Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#59001) Gabibácsi válasza npera (#59000) üzenetére


Gabibácsi
tag

vagy bérelsz egy repülőt, úgy is olcsóbb

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#59002) eattila válasza npera (#59000) üzenetére


eattila
csendes tag

Vagy scanneled színesbe, mailben elküldöd valakinek aki meg kinyomtatja és elküldi innen :)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#59003) Jahno válasza npera (#58997) üzenetére


Jahno
őstag

Harmada lehet egy DHL gyorsposta csomag :F

(#59004) blueboi69 válasza Bujdy81 (#58999) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Tavaly volt felfújható peremű, de az nem elég jaú. Csővázas a tutkó sztem.
Valami ilyesmit:
https://www.arukereso.hu/medence-c3222/bestway/maui-steel-pro-max-femvazas-medence-szett-305x76cm-ffa-669-56408-p336833842/
Csak persze olcsóbban :)
Tudom, ebben gagyi a szűrő, mindenhol írják és van is egy ilyen már itthon, mert a felfújhatóshoz is applikáltam. Max majd 2 szűrő megy egyszerre :)

(#59005) FőDudu válasza FőDudu (#58988) üzenetére


FőDudu
addikt

Hivott a bank, hogy intezik a dolgot. Refund.

FőDudu

(#59006) Jahno válasza Jahno (#59003) üzenetére


Jahno
őstag

Janem, már néha Euródollárosítok.

(#59007) FőDudu válasza blueboi69 (#59004) üzenetére


FőDudu
addikt

Ha macska van a kornyeken, akkor oda felfujhatos premu eleg rizikos.
Kis getszik ugyis mindenre felmasznak, azt meg siman kiszakitjak.

En egy 427 centisre mentem ra - csalad nem bizik a fempalastos merevsegeben.
Amit a gyerekek tavaly ugraltak azt ketlem, hogy birna a 0,4mm acel ami benne van.

Arra meg nincs se kedvem se erom, hogy korbe epitsem fa burkolattal ami meg tarto szerepet is betolt.

Tavalyi peldany 366x84 centis, az meg fent van a padlason. Szepen kiszaritottuk, behintoporoztuk. Ugy nem peneszedik be. Jo lenne meg, de iden melyebbet akart a csalad.
Az ara meg siman bejon a megsporolt benzinpenzen, szoval miert ne....

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#59008) Jahno válasza FőDudu (#59007) üzenetére


Jahno
őstag

Kibírja az ugrálást.

(#59009) cyberde válasza FőDudu (#59005) üzenetére


cyberde
csendes tag

Nekem a multkor az arenateszko automata penztar vont le duplan. Meg akkor megreklamaltam a vevoszolgon. A csajszi mondta, hogy majd par nap mulva visszateritik. Mondom az nem lesz jo mert ennyi volt az osszes penzem a fizetesig, ehenhal a csalad. Telefonalgatott vagy fel orat, annyit tudott intezni, hogy kapok kupont, levasarolhatom. Hoborogtem valamennyit a keszpenz-kupon relacion, de vegulis elfogadtam, mert az a biztos ami nalam van.
Par nap mulva nezem a szamlamat, van vmi huszonezer bejovo utalas.
Visszutalt a teszko.😎
Geci voltam, nem vittem vissza a tantuszokat, mert meg aznap bevaltottam mindet vodkara+sorre. 100egynehany plusz pontert clubcardra.😁

(#59010) Bujdy81 válasza blueboi69 (#59004) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Azt a 4,5 tonnát simán bírja a terasz? ;)

(#59011) npera válasza Gabibácsi (#59001) üzenetére


npera
újonc

Egy literes sportmotor és leviszem 7 óra alatt. Vissza már nem kell sietni, akkor elég 10 óra.
2200 km, csak húzni kell a gázt rendesen.

(#59012) npera válasza eattila (#59002) üzenetére


npera
újonc

Úgy érted anyám mondjuk? Nem teljesen hibás a gondolatmenet :DDD

(#59013) npera válasza Jahno (#59003) üzenetére


npera
újonc

De azt nem a magasságos svéd posta csinálja akkor. Ami dán. És állandóan a svéd adófizetők pénzéből mentik ki a csődből....

