Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#82001) Samott


Samott
addikt

"Biden külügyminiszter-jelöltje Tony Blinken lehet, aki félig magyar származású, édesanyja, Judith révén. Apja, Donald Blinken 1994-1998 között az Egyesült Államok budapesti nagykövete volt. A leendő külügyminiszter apja és mostohaanyja jelentősen támogatta és ma is támogatja a Nyílt Társadalomért Archívum (OSA) létrehozását a budapesti CEU-n, így az intézményt ma is Vera és Donald Blinken Nyílt Társadalom Archívumnak hívják."

Lesznek itt meg kinos vakarozasok... :DDD

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#82002) cyberde válasza Samott (#82000) üzenetére


cyberde
csendes tag

Az viszont hátrányos megkülönböztetés/negatív diszkrimináció lenne.

Ennek felszámolására van MÉG szervezet.

https://www.egyenlobanasmod.hu/index.php/hu/gyik

(#82003) Samott válasza cyberde (#82002) üzenetére


Samott
addikt

Attol meg a vizsgan megvagjak.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#82004) cyberde válasza Samott (#82003) üzenetére


cyberde
csendes tag

"Csak annak szarnak a fejére, aki hagyja!'

(#82005) Samott válasza cyberde (#82004) üzenetére


Samott
addikt

Mondjuk ha nekikezdene kemenykedni, pont akkor szarnanak a fejere. Mire ez vegigmegy a hatosagon meg birosagon reg elevul az egesz. Ha megvan a papir, lehet boritani a bilit.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#82006) FőDudu


FőDudu
addikt

Helyzet van:

"At today's session, the government extended most of the measures taken so far, while adopting some additional restrictions. According to the Minister of Health, public passenger transport will be stopped on Saturday, and non-essential stores will be closed again from Monday. The measures will be valid for the next 14 days.

Schooling will still take place at a distance for the next 14 days , and kindergartens will only operate for emergencies. Only professional athletes will be able to train indoors .

Industrial production will continue to operate normally , as will construction in uninhabited construction sites. All non-essential stores will be closed again , including shopping malls. Food stores, pharmacies, banks and post offices will continue to open .

As of Monday, ownership of the property or vessel will no longer be among the exceptions for crossing the border without quarantine .

Temporarily not be possible to spend weekends in BiH or Serbia."

Ket hetre meg jobban megall az elet. Tomegkozlekedes megszunik.
Minden csoportosulas tilos, csak az egy haztartasban/csaladban elok talalkozhatnak.
Nem lehet kulfoldre menni karanten nelkul - eddig ha haz vagy hajo volt a neven, akkor mehetett. Ezutan karantenra kotelezik.
Nem lehet atruccanni szerbiaba bulikazni sem - utobbi eleg gyakori a fiatalok koreben, ha igy kihangsulyozzak.

(Google forditos, azert ilyen kifacsart nyelvezetu az angol resz).

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#82007) Jahno válasza FőDudu (#82006) üzenetére


Jahno
őstag

Jó ez, simán ki lehet bírni. Mondjuk én minimum februárig bevezetném. Minek mászkálni, ha nem muszáj?

(#82008) FőDudu válasza Jahno (#82007) üzenetére


FőDudu
addikt

En siman kibirom, de vannak akik tobb gyerekkel kenyszerulnek tavoktatasra, stb.
Na ott 1 szulo az konnyen megborul a razudulo terhek alatt.
Nem minden fekete/feher.

Ezen kivul ugy tunik kateorikusan tiltjak az ingatlan/hajo tulajdonosok hataratlepeset.
Sem innen mashova, sem mas orszagbol ide nem lehet karanten nelkul jarkalni.
Ez pl. a Triesztben elo olasz szomszedaimnak lesz maceras. Hiaba van itt ingatlanjuk, nem johet (vagy 2 negativ teszt kell ugyebar 48oran belul).

A mi eletunket nem igazan valtoztatja meg - talan a gyerek nem jarkalhat kedvere ahogy eddig. Vasarolni ugyanugy lehet (elelmiszert), a tobbi meg nem erintett eddig sem.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#82009) Grillo válasza eattila (#81947) üzenetére


Grillo
senior tag

Hétfőn szembe jött velem a Lidülben a sör ádventi naptár, abban a meggyeseket lehet átadom másnak.

(#82010) qnadam válasza Grillo (#82009) üzenetére


qnadam
veterán

a gengszterélet választott engem

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#82011) WiZARD válasza qnadam (#82010) üzenetére


WiZARD
addikt

Közelebb nem volt Lidl? :DDD

alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#82012) npera válasza FőDudu (#82006) üzenetére


npera
újonc

Hány vonalról van szó, amikor leállították a tömegközlekedést? Gondolom nem egy Tokió komplexitású a tömegközlekedés. Nem minden gyalog- és kerékpáros távolságban van eleve?

