Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#79001) npera válasza Jahno (#78998) üzenetére


npera
újonc

Ez valami k*rva jó. Ahol egy normál nadrágnak zsebe van, ott van ugye a nagy leffentyűs zseb, de az több rétegű. És a belső rétegben be lehet tenni mindenféle szerszámokat. Csak a képzelet szab határokat.

Ha beleraksz egy mobilt, akkor az leüléskor nem a hajlatban akar kettétörni, hanem ráfekszik a combodra és békesség van. Nem is értem, hogy miért nem ilyenben jár mindenki. Nőknek lehetne szép csinos alakút varrni, még az is lehet, hogy fel is találták, mert itt ugye vannak munkásnők is, mert ez egy utópiaország amihez csak Észak-Korea és Kuba hasonlít. Még Kína is elhajlott ahhoz képest, ami itt van.....

A legjobb, hogy alul ez van, felül meg egy ing és akkor casual vagyok, mint a zállat.... :C

(#79002) -NoVa- válasza npera (#79000) üzenetére


-NoVa-
őstag

(#79003) npera válasza -NoVa- (#79002) üzenetére


npera
újonc

A ruszkiknak még van hova fejlődni, ha ezt akarják előadni.... :C

(#79004) -NoVa- válasza Jahno (#78983) üzenetére


-NoVa-
őstag

Pedig de, 130XE

(#79005) Jahno válasza -NoVa- (#79004) üzenetére


Jahno
őstag

Meg mertem volna esküdni, hogy denem. És ilyened volt idehaza :-O Kabbe. Is.

(#79006) -NoVa- válasza Jahno (#79005) üzenetére


-NoVa-
őstag

Mi nem mentünk bele a másolgatós bizniszbe, volt a faluban egy C64, egy Enterprise, egy NES meg a 2 Atarim. A 2600 is jó volt, meg a másik is. Semmi kompatibilitás.

(#79007) eattila válasza npera (#78982) üzenetére


eattila
csendes tag

Ha mar idojaras... tegnap 6 korul elindultam futni az erdei futopalyara. Mivel holnap nem tudok majd. Ereztem hogy szuk lesz a vilagossag. Alig futottam 2.5-et, ramsotetedett.
Ma tekerni indulatm el. Alulotloztem, de a 7 fok melle meg nekiallt esni is. Igy 20km helyett csak 10 lett. Ma 4-kor potlolag kimentem futni. Szinten elaztam. Meg a mulcs hiany miatt majdnem taknyoltam parat. De foleg aztam.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#79008) npera


npera
újonc

(#79009) npera válasza eattila (#79007) üzenetére


npera
újonc

Welcome to my world :)

(#79010) npera


npera
újonc

Scania videó. Van egy pár technikás szakasz. Vicces, amikor az alagútban van a városka határa és csak később jön ki a föld alól az út....

(#79011) Grillo válasza npera (#79000) üzenetére


Grillo
senior tag

98. Én is sokat játszottam vele, megvolt a szomszéd újgazdag kissrácnak eredetiben, kölcsön kaptam elég hosszú időre. Rám szerintem nem nagyon volt hatással, meg voltam már legalább 16, viszont a srác 13 körül, és amúgy is kissé problémás gyerek volt. Mondjuk ezt köszönhette feltételezhetően annak is, hogy az anyja pszichológus volt, és Valentinnak hívták. :DDD

(#79012) Jahno válasza Gabibácsi (#78729) üzenetére


Jahno
őstag

És megérkezett a teszt? Haver gyorsan le is támadtam, hogy felé vidéken miképpen műxik:

"egyebkent az egyetlen adminisztrativ csuszastol eltekintve pikkpakk ment az egesz. 24 oran belul tesztidopont, teszt utan 24 oran belul eredmeny. Az e-mail, hogy close contact es a teszteredmeny sms kozott nem telt el 24 ora"

(#79013) Jahno válasza Grillo (#78873) üzenetére


Jahno
őstag

Hjahh, közben fotós csoportból rám is írt egy csaj, hogy "figy, van egy kanapém, ha érdekel". Kérdeztem is, hogy fel kell-e vinni a hatodikra, azért keres-e de teljesen más tervei lettek volna :Y