(#59014) cyberde válasza npera (#59011) üzenetére


cyberde
csendes tag

200 kormyeken, egy ora alatt jobban elfaradsz, mintha kajak futnal, vagy bringaznal. Fizikailag is, de foleg szellemileg.
Kicsit jobban kiemeled a fejed az idom mogul olyan erovel kell visszahuzni magad mintha rudon huzodszkodnal. Egy komolyabb lassitas meg minimum egy fekvotamasz. A sok baromra meg kihagyas nelkul 100% kell fiigyelni, mert siman radhuzza a kormanyt.

Meg persze az a szpides kuporgas a nyeregben sem egy pihenteto welnesz. 😬

[ Szerkesztve ]

(#59015) Sipi- válasza Jahno (#59008) üzenetére


Sipi-
tag

Jahno, vannak Dos-os játékaid és win95/98 hozzá? :)
Gyerekek kedvenxe a stunts, mario, prince of persia 1, de a netes dosbox-os nem az igazi. Viszont megtaláltam asszony ősrégi Toshiba 480CDT gépét (1 usb, cd, külső floppy, golyós egér, 4gb-os hdd, stb.), azon natívban lehet ezeket futtatni :)

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#59016) Jahno válasza Sipi- (#59015) üzenetére


Jahno
őstag

Win95-98 nincs, de ezekhez az nem is elég jó. Pendrive bootolós imagét pld. tudok adni, aztán majd bővíted ahova szeretnéd. Bár jó egy hete elástam és nem tudom merre van, de megoldjuk :-D

Ha gép most alapban bootl, vagy grafikus nélkül natív DOSt elő tudsz szedni belőle az jó. Ilyenkor az szokott a szívás lenni, hogy miképpen kerül rá az adat :-P Aztán jöhetnek a kockaklubba (Stuntsból még bajnokságot is nyomtunk), mert Mario mellé meglátják a Giana Sisterst és 1-2 hasonlót, akkor az még jobban be fog jönni. Atari emulátorhoz még kezdők, ahhoz kell saccperkábé 30 év, hogy rámozduljanak, de DOS alatt még Nintendósakat is megkockáztatnék... Aztán Seek&Destroy. Wolf3D. később az Alone in the dark. Meg a Another world. Van minden is.

(#59017) npera válasza cyberde (#59014) üzenetére


npera
újonc

Ja, gondolom. Csinálni még sosem csináltam, de néztem sok motoros videót. Hamar történnek a dolgok, ha történik valami.

Volt egy csóka, már tutira nem él. Pascal néven futott. Ő körbement Párizs körül asszem 10 perc alatt forgalomban. Még réges-régen.

Videó.

(#59018) Gabibácsi válasza Sipi- (#59015) üzenetére


Gabibácsi
tag

fogsz egy dosbox -ot, ingyenes
aztán letöltöd ezeket a dosos izéket, és kész
nem tudom mi az a netes dosbox amúgy, én a simát ismerem, az tökéletes.
amúgy ha mario, akkor kell egy nintendo emu is... stunts meg prince van dosra

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#59019) Jahno válasza Gabibácsi (#59018) üzenetére


Jahno
őstag

Mariom is van DOSra, kell-e? Meg Giana Sisters, bár SID nélkül nem C64en csak olyan féllábas.

(#59020) FőDudu válasza cyberde (#59009) üzenetére


FőDudu
addikt

En altalaban ellottozom (vagy Euro Lottozom) havi 5-10e Forintot.
Altalaban egyszerre 3e feltoltest csinalok.

Azaz ha atment volna akkor is elkoltenem, de megneztem es 15 Ft az egyenleg. Ugy meg mar nem palya a 6e plusz fizetes ;)

Tavaly volt nalam egy ismeros, lottozik. De nagyban. Nem is lattam meg olyan megoldasokat amiket tolt.

Kombinacios lotto tobb mint 5 szammal. Ugyanez hatosra, stb...
Meg othetesben ugyanezek - mert a kollegaival jatszik es majd kozosen.

Eloszor be kellett pakolni a sok szelvenyt a kosarba, aztan mar tudtam, hogy majdnem 100k lesz. Havi 100k folotti osszeg az mar nem a kezdo kategoria...

Ehhez kepest en csak koca szerencsejatekos vagyok ...

