Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#107001) Grillo válasza eattila (#106991) üzenetére


Grillo
senior tag

Mire hazaértem benáthásodtam, fáj a torkom, folyik az orrom.
Most megettem 3 gerezd fokhagymát, forró tea, majd még lehet hónom alá szorítok egy fej vöröshagymát is, aztán jó lesz. Íz, szag van.

Holnap kapnám a 3. oltást....

(#107002) qnadam válasza eattila (#106993) üzenetére


qnadam
veterán

vérből az antitest teszt mér, az antigén agyvelőbőlorrnyálkahártyából vagy nyálból. előbbi aktív fertőzés kimutatására nem alkalmas.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#107003) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Progress, kivakartam a Surface Pro-t a kijelző maradékából. Magát a kijelzőt már jó rég levettem, de amikor a sarkát kellett volna kivakarni, valahogy elkedvetlenedtem egy időre, aztán más volt prioritásban. Most rászántam egy órát. Legközelebb lejön az antenna, a hűtés, alaplap, hangszóró, mindenféle, még 26 lépés és odaférek az akkucsatlakozóhoz. Igazi szerelőbarát gép.

(#107004) WiZARD


WiZARD
addikt

Mai barom...

+magyarázat: Eleve lassan (~90) ment, de nem akartam jobbról előzni. Azért váltottam jobbra sávot, mert láttam hogy jön mögöttem a megkülönböztető jelzést használó autó. Végül azért lassítottam, hátha előttem akarja kikerülni ezt az állatot. (Aztán hülye voltam, hogy visszaálltam mögé, erre nem számítottam)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#107005) WiZARD


WiZARD
addikt

RIP Apetor :(

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#107006) Phülöp válasza WiZARD (#107005) üzenetére


Phülöp
addikt

ó, fuck
a norvég guga is elment

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#107007) npera válasza WiZARD (#107004) üzenetére


npera
újonc

Azért ez kicsit erős volt. Az ilyentől jogsi el, kocsit bezúzni, 25 botütés a főtéren.

(#107008) npera válasza Phülöp (#107006) üzenetére


npera
újonc

Pedig hogy szerettem a kirándulós videóit. Még a növények nevét is kiírta latinul. Igazi kultúrember volt....

(#107009) npera válasza -NoVa- (#107003) üzenetére


npera
újonc

Teljesen moduláris és kellemes. Gyakorlatilag lehetetlen bármit eltörni vagy megroppantani. Egy magamhoz hasonló orángután is simán tudja szerelni..... :C

(#107010) -NoVa- válasza npera (#107009) üzenetére


-NoVa-
őstag

Az 50+ lépcsős how to után még a kommentek között akad pro tip, az akku kivételénél a szalagkábellel sokan megsütik a lapot, könnyen rossz helyre érhet. Mestermű!

Step 21-nél járok.

(#107011) Jahno válasza -NoVa- (#107010) üzenetére


Jahno
őstag

Nekem csak 13 lépés lenne, aztán persze visszafelé is. Kiadtam havernak, mert mondom ezt a gépet tönkre lehetne verni, erre más nézőpontból közelítette meg, hogy ha már ennyit szop csavarozunk rajta, akkor "valami normálisabb" alapanyag kellene:

[link]

(#107012) eattila válasza Jahno (#107000) üzenetére


eattila
csendes tag

Most lettem tul rajta. Annyira nem mozgat. Nalunk a cegnel orrbaturkalos van. Mindig van, ha kell, adnak. Antigen es orrbaturos is van.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#107013) npera


npera
újonc

Blueboi, Nova, izgalmas. A csóka megszupervjúzta a DVR-t, ez egy igazi mentalista.... :C

(#107014) npera válasza -NoVa- (#107010) üzenetére


npera
újonc

Ezzel nem szabad sietni, úgy érzem. Maga az út a cél, nem a megérkezés. Navigációs Koelhó.... :C

(#107015) -NoVa- válasza npera (#107014) üzenetére


-NoVa-
őstag

Szerintem röpke egy hónapot eljátszottam már vele, mire szép tiszta ragacsmentes lett a bele. Nem sürgős, netflixezős mesenézős asztali cuccnak renoválom. Talán még lesz Netflix mire végzek,mesét meg unokákkal is lehet.