(#82013) eattila válasza Grillo (#82009) üzenetére


eattila
csendes tag

Nem hivott vissza a szerelo az idopont miatt. Ra kell majd csorognom

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#82014) eattila válasza qnadam (#82010) üzenetére


eattila
csendes tag

Batmobil? :DDD

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#82015) Grillo válasza qnadam (#82010) üzenetére


Grillo
senior tag

De legalább vettél sört is akkor már?

(#82016) Grillo válasza eattila (#82014) üzenetére


Grillo
senior tag

Nekem is az van beállítva. :D

(#82017) FőDudu válasza npera (#82012) üzenetére


FőDudu
addikt

Nem tudom. Engem ahogy mar emlitettem ezek kb egyike sem erint.

FőDudu

(#82018) Samott


Samott
addikt

:DDD

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#82019) eattila válasza Grillo (#82016) üzenetére


eattila
csendes tag

Ha jól tippelek, akkor ez waze. Nekem arra itt nincs szükségem :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#82020) Jahno


Jahno
őstag

Autós kvízt töltünk, majdnem jók vagyunk. Adjam a YT linket? Addig ne puskázzatok, de csapkodjuk a fejünket, hogy melyik gyártó adta el a legtöbb abroncsot :W Mindjárt eredmény hirdetés, aztán visszanézhető.

(#82021) FőDudu válasza Jahno (#82020) üzenetére


FőDudu
addikt

Tippem szerint nem a nagyok egyike lesz (Goodyear/Michelin/Wredestein/Continental/Bridgestone/Vredestein/Dunlop) , hanem valami kevesbe ismert tavol keleti. Hankook/Shanling/stb...

Azok a piacok meretileg durvak az EU/US piac meretet tekintve....

Kivancsian varom az eredmenyt. :R

FőDudu

(#82022) qnadam válasza WiZARD (#82011) üzenetére


qnadam
veterán

lett volna, de a bezárt lidl-lel nem sokra megyek :D

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#82023) qnadam válasza eattila (#82014) üzenetére


qnadam
veterán

naná :)

#82015 Grillo: az van itthon

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#82024) qnadam válasza Jahno (#82020) üzenetére


qnadam
veterán

ha nem tolják hétre a kezdést, mentem volna. de a hétfőig toljuk rendszeresen.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#82025) Sipi- válasza qnadam (#82022) üzenetére


Sipi-
tag

Ezek szerint nem vittek be a rendőrök :)
De legalább dugó sem volt gondolom.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#82026) blueboi69 válasza npera (#81949) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Én is sokszor zúztam már le a kislábujjam. Egyszer az egész belilult, nem csak így immel-ámmal. Hozzáérni is alig mertem. De sztem nem tört el.

(#82027) blueboi69


blueboi69
csendes tag

#dlágaságaink #blogON

Ma vettem egy kajszibarackfát. Hétvégén elültetem, pár év múlva kész a pálinkáravaló. :C

(#82028) blueboi69 válasza Samott (#82018) üzenetére


blueboi69
csendes tag

:DDD

(#82029) qnadam válasza Sipi- (#82025) üzenetére


qnadam
veterán

nem volt dugó, de az m5-ön egy centivel nem volt kisebb forgalom, mint máskor, a belvárosban is inkább csak olyan volt, mintha 10-11 körül lennénk, csak látványosan több volt a kajafutár. külváros kb mint bármikor ősszel este, talán egy kicsit kevesebb autóval.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#82030) qnadam válasza blueboi69 (#82027) üzenetére


qnadam
veterán

király!

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#82031) npera


npera
újonc

Mike Patey megint repülőt épít.

Van benne pár szép megoldás.

