Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#72001) Jahno válasza Jahno (#71999) üzenetére


Jahno
őstag

Megkerestem, zizegő lámpa 2x29 oldal lett. Haversrác úgy kezdte a mailt, hogy itt az anyag, első két oldalon a lényeg :U

(#72002) zetor2000 válasza Jahno (#72001) üzenetére


zetor2000
senior tag

Mire jó az a zizegő lámpa? Mert szerintem én felidegesíteném magam, ha nekem zúgna egy lámpa. Még egy koszhadt 28 éves neon armatúra az talán OK, de a többi nem.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#72003) Gabibácsi válasza Grillo (#72000) üzenetére


Gabibácsi
tag

Igen, ritka már a skoda forman

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#72004) Jahno válasza zetor2000 (#72002) üzenetére


Jahno
őstag

Éppen ez volt vele a baj. Zúgott a tápja. De nem mindig.

(#72005) Bujdy81 válasza ncc1701 (#71966) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Valakinek igen, nekem nem adta volna ki. Kiszámoltam anno. Szerintem még most sem adná ki...

(#72006) ncc1701 válasza Bujdy81 (#72005) üzenetére


ncc1701
veterán

Nyilván ha valakinek a fizetése több, mint a melósok bére, és nem ért hozzá, akkor annak olcsóbb építtetni. Nálam totál felesleges is számolni, mert egy talicskás segédmunkás is többet keres nálam, ha kidolgozza a hónapot. Kőműves, ács, szaki a dupláját is simán.

[ Szerkesztve ]

(#72007) blueboi69 válasza A. Crowley (#71951) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Jahogy ja. Én beírtam gugliba és Bp belvárosát dobta fel :) sry

(#72008) Jahno válasza ncc1701 (#72006) üzenetére


Jahno
őstag

De nem a szakit helyettesíted, hanem azt aki havonta kétszer rájuk néz és melót ellenőriz.

(#72009) Jahno válasza blueboi69 (#72007) üzenetére


Jahno
őstag

Ja :)) Ott még lehet én is mindent megmozgatnék, ha 40 millió körül lenne telek. JonesC lehet rögtön adna érte 40,1 milliót és akkor már hülyére kerestem magam :C

(#72010) blueboi69 válasza Sipi- (#71954) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Nyilván neki is jobban megéri 1telekre több kecó.

(#72011) blueboi69 válasza ncc1701 (#71964) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Az jó, ha van aki fizesse 2-3évig az életben maradást + építési anyagokat is :)

(#72012) blueboi69 válasza Phülöp (#71972) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Nekem csak az aknás garázs kéne, egyébként nagyon furcsállom az egészet. Nagyon nem az én izlésvilágom.
A tetőtérnél is fényes nappal égetik a lámpát, különben sötét lenne. Meg ezek a falak.. Kb mint a glettelés nélküli gipszkarton falak. Padló is borzasztó, falak is áznak ahogy néznem.
Egyébként a nagy belmagasságnak jó a hangulata, lehet majd hordani a fát rendesen abba a kandallóba. Úgy tűnik az előző lakó is fázhatott, mert szép fekete a fal a fűtőpanelek környékén..
Az erdő és a nagy ablakok szépen, egyébként nem tudom elképzelni magamnak. Kert is olyan semmilyen. Gyakorlatilag egy faház az erdőben, de semmi épolt, gondozott kert nincs.

Remélem eléggé lefikáztam, ahhoz, hogy ne sajnáld már annyira :C

(#72013) JonesC válasza BobaHWSW (#71995) üzenetére


JonesC
csendes tag

Bezzeg, ha kitanultad volna a burkolást, akkor már kacsalábon forghatna.

