Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7001) JonesC válasza Sipi- (#6995) üzenetére


JonesC
csendes tag

De nagyjából papírtörlővel tisztítható. Ha van benne valami ragaszkodóbb, akoor kis víz bele, és felforralod benne.

(#7002) qnadam válasza FőDudu (#6980) üzenetére


qnadam
veterán

tegyél egymás mellé két különböző fajta géppapírt, és rájössz, hogy azok se fehérek :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#7003) qnadam válasza FőDudu (#6985) üzenetére


qnadam
veterán

az, hogy milyen gép, kb irreleváns a színek korrektsége szempontjából :) sokkal inkább a beállítások, és elsősorban a világítás.

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#7004) qnadam válasza Grillo (#6938) üzenetére


qnadam
veterán

téliszalámivéget vajon árulnak valahol? az a legfinomabb része.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#7005) qnadam válasza Grillo (#6941) üzenetére


qnadam
veterán

volt évfolyamtársam ügyvéd lett, asszem elég jó eredménnyel. élőben egész kedves csaj, de fb posztjai alapján buta és egyszerű, mint az édes anyaföld, egészen elkeserítő. de legalább céget egész olcsón alapított.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#7006) qnadam válasza Frawly (#6884) üzenetére


qnadam
veterán

reese'st kóstold meg, sírni fogsz :D pedig az egyik legjobbabb találmány.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#7007) qnadam válasza Gabibácsi (#6910) üzenetére


qnadam
veterán

60% fölött már meg se kóstolom, azok borzalmasan ehetetlenek számomra, a 95+ meg már csak a számháború okán létezhet, más értelme nincs is.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#7008) qnadam válasza -NoVa- (#6827) üzenetére


qnadam
veterán

készítettem videót trükkös fény-árnyék műalkotásról (némi üvegtárgyak körül mozgat egy fényforrást egy ipari robot, egyébként elég jól néz ki). használtunk olyan anyagot is, amit egy másik csapat vett fel, rengeteg gondossággal és nagy szakértelemmel. eleinte 4k 50p, majd állítólag hamar rájöttek, hogy így be fog telni a kártya, ezért fhd 25 kockára váltottak. ez azért volt jó, mert így már egész zajtalan lett az elsőkhöz képest, az ugyanis nem jutott eszükbe, hogy lassan mozgó dolgokat teljesen felesleges 50 fps-sel tolni, ha amúgy kevés a fény. utána az anyag jelentős részét a következetesen bekapcsolva hagyott af baszta el. profik, öröm volt látni, hogy mindezt egy 1dx mk2-vel követték el.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#7009) Frawly válasza Samott (#6987) üzenetére


Frawly
veterán

Ebben lehet igazad van, ki fogom próbálni. Bár én véteknek tartok ilyen porleveshez csomagolt tésztára önteni tisztességes levest, de már annyira kíváncsivá tettél, hogy mindenképp adok neki egy esélyt. Ha sült ramentészta kell, azt tudsz sütni frisset a rendes leveshez, az még jobb. Nem tudom, nem csináltam még ramenes tésztát.

(#6986) FőDudu: ránézek erre az 5 minutes craft oldalra.

(#7010) Frawly válasza qnadam (#7006) üzenetére


Frawly
veterán

Na, a Reese's az egy akkora kulahalom, hogy a párját ritkítja. Vettem az angol Tesco-ban. Direkt azért vettem, mert láttam jenki filmekben, gondoltam kipróbálom milyen. Sőt vettem belőle mindjárt üveges mogyoróvajas változatot is, Nutellához hasonló üvegben. Mert megérdemlem, mert L'Oreál. Hiba volt, megérdemeltem, lecke megtanulva.

Olyan mint a Snickers, csak sokkal töményebb, mogyorósabb, édesebb. Olyan tömény mászok az egész, hogy csak úgy ragadt tőle a szám, harapni alig tudtam, meg szomjas lettem rá, mint a nyű. Érződik rajta, hogy bele van lapátolva egy 50 grammos szeletbe 2 kiló cukor meg 2 kiló mogyoróvaj. Az üveges változatot próbáltam kávéba belerakni, de abba sem jött be.

Amerikai cuccokkal sorra fürödtem be. Próbáltam már eredeti amcsi sárgamustárt, meg Maine-ből való mogyoróvajat, egyenként olyan rossz volt az összes, hogy a kukában landoltak, pedig én nagy zabás vagyok, nem válogatok, és kaját nemigen dobok ki. Egyedül egy normális amerikai terméket vettem, savanyú cukorka, a márkáját már nem tudom, az egyszer érdekes volt, etette magát. Ízre olyan volt, mint a PEZ cukorka, de volt egy ilyen éles, savanyúbb karaktere, ami majdnem olyan volt, mintha csípős fűszert tettek volna bele.

