Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#145001) eattila válasza -szabi- (#144993) üzenetére


eattila
csendes tag

Van…

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#145002) Jahno válasza Sipi- (#144996) üzenetére


Jahno
őstag

Valami hasonlót emlegettünk Zetorral, ha jól tévedek.

(#145003) Jahno


Jahno
őstag

Na, nekem is itt a napi 3 képem. Elég extrém bulit futottak, csak pislogtam. Nem gondoltam volna, hogy Dollynak ilyen hangja van, lehetne vagy fél oldalt írni mindenről. 3D hologramos vizuál volt, meg telerakva a színpad mindennel amit csak össze lehet válogatni a felső polcról. Értelmesen használták a sokkolókat, oldalt 2x20 dupla, nem tudom hány wattos lehetett, közepén a feddésen még 10 darab dupla, delay tornyokon oldalra 2x4 duplák de alap LED refivel meg stroboszkóppal is nagyon ízlésesen bántak. És tuti manuálban ment, ezek sem normálisak, de így kell. Teljesen jól hozták a neon színes világot, amit eddig sehol senki. Max. az átlag láthatatlan kék és piros van sok helyen a színpadon, ezek odatolták, ahogy illik. Idejönnek kb. 75 éves átlagéletkorral és Fenyőt kicsit kisegítették zongorában, meg Szikora sem teljes erővel dobolt végig, de amikor pergetni kellett és ütni azt a jellegzetes kemény rákenroll cint, akkor idézhetem a klasszikust, leütötte, mint a büdös szart. Össze volt rakva minden.

(#145004) zetor2000 válasza Jahno (#145003) üzenetére


zetor2000
senior tag

Gondolkodtam anno erősen, hogy veszek jegyet, és megyek, de aztán úgy vagyok/voltam összerakva, hogy akármennyire is okés zenekar a Hungária, nekem valahogy sosem adott annyi élményt. Most meg már szerintem sosetöbbet nem lesz, mert ezt is elég nehéz volt leszervezni.
Ismi volt, vitte anyukáját is, asszem.
Fotók alapján valóban rendben lehetett.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#145005) Sipi- válasza Jahno (#145002) üzenetére


Sipi-
tag

Hozzányúlsz valamihez és hullanak ki a csontvázak. :W

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#145006) Samott


Samott
addikt

#comic pictures

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#145007) Phülöp válasza Samott (#145006) üzenetére


Phülöp
addikt

pasztmek

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#145008) npera


npera
újonc

(#145009) -NoVa-


-NoVa-
addikt

(#145010) npera válasza -NoVa- (#145009) üzenetére


npera
újonc

Ebből még az embassy claymore is durva lehet.... Asszem Jackassben próbálták és nem igazán kértek repetát....

(#145011) npera


npera
újonc

Ó, karbon bringa és csipkedős papagáj nem jó kombó ezek szerint....

(#145012) eattila válasza npera (#145011) üzenetére


eattila
csendes tag

Papagalyt mar kirantottam volna…

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#145013) qnadam válasza Phülöp (#144981) üzenetére


qnadam
veterán

müpában tegnap szóltak a telefonnal videózóknak. mondjuk azzal egyáltalán nincs bajom, hogy nem a levegőbe emelt telefonokat kell nézni a színpad helyett. ha nincs benne a látképben, akkor meg ponnem érdekel :)
vszont a tegnapi amorf ördögök nagyon jó volt, kár hogy eddig nem voltam ilyenen. sose hallottam őket élőben, és ami koncertfelvételeket eddig hallottam, azok rosszak voltak. és még Kulka is énekelt egy számot :K

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#145014) Jahno válasza qnadam (#145013) üzenetére


Jahno
őstag

Nézem a Oktogonhoz mennyit mondana a tervező, erre teljesen kretén útvonalon vinne a 4es6os helyett. 2essel Vörösmnarty, sok átszállás, estébé. Ránézek a hivatalosra, 4es mellett nincs infó, 6osra ezt mondja:


HOLNAP. Írhattak volna dátumot, de a 23:30 még jó lehet.

