Hirdetés

2020. január 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-12-24 01:52:51

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

(#37901) torma1981 válasza Pro Koryak (#37898) üzenetére

torma1981
(addikt)

Miért ne lenne akció? Szerintem tuti lesz az olimpiai miatt, es nem csak pár százalék.

(#37902) Pro Koryak válasza torma1981 (#37901) üzenetére

Pro Koryak
(őstag)

Akció lesz, csak az adott évi tévékre nem jelentős.
Foci vb uez volt, mindenki várta, mint a messiást, mert akkor aztán hatalmas akciók lesznek, volt pofára esés... :C

[ Szerkesztve ]

(#37903) ghiro válasza ghiro (#37642) üzenetére

ghiro
(csendes tag)

Tegnap megtörtént a függőleges fehér csíkos 65C9 képernyőpanel cseréje gariban. A 6. naptári napon kijött a szerviz és a helyszínen kicserélte. Elégedett vagyok gyorsan , profin ment. A debreceni Dekva szerviz csinálta.

(#37904) renatto válasza torma1981 (#37901) üzenetére

renatto
(őstag)

Én érdemi akciót még EB, VB, Olimpia miatt nem láttam... Aki tényleg komoly akciót vár az április-május környékén kifoghat egy tavalyit (tv), vagy marad a szokásos őszi, szerintem.

Klipsch Reference Premiere DOLBY ATMOS 5.2.4 - LG OLED65C9 - Xbox One X Project Scorpio Edition

(#37905) djnice

djnice
(addikt)

Van valami esély arra, hogy az LG előbb-utóbb kezelni fogja a HDR10+ tartalmakat egy fw frissítéssel?
Jön a kedvenc filmem és sajnos mivel Universal, ezért HDR10+ :O [link]

(#37906) Fisha válasza djnice (#37905) üzenetére

Fisha
(senior tag)

Amúgy ezt maga a panel se tudja megjeleníteni, nem? Szóval értelme sincs sok. Vagy tévedek?

(#37907) Szatura

Szatura
(tag)

Szürkénél a függőleges valami azt írtátok idővel halványodik, ez az idő napi kb 5órával számolva hónapok vagy évek?
Kellett nekem meglesni, már mindig látom :))
Vagy hívjam a szervizt?

(#37908) gu007 válasza Fisha (#37906) üzenetére

gu007
(tag)

Úgy tudom ahol a Dolby Vision megy ott a HDR10+ nak is mennie kellene. Csak frissítés kellene

(#37909) sakal83 válasza Pro Koryak (#37902) üzenetére

sakal83
(addikt)

Nem volt? Az érdekes, mert a B7V-t és c7V-t és a fulhd-s változatot akkor árazták le először 350 illetve 270k könyékére, amin mindenki dobott egy hátast. A C9-es már most 400k itthon és külföldön is. Simán kinézem a 320-330k-t az olimpia előtti időre. A b9 pedig szinte 100%, hogy 300k alá csúszik.

(#37910) athomi válasza Szatura (#37907) üzenetére

athomi
(veterán)

Ha napi 5 órát járatod, akkor kb. 1 hét múlva már finomodnia kell.

(#37911) Pro Koryak válasza sakal83 (#37909) üzenetére

Pro Koryak
(őstag)

(#37898) + (#37902)
Olvasd el figyelmesen!!!

Segítek kicsit: anno a c7/b7 azért volt olcsó 2018 nyarán, mert már több, mint 1éves = kifutó modell volt, nem a foci vb miatt!
A 2018-as = adott évi c8/b8 mennyibe is került azon a nyáron? :Y

[ Szerkesztve ]

(#37912) plus44

plus44
(veterán)

Az mennyire okoz(hat) problémát, hogy a legtöbb 4k-s nem teljes képernyőn megy, hanem alul felül ott a fekete sáv. Nyilván az aspect ratio más, kérdés hogy ez ennyire elterjedt, hogy szinte mindegyik film ezt használja (16:10?) vagy csak nekem vannak rossz verziós filmjeim? Nem zavarna feltétlen egyébként, kérdés, hogy a kijelzőnek jót tesz-e.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#37913) PuMbA válasza plus44 (#37912) üzenetére