A kanadai termékek egy fokkal jobbak, írtam múltkor azt a csokival bevont gránátalmás édességet, az jó volt, árban sem volt rossz, de nem lehet azóta sem kapni. Meg ilyen Mr Noodles Chicken/Kimchi instant ramen, elég tűrhető, kellemesen csípős, az íze tényleg csirke,de nem egy nagy szám. Prémium kategóriás juharszirupot is próbáltam, az baromi drága volt, egy egész kis üveg volt 6 font. Bár azért ezektől sem estem hasra, de az általam kóstolt amerikaiakat bőven verték. Lehet a jenkik is esznek normális cuccokat, csak azokat megeszik ők, és csak a szemetet exportálják ki globális szintre, ami náluk nem fogy el.

(#7011) Gabibácsi válasza qnadam (#7007) üzenetére


Gabibácsi
tag

Tejcsokiról beszéltem

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#7012) Gabibácsi válasza FőDudu (#6982) üzenetére


Gabibácsi
tag

Szalmasárga wiki szerint is. Tudom a gyíkemberek írják

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#7013) Gabibácsi válasza Frawly (#7010) üzenetére


Gabibácsi
tag

Amcsi cuccok nekemse

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#7014) Frawly válasza Gabibácsi (#7013) üzenetére


Frawly
veterán

Remélem, hogy tényleg nem csak ezt a szemetet eszik Uncle Samék. Mert ha igen, 20-30 éven belül megdögölnek cukorbajban meg rákban, aztán lehet mindenkinek mandarinul tanulni.

(#7015) npera


npera
újonc

Hát akkor ma megyünk szavazni...

Voteman coming.....

(#7016) npera válasza Frawly (#7014) üzenetére


npera
újonc

Az amcsik most a fájdalomcsillapítókkal akarják kinyírni magukat. A cukor már nem annyira nagy baj, mondjuk elhízva azért még vannak (kimaxoltam a szórendet)....

(#7017) Samott


Samott
addikt

Ethereum 200 alatt - lassan vege a dalnak. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#7018) npera válasza Samott (#7017) üzenetére


npera
újonc

Majd ha kijönnek a bitcoin alapú hitelek, akkor jön el a kánaán.....

(#7019) Sipi- válasza npera (#6997) üzenetére


Sipi-
tag

Céges mélygarázsban nálunk figyelmeztetés van csak, második után egy hónap kitiltás. Akkor lehet fizetni az utcai parkolást vagy parkolhatsz a Népligetben. Az biztonságos környéknek néz ki nagyon :)

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#7020) npera


npera
újonc

Fékezőmesterek. Hogy el vannak kámpicsorodva utána.

(#7021) npera válasza Sipi- (#7019) üzenetére


npera
újonc

Itt tarthatatlan lenne a dolog. Majdnem 14k alkalmazott Torslandában.

(#7022) Jahno válasza FőDudu (#6966) üzenetére


Jahno
őstag

Nem a felkapart teflonról jött az első sztori, hogy rákkeltő, hanem magáról a teflonról amiből magas hőmérsékleten ilyen PFOA gázok kerülnek elő. Csak ezeket már gyártásor kiégetik belőle. És a felkapart teflon annyira rákkeltő, mint egy adag sült gesztenye.

(#7023) Jahno válasza qnadam (#7005) üzenetére


Jahno
őstag

Lassan lehet fordítva kellene nézni, nekem is a sok diplomás, Oxfordban IS egyetemet végzett ismerősöm kb. a legegyszerűbb az összes többi közül.

(#7024) Jahno válasza FőDudu (#6989) üzenetére


Jahno
őstag

Vagy inkább spéci kajával, mert fehérjére is szükségük van, amit a cukor mellé mindenféle varázslattal raknak össze, szója, tejpor, víz, mittomén mifélék. Aztán ezt a zsákos virágportól kezdve a házi főzetig mindennel csinálják, viszont a cukros víz az önmegában elég kevés bír lenni, ezért legtöbb helyen nem szívnak vele.

(#7025) Jahno válasza FőDudu (#6982) üzenetére


Jahno
őstag

Biztos rendes világításnál fotóztad és értelmesen :-D Amúgy nem az a baja, hogy ez fehér.

(#7026) Jahno válasza Frawly (#6981) üzenetére


Jahno
őstag

Néha vettem nagyon erőset, megállapítottam, hogy ez már ehetetlen fűrészpor és kb. ennyi.

(#7027) Jahno válasza npera (#7020) üzenetére


Jahno
őstag

Tegnap a városban is csupa zombi volt, néhány üres úton sávváltáshoz fékezett.

Én meg kezdek hisztis lenni a kocsira, beálltam haver parkolóhelyére és visszafelé persze felakadt az eleje a parkolóőrön, aztán vitt mindent. Na mondom most már tényleg megköpködöm és felgyújtom a picsába, mert ilyen nincs.