Ugyanitt lefelé görgetve:

Most belesek a Go-ra, meg a BKK Face oldalára. Vajon lesz közös halmaz?

Nem lenne baj, ha nem most tanulnék videózni és még cuccom is lenne hozzá :-D

(#145015) npera


npera
újonc

Ju kudünt mék disz sit áp....

Aurobay és Renault Powertrain --> Horse Powertrain....

(#145016) qnadam válasza Jahno (#145014) üzenetére


qnadam
veterán

Nem lenne baj, ha nem most tanulnék videózni és még cuccom is lenne hozzá :-D

nebasszfel

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#145017) Jahno válasza qnadam (#145016) üzenetére


Jahno
őstag

Borároson nem műxött a Futárt, Go is félreérthető, de villmoson ülve úgy néz ki jár végig.

(#145018) npera


npera
újonc

Ma kimentünk fürödni tengerbe. Mint az amatőrök. Vittünk törcsit leülni (sosem ülök le), de a gyerekek ültek rajta. Nem vittünk semmiféle védelmet Nap ellen, ami probléma, mert nagyon durva UV van. Kábé 27 fok volt, de az UV üt....

Volt WC, külön pelenkázóval és mosdóval. Minden ajtó zárva. De cserébe kiraktak két budit egy szikla tetejére.

A szemetesből volt 1 db, amibe a sok agylágyult belecsűrt mindent is, amikor már bőven tele van, azt szétcincálják a sirályok és aztán tele van minden szeméttel.

Cserébe a part jó homokos volt és sekély vagy 100 méteren át, utána mélyült. A víz tiszta volt, lehetett úszni és lebegni. A parttól kábé 500 méterre húztak el vitorlások és motorcsónakok, az utóbbiak hullámverése elért a partig, ami móka.

Vettem utána egy 2,7x1,2 méteres strandsátrat, amit felállítottam a nappaliban gyakorlásnak. A gyerekek belemásztak azonnal, jó móka. Legközelebb visszük. Kell a Nap ellen, mert nagyon durván harap.

Láttam Caterham Super 7 gépkocsit, amit alighanem tépnek versenypályán is, mert fullos bukócső volt rajta.

(#145019) hobizoli válasza npera (#145018) üzenetére


hobizoli
nagyúr

mondjuk amikor az a gordeszka alacsonysagu, pillekonnyu Super7 borulni akar, akkor mar eleg nagy szar szokott lenni...

több drón kell ;P

(#145020) npera válasza hobizoli (#145019) üzenetére


npera
újonc

Ha oldalra csúszva érkezel kavicságyba vagy apex megdobja és úgy fűbe, akkor vélhetően borul az is. Csak kell optimista sebesség az egészhez.

(#145021) npera


npera
újonc

Van a ház mögött egy kis füves placc, ahol korábban a kommün nyírta a füvet, de most már senki nem nyírja. Durván feljött a gaz. Van a sorban egy kisgyerekes család rajtunk kívül, akik használnák a placcot, főleg játékra, de most térdig ér a gaz és sok a kullancs.

Arra gondoltam, hogy bérlek egy fűkaszát jövő hétvégére, aztán levágom. Valami netes bérlő platform helyi viszonyok között. Nagyon remélem, hogy nem blöff honlap. Meglátjuk.

Egy Stiga benzines kaszát tervezek bérelni, azzal szerintem max fél óra, ha lassan csinálom.

Ennek egy régebbi változata...

(#145022) zetor2000 válasza npera (#145021) üzenetére


zetor2000
senior tag

Stigáról nekem a pingpong asztal jut eszembe, azokon láttam régen.
Hmmm... a logó ugyanaz, lehet, ezek is megtalálták az összetartozó dolgokat, mint a Liebherr. Hűtőszekrény meg toronydaru...