(#72014) zetor2000 válasza blueboi69 (#72012) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nekem meg pont hogy bejön.
De amit már említettem, a falakra meg a padlóra rendesen áldozni kéne, hogy a mai puccos igényeimnek megfeleljenek... :D

Amúgy lehet, úgy kéne kezdeni egy építkezést, hogy az alap, ha kész, jöhetne Karrarából 2-3 teherautó, és letehetné azt a márványlapot. Utána csak méretre kell szabni, a kilógó felesleget meg levágni. Utána mehetne rá lépésálló valami, mondjuk OSB, hogy megvédje az építkezés idejére. Azt akkor nem kéne fugázni a padlólapokat. Ha már építkezünk, ne legyünk csórók :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#72015) zetor2000 válasza JonesC (#72013) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nem nagyon kell azt tanulni... :) Tavaly egy irodaház építkezésén voltam... háttt... Le lett járólapozva, meg ahol olyan, csempézve is, de jobb, ha nem tudod, hogy magyar szót nem lehetett hallani... És azok az arcok... 4 általános tuti megvolt, ebből 2 első, 2 második.
Mundjuk ketszi sok burkolóanyagot felvittek kézben, mert lift még nem volt akkor, a daru meg épp nem ért rá. Szóval ha nem is okosak, de erősek voltak. :D
Szóval ilyen félhülyék burkoltak. Jó ha a csempevágót felismerte.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#72016) npera válasza zetor2000 (#71901) üzenetére


npera
újonc

Ah!

Múltkor nem látszott a kép, csak egy kis hiba ikon. De most látszik. Akkor tényleg lebuktam.... :Y

(#72017) BobaHWSW válasza JonesC (#72013) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Ah, ahhoz dolgozni kell. Most ulok a hermanmillerben es kattintgatok, macska van az olemben, harmadik monitoron ott a youtube, hangfalon szol a nota es iszom a G&T-t... de teny, hogy nincs hazam. Ettem avokados piritost, hogy a francba.

(#72018) Jahno válasza BobaHWSW (#72017) üzenetére


Jahno
őstag

"Ettem avokados piritost,"

Pfujj.

(#72019) Phülöp válasza blueboi69 (#72012) üzenetére


Phülöp
addikt

Itt a házak java részénél fa panelek vannak belül, fa keretre szögelve, azok vannak lefestve/tapétázva. Ha valami gebasz van a falban, leveszed az adott panelt, ott a szigetelés, elektromos csövezés, fűtéscsövek. Nem kell vésni a betont. Helyi sajátosság.
Kert nincs, de részünkről igény sincs rá. Max egy (esetleg kettő) kis üvegház kell. A bogyós cuccok (és ez a lényeg, nem a paradicsom meg a krumpli) megteremnek az aljnövényzetben.
Viszont egy kis kiülős rész a grillnek/kemencének nagyot tud dobni az osszhatáson.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#72020) zetor2000 válasza Jahno (#72018) üzenetére


zetor2000
senior tag

Jam. Tatárbifsztekkel kell enni a pirítóst... :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#72021) eattila válasza zetor2000 (#72020) üzenetére


eattila
csendes tag

Na az a fujj.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#72022) eattila


eattila
csendes tag

Kérdésem lenne PS4+minecraft témában. A lurkók anyáméknál sokat játszottak osztott képernyőn. Aztán egyszer a második player ablakában valami bejelentkezés jelent meg, az első player megy. Hogy lehet ezt visszavarázsolni?

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#72023) -NoVa- válasza BobaHWSW (#72017) üzenetére


-NoVa-
őstag

Három monitorból egyet eladsz, és veszel egy utcát valami Borsodi faluban, ház pipa.

(#72024) Gabibácsi válasza zetor2000 (#72020) üzenetére


Gabibácsi
tag

+1
illetve még orosz kaviárral szoktam

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#72025) Gabibácsi válasza eattila (#72022) üzenetére


Gabibácsi
tag

Műszaki hibára gyanakszom. Meg arra hogy a második player settingeket kéne megnézni a minecraftban, de én olyat még sosem láttam

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#72026) Gabibácsi válasza -NoVa- (#72023) üzenetére


Gabibácsi
tag

Na jó, de akkor a második monitor árából kijön a szögesdrót meg a magánhadsereg?

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#72027) Gabibácsi válasza eattila (#72021) üzenetére


Gabibácsi
tag

A gyereknek szoktuk mondani ilyenkor hogy a segge a fúj, nem a kaja :DDD

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#72028) -NoVa- válasza Gabibácsi (#72026) üzenetére


-NoVa-
őstag

Nem kell benne lakni, checkbox pipa, van, kész. Bár azt hiszem akad neki legalább a XIII. kerületben ilyen.