FőDudu

(#59021) Gabibácsi válasza Jahno (#59019) üzenetére


Gabibácsi
tag

dosos mario szerintem nem az igazi
amúgy el kellett volna olvasnom rendesen, nem is kell dosbox, csak egy dos 6.xx aztán mehet rá a volkov commander, oszt hajrá

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#59022) Phülöp válasza Gabibácsi (#59021) üzenetére


Phülöp
addikt

DOS 6.22 + DOS Navigator

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#59023) Jahno válasza Gabibácsi (#59021) üzenetére


Jahno
őstag

Minnyá megesznek kilóra a DosNavigatorosok. Azokba a winekbe meg be van építve a DOS, kérdés most mi van rajt és miképpen indul. Egy olyan gép még nekem is jól jönne :-D Nagy Sony lapost bent hagytam Borkuckóban, azon már szépen összeállt minden. El is fogyott rajt a hely, így lesz 512 megabyteból több 10 giga :C

(#59024) Gabibácsi válasza Phülöp (#59022) üzenetére


Gabibácsi
tag

a dos navigator fasza, csak sok memoria kell neki, vc abban a legjobb volt

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#59025) cyberde válasza npera (#59017) üzenetére


cyberde
csendes tag

Hulyegyerek koromban, a Kisszaboval (aki sbk amator bajnok is volt Kanadaban, meg a Bittersanyival (aki tobbszor indult a Man szigeti elmehaborodason) meg meg egy ket nemnormalissal (akik kozul mar tobben nem elnek, motorbalesetbol kifolyolag) allatkodtunk eleg sokat, de mivel en bena is vagyok, meg tehetsegtelen is ezert kb feltucat traumas esemeny utan -sajat elhatarozasbol- abbahagytam a motorozast. Valszeg azert elek meg mindig.😎
Mondjuk par eve meg visszaultem egy nagytestu robogora, de azzal is el tudtam torni a kulcscsontomat. Uh az a projekt is veget ert.😁

(#59026) cyberde válasza FőDudu (#59020) üzenetére


cyberde
csendes tag

"Havi 100k folotti osszeg az mar nem a kezdo kategoria..."

Ember, akitol anno a nyeroautomatakat bereltem, napi 1-2 millioert tippmixellt. 😬

(#59027) eattila válasza npera (#59012) üzenetére


eattila
csendes tag

Vagy innen valaki. Akár én is el tudok rongyolni postára...

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#59028) Jahno válasza Gabibácsi (#59024) üzenetére


Jahno
őstag

Nálam most minden bit számít. NC a háttértáron is sok helyet foglal, majd le kell cserélgetnem VCre.

(#59029) Jahno válasza eattila (#59027) üzenetére


Jahno
őstag

Én most nem annyira, de megfejtettük volna, ha ezt tudjuk. Az a szívás az ilyen hivataloknál, hogy tényleg alá kell írni. Bár lehet nem ismerik enpera aláírását és meg lehetett volna oldani :-) Ugye nem rég dühöngtem itt a bankos utalós faxolós sztorikon is...

(#59030) eattila válasza Jahno (#59029) üzenetére


eattila
csendes tag

Színes scan, nagy felbontásban. Osztjóvan.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#59031) cyberde válasza eattila (#59030) üzenetére


cyberde
csendes tag

Vagy megirhattuk volna az egesz beadvanyt -akar kezzel is- ala is karcolhattunk volna vmi akombakomot. Eredetiben. Es kesz.
Sebaj van meg egy gyerek, meg az asszonyt is beirathatjuk vmi okj-s jogaoktato tanfolyamra. 😎

[ Szerkesztve ]

(#59032) FőDudu válasza cyberde (#59031) üzenetére


FőDudu
addikt

Akar egy oskori faxolas is megoldas lehetett volna.
Van rola kezbesitesi jelentes, onnantol bekaphatjak.

FőDudu

(#59033) cyberde válasza FőDudu (#59032) üzenetére


cyberde
csendes tag

A fax pont ezert van a mai napig hasznalatban, mert a tertivevennyel azonosan, az atvetelt bizonyito "kuldemeny".

(#59034) Samott válasza cyberde (#59033) üzenetére


Samott
addikt

Csak legyen a tuloldalt is. Mert kulonben b.szhatod. :)

#comic pictures

:DDD

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#59035) npera válasza cyberde (#59025) üzenetére


npera
újonc

Lehet nekem sem egy életbiztosítás lenne a motorozás. Ahogy kerékpározom az nem sugalmaz semmi jót.

Szeretem dönteni a bringát. Az abszolút sebesség nem érdekel annyira, inkább relatív. Közel menni el dolgok mellett gyorsan. Meg szűk helyeken gyorsan. Hogy legyen sebességérzet. Kanyarban gyorsan.