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#145023) WiZARD válasza npera (#145021) üzenetére


WiZARD
addikt

Nekem a kert hátsó része nincs még kész. Gyomirtózás nem történt meg idén időben mert vagy fújt a szél vagy dolgoztam vagy csak kedvem nem volt. Na lett 70 centis gaztenger.
Akkus szegélynyiroval raporbaltam, vicces próbálkozás volt.
Vettem végül lidiben 30ert motoros fukaszat. Bérlés majd fele ennyi lett volna, de így legközelebb is kéznél lesz.
Cserében +1 kerülgetni való kacat a garázsban. :(

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#145024) Jahno válasza npera (#145021) üzenetére


Jahno
őstag

Hááát, Te tudod felétek mennyire nől a gaz, de lehet 2 hetente bérelheted. Akkor meg már egy kisebb akkus hosszabb távon gazdaságos. Na, így van nekem tele minden vacakkal a fél pince :-D

(#145025) blueboi69 válasza Jahno (#145024) üzenetére


blueboi69
csendes tag

A bérléssel nem csak a profi és karbantartott gépet fizeted meg, hanem azt is, hogy nem neked kell tárolni. Nekem is dugig van a garázs és nem az autóval :D

(#145026) blueboi69 válasza Samott (#145006) üzenetére


blueboi69
csendes tag

ez jó..

(#145027) blueboi69


blueboi69
csendes tag

Képzeljétek tegnap mi volt velem, eléggé beparáztam.

Valószínűleg a folyadék input hiánya, napon dolgozás eredményeképp, délután, fűnyírás közben azt vettem észre, hogy van egy pont, ahol homályosan látok. Egy kis pénzérményi kis folt. Először azt hittem a kontaklencsémen van valami, pislogtam, de semmi. Hát mondom jóvan, majd elmúlik. Aztán ez a homályos folt elkezdett világos lenni, mintha amikor a napba nézel vagy valamin megcsillan a napfény és csukott szemmel is látod a fényfoltot. Hát mondom jóvan, nyírtam tovább a füvet, mert a munka nem állhat meg.
Nem sokkal később végeztem, akkor már 2x akkorára váltott a folt és olyan volt, mintha szétesne ott a kép, mintha egy gyémánton keresztül néznék, hogy szétveri a fényt, csillogós, vagy mint mikor kezd elmenni a kép egy digitális adáson...(robot vagyok önteszt?)
Bementem a házba, akkorra már mégnagyobb volt ez a csillogó valami és természetesen ahogy egy törött üvegen/prizmán/gyémánton keresztül sem látsz tisztán, ezen sem tudtam, végül már akkora lett, hogy a fél látómezőt kitakarta és a telefont alig láttam, hogy írjak asszonnynak (nem volt itthon csak sógorlány, meg a kisebbik fiam). Ekkor már nem tudtam megszámolni hány ujjam van a kezemen, annyira szarul láttam.
Megmértem vérnyomást, 150/valamennyi (1.5hónapja szedem a vérnyomáscsökkentő gyógyszert, azóta 115-125/70-80), szóval ez most elég magas (korábban 145 alatt nemigen volt). Kicsit kezdtem beparázni, pulzus is felment 103-ra, mondjuk ez nem sok, de több, mint szokott.
Végül ittam vizet, ledőltem az ágyba. Gondoltam próbálok pihenni, de ha lecsuktam a szemem is láttam ezt a fénylő valamit, úgyhogy nemigazán jött álom a szememre.
Végül az lett, hogy kb 15-20p után ez a fénylő valami már kurvanagy volt és elkezdett kitisztulni, meg oldalra elmászni, és eltűnt és rendbejöttem. Szóval valszeg valami kiszáradás/napszúrás vagy ilyesmi kombináció hatása lehetett, de elég brutál volt.

(#145028) -NoVa- válasza blueboi69 (#145027) üzenetére


-NoVa-
addikt

Nem találkoztál Pataky Attilával? Aztán óvatosan a napon, nem embernek való.

