Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#93051) npera


npera
újonc

(#93052) -NoVa- válasza Samott (#93050) üzenetére


-NoVa-
őstag

Részemről soha, egy pillanatra sem éreztem problémának, ha kifelé mennek.

(#93053) eattila válasza blueboi69 (#93032) üzenetére


eattila
csendes tag

Mondjuk én nem nézegetek ilyesmit :D :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#93054) blueboi69 válasza zetor2000 (#93038) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Jobban is meglökhette volna..

(#93055) eattila válasza npera (#93034) üzenetére


eattila
csendes tag

Mire a csiga bejárja Velencét, évszakok is változnak :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#93056) blueboi69 válasza eattila (#93055) üzenetére


blueboi69
csendes tag

És a gopro is lemerül :)

(#93057) eattila válasza Samott (#93050) üzenetére


eattila
csendes tag

Miért gondolom ez alapján, hogy Várkonyi új helyről szerzi be a húst?

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#93058) eattila válasza blueboi69 (#93056) üzenetére


eattila
csendes tag

Erre mondjuk nem gondoltam :D :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#93059) blueboi69 válasza npera (#93051) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Nem ismertem, de RIP.

(#93060) Samott válasza blueboi69 (#93059) üzenetére


Samott
addikt

Sabine Schmitz's Nurburgring Van Challenge

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#93061) -NoVa- válasza blueboi69 (#93059) üzenetére


-NoVa-
őstag

(#93062) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Vagy inkább [link]

(#93063) WiZARD válasza blueboi69 (#93007) üzenetére


WiZARD
addikt

A hódpofájú 4-esre azt mondta Domagoj Dukec, hogy 20% szereti és ők a célközönség. Azt is mondta hogy nem cél, hogy mindenkinek tetsző legyen és nem kell a social média reakciókkal foglalkozni.

:F

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#93064) Phülöp


Phülöp
addikt

#mithallgatszmost

Dead Kennedys - Nazi Punks Fuck Off

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#93065) blueboi69 válasza -NoVa- (#93062) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Jaaaa így már beugrott. Navazz tényleg.

(#93066) -NoVa-


-NoVa-
őstag

A telefonnal játékautófotózás egész jól fejleszthető móka :)

(#93067) npera válasza -NoVa- (#93066) üzenetére


npera
újonc

Hitchcockos vertigo-effekt és zúmolós svenk. Do it! Do it! :C

(#93068) Samott válasza -NoVa- (#93066) üzenetére


Samott
addikt

Kene neked egy futopad is. :)

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#93069) blueboi69 válasza Samott (#93068) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Ez király! Riszpekt neki!

(#93070) blueboi69


blueboi69
csendes tag

#drone

npera féle tinyhawk mellé fókuszba került a mobula 6 is. npera te miért döntöttél a tinyhawk mellett?

(#93071) -NoVa- válasza blueboi69 (#93070) üzenetére


-NoVa-
őstag

Betoljam a választékba a HappyModel MobLite 7-et is?

(#93072) blueboi69 válasza -NoVa- (#93071) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Aha. Néztem az előzőekez összehasonlító review-t, egyértelmű a tinyhawk.
Na megnézem ezt a másik vidám modellt is :)

Szerk: ritka rusnya jószág ez is...

[ Szerkesztve ]

(#93073) blueboi69 válasza blueboi69 (#93072) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Mobula 7 viszont jól néz ki!

(#93074) -NoVa- válasza blueboi69 (#93072) üzenetére


-NoVa-
őstag

TinyHawk 2-nél figyelni kell, hogy 2s-el használva nagyon döglik. De ez nem annyira 2s műfaj, szóval simán 1 cellával házon belül vagy szélcsendben udvaron elröpködni pont jó.

A Freestyle nagyobb méretű, de alacsonyabb KV-os motorjai nem vesznek fel annyi Ampert, úgyhogy azért nem pusztul tartós 2s használattól, a keretes inkább 1s-re van. Cserébe védi a bútort, profit.

(#93075) npera válasza blueboi69 (#93070) üzenetére


npera
újonc

A Mobula6 igen jó gép, főleg acróra. Nagyon pici, 65 mm-es. A TinyHawk II asszem 75 mm-es, egy mérettel nagyobb. Én végül Kabab rivjúja miatt döntöttem a TH II mellett, a Z-tengely mentén koncentrált tömeg és a neutrális viselkedése vonzott. Mivel nem vagyok egy virtuóz pilóta ezért arra gondoltam, hogy ezzel majd jobban megtanulok repülni.

