Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#50001) Samott válasza Jahno (#50000) üzenetére


Samott
addikt

Mar megint mirol beszelsz? Milyen ingatlan?

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#50002) Jahno válasza Samott (#50001) üzenetére


Jahno
őstag

A gokartpályáról van szó még mindig, nem?

(#50003) Samott válasza Jahno (#50002) üzenetére


Samott
addikt

Sose volt szo a palyarol. Eszkozt berelsz, szolgaltatast vasarolsz. Nem akarsz odakoltozni. Ne sumakolj mar megint.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#50004) Jahno válasza Samott (#50003) üzenetére


Jahno
őstag

Nincs pálya :-O Nélküle elég érdekes gokartozni, ne sumálkolj! Még a bukó is kötelező!

Amúgy ez az egész baromság pont a sumákolásról szól. Volt itt nekünk ez a videójátékos hülyeségünk, ami a következő években még jobban szigorodni fog, ott is mi volt a bíró döntő érve? Ha így ebben a formában csak úgy simán játszunk, akkor bűnözők vagyunk. És akkor bedobott egy olyan kivételt, amin azóta néha csak röhögünk, aztán meg sírunk. És csináljuk tovább :-D Hétvégén iskolabüfét üzemeltető szomszéd ugyanezeket taglalta, hogy mi mérhető ki cukortartalom alapján, vagy mi nem és ott is kusza lett a törvény. Hát így.

(#50005) Samott válasza Jahno (#50004) üzenetére


Samott
addikt

De a palyat nem berlem, azon ugyanakkor mas is kozlekedik. Csak az autot bereltuk. Ha volt eleg indulo, kezdodott a kovetkezo futam. Szoval bukik a csusztatasod.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#50006) Jahno válasza Samott (#50005) üzenetére


Jahno
őstag

Attól, hogy más is közlekedik rajt és bérli, még nem zárja ki az előző megfejtést. És még budira is el lehet menni. Budaörs? Ott van némi fedett ücsörgő és büfé. Veszélyes üzem, remélem nem Te zárattad be a céget :-D

Pár év múlva gokart pályát kell üzemeltetnem, így legalább már tudom mire kell odafigyelni, látszik, hogy itt is lenne pár akadékoskodó ügyfél. Azzal majd megdumáljuk, nem fogok személyit kérni az biztos. Viszont önerőből fogja megunni a dolgot és ha többet nem jön, akkor jobb lesz mindenkinek :R

(#50007) Samott válasza Jahno (#50006) üzenetére


Samott
addikt

Ja, hat addig b.szod at az embereket amig van eleg balek. Meg amig rad nem hivjak a hatosagot. A szemetek. :DDD

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#50008) Jahno válasza Samott (#50007) üzenetére


Jahno
őstag

Azért a komplett cég bedöntése nem biztos, hogy némi papírmunkás bírság miatt volt.

(#50009) Jahno


Jahno
őstag

Ráadásul még bio is volt. Mondtam én, hogy inkább a Teszkó:

https://portal.nebih.gov.hu/-/etkezesi-buzaliszttel-kevert-tonkolybuza-liszteket-vont-ki-a-forgalombol-a-nebih

(#50010) Jahno


Jahno
őstag

Hümm, vannak itt tán tapasztaltabbak. 2 hét múlva Manomore buli lesz. Az jó az, érdemes? Mondjuk Heep Freedom és Led zeppers, eleve erős lehet a körítés, ha ránézésre nem túl jó, lehet attól még érdemes lesz.

(#50011) Samott


Samott
addikt

Na ez odab.sz: Xiaomi Mi Mix Alpha Impressions: The Wraparound Display

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#50012) Jahno válasza Samott (#50011) üzenetére


Jahno
őstag

Voltak már hasonlók, reméljük ezt meg lehet fogni az élénél, de inkább olcsóbb legyen és akkor összekarmolhatom a hátoldalát is.

