Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27051) VTom válasza Lenry (#27050) üzenetére


VTom
veterán

PS-en is nagyon jó, PS5-ön meglepően szép is. De azért PC-n az igazi, szerintem.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#27052) Lenry válasza VTom (#27051) üzenetére


Lenry
Topikgazda

PS4-em van :B

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#27053) VTom válasza Lenry (#27052) üzenetére


VTom
veterán

Akkor nem. :N

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#27054) VTom


VTom
veterán

Valakinek van ötlete, hogy miért nem megy fel a magyar nyelvi csomag a GOG-ról telepített GOTY verzióra?
Verzió inkompatibilitást ír, de ennél régebbit és frissebbet sem lehet telepíteni.
Lehet, hogy a felújított változattal nem kompatibilis a csomag?

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#27055) Lenry válasza VTom (#27054) üzenetére


Lenry
Topikgazda

De gyárilag van benne magyar nyelv :F

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#27056) VTom válasza Lenry (#27055) üzenetére


VTom
veterán

Régen nekem is volt, de most nincs. :N

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#27057) tibaimp válasza VTom (#27054) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Bocs, de a Witcher 3-ról van szó?
Mert, ha igen, nekem is s GOG-on van meg a GOTY változat és tuti magyar. Nem lehet, hogy átállítódott, csak vissza kell állítani a magyar nyelvet!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#27058) VTom válasza tibaimp (#27057) üzenetére


VTom
veterán

Nekem is ez volt/van. 5 év után játszom újra PC-n és a nyelv kiválasztásánál csak angol van, illetve csak felirst ki/be.
Mondjuk megnézem a főmenüben még, mert lehet, hogy a játékon belüli menüben nem lehet állítani. :U

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#27059) tibaimp válasza VTom (#27058) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Most direkt elindítottam a játékot, én is már kb. 2-3 éve nem indítottam el. És a főmenüben lehet nyelvet váltani, a játékon belül csak a felirat ki-be állítható, legalábbis nálam. Azt hiszem 4.04 a verziószám.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#27060) VTom válasza tibaimp (#27059) üzenetére


VTom
veterán

Akkor user error lesz :) Csak játékon belül néztem. Holnap beállítom.

Használtok modokat egyébként? Miket érdemes a felújított változatra tenni?

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#27061) tibaimp válasza VTom (#27060) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Én nem is játszottam még a felújítottal, mert ahhoz előbb VGA-t szeretnék venni! Valami 4070/4070Ti/4070TiS "környékit". Csak most egy csomó minden másra megy/ment el a pénz...

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#27062) VTom válasza tibaimp (#27061) üzenetére


VTom
veterán

Láss csodát, amgyar lett :K Mekkora láma vagyok :D

Igen, a pénznek mindig van helye máshol. Nem baj, ha vársz vele, jobban beszippant majd.

Én megvettem a Dragon's Dogma 2-t, feltelepítettem, de még egy másodpercet sem játszottam vele, mert amíg töltöttem le, gondoltam kicsit játszom a Witcher 3-mal, és azóta megint nem ereszt.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#27063) tibaimp válasza VTom (#27062) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Örülök, hogy segíthettem! :K

A W3-nak van egy ilyen varázsa, ez így van! Én már korábban belenyomtam még egy NG+ t is, összesen vagy ~370 órát, csak az új RT-s frissítéssel nem játszottam még, csak kipróbáltam, de a 2070-emet valamiért nem szereti, csúnyább dx12-ben RT-vel, mint dx11-ben, nem is értem...

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#27064) VTom válasza tibaimp (#27063) üzenetére


VTom
veterán

ó, nekem ez már a harmadik végigjátszás :)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#27065) VTom


VTom
veterán

Betolok pár kedvcsinálót, ha nem bánjátok :)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#27066) Lenry válasza VTom (#27065) üzenetére


Lenry
Topikgazda

nagyon sokat dob rajta az ultraszéles vászon :C :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#27067) Biga123 válasza VTom (#27065) üzenetére


Biga123
addikt

Uhh, azért szívesen kipróbálnék egy Samu G9-et élőben, gondolom hatalmas élmény .
Pláne az 1000R es íveléssel :K

[ Szerkesztve ]

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#27068) VTom válasza Biga123 (#27067) üzenetére


VTom
veterán

Nagyon durva. Én elsősorban munka miatt vettem, és 90%-ban arra használom, de a gaming is óriási élmény rajta.