PuMbA
(félisten)

Ha visszagondolsz arra, hogy amikor moziban nézel filmet, akkor milyen a képarány, akkor beugrik, hogy igen, egy TV-k képaránya más, mint a mozifilmeké :)

[ Szerkesztve ]

(#37914) plus44 válasza PuMbA (#37913) üzenetére

plus44
(veterán)

Okés, ez eddig teljesen rendben is van. Tekintve hogy a sáv mögött “elvileg” nincs bekapcsolt pixel, okozhat beégést, vagy teljesen kizárt. Az a baj, hogy nincs meg tisztán a technikai háttér a fejemben, ezért vagyok bizonytalan ebben a témában.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#37915) renatto válasza plus44 (#37914) üzenetére

renatto
(őstag)

Nekem 2 év alatt semmi nem látszódott (B7), pedig rengeteg filmet néztünk. Ami teljes képernyős volt az Xbox játék, meg némi sorozat és minimális TV. Szóval 50%+ volt az alul/felül fekete sávos használat.

Klipsch Reference Premiere DOLBY ATMOS 5.2.4 - LG OLED65C9 - Xbox One X Project Scorpio Edition

(#37916) totar válasza plus44 (#37914) üzenetére

totar
(csendes tag)

A panel azon része “jobban” öregszik, ami “használva” van, mint alul ahol nem aktívak a pixelek (fekete).
Én vegyes tartalommal használom, - filmek, sorozatok - így nincs semmi ok aggodalomra.
Ahogy felettem is írták, ez nem azt jelenti, ha csak 21:9-es tartalmakat nézel, adott időn belül szemmel láthatóan elkülönülnek majd a használati sávok.

[ Szerkesztve ]

(#37917) daneel_hu válasza Szatura (#37907) üzenetére

daneel_hu
(őstag)

Nekem nem változott a banding.
E8-nál és E6-nál sem.
Olyan volt mindkettőnél mint kezdetben...

Ha nem zavar rendes tartalomnál akkor ne foglalkozz vele.
Mindegyik olednél ott a banding, 65-ösöknél különösképpen.

(#37918) athomi válasza daneel_hu (#37917) üzenetére

athomi
(veterán)

Nekem a függőleges sávok közötti átmenet lett lágyabb, kezdetben nagyon élesen határolódtak el és normál tartalomnál is feltűnt időnként.

[ Szerkesztve ]

(#37919) Mizurichi válasza janos666 (#37818) üzenetére

Mizurichi
(tag)

Köszi szépen János.
Nagyon nagyon jó lett az amúgy is jó minőségű Panasonic képe. HDR-ben fel tűnt hogy most mintha jobban csillognának a fények, de ezek szerint jól érzékeltem. Valamennyi fény hozzá adódott.
Még egyszer köszönöm a kalibrálást. Meg vagyok elégedve :)

(#37920) Bris válasza powerup2 (#37899) üzenetére

Bris
(csendes újonc)

Itt Svédországban mát megy a Netflix HD audió is. Atmos, Dtsx, True Hd, DtsHd. Min 250Mb/s sávszélesség kell hozzá és Voala. Az Ultra csomagban benne van. 17,9€
Brutál kép és hang! :)

(#37921) bendeguz76 válasza Bris (#37920) üzenetére

bendeguz76
(aktív tag)

Más világ :)

bendeguz_HUN

(#37922) Szatura válasza daneel_hu (#37917) üzenetére

Szatura
(tag)

Normál esetben nem látszik, csak hát azért na...2500euro :F
Majd 4 év múlva hisztizhetek ezért szerviz ügyileg?

(#37923) rothfb válasza Mizurichi (#37919) üzenetére

rothfb
(őstag)

Továbbra is várom a beállított értékeket. Sdr és hdr is érdekelne... Megígérted, hogy megírod...:K

(#37924) rothfb válasza bendeguz76 (#37921) üzenetére

rothfb
(őstag)

Itt is tudna az ilyesmi menni. Internet sávszélességben Európában Magyarország élen jár, sőt a múltkor azt olvastam, hogy az egész világon. Nálam is gigabites net van, röhögve menne a durvább hang, magasabb bitrátájú kép kombináció.