(#50013) Jahno válasza ezittketto (#49951) üzenetére


Jahno
őstag

Némi szakirodalom a közterületen demonstráló fotóst fotózó fotósról, személyiségi jogról és egyéb blogról, amit ugyanígy megkérdőjelezett:

https://blog.volgyiattila.hu/2012/04/23/photo-cyclechic-biciklis-fotos-lany-a-critical-mass-felvonulason/

(#50014) Jahno


Jahno
őstag

Napi blog vége, péntek van, megyek kocsmába, de addig is. Idén már lesz önvezető Tesla:

NapiTesla

(#50015) Samott válasza Jahno (#50014) üzenetére


Samott
addikt

Szoktam birni az irasait, de ez egy kicsit felmuveltre sikerult.

Erdemes lett volna egy kicsit jobban utanajarni a dolognak. Pl: Roadrunner, VW csoport, es volt valahol egy cikk a gyartas/szallitas visszaeseserol is a negyedev elejen. Es ez csak az elmult par nap termese.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#50016) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Múltkor kaptam egy régi zsiguli szerszámkészletet Oroszországban de nem volt elég hely már a bőröndben. Most szóltak ha kell, akkor az egyik rokon autógyárban dolgozik, lefényezik nekem a fémdobozát, és anyós kihozza nekem

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#50017) Jahno válasza Gabibácsi (#50016) üzenetére


Jahno
őstag

Ez megér egy szeánszot az tuti :R

(#50018) Sipi- válasza Gabibácsi (#50016) üzenetére


Sipi-
tag

Anyósnál is eléggé bevágódhattál :C

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#50019) zetor2000 válasza Jahno (#50014) üzenetére


zetor2000
senior tag

Egészségedre!

Asszem én is gurítok valamit este, elég szopó volt ez a hét, és a következő se lesz jobb. Illetve jövő hét vége felé talán.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#50020) Samott


Samott
addikt

Na ezert nincs tekintelye a rendornek: Autós üldözés 190-nel a 26-oson

"Felbődül a 190 ló a motortérben, és megcsikordulnak a gumik, ahogy kilövünk, Ferenc most aztán odalép az autónak, amire szükség is van, mert a BMW-s úgy nyúlik el tőlünk, mint a rágógumi, már 190-es értéket mutat a sebességmérő. Villog az összes kék lámpa az autón, és üvölt a sziréna ... már-már úgy tűnik, hogy elveszítettük a gyorshajtót, amikor a szirmabesenyői elágazásnál utolérjük a piros lámpánál.

Mellé húzódunk, és a rendőrök jelzik neki, hogy húzódjon le, de úgy csinál, mintha észre sem venne minket, így Attila kipattan és bekopog, megpróbálja az ajtót nyitni, de nem megy. Egy hosszú pillanatig úgy tűnik, hogy emberünk nem „adja meg magát”, de végül csak leengedi az ablakot, odaadja a papírjait, majd követi a rendőrautót a benzinkúthoz.

Kiszállva meg sem lepődik, hogy mi a megállítás oka, bár azon elcsodálkozik kicsit, hogy 190-nel is hajtott, meg is nézi a felvételt, amellyel a nap folyamán ő az első, a többi gyorshajtó nem volt kíváncsi rá. Aztán megjegyzi, hogy a jövő héten már benne lesz a blokkoló az autóban és az ő szerencsétlensége, hogy most futottak össze, ahogy azt is, hogy az autópályán nem állt volna meg, mert ott úgysem érte volna utol a rendőrautó. Nem rendíti meg a hír, hogy a gyorshajtás és a biztonsági öv használatának mellőzése miatt magas közigazgatási bírságot szabnak ki számára. Így aztán következik a hosszadalmas papírmunka, és megírják a csekket is számára..."

Csekk? Es a jogsi miert marad?

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#50021) ncc1701


ncc1701
veterán

Jogsi akkor ugrik, ha összegyűltek a pontok.

(#50022) Samott válasza ncc1701 (#50021) üzenetére


Samott
addikt

Mert ha menekul a rendor elol, akkor nem?