(#82032) zetor2000 válasza blueboi69 (#82027) üzenetére


zetor2000
senior tag

Én az ilyet nem hiszem el, hogy pár év múlva saját pálinkád lesz.
Pár év múlva bizonyítani kell :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#82033) Jahno válasza FőDudu (#82021) üzenetére


Jahno
őstag

No ez az, és akkor ki tudja hányan csinálnak kerékpárra, repülőre, harcjárművekre, mittoménmire. Ment ám a matek, de legalább koppantunk. Nagyot :C Pontos kérdés úgy volt, hogy melyik cég gyártja. Oszt ugye azt tudom, mikor a márka=cég, Michelin, Bridgestone jóvanaz. De pld. Toyo/Hankook, annak ki tudja mi a neve, vagy melyik három márkát gyártja mondjuk egy olyan koreai cég, amiről sosem hallottunk? Többiben haversrác elég durván adta elő a válaszokat

Tess, link [link]

(#82034) Jahno válasza Sipi- (#82025) üzenetére


Jahno
őstag

Autós forgalmat azért láttam valamennyire, 16os buszon egyedül mentem a kört. 2es villamos is laza, lézengtünk rajt. Másik 2es villamoson is, mert elsőre rosszra szálltam :-D

(#82035) Jahno válasza zetor2000 (#82032) üzenetére


Jahno
őstag

Azt mondta, hogy pálinkáravaló (:- Mondjuk mikor haladó haverok mondták, hogy mennyi cefre ment kárba, mire megtanultak tényleg jó pálinkát főzni, akkor csak néztem bambán. Meg az évek és a gáz...

(#82036) zetor2000 válasza qnadam (#81825) üzenetére


zetor2000
senior tag

nCore-n volt egy teljes Dub Side of the Moon kompiláció. Azt érdemes megcsodálni. Reggae, dub, ska...

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#82037) qnadam válasza zetor2000 (#82036) üzenetére


qnadam
veterán

megnézem, köszi :)
de azt soha senki nem fogja tudni megmagyarázni nekem, hogy a dub mire jó és minek találták fel egyáltalán :D

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#82038) zetor2000 válasza qnadam (#82037) üzenetére


zetor2000
senior tag

Most nézem, hogy csak volt... ha kell, feldobom valahova.
Easy star All-stars - Dub Side Of The Moon ez volt.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#82039) zetor2000 válasza Jahno (#82035) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ilyennel nem viccelünk :) Ha azt mondta, pálinkáravaló, akkor abból pálinkánal illene főnie. Azt meg bizonyítani kell. :D :drunkensmiley:

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#82040) qnadam válasza zetor2000 (#82038) üzenetére


qnadam
veterán

rutrackeren fent van :R

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#82041) zetor2000 válasza qnadam (#82040) üzenetére


zetor2000
senior tag

Oroszokban bíztam... :D Ott minden megvan.
Persze lehet, hogy ukránok vagy belaruszok. Régebben ezeken tudott még az oldal. Angol volt béta, de már jóideje megszűnt. Múltkor már a nyelvválasztó zászlócskákat se találtam.

Ez az egész valami Pink Floyd trip. :) De kellemes.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#82042) eattila válasza qnadam (#82029) üzenetére


eattila
csendes tag

Állítólag a yard örült, mert kevesebben voltak az utcán. Senkinek se kellett vóna!!! Nem?

Meg 2 kricsmi izében ültek fogyasztó vendégek 8 után. Be is zárták őket. Meg kutyások sértették meg az 500m-távot.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#82043) zetor2000


zetor2000
senior tag

#comic pictures:

Ha este 8ra hívod át a csajt, akkor már nem mehet haza!

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#82044) blueboi69 válasza zetor2000 (#82039) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Figyu, ami terem én abból főzök neked pálinkát, de akkor megiszod mindet! :))

(#82045) qnadam válasza zetor2000 (#82041) üzenetére


qnadam
veterán

fene tudja, nekem nem hiányzik az angol, a lényeg megvan anélkül is :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#82046) qnadam válasza zetor2000 (#82043) üzenetére


qnadam
veterán

viszont ha már pénzt kér, akkor utána legálisan megy haza :D

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#82047) qnadam


qnadam
veterán

szépen vagyunk, már a green screen is kifelé megy a divatból

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#82048) zetor2000 válasza blueboi69 (#82044) üzenetére


zetor2000
senior tag

Én cefréztem ilyesmit.
100kg kajszibarackból - ami hibátlan volt akár megenni is - 10 kg elment lekvárnak, a többi ment cefrébe. ebből lett ~7 liter pálesz, amire azt mondták, akit kínáltam, hogy nem rossz.
Szóval kell még annak a fácskának pár év, mire rendesen termőre fordul.
Azt a pár kilót, amit eleinte terem, abból jó, ha lesz 1-2 deci. Azt meg simán :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#82049) ezittketto válasza blueboi69 (#82044) üzenetére


ezittketto
csendes tag

Figyu, ami terem én abból főzök neked pálinkát

Sok sikert! ;) :DDD

(#82050) Phülöp válasza ezittketto (#82049) üzenetére


Phülöp
addikt

Az ilyen és ehhez hasonló gondolatok publikálását tiltanám és büntetést szabnék ki rá.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.