(#7028) Jahno válasza FőDudu (#6980) üzenetére


Jahno
őstag

A fehér papír sem fehér, de opciósan a két fehér sem egyforma fehér. Vagy attól függ milyen fényben, mert ezek is olyanok, mint az ing, napfényben fehér lehet az irodában meg foltos. Kalibráld szürke kártyával, de szerintem inkább ne foglalkozzunk vele, mert jön Kun Ádám oszt megfejtjük a világítás spektrumát, hogy a milyen kompaktból a fehér mennyivel zöldesebb.

(#7029) Jahno válasza qnadam (#7003) üzenetére


Jahno
őstag

Na, mondtam én. Bár érdekes a piros Canonostól hallani, hogy nem számít a gép :-D

(#7030) FőDudu válasza Jahno (#7028) üzenetére


FőDudu
addikt

Feheret lehet sarganak fotozni - forditva nem tartom valoszinunek. En persze nem ertek a fotozashoz :)

FőDudu

(#7031) FőDudu válasza Jahno (#7024) üzenetére


FőDudu
addikt

Elmondasa szerint nem lehet kiszedni az osszes lepet - kell nekik hagyni elesegul.
Ezen felul a cukros viz. Persze itt kozel sincs olyan hideg, hogy halalra fagyjanak.

De o csak hobbi mehesz - csak 2-3 csaladja van.
Lehet nagyuzemben maskepp van.

FőDudu

(#7032) BobaHWSW válasza FőDudu (#7030) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Lehet.

De csak a fotozas reszere reagaltam, nem a sajt threadra.

(#7033) FőDudu válasza BobaHWSW (#7032) üzenetére


FőDudu
addikt

Akkor biztosan tudatlanul csaltam :)

FőDudu

(#7034) npera válasza Jahno (#7027) üzenetére


npera
újonc

Itt kábé onnan indítanak, mint a mikor Budapesten zombik. És onnan romlik tovább.

Sajnálom, letépte az egész kötényt elöl?

(#7035) FőDudu válasza npera (#7034) üzenetére


FőDudu
addikt

Voltal mar szavazni?
Nehogy a zombi hatalomatvetel megtortenjen :)

FőDudu

(#7036) Jahno válasza FőDudu (#7030) üzenetére


Jahno
őstag

Szoba egyik sarkában jó eséllyel más színe lesz, mint a másik sarkában.

(#7037) Jahno válasza FőDudu (#7031) üzenetére


Jahno
őstag

Ja, van aki helyet és lépet hagy vagy aki kiszedi és inkább pótolja. Akkor persze elég a 90%+os cukros izé, többit megoldjá meguknak. Aztán ez is olyan, mint bármilyen hókuszpókusz, mindenki másképp csinálja, de ugye fruktózglükózizészirupok vannak, amit egy átlag kaján nem szertnénk olvasni :-D Ez is külön 3 napos konferencia, de az, hogy gyűjtött virágporral etetik a méheket az engem is hirtelen meglepett. Meg a tejpor :-D Meg a mittomén. Technikai sport lett ez is :-D

(#7038) Jahno válasza BobaHWSW (#7032) üzenetére


Jahno
őstag

Bármilyet bármilyennek (:-

(#7039) qnadam válasza Gabibácsi (#7011) üzenetére


qnadam
veterán

az tud ilyen sokszázalékos lenni?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#7040) qnadam válasza Jahno (#7023) üzenetére


qnadam
veterán

inkább úgy mondanám, hogy nem függ össze teljesen.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#7041) qnadam válasza FőDudu (#7030) üzenetére


qnadam
veterán

pedig simán:) persze ha olyan sárga, hogy kéket egyáltalán nem ver vissza, úgy már nehéz ügy.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#7042) npera válasza FőDudu (#7035) üzenetére


npera
újonc

(#7043) zetor2000 válasza qnadam (#7004) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ismi régebben a Kossuth téren lévő Pick boltban vett ilyesmiket.
Azóta a hely átesett egy felújításon, nem tudom, megvan e még egyáltalán, és ha igen, akkor árulnak e még ilyesmit. Egy próbát megérhet.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#7044) Gabibácsi válasza qnadam (#7039) üzenetére


Gabibácsi
tag

Igen, kakaótartalom

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#7045) npera


npera
újonc

Ruszkik.
A végén az amcsik sem piskóták.-.....

(#7046) FőDudu válasza npera (#7042) üzenetére


FőDudu
addikt

Votma' :)

FőDudu

(#7047) npera válasza FőDudu (#7046) üzenetére


npera
újonc

De annyira jó, hogy nem lehet elégszer megnézni.

(#7048) hobizoli válasza npera (#6956) üzenetére


hobizoli
nagyúr

vagy annak a szinkronja egy kicsit mar elete vele felé jar... :U

több drón kell ;P

(#7049) npera


npera
újonc

(#7050) npera válasza hobizoli (#7048) üzenetére


npera
újonc

Új korától ilyen elvileg, csak a 3. fokozat ilyen. A többi csak klattyan be.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.