[ Szerkesztve ]

(#37925) Jakesz válasza rothfb (#37924) üzenetére

Jakesz
(őstag)

Nem is amiatt nem kapjuk meg, mert a sávszélesseg ne bírná. Hanem amiatt, amiért sok más szolgáltatás is csak késve vagy soha nem jelenik meg hazánkban. Mert kicsi a piac.

(#37926) rothfb válasza Jakesz (#37925) üzenetére

rothfb
(őstag)

Csak csendben jegyezném meg, hogy a fent említett Svédország lakossága 10 millió fő körül van. Nagy terület, de kicsi népsűrűség. Magyarország lakossága is kb ennyi, kicsit kevesebb. Az igaz, hogy életszínvonalban nincs egy ligában a két ország, de az is igaz, hogy a svédeknél sem akar mindenki Netflixet nézni. Hiába élnek sokkal jobban.
Ezzel csak azt akarom mondani, hogy a piacunk nem sokkal kisebb, mint a svéd, csak jobb reklám és több magyar nyelvű tartalom kellene.

(#37927) blakey válasza Bris (#37920) üzenetére

blakey
(veterán)

Milyen HD audió? Az EAC3+Atmos nem az, max. 768Kbps. A brutál kép és hang meg messze van a lemezes verziótól.

Eladó: Sony BDP-S6700 (https://tinyurl.com/s4n7hgf) "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante

(#37928) Mizurichi válasza rothfb (#37923) üzenetére

Mizurichi
(tag)

Nem felejtettem el, amint kis lélegzethez jutok megírom :)

(#37929) powerup2 válasza Bris (#37920) üzenetére

powerup2
(őstag)

Az fasza mert múltkor lehurrogtak a netflixes topikba hogy miket gondolok meg hol élek akkor ott nem tudják hogy más országban már ezek elérhetőek. Nálunk vajon mikor lesz ?

(#37930) rothfb válasza Mizurichi (#37928) üzenetére

rothfb
(őstag)

Oké...;) :R

(#37931) sarkan

sarkan
(tag)

Sziasztok! A Mediamarktban egy árban van az LG 65OLEDC9 és a Sony 65AG8 OLED tv-je.
Szerintetek melyiket érdemes megvenni?
Minőségben, tudásban melyik a jobb?

(#37932) sakal83 válasza sarkan (#37931) üzenetére

sakal83
(addikt)

Én a c9et venném. Képminőségben ugyanaz. A sonynak jobbnak mondják a mozgásmegjelenítését, de a c9 minden téren kiváló: felskálázás, hang, szerviztámogatás, OS, magic remote, Gsync ha számít.

A családba most került egy, és nagyon dicséri, nem tud belekötni :) én is kerítek egyet két héten belül.

[ Szerkesztve ]

(#37933) sakal83 válasza Pro Koryak (#37911) üzenetére

sakal83
(addikt)

Jogos. A leendő idei modell nem lesz top vétel, de elfelejted az 5 éves garanciaidőt, amit akkor adtak.

(#37934) daneel_hu

daneel_hu
(őstag)

Tuti megvárnám a 120-as BFI-t, de TI tudjátok. ;]
CX vagy egyéb X-es sorozat.

(#37935) renatto válasza sarkan (#37931) üzenetére

renatto
(őstag)

Ma kaptam MM újságot és 29-től 10-15% kedvezmény lesz a megjelölt OLED tévékre.

(#37936) blakey válasza powerup2 (#37929) üzenetére

blakey
(veterán)

Miért, mit szeretnél? 4K, HDR, Dolby Atmos megvan, ennél több tudtommal nincs. Sehol nem találtam arról infót, hogy ennél többet nyújtana.

Eladó: Sony BDP-S6700 (https://tinyurl.com/s4n7hgf) "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante

(#37937) Pro Koryak válasza sakal83 (#37933) üzenetére

Pro Koryak
(őstag)

Ki melyik szériát akarja megvenni + egyáltalán lesz-e még bontatlan c9/b9/e9 nyáron. :U

(#37938) powerup2 válasza blakey (#37936) üzenetére

powerup2
(őstag)

Hát van atmos meg 4k a hazai netflixen de pl dts hd és társai nincs :( aztán ott a sávszélesség is ami most kiderült más országba a többszöröse mint nálunk. Az lenne a kiváló ha blu ray minőséget kapnánk. Lehet lehetetlennek tünik de ha más országba már van akkor majd nálunk is lesz csak kérdés mikor.

