Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165801) markknight válasza Elderath (#165797) üzenetére


markknight
veterán

Mert miért? :D Időmilliomos vagy vagy miért csinálnád ugyanazokat a mozdulatokat, kitéréseket órákig?

(#165802) TBT


TBT
addikt

Még a délelőtt folyamán megérkezett a lemezes kiadás is! :C

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#165803) Elderath válasza cyberkind (#165798) üzenetére


Elderath
őstag

Én biztos nem. Ott a story mode annak akinek nehéz

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#165804) Elderath


Elderath
őstag

Azért csak beleugatott a sony a játékba és cenzúráztak launchra jó pár outfitet. Szánalom a köbön

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#165805) Lackooo84 válasza Elderath (#165804) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ja, még jó, hogy előtte telefröcsögték a netet, hogy mindenhol cenzúra nélkül fog megjelenni a játék...

The Truth is out there...

(#165806) Ctrl+Alt~Del


Ctrl+Alt~Del
senior tag

Steelseries 7X Nova - képtelen vagyok az Engine-nel összepárosítani. Próbálom a leírások szerint a wireless dongle-vel, nem ismeri fel, próbálom USB-n, nem ismeri fel. MacBook Air M2.

Valaki, akinek esetleg van ötlete, vagy vele is előfordult?

W | W | H | W | W | W | H

(#165807) markknight válasza Lackooo84 (#165805) üzenetére


markknight
veterán

Csak tudnám, hogy hogy az istenbe károsul mondjuk egy 12 éves gyerek aki leül játszani a játékkal. Ez a túlzott pc-ség már lassan tényleg mindent tönkrevág.. Én ezt a hard graffitit se értettem, hogy minek?! Nem olvastam utána, mert már nincs ingerenciám a baromsághoz, hogy mit jelent XY körökben. A filmeket sikeresen tropára nyomták, most jönnek a videojátékok.

[ Szerkesztve ]

(#165808) Bad Pritt válasza markknight (#165807) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én ezt a hard graffitit se értettem, hogy minek?!

Gyakorlatilag n*ggereztek egy kiadósat.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#165809) markknight válasza Bad Pritt (#165808) üzenetére


markknight
veterán

Fú, akkor én nagyon le vagyok ilyen szinten maradva :D

Van valami kifejtés erről a neten? Semmi relevánsat nem találtam első blikkre, aztán lehet rosszul kerestem rá.

[ Szerkesztve ]

(#165810) axlfsi válasza Prime110 (#165800) üzenetére


axlfsi
veterán

Köszi a tippet, észben tartom, ha majd eljön az ideje! :R

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#165811) markknight válasza markknight (#165809) üzenetére


markknight
veterán

Közben megtaláltam nem hard ahogy írtam, hanem "hard r"

(#165812) TBT válasza Elderath (#165804) üzenetére


TBT
addikt

Yep. Ide jutott ez az ipar is. Bár, ahogy írtam, nem igazán tudom, hogy egy 18-as besorolású játékban mit és miért kell cenzúrázni (nyilván lehetnek olyan dolgok, amiket igen, de itt semmi ilyesmi nem volt). Sok outfitet érintett a dolog, de a brutalitást és vér mennyiségét is csökkentették. Ha a lemezes verzióval rendelkezel, akkor az eredeti elképzelést még láthatod. Ha a digitálissal, akkor már csak a családbarát verzióval játszhatsz - automatikusan az érkezik a Store-ból. :(
És közben a marketing anyagokban / közösségi oldalakon a közleményekben (Nem lesz cenzúra sehol!) pedig merőben más ment. Miért kell hülyének nézni a játékost/vásárlót?

Kár érte... és ezzel nálam a Sony el is lőtte azt a bizonyos pöttyös labdát a búsba.
Többet tőlük játékot nem fogok előrendelni. Nem érdemlik már meg a feltétlen bizalmamat.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#165813) Wesder válasza TBT (#165812) üzenetére


Wesder
félisten

Nem újdonság hogy a Sony cenzúráztat, ez már sokéves probléma az animéknél.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#165814) heihachi válasza Bad Pritt (#165808) üzenetére


heihachi
addikt

Dehogy n...reztek, teljesen artalmatlan felirat volt, ami a vilag lakossaganak 99.99%-nak semmit nem jelentett. Csak par unatkozo, idomilliomos amerikai feher ba..tlan pi..a azt hiszi, hogy a koreai jatekfejlesztok elete az ok mondvacsinalt problemaik korul forog, ami radasul nem is az o problemajuk, mert rajuk pont nem mondnak ilyet. Teljesen artalmatlan felirat volt, amibe a legtobben a filmes ipar hard-r ratingjet ertettek. Aztan jottek a hivatasos aggodok.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#165815) polonic válasza TBT (#165802) üzenetére


polonic
félisten

Nekem kéne adnod, ha már meg van digitálisan is neked. :DD

(#165816) Bad Pritt válasza heihachi (#165814) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az a teljesen ártalmatlan felirat, ami nem tűnik fel senkinek és nem lehet félreérteni. :) A Sony egy globálisan jelenlévő cég és nem fog egy globálisan megjelenő játékában benne hagyni egy ilyet, főleg ha ekkora figyelem irányul rá.
Más kérdés, hogy az egész Stellar Blade jelenség az egész játékipar szekunder szégyenévé kezd válni a két fél nevetségesen végletes hozzáállása miatt.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#165817) markknight


markknight
veterán

A régivel nem játszottam, de sajnos mai szemmel nekem el kell engednem ezt a Fallout 4-et. A grafika olyan amilyen, de ezek a bot, béna Hitman 1-et idéző animációk, meg az érzéketlen tuskó NPC arcok.. Tipikus Bethesda, nem is lehetne tagadni. Ezek nem használnak mocapet vagy mi az isten? A Starfield pont ugyanez, pedig nem két év különbség van a kettő között:D

(#165818) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#165819) cyberkind válasza Bad Pritt (#165816) üzenetére


cyberkind
félisten

Full nyomorékok, mivel az újkori Sweet Baby meg a szarjai, nem képesek elfogadni ezt se…

Paranormal Cocktivity

(#165820) TrishtanAG válasza heihachi (#165814) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

De, n*ggerezést is jelent (mondjuk valószínűleg véletlenül sikerült pont a két feliratot egymás mellé tenniük a fejlesztőknek, de ez tök mindegy). Zavarja a feketéket? Zavarja a feketéket. Téged, mint akit semmilyen szinten nem érint, mégis miért húz fel ennyire a kivétele?

www.adventuregames.hu

(#165821) markknight válasza TrishtanAG (#165820) üzenetére


markknight
veterán

Mert szimplán idegesítő, hogy a boltba nem tudsz lemenni lassan venni egy túró rudit, mert jön egy aktivista aki kitalálja, hogy ez sértő a meleg közösségre :D Anyámasszony katonái, csak a rinya mint az oviba.. ez bánt, az bánt, mindenki utál.. :D

(#165822) Imilenni válasza TBT (#165812) üzenetére


Imilenni
addikt

Milyen szintű cenzúra van amúgy?
Eddig csak 2-t láttam, de azok nem egetverő változtatások.


Más:
Aki játszik vele, legnehezebb nehézségen milyen nehéz (;]) a játék??

Press "F" to pay respects.

(#165823) Lackooo84 válasza Imilenni (#165822) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Rengeteg ruha, meg a gore-t is letekerték.

The Truth is out there...

(#165824) icemad válasza TrishtanAG (#165820) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Bad Boys 2-t láttad ? Ott aztán minden volt. Niggerezés, csöcsök, drog, káromkodás, hullákat szórtak szét az úton, stb. 16-os besorolást kapott.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#165825) markknight


markknight
veterán

Gondoltam még van 1 hónap addig kipörgetem a Final Fantasy 15-öt ingyen. Van valami módszer arra, hogy ne 10 fps-sel fusson a játék? Nagyon zavaró, konkrétan játszhatatlan PS5 alatt :/

(#165826) LÁZ válasza Ctrl+Alt~Del (#165806) üzenetére


LÁZ
addikt

[ha még nem olvastad] ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#165827) Ctrl+Alt~Del válasza LÁZ (#165826) üzenetére


Ctrl+Alt~Del
senior tag

Köszi, de. Ez be is van állítva.

W | W | H | W | W | W | H

(#165828) heihachi válasza TrishtanAG (#165820) üzenetére


heihachi
addikt

Jelenthet azt is amit irsz, meg jelenthet sok mas dolgot is. Oda nem az van irva, hogy hard r, hanem az, hogy hard meg az, hogy r shop. Egy nyomorult hivatasos aggodonak (termeszetesen eppen egy feher no ign ujsagironak, persze szivarvanyzaszlos, pronounce megjeloleses x profillal) eppen ez jutott rola eszebe, mert mindenben ezt akarja latni. Ha ket utcat hagytak volna ki a hard meg az r shop felirat kozott, akkor is ez jutott volna rola eszebe. Az x-en vagy face-en akarmelyik feedet olvasod, tobb fekete all ki mellette, hogy ebben semmi racist nincs, csak az ign hozza a formajat.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#165829) Eclips21 válasza markknight (#165807) üzenetére


Eclips21
őstag

Azaz ido mar elmult mikor a GTA1-ben 10evesen a halalra gazolt szerzetesek utan jott a “GOURANGA”. Megis normalis vagyok :DDD

[ Szerkesztve ]

(#165830) LÁZ válasza Ctrl+Alt~Del (#165827) üzenetére


LÁZ
addikt

akkor nincs más, mint írni a steelseriesnek, mert volt egy olyan postjuk is, hogy az m2es almákkal még van bajuk, hátha van vmi olyan verziója a supportnak, amivel már megy...

gondolom a sticken át van kapcsolva pcre :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#165831) republic666 válasza oriic (#165818) üzenetére


republic666
junior tag

Most a Swordsman VR lett jóárasítva store-ban, nagyon jó lett, kapott egy update-t is. [link]

1987 C64 1996 SEGA MD 1998 PS1 2002 PS2 2004 PC 2022 PS5

(#165832) Moby válasza republic666 (#165831) üzenetére


Moby
addikt

Nem csak az, a Star Wars: Tales From The Galaxy's Edge nagyon durván van leárazva. HL.

(#165833) republic666 válasza Moby (#165832) üzenetére


republic666
junior tag

Ja, igen , de azt már lemezes verzióban megvettem anno, öreg vagyok, én valahogy igénylem a fizikai verziót is ha van rá lehetőség és kiadják.

1987 C64 1996 SEGA MD 1998 PS1 2002 PS2 2004 PC 2022 PS5

(#165834) republic666


republic666
junior tag

Ahogy néztem amúgy elég jó cuccok jönnek VR2-re....

1987 C64 1996 SEGA MD 1998 PS1 2002 PS2 2004 PC 2022 PS5

(#165835) TBT


TBT
addikt

Máris túl az egymillión? :D

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#165836) Wesder válasza TBT (#165835) üzenetére


Wesder
félisten

Nem egy magas léc.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#165837) Elderath válasza Wesder (#165836) üzenetére


Elderath
őstag

Na azért egy teljesen új IP egy új fejlesztőcsapattól, akiknek ez az első konzol játékuk ez hatalmas eredmény.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#165838) Wesder válasza Elderath (#165837) üzenetére


Wesder
félisten

Ugyan. Palworldből is elment egymillió naponta az első két hétben, és az még csak nem is igazi játék. Ezen meg rajta van a Sony logó, illetve segg+csöcs.

Nem kisebbíteni akarom érdemeit, de a jó játékok (meg a szemetek is) fogynak ennyiben.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#165839) Elderath válasza TBT (#165835) üzenetére


Elderath
őstag

honnan van a kép amúgy?

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#165840) axlfsi


axlfsi
veterán

THIS Is What a Jailbroken PS5 Looks Like (NEM tutorial, nem warez - csak érdekességképpen linkeltem).

... azért, nem mondom, hogy most nem adnék sokat egy 2+ éves, bontatlan PS5-ért :)
(nincs szükségem a warezre, a megvásárolt játékaim 90%-ával nem volt még időm játszani - és van jó pár! ... de a a kíváncsiság és az érdekesség ... nagyon baba dolgokat lehet csinálni itt ezekkel, kéremszépen! :D).

szerk.: ezek az FPS unlock patchek rohadt jó mókákt (Bloodborn, RDR2, stb ...) :Y

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#165841) Imilenni


Imilenni
addikt

Fél éves Dualsense elkezdett driftelni.......
Gari érvényesíthető ilyenkor?

Van valami értékelhető minőségű kontroller ami tudná helyettesíteni ezt a f@st?

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#165842) RangerFox válasza Imilenni (#165841) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Igen, gariban cserélik.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.