Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92285) TRob1 válasza King Unique (#92282) üzenetére


TRob1
veterán

Nah, mondom miért kérdem. (Közben átjöttem telóról gépre, itt könnyebb írni :) )
Lényeg a lényeg: laposon egyszer áttettem c-ről (ssd) d-re (hdd) az Asphalt8-at (win áruházas game)
Közben lett 60as helyett 120as ssd benne, illetve most egy másik hdd-t tettem bele d-nek, amire át lett klónozva előző d.
Viszont volt 1-2 áruházas app ami nem ment, de felajánlotta az újratelepítést. Oké is minden, kivéve említett Asphalt8.
Eddig sehogy sem tudtam megoldani hogy felrakja nekem újra a laposra, akár c-re, akár d-re (jópárat gugliztam, próbáltam, de nem jött össze) Viszont törölni sem engedi sem c-ről a Windows apps mappából, sem d-ről a Windows apps mappát vagy belőle a maradványait. És rendszerben nincs sehol, de áruházból meg szimplán hibát dob kb. mindig a 3,68-adik megánál... Mondom próba ajánlott iobit. Semmi, nem tudja törölni. Oké, egy usb-ről Linux Mint, na baxx, azon lepődtem meg, az elkezdi, de az sem tudta rendesen letörölni!!! Nah, kb. ennyi, csak ez miatt kérdeztem.

ui: Én meg most itt vagyok Asphalt nélkül - "távol" az otthontól (anyósnál ) - , és bukom a napi bejelentkezéseket, játékokat, amik megvoltak kb. 3 éve napi szinten. :O (NA nem egy nagy tragédia azért, csak az idegesít hogy soha semmi gondom semmi gépemen mióta létezik a win10, erre most ezt szarozza velem, pont mikor mindenhova utazgatunk...)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.