(#37939) blakey válasza powerup2 (#37938) üzenetére

blakey
(veterán)

aztán ott a sávszélesség is ami most kiderült más országba a többszöröse mint nálunk. - Azért azt a hszt ne vedd készpénznek. Nincs semmilyen HD hang a Netflixen és a sávszélesség sem nagyobb. De várom a konkrét bizonyítékokat, hogy az eAC3+Atmos-nál többet tud, mert sehol sem találtam erről infót. A sávszélesség meg megan nálunk is.

[ Szerkesztve ]

(#37943) Bris válasza powerup2 (#37929) üzenetére

Bris
(csendes újonc)

(#37945) blakey válasza Bris (#37943) üzenetére

blakey
(veterán)

Ez nem HD audió, az van amit írtam, ugyanaz érhető el nálunk is, semmivel sem jobb máshol sem. eAC3+Atmos 768Kbps a legmagasabb ami elérhető a Netflixnél, jelenleg.

(#37946) I.T.E.M

I.T.E.M
(senior tag)

Ez biztos jól mutat oleden :)

OTHERWORLD VOL 1 HDR // 8K MACRO

A csatornán vannak még nagyon jók!

[ Szerkesztve ]

日本

(#37947) Bris válasza blakey (#37936) üzenetére

Bris
(csendes újonc)

Rengeteg Vision is van és támogatott a HD audio.

(#37948) rothfb válasza Bris (#37947) üzenetére

rothfb
(őstag)

Ez azt jelenti, hogy Dolby Vision (képre vonatkozik) és Atmos (hangra vonatkozik) képes a forrás. Ez itthon Magyarországon is így van. Nem értjük mit akarsz mondani. A Netflix egységesen minden országban, de legalábbis Svédországban és Magyarországon is ugyanazt adja.
Egyet tudok elképzelni, hogy esetleg magasabb bitrátával adhat Svédben, de erre egy fénykép (tv info gombjával, az aktuális bitrátát lekapva) bizonyítéknak jól jönne.

(#37949) blakey válasza Bris (#37947) üzenetére

blakey
(veterán)

Nagyon kevered a dolgokat. Van Dolby Vision és Dolby Atmos, az utóbbi nem HD hangként hanem eAC3+Atmos maximum 768Kbps-el. Sehol sincs ennél több, Mo-n is a maximum szolgáltatás érhető el.

(#37948) rothfb
Nem adják magasabb bitrátával. Mindenhol ua.

[ Szerkesztve ]

(#37950) Bris

Bris
(csendes újonc)

Dolby Digital Plus van. Igazad van. Megtévesztett a csomag, ahol Highest Qualitynek hirdetik.

(#37951) EasyLife

EasyLife
(tag)

Elkezdtem nézni a gemini mant. Nekem tetszik eddig ez a 60 fps-es mód, egyáltalán nem zavaró, sőt olyan folyamatos a kép, kamera mozgásnál is olyan sima. Eddig bejön. :C

(#37952) Akhilles01

Akhilles01
(junior tag)

Sziasztok. Lenne egy olyan kérdésem, hogy feltűnt HDR anyagnál hogy csak úgy lejjebb vesz a fényerőből, nem is kicsit. De ha megmozgatom a távirányítót, visszaáll a fényerő. Belső lejátszóján nézek filmeket/sorozatokat, és minden energiatakarékos és képjavító kilőve, (B8). Mi okozhatja ezt, vagy mit jelenthet?

(#37953) Partz válasza djnice (#37905) üzenetére

Partz
(senior tag)

Most CES-en kérdezték LG-t erről. Bővebben itt olvashatsz róla vagy válasz ebben a videóban 6:10-nél.

Fisha
A panelnek semmi köze hozzá. Amelyik tv hdr képes és hdmi 2.0b-vel van szerelve képes a hdr10+ tartalmak megjelenítésére csak szoftveres frissítés kérdése.