(#107016) WiZARD


WiZARD
addikt

Amikor a büszke, gyökerekkel és tapasztalattal rendelkező autógyártó gyárt elektromos autót - Porsche Whistleblower: “60% of all delivered Taycan have battery issues that caused replacements, damages and fires”

Persze az akku töltés sebességét is lehet egy ideje korlátozni, amire azt mondták, hogy a userek kérték :DDD
Tök hülyének néznek mindenkit

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#107017) npera válasza WiZARD (#107016) üzenetére


npera
újonc

Porschének volt hasonló "finom" húzása a 911 és Boxster/Cayman vonalon az IMS csapággyal. Az ha megfáradt (és megfáradt), akkor összefolyt a váltó és a motor olaja, aztán beállt az egész, mint a szög. És sok éven át nem ismerték el a hibát, majd átkonstruálták az érintett részegységet és továbbra is tojtak a tulajok fejére, akik szoptak vele.

Álomszép az is....

(#107018) blueboi69 válasza Samott (#106998) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Jézusom, hogy nem ég meg a keze???

(#107019) Samott válasza WiZARD (#107016) üzenetére


Samott
addikt

Ez gondolom leginkabb azert van, mert fogalmuk sincs mit csinalnak es ezt a reszt valami beszallitotol veszik. Nem akartak ok ilyet (villanyautot), de belekenyszerultek. Es hat ha osszecsapjak az igy sikerul.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#107020) A. Crowley válasza WiZARD (#107004) üzenetére


A. Crowley
csendes tag

Ez mi ez az állatja???

(#107021) blueboi69 válasza WiZARD (#107004) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Rendőrségnek elküldeni. Ez szimplán veszélyes a forgalmban.

(#107022) npera válasza A. Crowley (#107020) üzenetére


npera
újonc

Russian dashcam kompilésün wannabe.

(#107023) Sipi- válasza npera (#107022) üzenetére


Sipi-
tag

Ez az a fajta sofőr lehet, akinek Győr körül valahogy sikerült a belső sávba feljutnia és onnan nem jön ki azért, mert az Allee mélygarázsba akar bekanyarodni majd balra és akkor egész úton csak a belső sávban kell maradni, nem kell sávváltáson idegeskedni :))

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#107024) npera válasza Sipi- (#107023) üzenetére


npera
újonc

Teljesen patent, ez a legbiztonságosabb módja. Minden sávváltás csak felesleges kockázat.

Én a svéd forgalomban gondolkodás nélkül elhaladok (!) a belső sávba ragadt gyengeelméjűek mellett, egy pillanatra sem lassítok be ilyenek miatt. Ha nagyon ráérek, akkor beszinkronizálom magam mellé és akkor tartom adaptívan a sebességét. Egy idő után k@rva idegesek szoktak lenni valami miatt. Aztán mosolygok bíztatóan, hogy áradjon a derű.... :C

(#107025) Samott


Samott
addikt

#mithallgatszmost

We're Not Gonna Take It - Mariah Carey Christmas Special :DDD

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#107026) qnadam válasza Samott (#107025) üzenetére


qnadam
veterán

:O :DDD

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#107027) Samott válasza qnadam (#107026) üzenetére


Samott
addikt

Lazan kapcsolodik, de van am ilyen is: Twisted Christmas es akar koncert valtozatban is. Ha mar elkerulhetetlenul jon ez a szezon... :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#107028) hobizoli válasza Samott (#107025) üzenetére


hobizoli
nagyúr

baze ilyen lepra videokat... mono hang, 720p, 2021 vegen


amikor egy atlag telefon is kepes mar 4K-ban rogziteni...

több drón kell ;P

(#107029) qnadam válasza hobizoli (#107028) üzenetére


qnadam
veterán

még csak nem is hd, a hallásoddal viszont kezdj valamit, mert ez sztereó :)

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#107030) hobizoli válasza qnadam (#107029) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ez?
hat nemtom, de ennel sokkal sztereobb videok is vannak a YT-n...

több drón kell ;P

(#107031) Samott válasza hobizoli (#107028) üzenetére


Samott
addikt

Minek tobb 720p-nel, ha a forras SD? A hangon meg dolgozhattak volna egy kicsit, DJ Cummerbundnal finomabbak az atmenetek meg az osszemosasok.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#107032) hobizoli válasza Samott (#107031) üzenetére


hobizoli
nagyúr

de ezek nincsenek fent vhol kevesbe ilyen szakadek minosegben?