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#50023) npera válasza Samott (#50022) üzenetére


npera
újonc

Az csak bónusz.

(#50024) Jahno válasza zetor2000 (#50019) üzenetére


Jahno
őstag

Csapos múltkor úgyis megmelengette a szívem és nem csak rummal.

Mondom nahh, kell nekem ez a szar. Erre lecseszett, hogy az nem "valami szar", hanem "egyszerű gép". Vissza is kérdezett, hogy tudom-e mi az és megegyeztünk mindenféle erőátviteli eszközben. Áááááá, több itt a tudomány, mint a fél kerületben :R

(#50025) Jahno válasza Samott (#50020) üzenetére


Jahno
őstag

Csekk a helyszíni, jogsihoz eljárás kell és bünti kiszabása.

(#50026) Sipi- válasza Samott (#50022) üzenetére


Sipi-
tag

Fotelszakértőként mondom (sok akciófilmet láttam már), hogy ilyenkor fegyverrel kellett volna ordítva bekopogni, miután kilőtte az egyik kerekét :DD

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#50027) BobaHWSW válasza Samott (#50020) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Wtf....

Kanadaban, ujzelandon 190es tempoert elviszik es trailer megy a kocsijaert. Mondjuk itt 4literes kompresszoros vadracsos autok vannak a sztradan Kanadabam meg 6.3.

Sikerult frankon felhuzni magam ezen, hogy egy nyamvaft csekket es pontot kap. Rendorseg meg balf@sz.

[ Szerkesztve ]

(#50028) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Ujzelandon fe foleg Vancouverben szerettem amikor felmegy a varosban a kek villogo. A 6.3as hemi block eleg :wub: hangu felhokarcolok kozott. :D

(#50029) Samott


Samott
addikt

#comic pictures

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#50030) ncc1701 válasza Samott (#50022) üzenetére


ncc1701
veterán

Nem vette észre őket.

(#50031) Phülöp válasza BobaHWSW (#50027) üzenetére


Phülöp
addikt

Ausztrákoknál be tolják az autót a zúzdába, leadja a tv is.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#50032) Samott válasza ncc1701 (#50030) üzenetére


Samott
addikt

Lehet, ezt majd a bironak magyarazza el. :) Nyilvan van rola videofelvetel, abbol hamar kiderul hogy hazudik-e.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#50033) eattila válasza Samott (#50029) üzenetére


eattila
csendes tag

Mission failed succesfully :DD

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#50034) eattila válasza Samott (#50032) üzenetére


eattila
csendes tag

A blokkolo is illegalis nem? Ha merni akarjak de nem megy akkor is cumi van.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#50035) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Nálunk civilek vannak, meg tasz, meg brüsszel, jogai vannak a bűnözőnek, több mint az ártatlannak.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#50036) Samott válasza Gabibácsi (#50035) üzenetére


Samott
addikt

Erdekes, nekem ugyanerrol pont a fideszes: leszarom, nekem minden szabad magatartas jutott eszembe. Fura mennyi nezete van ugyanannak.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#50037) Gabibácsi válasza Samott (#50036) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nem tudom mi köze a rendőröknek egy párthoz

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#50038) Jahno válasza Samott (#50036) üzenetére


Jahno
őstag

Ez nem FIDESZes, hanem kisvállalkozósmaffiózós kivitel.

(#50039) Bujdy81 válasza ncc1701 (#50021) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Nem néztem meg videót, de ha 190-nel megy a 26-oson és BÁRKI jött szembe, akkor az már minimum közúti veszélyeztetés, ami BTK-s kategória, simán le is tartóztathatnák érte!

(#50040) Samott válasza Gabibácsi (#50037) üzenetére


Samott
addikt

Nem a rendornek, a szabalyra sz.ro senkihazinak. Mindenben ezt csinaljak, mert nekik mindent lehet. Ott a blokkolo, mikor ismerte meg a szelesebb nagykozonseg? Amikor Lezer Jani azzal jart...