Szóval lehet legjobb, ha nem motorozom inkább :C

Motorral egyébként az erdei ösvényeken felfedezgetés érdekel. Technikás ösvények. Nem gyorsan menni feltétlenül, inkább lassan. Két keréken a lassan néha trükkösebb, mint a gyorsan. Ebben sem vagyok jó, csak mint boldog amatőr művelem...

(#59036) Jahno válasza cyberde (#59033) üzenetére


Jahno
őstag

Bár olyat hamisítunk ebből is, amilyet csak akarunk. Az meg a tértivevényes levélről is hamar kiderül, hogy az igazoláson nem szerepel a tartalma és ritkán szokta az ember 2 tanúval közjegyző előtt beborítékolni.

(#59037) FőDudu válasza cyberde (#59033) üzenetére


FőDudu
addikt

Ma pont erkezett egy FAX amit ugye mar elektronikus formatumban kapu k meg (email).

Persze fizetni kell, nem veletlenul kuldtek faxot.

FőDudu

(#59038) FőDudu


FőDudu
addikt

Valaki emlitett fogaszati kezelest. Ha priviben megirjatok meg tudom kerdezni az ismeros dokit meg lehet-e oldani. Helyileg Kap2. Surgossegi fogaszatkent ujranyithatnak.
Csak valami durva ozonos levego fertotlenitot kellett beszereltetniuk.

Max 1 doki es 1 nover, betegek kozott fel oras fertotlenites.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#59039) eattila


eattila
csendes tag

Aztak.... Hirado : “vegre nem itelik el a noket ha lenott a hajuk vagy oszek”

Mert eddig ki itelte el? Miert nem festi maganak? Wtf?

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#59040) Jahno válasza eattila (#59039) üzenetére


Jahno
őstag

Lásd Tékás Viku aktuális videós kirohanása.... Bár kicsit hosszú lett a végére. Meg külön napi téma lehet rádióban, nlcafén, bármikor, hogy akkor most elvárás, beszólás lessz, vagy szarok bele nem törődik magával, vagy merre előre van a nézőpont. Kommentek közt is akadtak érdekesek, hogy ki az akinek szinte mindenképp kell valami, különben szarul néz ki ésvagy.

(#59041) eattila válasza Jahno (#59040) üzenetére


eattila
csendes tag

De most ki nem f-ssa telibe hogy valaki osz vagy nem?

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#59042) zetor2000 válasza eattila (#59041) üzenetére


zetor2000
senior tag

A nők barinői, azaz oda-vissza a nők / csajok.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#59043) zetor2000 válasza Jahno (#59036) üzenetére


zetor2000
senior tag

Időbélyegzőset... :))

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#59044) zetor2000 válasza FőDudu (#59038) üzenetére


zetor2000
senior tag

Köszi!
Én voltam az egyik, a másik Sipi.
Nekem egyelőre megoldódott, majd a járvány után megnézetem, ha addig nem lesz gond.
Ha lesz, akkor előbb, de ne legyen.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#59045) -NoVa- válasza eattila (#59039) üzenetére


-NoVa-
őstag

Híradó... Ez az egész klasszikus TV formátum mehet felőlem a levesbe, főleg ha ilyen szinten témahiányban vergődnek.

Egészen más formátumban ugyanez a téma intelligensen, zenébe foglalva:
[link]

(#59046) Phülöp válasza -NoVa- (#59045) üzenetére


Phülöp
addikt

Ez qrvajó.
Lehet.
Csak épp érteni.
Nem lehet.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#59047) -NoVa- válasza Phülöp (#59046) üzenetére


-NoVa-
őstag

Nem finnül van, az lehet gond?

(#59048) Phülöp válasza -NoVa- (#59047) üzenetére


Phülöp
addikt

Néhány szó megvan így is, de az kevés.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#59049) Jahno válasza zetor2000 (#59042) üzenetére


Jahno
őstag

Meg a primitív suttyók, ésvagy akik szerintük 3 kiló felesleg miatt bálnáznak és még folytathatnánk, hogy kinek kellene megfelelni vélt vagy valós indokkal.

(#59050) eattila


eattila
csendes tag

Megkostoltam a hoppyt, egyreszt hogy masnak mar ne kelljen, meg zetor forumtars miatt. Hat. Ha borsodi termekrol van szo, maradok a felesegemnel tovabbra is.
A hoppynak fura illata van es fura ize is. Nem is tudom milyen. Poshado fu kiszellozott siloval keverve talan. Nem is tudtam meginni.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.