Fontos közlemény. Mivel a kwados repülés biztonságos gyakorlásának egyfajta apostola vagyok (hát persze), ezért kipróbáltam egy dolgot, hogy nektek már ne kelljen. A fejem körül lebegtem körbe, aztán kitátottam a számat, mintha bekapnám a kwadot. Mókás effekt. Közben sikerült belerepülni a saját számba. A lefelé irányuló propellerek elég jól csípnek, amikor az ajkamat elkezdték paskolni, de nem vágták fel. Szóval nem lett véres az egész íróasztal és az ingem. Szerintem ti ne próbáljátok ki, mert én most kimerítettem a kérdéskörben rejlő lehetőségeket.

Nem csak hülyeséggel foglalkoztam egyébként. Most moderált szél fúj csak, 3-4 m/s kábé. Naplemente, nem esik. Ezért meló után kimentem a hátsó placcra kipróbálni a TH II-t külvilágban is. A kamera képe elképesztően jó, beltérben sem rossz, de a meleg naplementei fényben igen jó.

Próbáltam körberepülni a kis erdősáv és gyalogösvényes háromszögben, teljesen jól lehet tekeregni a fakoronák alatt, a gaz felett cikázva. A kiülő korlátjának átlói között is sokkal könnyebb átfűzni a gépet, mint az Eachine E010S-t volt. Azt a legkisebb szellő is elvitte.

Ha holnap is ilyen jó idő lesz, akkor a BabyTooth lesz a következő jelentkező.

(#93076) npera válasza -NoVa- (#93071) üzenetére


npera
újonc

Az könnyebb, de szerintem könnyen törik is.

(#93077) -NoVa- válasza npera (#93076) üzenetére


-NoVa-
őstag

Bluenak úgyis a Mobula 7 HD lesz a trigger, beleteszi az SD-t, aztán tolja a kontentot a kukába, mert mutogatni nem illik :)
[link]

(#93078) npera válasza -NoVa- (#93077) üzenetére


npera
újonc

Találni a földön SD-kártyát még lehet, nem? Állandóan szétpotyogtatják, neki meg jó a szeme és észreveszi a földön. Mit csináljon? Hagyja ott?

Most nekem is lesz kontent, mert futott a DVR. Majd átnézem és feltöltöm. Most lehet meg is szerkesztem, mert túl sok közben a töltelék....

(#93079) npera


npera
újonc

A csávóban egy process engineer és egy őrült kombinálódott. Elég kitartóan nyomja.

Ezt a játékot abuzálja, Satisfactory.

Ez az epizód is húzós.

[ Szerkesztve ]

(#93080) qnadam válasza npera (#93079) üzenetére


qnadam
veterán

vajon ez az ember csinálta meg egy repülőteres játékban a világ legrosszabb repülőterét?

szerk: igen

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#93081) npera


npera
újonc

Úgy nézem, hogy az új DJI FPV drón is lehet túl sok valakinek. FPV Betyár 1:06-nál odakeni rendesen, aztán azt sem tudja mit csináljon vele.

(#93082) blueboi69 válasza -NoVa- (#93074) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Akkor szigorúan 1s.

npera-tól nem láttam még vadabb repkedést, inkább csak lebegett a házon belül :)

Még mindig agyalok, hogy akarnék-e, fogok-e házon belül repkedni.. kertben esélyesebb, de bent a gyerekek miatt egyelőre nem tudom elképzelni. Merugye akkor lenne nyugalom, ha alszanak, viszont olyankor meg hangos... Mondjuk egy powerloop a tetőtéri ablak és a teraszajtó között az nagyon adná :D

(#93083) blueboi69 válasza npera (#93075) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Na ezaz, a stabilitás nekem is fontos. Kiváncsi vagyok mai repkedésedre kültéren!

(#93084) blueboi69 válasza npera (#93081) üzenetére


blueboi69
csendes tag

DRH-ban is volt a minap diszkurzus, az analog VS digitális témában,de akár épített digitális, akár dji, sztem sokkal drágább, mint az analóg.
És picit lendületesebb repülésnél úgyis összemosódik a táj, nem látni a különbséget.
Szóval én biztos, hogy az építésnél a lehető legjobb fpv kamerára gyúrok, mármint aminek a legszebb képe van, értelmes keretek közt.
Ha már jó szemcsim lesz, használjam is ki :)
Alig várom, hogy megjöjjön. márc6-án rendeltem, mostmár jó volna, ha a héten megjönne.