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#50041) WiZARD válasza Gabibácsi (#50037) üzenetére


WiZARD
addikt

Én se, de mégis az a helyzet, hogy a fideszhez köthető emberek és ügyek után még nyomozni se nagyon akarnak, se ők se az ügyészség...

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#50042) Jahno válasza ezittketto (#49772) üzenetére


Jahno
őstag

Hümmm, most jutott eszembe. A belenagyítás engem sokszor inkább zavart, mint hasznos volt, de a sávokat/táblákat/akármit nekem az alap beépített G térkép is mutatja.

(#50043) Samott válasza WiZARD (#50041) üzenetére


Samott
addikt

"Szabálytalanul vezetett a volt politikus, aztán elütötte a rendőrt. A nyomozás alig halad, a rendőr meg Ausztráliába menekült. Körülbelül egy évvel ezelőtt egy kaposvári rendőr, Gálosi Szabolcs észrevett egy autóst, akinek korábban ittas vezetés miatt ő vette el a jogosítványát. Utánament, megpróbálta megállítani, de nem sikerült: az autós be akart hajtani a garázsába, Gálosi Szabolcs viszont megpróbálta ezt megakadályozni. Aminek az lett a vége, hogy a sofőr nekinyomta a garázsajtónak. Kálváriája ekkor kezdődött: akit üldözött, nem más, mint egy volt önkormányzati képviselő, aki a rendőr szerint megfenyegette őt, hogy tönkreteszi, és magas rangú ismerősökre hivatkozott."

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#50044) hobizoli válasza Samott (#50043) üzenetére


hobizoli
nagyúr

milyen nagy kar lenne, ha veletlenul leeegne az a haz....

több drón kell ;P

(#50045) Gabibácsi válasza WiZARD (#50041) üzenetére


Gabibácsi
tag

Gyurcsány után se. Kóka után se. Antall után se. Taxissztrájk miatt sem.
senki és semmi miatt sem :(

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#50046) Jahno válasza WiZARD (#50041) üzenetére


Jahno
őstag

Aztán meg az a fura, mikor a sajátjaikat kaszálják el. Vagy semmihez nem köthető arcokat sem, lásd szombathelyi Mercis brazilt és társait. Tudja a fene ki mikor miben halászik.

(#50047) Samott válasza Gabibácsi (#50045) üzenetére


Samott
addikt

Mondjuk Antall csak balf.sz volt de nem olyan bunozo mint akik utana jottek. Es ugye 10 eve nincs gyurcsany aztan meg utana se nyomoznak. Egy brancs maguk, ne is tagadja

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#50048) hobizoli válasza Gabibácsi (#50045) üzenetére


hobizoli
nagyúr

azert bo 10 evvel azutan, hogy nem o a min.elnok es nem tudtak lecsukni semmiert, pedig tuti dolgoztak eleget a kollegista fiuk ezen a teman is, felveti a kerdest, hogy amikkel saroztak, abbol mi volt a valos valaha...? lassan -vagyis nem lassan...- elerik az "akkoris hazudik, amit kerdez" szintet

meg hogyan volt a valsagban 267 az EUR az "allamcsodben" kormanyvaltaskor, es miert 338 most a nepnemzeti gazdasagi csoda idejen ugy, hogy 5+ eve nem volt egy percre sem mar 300 alatt sem

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#50049) Phülöp válasza hobizoli (#50048) üzenetére


Phülöp
addikt

Ahogy Gabibácsi ismerem, Karigerit fogja okolni. Mostanában nagyon a begyében van.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#50050) -NoVa- válasza hobizoli (#50048) üzenetére


-NoVa-
őstag

Leírhatnám hosszan, GDP, államadósság valutában/forintban, és állami valutakészlet irányban, de leszarnád, úgyhogy mindegy. Mindkét oldalt el kéne zavarni, de Feri nagyobb károkat okozott, mint bárki előtte/utána.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.