(#37954) tutitibi válasza Jakesz (#37925) üzenetére

tutitibi
(aktív tag)

" Mert kicsi a piac." francokat....sokkal kisebb országokban is van, nézz magadra , mit látsz ?

(#37955) Partizan182 válasza Akhilles01 (#37952) üzenetére

Partizan182
(senior tag)

ABSL hiba, sötét jeleneteket néha állóképnek érzékel és elkezdi levenni a fényerőt. B7 is ezt csinálja, Haunting on Hill house - nál pl gyakori volt. Nem tudom, hogy a 9es szérián javították-e már, ritkán jön elő, de nagyon zavaró.

(#37956) Fisha válasza Partizan182 (#37955) üzenetére

Fisha
(senior tag)

B9-en én még nem tapasztaltam ilyen.

(#37957) Fisha válasza Partz (#37953) üzenetére

Fisha
(senior tag)

Arra gondoltam, hogy ott a nagy só az hogy 12 bitig is elmegy. Ezt tudja a panel?

(#37958) renatto válasza EasyLife (#37951) üzenetére

renatto
(őstag)

Nekünk nem lesz nagy barátunk. :N

(#37955) Partizan182 Nekem B7-en sem csinálta, pedig láttam a Haunting on Hill house-t is, viszont 90%-ban külső lejátszóról filmez(t)ünk. És gondolom ez csak a belsőnél játszik..

(#37959) Partizan182 válasza renatto (#37958) üzenetére

Partizan182
(senior tag)

Én ott találkoztam csak a problémával (belső Netflix DV), avforums alapján minden forrásból ez van (HDR esetén, SDRben nem láttam ilyesmit). Hozzáteszem a 2 év alatt csak ennél az egy sorozatnál jött elő úgy, hogy észre is vegyem.

(#37960) janos666 válasza renatto (#37881) üzenetére

janos666
(Topikgazda)
LOGOUT blog (1)

Erre ne tesztábrát használj, hanem mondjuk a kedvenc filmes jeleneteid, vagy valamit, amiből szerinted a legtöbbet látsz a képernyőn. Én inkább a TV-re, vagy a külső lejátszóra bíznám, mint az AVR-re, de próbáld őket végig.

(#37908) gu007 - LG esetén a DolbyVision "dinamikusságát" külön Dolby processzor intézi, de ettől függetlenül szerintem simán megkaphatnák a HDR10+ támogatást szoftverből, mert ránézésre jól lekezelik most is, ha piszkálom a HDR10 metaadatot (nem villan a kép, simán reagálja le).

(#37905) djnice - Jajj ne. :Y Mi lesz, ha "csak" sima HDR10-ben kell nézned? ;]

[ Szerkesztve ]

(#37961) djpundro válasza rothfb (#37948) üzenetére

djpundro
(tag)

Ausztriaban 15 Megabit a max a netflixnel .

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65pus8102 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#37962) janos666

janos666
(Topikgazda)
LOGOUT blog (1)

Van amúgy egy Netflix topic.

(#37957) Fisha - Az összes UHD OLED 10bit-es, úgyhogy az csak dither-el jön ki (de az amúgy is kell a színkezelés és hasonló feldolgozások miatt).

[ Szerkesztve ]

(#37963) rothfb válasza djpundro (#37961) üzenetére

rothfb
(őstag)

Itt is.

(#37964) rothfb

rothfb
(őstag)

Akinek Panája van, vett már fel usb hdd-re? Vagy ha bárki tud válaszolni egy banális kérdésre, azt megköszönném.
Időzített felvétel esetében vajon a felvétel közben bekapcsol a tv és úgy marad, vagy készenléti állapotban is fel tud venni? Még sosem vettem fel tv-vel, így akár láma kérdésnek is tűnhet...:DDD

(#37965) Partz válasza Fisha (#37957) üzenetére

Partz
(senior tag)

Akkor nem teljesen értelek, a hdr10+ mint neve is jelzi egy 10 bites szabvány. A "+" a dinamikusan változó metaadatokra utal, ami az alap hdr10 szabványból kimaradt.

Az összes ma kapható hdr képes tv natív 10 bites panelt használ, oled, qled, lcd tv-k egyaránt.