(#79014) blueboi69 válasza Jahno (#79013) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Milyen tervei? Mit lehet kezdeni egy kanapéval?
Ha dugni akar, akkor miért pont a kanapén? Jóbőr? Mármint a csaj, nem a kanapé. :DDD

(#79015) Gabibácsi válasza Jahno (#79012) üzenetére


Gabibácsi
tag

Szerintem a postás letesztelte magát vele, mert ide kurvára nem jött meg

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#79016) zetor2000


zetor2000
senior tag

Egy elégedett e-Tron tulaj :D
Fura, hogy az esernyőre szükség van a kocsiban :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#79017) hobizoli válasza FőDudu (#78939) üzenetére


hobizoli
nagyúr

sosem ertettem ezek mire is jok...

multkor kiseloadast tartott az egyik emberke bent, hogy ezzel dolgozni is jol lehet
aha, de
raeresztesz vmi kajakabb sw-t es fel perc mulva fel akar szallni, mert a hutoventillator egymillioval porog benne

az ujkori aran lehet venni egy rendes desktop gepet gamerkedni, meg egy egyszerubb notit mobikodni

több drón kell ;P

(#79018) Gabibácsi válasza hobizoli (#79017) üzenetére


Gabibácsi
tag

Te sosem értetted, de már lefutottuk milliószor :)

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#79019) zetor2000 válasza Gabibácsi (#79018) üzenetére


zetor2000
senior tag

A mobil gépek nagy előnye, hogy utazás közben is lehet használni ezeket. De...
Azért szerintem menet közben kevesen akarnak játszani, pláne olyan játékkal, amit egér+billentyűzet kombóval lehet. Meg ilyen ketszinagy kilógó hűtésekkel rendelkező gépet nem is annyira egyszerű cipelni, mert nehéz. Ha meg már ilyen, akkor tényleg jobb egy desktop, igaz, azt nehezebb cipelni. Ha meg adódik mellé hurcolós, akkor pláne.

Ez nagy és nehéz (4,8kg), ez meg mégnehezebb...

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#79020) -NoVa- válasza zetor2000 (#79019) üzenetére


-NoVa-
őstag

"A mobil gépek nagy előnye, hogy utazás közben is lehet használni ezeket. "

Nem.

(#79021) Samott válasza -NoVa- (#79020) üzenetére


Samott
addikt

Jaja, szallitani konnyebb oket mint mas gamer konfigokat. Az akku csak kb. szunetmentesnek van bennuk. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#79022) Phülöp válasza -NoVa- (#79020) üzenetére


Phülöp
addikt

Mondjuk egy 'akkor mire jó?' kérdést is megválaszolhatnál.
Work/gamestation-ként ad egy plusz kijelzőt, ellenben foglalja a helyet az asztalon a kinyitott billentyűzet miatt. Ráadásul hub is kell mellé, ha megközelítőleg annyi portot akarsz használni, mint egy asztali gépen.

Én azért használok laptopot (bár rühellem), mert az elmúlt 8 évben 4 országban laktam, 9 alkalommal költöztem. És most megint fogok.
Laptopot fáj kinyitni, fáj használni. Mobil meg tablet másra való. Inkább nem csinálok dolgokat, mert nincs rá alkalmas eszköz itthon.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#79023) zetor2000 válasza -NoVa- (#79020) üzenetére


zetor2000
senior tag

Én elég sok ilyen egyetemistát láttam, hogy menet közben nézegettek mindenféléket buszon, metrón... szóval lehet használni. Mondjuk van, amire a mobiltelefon kényelmesebb, de használhatóak ezek is.
Ja, hogy nem előny. :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#79024) eattila válasza zetor2000 (#79016) üzenetére


eattila
csendes tag

Fora hogy enm tudnak egy konstans színt állítani a veideóban :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#79025) zetor2000 válasza Phülöp (#79022) üzenetére