(#93085) zetor2000


zetor2000
senior tag

npera szoktad te szeretni az ilyen kontenteket:
Imperial March on a toaster
Super Mario theme on 2 credit card reader

:D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#93086) npera válasza blueboi69 (#93082) üzenetére


npera
újonc

Aha, mert még nem láttad a következő filmet. Valami el-ké-pesz-tő-en megtéptem a gépet. El-ké-pesz-tő-en!!!! :C

Ha megnézed Kabab videóját a TinyHawk II-ről, akkor eléggé agilisen mozog vele. Ha igazán halk gépet akarsz, akkor viszont a "nagy" propelleres irány a jó. A 3"-os BabyTooth szinte néma a TinyHawk mellett. Ha még nagyobb, de "gyenge" gépet csinálsz, akkor a hangja mélyebb és csendesebb lesz, de már nem olyan nagyon agilis. Szóval van egy sweetspot valahol 3-4" körül.

Ha már tudsz repülni, akkor a tér és az erő hiánya nem lesz akadály, beszúrod a powerloopot a két ablak között.

Én fiatal padawan vagyok csak, próbálgatok dolgokat és élvezem, hogy lassan haladok. Mert nem a cél a fontos, hanem az utazás. Vagy valami hasonló FPV-Coelho :C

(#93087) npera válasza blueboi69 (#93083) üzenetére


npera
újonc

Az valami elképesztően stabil lett, leszámítva, hogy rángatta a szél a gépet és egyszer felakadtam a sövényre, de majd jól kivágom (megy a blooperbe a végén). Ha jól megy, akkor holnap megszerkesztem, de előbb még repülök picit a 3"-os masinával, hogy legyen több anyag.

(#93088) npera válasza blueboi69 (#93084) üzenetére


npera
újonc

Nekem lendületesebb tempónál a DJI igazából rosszabbnak tűnik. Mert bár "szebb" a kép, de tempónál pont nem az kell. Hanem hogy láss a fakorona alatt az árnyékban, legyen alacsony a kontraszt, hogy a sötétben levő fantom-ágat is észrevedd. És ebben az analóg jobb. Meg a latency. Ami engem nem zavar, mert 2-másodperces reakcióidőm van. Először sóhajtok, aztán megijedek, aztán nekimegyek valaminek. Kábé. Most túloztam persze. Lehet, hogy csak másfél másodperc. Meg a sóhajtás.... :B

(#93089) npera válasza zetor2000 (#93085) üzenetére


npera
újonc

Óóóó! köszönöm!

Fogadd szeretettel.... We Will Rock You

(#93090) -NoVa- válasza Samott (#93068) üzenetére


-NoVa-
őstag

Futópadom továbbra sincs, de a telefondoboz belseje egész jó aszfaltszerű alátét, és a háttérnek is megteszi. A túltolt fényezés meg kontúr pont jót tesz a játékhangulatnak, lassan másik modellt kéne befogni.

(#93091) Samott


Samott
addikt

Volt itt korabban csevej az olcso szoftverkulcsokrol: Hatezerért vettem Office-t, most börtön lebeg a fejem fölött?

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#93092) blueboi69 válasza -NoVa- (#93090) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Ideje egy részletgazdagabb modellt választani!

(#93093) blueboi69 válasza Samott (#93091) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Érdekes, érdekes, főleg az utolsó bekezdés.
Ismerettségi körben vettem már ilyet ebay-ről, remélem nem lesz para.

(#93094) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Nem birtam ki es vettem gopro chest strapet. A hangon nem valtoztatott de a video par fokkal talan el elvezhetobb lett. Holnap bevagom davincibe, megnezem tud e barmennyit is stabilizalni rajta es feltoltom. Elmentem a kedvenc erdei utamra es feluttol 30al mentem mert utfelujitas volt... eh.

(#93095) Jahno válasza blueboi69 (#93093) üzenetére


Jahno
őstag

Néha letiltódik, aztán fórumokon megírják, hogy hülyeség, mert működik. És nem tudják mi a különbség a lopott MSDNes vagy az újrahasznosított OEM közt, aztán ezt rágjuk a végtelenségig.

(#93096) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Éjszakai hegesztőproject:

Egy őskori gányolással kevesebb a házban, a sütő az ott lévő lengődugó helyett wago-val közvetlenül kötve teszi a dolgát mostantól. Egybehegesztette a villásdugóval magát az aljzat. Pedig egész korrekt minőségű, csak elmállott a kábel szigetelése.

(#93097) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

(#93098) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Nova neked az egy hengeres 660ccm mt3 van?

(#93099) -NoVa- válasza BobaHWSW (#93098) üzenetére


-NoVa-
őstag

Nem nem. 659ccm :D

(#93100) BobaHWSW válasza -NoVa- (#93099) üzenetére


BobaHWSW
újonc

:W ajszi ajszi.

Az fura es kemeny kis joszag. Egyik kollegam most ad el egy olyat es ma beszelgettem kicsit vele. Azt mondta vezette az mt07et is es ilyen 80-100ig szerinre jobban megy az mt3 mint a 7. Az uj mt09re upgradelt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.