(#72029) FőDudu válasza blueboi69 (#72012) üzenetére


FőDudu
addikt

Ranezesre van ott problema rendesen. Nem veletlenul van minden ablak alatt radiator, plusz sparhelt, kemence, kalyha (bar az tan a szauna) es meg klima is felszerelve.
Hoszigeteles valoszinuleg nem sok van, futeni kell, hogy meg ne fagyj.

Ott az erdoben valoszinuleg nem gond a faval futes - nekem egy ido utan macera lenne az oldschool futesi mod. Szoval menne az elektromos. Gondolom az meg egy vagyon. Gyerekkent meg viccees volt megrakni a cserpkalyhat a 'Kadar Kockaban' - ejjel izzadni a dog melegben es reggel megfagyni a minusz husz miatt ami odakint volt telente. Nem segitett a dupla ablak, az ablakok koze rakott szigeteles - akkoriban a hazon nem volt semmi.

A haz eleg jol nez ki, de gondolom nem veletlenul lett 41 oldalas a szakertoi velemeny.
Szoval oda meg kell sok penz, hogy gond nelkul elvezheto legyen - vagy tenyleg valaki ul majd otthon es taplalja a tuzet ;)

Plusz ugye viz es csatorna sincs - szoval ez egy tanya. Annek minden elonyevel es hatranyaval. Aki szereti a termeszetes eletmodot, annak idealis lehet.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#72030) BobaHWSW válasza -NoVa- (#72028) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Van egy pici lakas a vizafogoban. Haver azota is koszoni szepen, azota vett lakast maganak es atruhazta a berletet az occsenek.

(#72031) qnadam válasza FőDudu (#72029) üzenetére


qnadam
veterán

Ott az erdoben valoszinuleg nem gond a faval futes - nekem egy ido utan macera lenne az oldschool furtesi mod.

ha nagyon rossz a szigetelés, max annyi, hogy idővel egyre messzebb kell menni a fáért.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#72032) Jahno válasza FőDudu (#72029) üzenetére


Jahno
őstag

Víz dolgát úgy is lehetne reklámozni, hogy friss finn forrásvízben mosod a hajad is (:- Minden marketing kérdése, ha jön a csapból ezzel nem lenne bajom.

Asszony hülyét kapna ott az erdő közepén 2 perc alatt, az is biztos. Tetőtérben lehetne fasza fotós klub napfény műteremmel, csak kicsit zöldes.

(#72033) Jahno válasza BobaHWSW (#72030) üzenetére


Jahno
őstag

Meg Kaposváron is nem?

(#72034) FőDudu válasza qnadam (#72031) üzenetére


FőDudu
addikt

Biztosan kurva hideg, mert a furdoszobas kepen a radiator folotti kosznyom azt mutatja, hogy ott durvan jarattak a futest... Marpedig radiator ritkan hagy olyan nyomot - vagy kurva nagy por kell hozza, vagy iszonyatos meleggel futes.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#72035) blueboi69 válasza FőDudu (#72029) üzenetére


blueboi69
csendes tag

". Nem segitett a dupla ablak, az ablakok koze rakott szigeteles - akkoriban a hazon nem volt semmi."
Kádárkockás ház az tényleg borzalmas ebből a szempontból. Ott az ablakok mellett is kiment a meleg levegő. Az,hogy a házon nincs semmi, az még önmagában nem tragikus. A miénken sincs, viszont 40centis téglából van.

A viz, csatorna dolgot nem láttam, a műholdfelvétel alapján volt ott más ház is, gondoltam csak összközműves a telek.

(#72036) eattila válasza Gabibácsi (#72025) üzenetére


eattila
csendes tag

Én se. Ők játszanának, de nem tudnak. Én meg 1 kezemen meg tudom számolni, hányszor volt ps4 kontroller a kezemben.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#72037) FőDudu válasza Jahno (#72032) üzenetére


FőDudu
addikt

Es ha elfagy? Akkor megy a diszno perzselovel olvasztani?
Nem tudom milyen hidegek lehetnek arra - tippem szerint ott meg a ho is problema lehet.
Marmint a mennyisege.