[ Szerkesztve ]

(#37966) rothfb válasza rothfb (#37964) üzenetére

rothfb
(őstag)

Na inkább kipróbáltam. Nem kapcsol be, hanem készenlétben van és úgy vesz fel. Még sosem próbáltam és nem tudtam, ez hogyan műkődik. Mondjuk logikus, hogy nem kapcsol be, fura is lett volna.

(#37967) I.T.E.M

I.T.E.M
(senior tag)

Estét urak!

Most frissítettem az B755-ön az Amazon Prime Video appot, és elkezdtem nézni az új star trek Picard sorozatot, de nem 4K-ban megy, csak 1080P-ben. Másnál is ilyen ? :F Netflix szépen megy 4K/HDR / Dolby Vision stb..

[ Szerkesztve ]

日本

(#37968) Fisha válasza Partz (#37965) üzenetére

Fisha
(senior tag)

"...and supports up to 12bit colour depth."
Kb. amúgy mindegy is. Ahonnan indult a dolog: nem nagyon hiszem, hogy a hdr10 és a hdr10+ között nagyon látni a különbséget egy mai oleden. De érdekelne egy teszt. :)
Ha valami, akkor talán a jelenetenkénti dinamikus meta látszódhat, de ehhez persze olyan forrás kell, ami érzékeny volt ennek a hiányára.

(#37969) lionshamlet válasza Bris (#37897) üzenetére

lionshamlet
(senior tag)

A Riddick - 2013 - filmben is patent a keverés.

(#37970) powerup2 válasza I.T.E.M (#37967) üzenetére

powerup2
(őstag)

Elvileg 1080p-be van az a sorozat mert torrenten is csak 1080p van fent :)

(#37971) janos666 válasza I.T.E.M (#37967) üzenetére

janos666
(Topikgazda)
LOGOUT blog (1)

Sem a Netflix, sem a PrimeVideo katalógusban nem UHD és/vagy HDR minden, még az sem, ami valahol máshol elérhető olyan formában is (azt pedig már kár is lenne emmellé boncolgatni, hogy az a másik anyag valódi 4k, vagy felnagyított 2k-e, sőt igazából SDR anyagot is bele lehetne rakni a HDR formátumba...). Ha megnézed, a mozifilmek, amik kijöttek már rég UHD BD lemezen, szinte mind FHD SDR-ban vannak mindkét szolgáltatásnál. Leginkább a saját gyártású sorozataik vannak technikailag eleresztve (a csak megvásárolt sorozatok is inkább FHD-sak). Ami HDR, az Netflix-nél mind DV, Amazon-nál mind HDR10(+).

(#37972) I.T.E.M

I.T.E.M
(senior tag)

Köszi, a válaszokat! :R Ez akkor csak nekem volt fura a netflix után, amiket én néztem, azok mindegyike 4k/hdr vagy DV volt és tetszett. Nem minha rosszul nézne ki ez az új sorozat is a B7-en szóval az elektronika így is a panel natív felbontására skálázza, bár az nem ugyan az, mintha eleve meglenne a nagyobb felbontás/több információ.. Mindegy, ez az amazonos egyelőre tesztelésen van, nem biztos, hogy megtartom az előfizum.

日本

(#37973) chros válasza Akhilles01 (#37952) üzenetére

chros
(őstag)

Itt is B8, legalabb 3 db ABL van LG-knel, ebbol csak az ASBL-t lehet kikapcsolni In-Start service menuben (nalam ki van), a masik 2-t nem. En HDR tartalomnal csak parszor tapasztaltam, hogy az ABL lejjebb vette a fenyerot: hosszan tarto vilagos allokepeknel.
Itt van linkekkel a 3-rol, a IV. szakasz ABL pontjaban: [link]

(#37974) Gigi01 válasza chros (#37973) üzenetére

Gigi01
(őstag)

Én csak fórumozás közben észleltem,hogy "világosodik",sötétedés még nem volt.

(#37975) Korbel78

Korbel78
(aktív tag)

Volt már?
LG CX 2020 OLED TV Gets 120Hz BFI + 4K@120p Gaming with G-Sync/ VRR

"Van olyan döntés, aminek az ára örökké tart." (Janne Teller)

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.