Egyébként a 21:9 is nagyon sokat dob, régen azon játszottam végig másodszor.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#27069) Biga123 válasza VTom (#27068) üzenetére


Biga123
addikt

Munkára nem zavaró a görbe monitor?
(nekem volt pár hétig igaz csak 32" de engem zavart h torzít, Játékban nem zavart sőt)

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#27070) tibaimp válasza VTom (#27065) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Az komoly :R

Igen, a VGA mellé egy ilyen csodát is kinéztem [link] .....(és akkor felébredek :W )

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#27071) VTom válasza Biga123 (#27069) üzenetére


VTom
veterán

Egyáltalán nem. Viszont ha utána leülökna sík 4K-s elé, akkor még fél óra után is domborúnak látom. :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#27072) VTom válasza tibaimp (#27070) üzenetére


VTom
veterán

Már van választék oled monitorokból szerencsére, de elég horror az áruk sajnos.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#27073) tibaimp válasza VTom (#27072) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Így van még. Aztán majdcsak megy ez is lejjebb, ahogy egyre több szereplő jön be. Mondjuk a kinézett monitorhoz előbb VGA-t kell vennem....szóval.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#27074) VTom


VTom
veterán

Egy kis érdekesség, ha érdekel valakit. Ugyanott lőttem két képet. így néz ki PS5-ön:


így pedig PC-n (5120x1440, minden maxon, DLSS Quality):


Eltekintve attól, hogy PS5-ön is bitang jól néz ki, és ott van normális HDR is, látható, hogy mennyivel élesebb a PC. Főleg a távoli dolgok, ill. a vízen a tükröződések is szebbek.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#27075) Jorus válasza VTom (#27074) üzenetére


Jorus
nagyúr

Igen, PS5-ön (PC-vel összehasonlítva) nagyon "mosott" a látvány, homályos, elnagyolt.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#27076) VTom válasza Jorus (#27075) üzenetére


VTom
veterán

Alacsonyabb felbontáson renderel a PS5, és a textúrarészletességből is vissza kellett venni. Ennyit tud a hardware sajnos.

De azért PS5ön is durván néz ki, csak vannak erőforrás igényesebb helyszínek, ahol látványosabb a különbség.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#27077) Jorus


Jorus
nagyúr

9 év után megtalálták a legjobban elrejtett titkot is a The Witcher 3-ban

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#27078) Biga123 válasza Jorus (#27077) üzenetére


Biga123
addikt

Az ilyen titkokat sose értettem, ami csak úgy elérhető ha kilépsz a játéktérből.

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#27079) Lenry válasza Biga123 (#27078) üzenetére


Lenry
Topikgazda

Amikor 3D grafikusként dolgoztam, mi is raktunk be ilyeneket. Nekünk poén volt.

Volt egy középkori kovácsműhely modell, aminek az ablakán tudott csak benézni a player. Ha meg tudott volna fordulni, láthatta volna a gigantikus Hello Kitty posztert a falon. :D
Vagy egyszer csináltam egy bányát, aminek volt egy bedeszkázott oldalága, ami E.L.B. feliratú deszkákkal volt lezárva. A player be se tudott menni a bányába.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#27080) Biga123 válasza Lenry (#27079) üzenetére


Biga123
addikt

Aha , szal unatkozó programozók/grafikusok, öncélú poénkodása :D
Így már minden világos :D

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#27081) VTom válasza Biga123 (#27080) üzenetére


VTom
veterán

Egyik oldalról azt olvasom, hogy túl vannak terhelve szerencsétlenek, éjjel-nappal dolgoznak, 16-20 órákat naponta a kiadás előtt, meg nincs idő optimalizálni, másik oldalról meg easter eggeket meg képeket rejtegetnek el a játékokban... :U
;]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#27082) philoxenia válasza VTom (#27081) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Az csak pár kattintás... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#27083) Biga123 válasza VTom (#27081) üzenetére


Biga123
addikt

Mondjuk nekem azok a fajta "easter egg" ek jobban bejönnek mint pl ha jól emlékszem a FarCry ban volt h konkrétan át lehetett skippelni az egész küldit, Mert a főgonosz mondta az elején h várj, és ha sokáig vártál akkor elvitt a pálya végére helikopterrel és kész lett :D
Vagy pl a cyberpunk ban a Keszeges videojáték :D

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#27084) cyberkind válasza VTom (#27081) üzenetére


cyberkind
félisten

Jah, ezért lesz új Gta is 12 évvel az előző rész után. :))

Paranormal Cocktivity

(#27085) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Kaszálták a Witcher sorozatot?? Most olvastam egy másik fórumon egy hsz-ben!

szerk:
"A Netflix elkaszálta a The Witcher-et. A már berendelt 5. évad lesz az utolsó." [link]

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#27086) CriticalHit válasza tibaimp (#27085) üzenetére


CriticalHit
őstag

"A 4-5. évad a jelentések szerint három könyvet (Tűzkeresztség, Fecske-torony, A tó úrnője) fog feldolgozni". Vagyis a cím helyesen: Véget ér a sorozat. Nem pedig elkaszálták, hiszen A tó úrnője regényben Geralt meghal. A Sága véget ér. A The Witcher-ben történő feltámadására máig nincs magyarázat.