FőDudu

(#72038) BobaHWSW válasza Jahno (#72033) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Igen-nem. Szulok vannak benne szoval... addig orulok amig nem. :B

(#72039) FőDudu válasza BobaHWSW (#72038) üzenetére


FőDudu
addikt

Ha mar errol beszelunk, exeddel mi van?
Toyboyozik meg, vagy mar felbomlott az erdekkozosseg?

Te mar tul vagy rajta, igy nem felek kerdezni...

FőDudu

(#72040) blueboi69 válasza Phülöp (#72019) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Fa paneles szerelhetőség az jó dolog valóban, bár ritkán kell lebontani, de olyankor jól jön. Semmi más előnyét nem látom, nekem így képről elég ronda hatást kelt.
Bogyós cuccok alatt mit értesz? Áfonya, málna, ilyenek?
Nálunk van málna. És most érik a paradicsom is. ultrafinom. Semmi köze a boltihoz.

(#72041) FőDudu válasza blueboi69 (#72035) üzenetére


FőDudu
addikt

Valahol emlitette, hogy emeszto es sajat kut a viz/csatorna...

En meg olyanra is emlekszem, mikor telen fel kellett torni az emeszto tetejen levo jeget, hogy a szippantos egyaltalan be tudja dugni a csovet. Pedig az ember azt hinne, hogy kb meter melyen nem fagy meg. Pedig de. Felhajtos fem ajto szigeteles nelkul nem a meter vastag fold szigetelesenek felel meg.

FőDudu

(#72042) blueboi69 válasza Jahno (#72032) üzenetére


blueboi69
csendes tag

"Asszony hülyét kapna ott az erdő közepén 2 perc alatt, az is biztos. "
A természet közelségét tudni kell élvezni. Nem csak a plázák meg a kisbót számít :C

(#72043) JonesC válasza eattila (#72036) üzenetére


JonesC
csendes tag

Én még egy olyan favágó kezén is, aki kimaxolta a munkvédelmi előírások megszegését.

(#72044) blueboi69 válasza FőDudu (#72041) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Nemtudom, nem mindig tudok több oldalt visszaolvasni.
Ott arra biztos hidegebbek a telek. Itt kevésbé.

(#72045) Jahno válasza BobaHWSW (#72038) üzenetére


Jahno
őstag

Csak legyen a neveden, többi nem számít (:-

(#72046) FőDudu válasza blueboi69 (#72035) üzenetére


FőDudu
addikt

Es meg a redonytok is durva volt.
Belulrol valami riglis megoldassal volt nyithato, akkor lehetett hozzaferni a redonyhoz.
Na az se volt egy hoszigetelesi vilagcsucs ;)

FőDudu

(#72047) Jahno válasza FőDudu (#72037) üzenetére


Jahno
őstag

Csak megfejtették, nem akkora dráma ez. Főleg ott ahol lehet értenek az ilyen időjáráshoz is.

(#72048) BobaHWSW válasza FőDudu (#72039) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Exemrol az a velemenyem, hogy egy rendkivul gyenge es tars-fuggo szemelyiseg. Egyutt van meg mindig a "kisfiuval" aki azota is munkanelkuli es szerintem egy darabig meg lesz is. Work visa-val van az orszagban ami szakmahoz kotott. Jelenleg dolgozhat a wetaban es a wetaban. :D vagyis nem. Egyelore.

Mast nemtudok. Ingyen elnek meg mindig volt fonoke hazaban es hasznalhatjak hetvegente a grand cherokee srt-t.

(#72049) FőDudu válasza Jahno (#72047) üzenetére


FőDudu
addikt

Ha ertettek volna hozza, akkor fele ennyi radiatos se lenne/kene. ;)
De majd Phulop mond valamit a doksik alapjan. O jobban latja - mi csak spekulalunk.

Ranezesre jo a keco - de vannak sarkalatos pontok az tuti.

FőDudu

(#72050) Jahno válasza blueboi69 (#72042) üzenetére


Jahno
őstag

Pláza azért kell, mert ott az Aldi és a csomagpont. Meg a fodrász és sok más. Kisbót kell, onnan kapok enni, ha nincs kisbót, akkor nincs kaja és az nem optimális.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.