zetor2000
senior tag

"Asztali" erős gépből is van kicsi, ha az kényelmesebb... egy mini-itx vagy egy intel NUC féle rendszer igazán nem nagy. Ezekből azért lehet kipréselni teljesítményt, ha kell. Persze kell mellé minden, ami nincs, azaz kijelző/bill./egér, meg ami még szükséges (webcan, hangkeltő...), és akkor összecsomagolva nem sokkal veri térfogatban a laptopot.
Igazából de, mert a monitorra vigyáz az ember, és becsomagolva bőven nagyobb, mint egy laptop. Költözéskor ez nem mindegy...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#79026) zetor2000 válasza eattila (#79024) üzenetére


zetor2000
senior tag

Biztos a kamera is az Auditól jött :D
Vagy a visszapillantót használták. Arra úgyis panaszkodik, hogy:
-nem látja, mert csillog
-nem látja, mert leveszi a fényerőt napfényben
-télen befagy a fűtött házas kamera :D

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#79027) eattila válasza blueboi69 (#79014) üzenetére


eattila
csendes tag

Odaadná, kéne rajta fotózni őt/vallaki stb.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#79028) Phülöp válasza Phülöp (#79022) üzenetére


Phülöp
addikt

Számomra egy előnye van a laptopnak: ha nem használom, el tudom rakni, és másra is használható a helye.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#79029) eattila válasza zetor2000 (#79019) üzenetére


eattila
csendes tag

És ha lakik itt, lakik ott, és vinné magával? Sokat utazik, hotelben is tud így játszani.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#79030) eattila válasza zetor2000 (#79023) üzenetére


eattila
csendes tag

Gamer konfigon?

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#79031) eattila válasza Phülöp (#79022) üzenetére


eattila
csendes tag

De most fogsz megtelepedni nem? Vehetsz majd asztalit :)

Nekem sincs desktop gépem 5 éve kb. A notimat használom úgy. Az MBP-t kevésbé úgy.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#79032) eattila válasza zetor2000 (#79026) üzenetére


eattila
csendes tag

Idegesítő. A honda kis elektronyosán jól nézett ki a tükör.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#79033) Gabibácsi válasza Phülöp (#79028) üzenetére


Gabibácsi
tag

Jaja, én is így vagyok. Meg ha itthon dolgozom nem kell egy komplett pc-t hazacipelnem :DD

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#79034) Phülöp válasza eattila (#79031) üzenetére


Phülöp
addikt

Szerintem inkább lemondok azokról a dolgokról, amikre használnám, az árát meg mondjuk beleölöm a felújításba. Bár ha tanulni akarok, akkor valami kelleni fog. Ez a mostani ipari robotos kurzus elég nyögvenyelősen halad - egyszerűen nincs kedvem a laptop fölött görnyedni. Szerencsére van hol gyakorolni élesben. A következő terv az egy új (számomra új) CAM szoftver, ahhoz viszont mindenképpen kelleni fog valami gép.
Ah, fene tudja, mi lesz még.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#79035) zetor2000 válasza eattila (#79030) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nem, mindenféle átlag laptopon. Erősebbtől kezdve zsengéig, használnak mindent. Kinek mire kell / költ rá. Gamer általában drágább szegmens, meg nagyobb, nem szeretik cipelni.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#79036) -NoVa- válasza Phülöp (#79022) üzenetére


-NoVa-
őstag

Nekem továbbra sem fix a géphasználat helye. Ok, van munkaasztalom billegérdokkoló meg gaming PC kupaccal a dolgozószobában, mert hely van, de sokat használom a gépem az ebédlőasztalnál, gyerekszobában, fotelben, kanapén, kertben, stb. Ok, esetemben nem gamer konfig, mert ha épp mindenképp valami AAA cuccot akarok játszani, a Steam in-home streaming átlövi a képet a desktopról kifogástalanul. De úgy általában fiatalabbaknál is a kollégium / otthon / csaj/pasi / albérlet között eleget mozog ahhoz, hogy több értelme legyen ilyenekben gondolkozni. A rádugott hub meg nekem furcsa, BT bill + egér, mellett max 1 USB DAC meg backup idejére egy külső HDD kerül a gépre, nem igazán indokolja a hubot. De sokfélék vagyunk, csak HZ ezt nem akarja elfogadni, és egyfélét erőltetne mindig.