(#145029) blueboi69 válasza -NoVa- (#145028) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Máskor is dolgoztam a napon több órán át, többször is, az elmúlt hetekben, nem volt baj, ezért is csodálkoztam, aztán eszembe jutott, hogy nem is igazán ittam semmit egy pohár kólán kívül.
És amúgy röhögni fogsz, de eskü eszembe jutott, hogy az ufók így viszik el a tudatomat. Akkor volt igazán meglepő, hogy mindkét szememmel ugyanott láttam azt a valamit és becsukott szemmel is. Ekkor tudtam, hogy ott valami idegi/agybaj van és reméltem, hogy csak átmeneti.

(#145030) Bujdy81 válasza blueboi69 (#145027) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

"Szóval valszeg valami kiszáradás/napszúrás"

vs.

"Végül ittam vizet"

Ha sokat vagy a napon és tényleg kiszáradsz a sok izzadástól, akkor ez az egyik legrosszabb, amit tehetsz! Pótolni kell a sókat is, nátrium, kálium az, ami a legfontosabb ilyenkor! Nem azt mondom, hogy vegyél izotóniás italokat egy vagyonért, mert a testünk annák okosabb, volt olyan verseny, aminek a végén kijött rajtam a sóhiány és sima konyhasóval kezeltem. Mint a tequila előtt (ugye milyen egészséges a tequila? ;) :D ): belenyalsz a sóba és iszol rá vizet. Ha túl sok lenne a só, akkor azt a vese egyből kicsapja úgyis!

Viszont: ha ilyen előfordult, akkor ott valami más baj is van, mert kiegyensúlyozott táplálkozás mellett egy egészséges emberrel ilyen nem szabadna, hogy történjen...

Lehet, egy részletes labor vizsgálat nem ártana!

(#145031) blueboi69 válasza Bujdy81 (#145030) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Hát ezaz. Az elmúlt 8 hónapban 2db részletes labor vizsgálatom is volt, és teljesen rendben van minden.
Sosem volt még ilyen velem, pedig azért elég sokat szoktam napon lenni és jellemzően sok folyadékot is iszom. Majd figyelgetem magamat, egyelőre nem tudok jobbat. Orvostudománynál azt vettem észre, hogy ritka amikor log-ból ki tudják keresni, hogy mi bajom volt egyszer valamikor a közelmúltban. :(

(#145032) qnadam válasza blueboi69 (#145031) üzenetére


qnadam
veterán

Sosem volt még ilyen velem, pedig azért elég sokat szoktam napon lenni és jellemzően sok folyadékot is iszom.

akkor a sópótlás lesz az, amit Bujdy mondott :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#145033) blueboi69 válasza qnadam (#145032) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Lehet lehet!

(#145034) eattila válasza blueboi69 (#145033) üzenetére


eattila
csendes tag

Kardiológus látott?

Nekem mostanság jön elő, hogy nem igazán szedem az asztma gyógyszert. És most, hogy a hegyekben voltunk, elég sokszor elkapott a szapora légzés (feszt vagy fel, vagy le mentem, néha megpakolva). Szóval most elkezdtem megint szedni. Bringánál is éreztem, hogy lassabb vagyok. Szóval figyelni kell nagyon. Nem vagyunk már fiatalok....

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#145035) blueboi69 válasza eattila (#145034) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Igen, voltam ekg-n is tavaly nyáron (jó, azóta bármi lehet), de nem volt gond egyáltalán.

Én nagyon úgy érzem, hogy valami hirtelen jövő dolog volt és elfogytak a tartalékok akkor.

(#145036) zetor2000 válasza blueboi69 (#145035) üzenetére


zetor2000
senior tag

Azért az UFO-kat se zárd ki... :D :DDD :DDD

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#145037) Sipi- válasza blueboi69 (#145027) üzenetére


