaki szemben belém jön 60-al, akkor viszont nem árthat.

(#69037) halapidori válasza FőDudu (#68987) üzenetére


halapidori
csendes tag

Wiit elfogadnánk, ha lehet :) Ismerős a szátoki Margaréta Gyermekotthonba szokott pizzát küldeni. Rákérdeztem, azt mondta, hogy tévéjük van, amihez hozzá tudnák kötni, és biztosan jó helyre megy.
Postázod nekem, vagy nekik? :) Vagy jöttök mostanában (i mean 3 hónapon belül) errefele?

(#69038) Jahno válasza halapidori (#69037) üzenetére


Jahno
őstag

Ha másképp nem akkor megfordulok vele hamar, mert onnan kell nekem is cucc. Meg kicsi rendbekalapálnánk, én meg tudok hozzá játékot adni és az akkus baját megoldani. Ott nem a nuncsukban lesz az, meg hátlapot kell cserélni hozzá, szóval némi barkács nem árt.

(#69039) halapidori válasza Jahno (#69038) üzenetére


halapidori
csendes tag

Okéka :) köszönöm!

(#69040) npera válasza qnadam (#69028) üzenetére


npera
újonc

Azért ez sem piskóta. Hanem tiramisu....

(#69041) npera válasza BobaHWSW (#69029) üzenetére


npera
újonc

Én eddig szerintem minden gépkocsit kipróbáltam leszabályozásig az összes fokozatban amíg lehetett. Most kapható Volvók hatodikban megfutják a limitált végsebességet, utána már csak krúzoló fokozatok vannak. Totoyát is kihúzattam ötödikben Németországban, a hatodik már sok volt neki. Pözsó 306-ot nem volt nagy kunszt leforgatni, az annyira gyenge volt.

A Polestar 1-et asszem csak negyedikben tudtam leforgatni, nem volt több hely két kanyar között. Teslát még nem sikerült leforgatnom, azt még ki kell próbálni :B

(#69042) npera válasza ncc1701 (#69036) üzenetére


npera
újonc

Hát ezért írja felül a gyorsulás (+/-) értéke szerintem. A sebesség önmaga nem fed le elég esetet. Ha oldalról kapnak el akkor is kell működjön, odalirányba csak Blueboi közlekedik.

(#69043) npera


npera
újonc

4:44-nél a fiatalember szerintem nem volt bekötve. Elég hirtelen hajol ki az ablakon és nem vagyok teljesen meggyőződve, hogy visszaült egyenes helyzetbe, mielőtt rádőlt az egész miskulancia.... :(

(#69044) Jahno válasza eattila (#68899) üzenetére


Jahno
őstag

Na, ha már emlegettük akkor nekilátok pár domainhoz dkimet és spf-et hegeszteni, mert errefelé megy a világ, de aztán mégsem jobb. Az a baj, minden webvarázslós dns buzerátor máshogy működik: idézőjel/zárójel kell/nemkell van minden. És akkor kérdezzem le, elbaszom hétszer de legyen jó.

(#69045) Gabibácsi válasza Jahno (#69038) üzenetére


Gabibácsi
tag

Az nem perverz hogy most játszottam le egy sensible soccer meccset amigán, és a 2020-as magyar bajnokság is benne van? Még mindig frissítik :)

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#69046) qnadam válasza npera (#69041) üzenetére


qnadam
veterán

hja, nem azért nem áll módomban leszabályozásig forgatni, mert nincs kedvem, hanem kézi módban is vált, ha túl alacsony vagy túl magas a fordulatszám :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#69047) Jahno válasza npera (#69041) üzenetére


Jahno
őstag

Ha már. Akkor Teslánál megint van pár kisebb balhé, csak nehéz a hívőkkel.

(#69048) cbmfan


cbmfan
senior tag

azt álmodtam, hogy újra lett nyitva a fórum és ott volt minden régi arc... kár, hogy ez csak álom marad.

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#69049) Jahno válasza cbmfan (#69048) üzenetére


Jahno
őstag

Itt van egy csomó régi arc. Guga mondjuk megunta, Garmacor valamennyire műxik, de nem érdekli semmi. Mégis ki kellene, Flashdesignor? Hosszabb távon fárasztóbb, mint én :-D

(#69050) cbmfan válasza Jahno (#69049) üzenetére


cbmfan
senior tag

ja, te fárasztottál eleget :D WhiteWolf szintén odafent kergeti a biteket.

felesdizájner mondjuk nem hiányzik a pi dimenziójával és egyéb hülyeségeivel együtt :D

Phülöp: kösz, kedves vagy :DDD

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.