Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94495) movax válasza svgyula (#94491) üzenetére


movax
őstag

Kicsit visza kéne venni az arcból és a hangnemből, okés?

Olvasgass vissza, nézd meg, milyen problémákba futnak bele/idéznek elő az emberek, olyasmik is előfordulnak, amiről te, a telepítőzseni álmodni se mersz. Az az alapmutatvány, amikor az ssd-t beteszik a primary hdd mellé, majd megpróbálnak rá windowst telepíteni.

"Ha tudsz olvasni ezekre nincs szükség! Értelmezni kell és nem csak nyomkodni a gombokat. Vagy hagy a telepítést olyanra aki tudja értelmezni!"

Ne nekem mondd, bmeg, hanem nekik! Egyre többen nyomkodják a gombokat anélkül, hogy előtte olvasnának! Odateszik az addigi rendszerpartíciót tartalmazó korábbi hddjüket a telepítendő üres ssd mellé és csodálkoznak, hogy gáz van.

"Hallottál már a laptopról ugye? Na most egy telepítéshez az ilyen lehúzogatós művelet kb fél óra és 40db csavar. Ezek eltávolítása után lehet mentesíteni a második meghajtótól. Szerinted ki az az elmebeteg aki szétburítja a gépet?"

Tessék?? Hogy tudsz egy átlag laptopba egy ssd-t tenni a meglévő hdd MELLÉ? Te miről beszélsz, ne haragudj?

"DE mint írtam is hiába húzod le ha az előző telepítések során keletkezett particiókat nem takarítod le! Amint visszadugod problémázni fog az indításnál."

Olvasni szoktál? Láttad, mit írtam korábban?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.