Sipi-
tag

Nekem tavaly ősszel volt olyan, hogy a szememben valami hullámozni kezdett és mellette elmosódott a kép. Épp a fugát szedtem ki a kád mellől. Először csak kicsi területen, majd egyre nagyobb rész hullámzott és végül 15-20 perc alatt "megnőtt" és eltűnt. Én nem mértem vérnyomást, de az idegességtől is biztos magasan volt. Kértem egyből időpontot szemészetre (bár már majdnem hívtam a Mária utcát, hogy lehet-e azonnal menni hozzájuk, bár alig bírtam elolvasni a honlapot).
A szemész azt mondta, hogy ha elmúlt magától, akkor az nem szemészeti probléma, hanem belgyógyászati. Szerinte hirtelen vérnyomáscsökkenés vagy emelkedés lehetett, vérnyomást kellett volna mérni. Szemfenék alapján azt mondta, hogy ingadozó a vérnyomásom, menjek el kivizsgtatni. Így is lett, nekem is magas volt általában, 24 órás átlag is 135/85 lett, kaptam is rá gyógyszert.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#145038) blueboi69 válasza zetor2000 (#145036) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Hát ja, olyan képalkotási hiba volt, mintha bugos lenne a mátrix. Mondjuk nem láttam futni a kódot. :D

(#145039) blueboi69 válasza Sipi- (#145037) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Igen, simán lehet. Vagy minden együtt is.
Nemsemmi, nálad is elég para lehetett akkor.

(#145040) Grillo válasza blueboi69 (#145038) üzenetére


Grillo
senior tag

Öreg vagy vaze, meg pohos. Árnyékban kéne koktélozni, gyerekek meg nyírják a füvet és tartsanak el. Ennyike.

(#145041) blueboi69 válasza Grillo (#145040) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Engem nem olyan fából faragtak, aki csak úgy megül az árnyékban :D

(#145042) Grillo válasza blueboi69 (#145041) üzenetére


Grillo
senior tag

Látod, ezt kell megtanulni. Nekem múlt hétvégén kocsmában ülve csípődött be a derekam, 2 éve volt durva ilyen kör, most még időben felálltam, egy hét alatt kb. rendbe is jött, bár nem esik jól sokat ülni.
Közben a jobb kezemet megerőltettem vagy egy hónapja, a könyökömnél fáj az izület, ha szorítok, vagy emelek/húzok, meg ha erősen kinyújtom. Ha tolok, meg úgy napközben egyébként észre sem veszem. Ezzel szerintem el kell mennem dokihoz, mert nem nagyon javul.
Ez van, 40 felett minden nap ajándék (ha nem fáj semmi).

(#145043) Phülöp válasza Grillo (#145042) üzenetére


Phülöp
addikt

"Ez van, 40 felett minden nap ajándék (ha nem fáj semmi)."

Nincsenek ilyen napok.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#145044) qnadam válasza Phülöp (#145043) üzenetére


qnadam
veterán

kezdek félni, hogy mi lesz itt fél év múlva.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#145045) blueboi69 válasza Grillo (#145042) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Bazzeg, jobb könyökömbe nekem is néha belehasít és nem tudom mitől. Ha pihentetem, simán lehet, hogy másnap reggel nem bírom kinyújtani. És tényleg nyújtáskor is, vagy valami egyéb mozdulatkor.. basszameg én reménykedem, hogy elmúlik..

(#145046) eattila válasza qnadam (#145044) üzenetére


eattila
csendes tag

Múltkor meghúztam a nyakam, mert balra néztem....

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#145047) Sipi- válasza eattila (#145046) üzenetére


Sipi-
tag

(ami a történetből kimaradt: egy miniszoknyás fiatal nő után néztem és asszony úgy nyakon vágott, hogy azóta is fáj :D)

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#145048) Sipi- válasza qnadam (#145044) üzenetére


Sipi-
tag

December :D

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#145049) Sipi- válasza Phülöp (#145043) üzenetére


Sipi-
tag

És milyen igaz :C

Mint ahogy a mondásban is van: ha egyik reggel 40 felett arra ébredsz, hogy nem fáj semmid, akkor esélyes, hogy meghaltál. :))

[ Szerkesztve ]

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#145050) zetor2000


zetor2000
senior tag

"Múltkor, amikor TV szerelés közben egy 100as szöggel piszkáltam a fülem, hirtelen elment a hang..." :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.