[ Módosította: philoxenia ]

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#27087) tibaimp válasza CriticalHit (#27086) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Köszi a pontosítást :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#27088) VTom válasza CriticalHit (#27086) üzenetére


VTom
veterán

Még nem ovastam, báááázzz!!! :((

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#27089) cyberkind válasza tibaimp (#27085) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem kár érte, a 2. évaddal Kúrós Jack elrendezte a sorit örökre.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#27090) CriticalHit válasza VTom (#27088) üzenetére


CriticalHit
őstag

Bocs, ha lehetne utólag betenném a Spoiler rejtést de eszembe sem jutott, hogy akit érdekel Geralt az még nem olvasta a regényt.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#27091) Phoen|x válasza VTom (#27088) üzenetére


Phoen|x
őstag

2017-ben jelent meg magyarul.

Go Gunners!

(#27092) Deck válasza cyberkind (#27089) üzenetére


Deck
titán

+1 :K

PS5

(#27093) Phoen|x válasza Deck (#27092) üzenetére


Phoen|x
őstag

Sajna nálam is ez van.

Go Gunners!

(#27094) philoxenia válasza CriticalHit (#27090) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Utólagos engedelmeddel beletettem, más ne járjon így... :)
Ha már könyvek, az újabb regényciklus Sapkowskitól nekem nem annyira jön be, bár csak az elsőt olvastam.

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#27095) S0227 válasza CriticalHit (#27090) üzenetére


S0227
újonc

Van magyarázat az általad felvetted kérdésre:
2007-ben a fejlesztők meséltek a Witcher 1 fejlesztéséről és ők ebben a videóban elmondják, hogy Sapkowski elárulta nekik, Geralt életben marad a könyvek végén.

[ Szerkesztve ]

(#27096) philoxenia válasza S0227 (#27095) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Igazából csak arról a földről tűnik el/ott hal meg. Ciri elviszi őket Yenneferrel egy olyan helyre, ahová nem látunk be. Ugye ő szabadon vált világot...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#27097) VTom válasza Phoen|x (#27091) üzenetére


VTom
veterán

Pont abban az évben olvastam utoljára könyvet, akkor született az első gyerek. :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#27098) Phoen|x válasza VTom (#27097) üzenetére


Phoen|x
őstag

Esti mesének se utolsó. :DD

Go Gunners!

(#27099) CriticalHit válasza philoxenia (#27096) üzenetére


CriticalHit
őstag

1. Köszönöm a spoilerem rejtését.
2. Nem győz meg, hiszen Geralt egyértelműen elvérzik mert Yennefer (majd Zoltan, Yarpen Kökörcsin és a korcsmáros felmentő serege) csak későn érkezik, ezért gyógyító varázslatai már nem képesek megmenteni Geraltot. A kimerültségtől még ő is halálközeli állapotba kerül. Csupán az álmokban, mesékben és legendákban él tovább. Ha Sapkowski életben akarta volna hagyni nem hagyja, hogy a semlegesség diadalmaskodjon, hiszen ha Geralt tartotta volna a magának tett ígéretét nem vette volna le a falról a kardját még egyszer utoljára.
S0227: Minden tiszteletem Sapkowskié. Tökéletesen megértem, hogy valamit kellett mondania, hogy létrejöhessen a játéksorozat és népszerűbbé váljon a regénye, mert megjelenésekor semmi port nem kavart, alig olvasták.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#27100) philoxenia válasza CriticalHit (#27099) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Fájt a hasa, a melle, fájtak a bordái, és a szűk szorító-
kötés szemmel láthatóan meggyőzte róla, hogy Rívia városa
és a háromágú vasvilla nem rémálom volt.
– Feküdj nyugodtan, drágaságom – mondta Yennefer
szelíden. – Feküdj nyugodtan. Ne mozogj.
– Hol vagyunk, Yen?
– Fontos ez? