Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5551) bul07


bul07
nagyúr

Akinek kell feltudok ajánlani egy -20% Philips kupont (2024.04.14-ig érvényes, hírlevél e-mailbe jött)
Most néztem kuponnal

Philips HD9280/30 fehér
[link]
Kuponnal a fizetendő 45.909Ft [kép]

6,2 l (Valójában inkább olyan 5.5l)
2000 W

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5552) Essejó válasza Breki (#5542) üzenetére


Essejó
veterán

Én terített csirkét sütök grill csirke gyanánt. A gerinc mellett végig vágom, deszkán a mell csontra rányomok roppanásig, fűszerezés. Esetleg fokhagymás vajat tolok a bőr alá a comb és a mell részen.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#5553) TA68


TA68
senior tag

Állítólag az emberi test 70%-a víz, de a csirkének egészen biztos. Betettem a sütőbe egy szép nagy csirkét és galambot vettem ki. :D :O

(#5554) wjbhbdux válasza TA68 (#5553) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Működhet az a módszer is, amit korábban linkeltek itt vmelyik zsíros sertéshez, hogy 90 fokon fél óra alatt szárítod a bőrét és akkor nem fog szétfolyni ha megküldöd utána

/s

(#5555) TA68 válasza wjbhbdux (#5554) üzenetére


TA68
senior tag

Köszi, majd kipróbálom.

(#5556) Breki válasza Essejó (#5552) üzenetére


Breki
veterán

Na ez már sokkal jobb. :-)

Esetleg van képed?

A fokhagymás vaj saját készítés?
Valamilyen köretet sütsz vele, alatta?
Alulra air fryeres sütőpapír?

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#5557) vjacintka


vjacintka
tag

Sziasztok!

Édesanyámnak szeretnék Air Fryert vásárolni. A klasszikus hétvégi rántott hús tömegek és fagyasztott hasáb készítéshez és egyéb köretek.

A kritériumok:
- max 90.000ft
- nagy űrtartalom, hogy egyszerre több minden sülhessen
- lehetőleg legyen hozzá magyar használati utasítás
- 4-5 fő részére
- EZÜST színű legyen

Amiket néztem:
https://aqua.hu/haztartasi-kisgepek/proficook-pc-fr-1200-h-forrolevegos-suto-t1028414
https://aqua.hu/haztartasi-kisgepek/lauben-air-fryer-oven-1500sb-holegkevereses-suto-fritozzel-lbnafo1500sb-t1452160

Hasznosabb az olyan, aminek belátsz az ablakán?
Jobban átsül a krumpli az ilyen hozzáadott forgó tárakban ?
A kettő amit néztem 10+ literesek, ezek elegendőek lehetnek, hogy ne kösse gúzsba a kevés hely, mint a sok 6-8 literesnél?
1500 az első és 1700W a második, az elegendő?

Minden meglátás vagy tapasztalat érdekel.

(#5558) bul07 válasza vjacintka (#5557) üzenetére


bul07
nagyúr

Amiket linkeltél inkább mini légkeveréses sütők, tehát ha van otthon légkeveréses sütő (ilyenre gondolok[link]) akkor teljesen felesleges venni

Rántott hús sütés
Lapos cucc amit nem lehet egymáson sütni. Tételezzük fel hogy tenyérnyi húsokat kell megsütni fejenként 2-3db-ot, ezt mind egymás mellé kell rakni és akkora sütő területre lenne szükség hogy egyszerre süsd.(Vagy egy családi ebéd előtt tedd egymás mellé a kész rántott húsokat és meg is látod)
Nincs az a Airfryer amibe beleférne ennyi

És hogy egyszerre legyen kész a hús is meg a köret is, egy gép kevés

4-5felnőt embernek való elkészítéséhez Airfryer hát nem tudom

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5559) erdey_a válasza vjacintka (#5557) üzenetére


erdey_a
őstag

személyes véleményem, hogy ezekbe a lenyitható ajtajú sütőkbe fele annyi sült krumplit sütsz meg, mint egy "klasszik" airfryerben. Hiába nagy faltól falig, ha ilyen kis forgó izébe raksz bele krumplit.
Ha rántott hús tömegeket sütne anyukád, akkor én még mindig az olajat javaslom, mert azért airfryerben nem olyan szapora az ilyesmi.

Vérboci

(#5560) gg72


gg72
veterán

Sziasztok! Életem első forrólevegős sütőmet venném, a német amazonon nézegetek 30ezer körül, pl. Princess 182061 (6.5L) és Ninja Air Fryer MAX 5.2L. 3 személynek kellene. Mit ajánlanátok?

(#5561) bul07 válasza gg72 (#5560) üzenetére


bul07
nagyúr

Ninja jobb márka, három felnőtt személyre nagyot vagy két kosarasat

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5562) vacs válasza vjacintka (#5557) üzenetére


vacs
veterán

Szia.
4-5 felnőtthöz két külön XXL-es gép fog kelleni.
Egy kb 5 literes gépben 3 szelet húst lehet sütni egyszerre, vagy kb 2 felnőttre elegendő hasábot!

(^)(>.<)(^)

(#5563) gg72 válasza bul07 (#5561) üzenetére


gg72
veterán

OK, kösz szépen.

(#5564) looser


looser
addikt

Sziasztok! Van, aki esetleg kávépörkölésre is használja a sütőjét? Érdekelnének a tapasztalatok.
Üdv :R

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#5565) bul07 válasza looser (#5564) üzenetére


bul07
nagyúr

Én most natúr kesudiót pörköltem meg, teljesen jó lett.
Így én azt gondolom hogy kávét is meg lehet próbálni, én kicsibe tennék próbát, egy főzetnyit mondjuk

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5566) vjacintka


vjacintka
tag

Értem, megfogadom a tanácsokat. Bevallom őszintén én is így gondoltam, hogy ha nagy sütés-főzés lesz akkor marad klasszik sütő.
Azonban arra alkalmas lehet, hogy ki/le váltsa a régi olajsütőt nem?
Mert nézegettem és sokan ajánlottak a Cosori Dual Blaze-t.
Arról vélemények?

(#5567) vacs


vacs
veterán

Helló.
KFC Strips csípős csirkemell csík receptje kinek van, ami fincsi is?
Mi többfélét próbáltunk, de eddig egyik sem lett a közelében sem az "eredetinek".

(^)(>.<)(^)

(#5568) bul07 válasza vjacintka (#5566) üzenetére


bul07
nagyúr

Cosori magyarba túl van árazva a neve miatt, semmi nem indokolja hogy németbe 20-30-40%-al is olcsóbban meg lehet venni
Persze jó gép akár csak egy Philips csak le kell nyelni hogy jól megfejik itthon a vásárlókat

Meg kel kell kérdezni azt aki szokta mondjuk sütni a hasábot hogy mennyi szokott lenni ami le van sütve, 1-1.2Kg hasáb lesüthető egyszerre egy 6l közeli gépel

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5569) wjbhbdux válasza vacs (#5567) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Annak duplán lisztes, a csirkét nem fixen körülölelő panírja van, az csak olajban fog olyanra sülni, mint náluk. [link] én ezt a receptet követtem (buttermilk = író), ízre jó, a csípősségét kell házilag belőni ahogy jól esik, és ha nem 5 centisre vágod akkor már csak a mérete miatt is jobb lesz mint a kfc :D .

/s

(#5570) H-Mano


H-Mano
tag

Aki hallja, adja át.... :)
04.25-től a Sparban, 24.999-ért
[link]

[ Szerkesztve ]

(#5571) OPiiPO válasza H-Mano (#5570) üzenetére


OPiiPO
addikt

Egész jó ár :K

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#5572) BioNiCMaN


BioNiCMaN
addikt

Hátha érdekel valakit dupla fiókos és ablakos.

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#5573) csibe1 válasza H-Mano (#5570) üzenetére


csibe1
addikt

A Sparnál nem látom sehol, és a guggli sem.
Adnál egy konkrét linket ami a Spar oldalán mutatja a Xiaomi airfrayert?

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#5574) Thegrey válasza csibe1 (#5573) üzenetére


Thegrey
csendes tag

13. oldal
https://www.spar.hu/ajanlatok/spar/240425-1-spar-szorolap-p

Verba volant, scribere non scio

(#5575) csibe1 válasza Thegrey (#5574) üzenetére


csibe1
addikt

Köszi, közben meglett. :)

Azért seggbe billenteném a Spar weblapjának az akárkicsodáját.
Rákattintok, hogy a 25-ikétől érvényes szórólapot nézném, erre bejön az előző heti, ami szerdáig érvényes.
Jóval alatta lehet megtalálni a csütörtöktől érvényes példányt. :(((

Azt tudja valaki mennyi garanciát adnak rá?

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#5576) Thegrey válasza csibe1 (#5575) üzenetére


Thegrey
csendes tag

A szórólapon nincs feltüntetve garanciaidő, nem saját márkás termék, így gondolom, hogy a jogszabályi 1 év.

Verba volant, scribere non scio

(#5577) wjbhbdux válasza Thegrey (#5576) üzenetére


wjbhbdux
veterán

ha lesz még 1 év múlva spar. :U

/s

(#5578) lufi7 válasza wjbhbdux (#5577) üzenetére


lufi7
aktív tag

Lesz.

"Csak szóljatok mindig 5 perccel a gól előtt"

(#5579) erdey_a válasza lufi7 (#5578) üzenetére


erdey_a
őstag

nemzeti spár néven :DDD

Vérboci

(#5580) lufi7 válasza erdey_a (#5579) üzenetére


lufi7
aktív tag

Csak nem. :U

"Csak szóljatok mindig 5 perccel a gól előtt"

(#5581) Thegrey


Thegrey
csendes tag

Ha nem lesz elérhető a forgalmazó és nincs jogutódja, akkor jogszabály szerint lehet fordulni a gyártó hazai képviseletéhez (már ha van).

Verba volant, scribere non scio

(#5582) Keef_Lee válasza erdey_a (#5579) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Rövidítve nemspár :DDD

(#5583) erh75


erh75
tag

Egyébként van valakinek ilyen Xiaomi air fryer-e ? Mik a tapasztalatok vele ?

(#5584) gg72 válasza erh75 (#5583) üzenetére


gg72
veterán

Én vettem ma egyet, holnap próba. De a neten található vélemények alapján nem rossz.

(#5585) csibe1 válasza gg72 (#5584) üzenetére


csibe1
addikt

Na milyen a sziamiaúú? :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#5586) gg72 válasza csibe1 (#5585) üzenetére


gg72
veterán

Ez első ilyen készülékünk, így nem tudom mihez hasonlítani, de sztem szuper. Sütöttünk benne hasábot, csirkeszárnyakat, zsemlét. Nagyon gyorsan felfűt, viszonylag halk és az ajánlott hőmérséklet alatt picivel és gyorsabban készült el mindegyik. Sokat fogjuk használni, az már most biztos. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.