(#79037) zetor2000 válasza eattila (#79032) üzenetére


zetor2000
senior tag

Hát, ha be tud fagyni, meg nem látni a képét, az nem csak idegesítő, hanem balesetveszélyes is. Az, hogy a szerviz, ahova hordja, nem képes megjavítani, meg szerintem gáz. A rövid töltőkábel is az, illetve, hogy 550€ a plusz csatlakozónyílás kialakítására felszámolt felár.
Másik epizódban meséli, hogy megcsinálták a beázást... most már a sofőr oldal is ázik. :) Ez pedig nem olyan hiba, amit szervizben ne lehetne orvosolni. Ehhez nem kell a hajtásláncához érteni.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#79038) Samott válasza zetor2000 (#79016) üzenetére


Samott
addikt

Nem ertem ezeket, a nagy gyartok elfelejtettek autot epiteni? A beazo tetonek semmi koze ahhoz, hogy villany hajtasu.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#79039) Gabibácsi válasza Phülöp (#79034) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nekem úgy van, hogy egy kis lcd tv van az asztalomon, az jó az összes retro vackomhoz is, meg a laptopra is rádugom ha dolgozom.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#79040) eattila válasza Phülöp (#79034) üzenetére


eattila
csendes tag

Nekem van rá dugva monitor, bill, egér.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#79041) eattila válasza zetor2000 (#79035) üzenetére


eattila
csendes tag

Az nem ua. én is többet használom a amcet ölben kanapén/ágyban meg jobban hurcolom, mint az asus-t.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#79042) Phülöp válasza eattila (#79040) üzenetére


Phülöp
addikt

Ugy latszik, hogy te meg Gabibacsi nem vagytok eleg NoVa.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#79043) Samott


Samott
addikt

A baltasgyilkos nepe aszimetrikus haborut viv az ormenyekkel: Azerbaijan Destroys

Jo hogy veszunk egy csomo tankot meg panzelozott szir-szart. Alkalomadtan celpontnak jok lesznek. Es ezek meg csan nem is az amcsik, hanem egy random felazsiai rablonep. Torokoktol vett fegyverekkel.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#79044) Gabibácsi válasza Samott (#79043) üzenetére


Gabibácsi
tag

Azért egy egész népet megítélni egy bűnözőről..

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#79045) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Gyerek imádja a gazdálkodj okosant, 6 évesen. Nem a legrégebbi de még a rendszervaltás előttit. Vettem újat, ez meg nem jó, és nem a reklámok miatt hanem mert iszonyat vontatott ez a bankszámlázás nyugdíjbiztosításos számolgatásdi.
Azon gondolkozom nyomtatok egy retro táblát inkább, aztán átalakítom az egészet, nem tudom

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#79046) Samott válasza Gabibácsi (#79044) üzenetére


Samott
addikt

Az egesz nep unnepelte es engedte szabadon, miutan orbanek jopenzert kiadtak nekik.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#79047) Samott válasza Gabibácsi (#79045) üzenetére


Samott
addikt

Van abbol valami retro valtozat is. Hatha.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#79048) Gabibácsi válasza Samott (#79046) üzenetére


Gabibácsi
tag

Ugyanmár, attól még ugyanolyan normális lehet a közember. Mint pl nem az összes török sem olyan, mint a hírekben.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#79049) Gabibácsi válasza Samott (#79047) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nagyon köszi, ennyiért kipróbálom, aztán meglátjuk

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#79050) Samott válasza Gabibácsi (#79048) üzenetére


Samott
addikt

Nyilvan mi magyarok se olyanok vagyunk mint orbanek. De ha megnezed a linkelt videot ott tobbsegeben egyszeru katonak koze lonek, meg se probaljak a technikat pusztitani. A levegobol gyilkolasznak.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.