SD... johogynem 320x240 volt :U

több drón kell ;P

(#107033) Samott válasza hobizoli (#107032) üzenetére


Samott
addikt

30 eves videofelvetelek, hogy lennenek?

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#107034) Sipi- válasza hobizoli (#107032) üzenetére


Sipi-
tag

Van ilyenekre FB csoport is :D

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#107035) Phülöp válasza Samott (#107027) üzenetére


Phülöp
addikt

a koncertfelvétel rendesen f.sza anyag

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#107036) qnadam válasza hobizoli (#107032) üzenetére


qnadam
veterán

sd... 10 évvel ezelőtt dvd-n adták ki a koncertet. ha nem hd-ban vették fel, ezzel egy csomó pénzt meg tudtak spórolni. az is lehet, hogy hd a felvétel de az utómunkája már csak sd-ben készült el, és már rég nincs meg a nyersanyag... úgyse fogod megtudni :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#107037) Jahno válasza hobizoli (#107028) üzenetére


Jahno
őstag

Hagyjuk már a 4k telefon hasonlítgatását az ipari dolgokhoz.

(#107038) Jahno válasza Samott (#107033) üzenetére


Jahno
őstag

Mondjuk filmnek van felbontása (:-

(#107039) zetor2000 válasza WiZARD (#107005) üzenetére


zetor2000
senior tag

Apitsa... :(

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#107040) blueboi69


blueboi69
csendes tag

No, nagyobbik gyerek tejfehérje érzékeny, ami azért jó, mert ha laktózérzékeny lenne, arra van már mindenféle laktózmentes, laktázenzimes minden IS. Tejmentes meg nincs.
Aztán lehet emellé gluténérzékeny is, mert az még necces, tavasszal lesz előle mélyebbremenő vizsgálat. :(

(#107041) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Kicsit haladtam:

Kibelezett gép az egész békésen nem felgyulladó lufikkal:

A csavarok az eredeti layout szerint mágneslapon, nem maradt ki semmi:

Az eredeti 2 db 80x80mm-es akku ragasztólap helyett 2x4 2mm széles csíkot tettem, a jövőbeli szereléseknél talán kevesebb anyázás lesz.

Érintőképernyő megy, akku megy, ha a ragasztószalag kötött pár órát, a fóliát is leveszem:

Addig:

(#107042) Grillo válasza blueboi69 (#107040) üzenetére


Grillo
senior tag

Lassan már minden gyerek érzékeny valamire. De ez nem új.
Én azt látom a környezetemben, hogy ez valahol a 90es évektől robbant be. Kiskollégák közül is legalább a felénél van valami, ha nem rosszabb az arány.

(#107043) blueboi69 válasza Grillo (#107042) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Ez oké, csak kibaszott drágák pl a gluténmentes cuccok. Nagyon nem örülnék neki, ha kiderülne. Ráadásul annál igen szigorú diétát kell tartani, nem lehet kivételezni. Szóval remélem nem hozzák ki, hogy még ez is...

(#107044) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Csak megnéztem tisztán is :)

(#107045) Phülöp válasza -NoVa- (#107044) üzenetére


Phülöp
addikt

az a deszka eléggé elhomályosította a képet

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#107046) -NoVa- válasza Phülöp (#107045) üzenetére


-NoVa-
őstag

Tükrön fene tudja hová fókuszált, de élőben tökéletes. Az eredeti kijelzőre kicsicsaj egyszer ráállt még babakorában, amitől a háttérvilágítás alulról bevilágított, ez most homogén. Lelkesen belakom újra :)

(#107047) Samott


Samott
addikt

Aztan csodalkoznak, ha az amcsik veletlenul kilovik dronrol az egesz menetet...

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#107048) Phülöp válasza Samott (#107047) üzenetére


Phülöp
addikt

meg ugye a skulók is visszahullanak

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#107049) Jahno válasza Grillo (#107042) üzenetére


Jahno
őstag

Vagy csak akkor kezdtünk el figyelni rá.

(#107050) Phülöp válasza Samott (#107027) üzenetére


Phülöp
addikt

hát köszönöm
ez a koncert ez qrvajó volt
pont lesz.rom, hogy nem 4k

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.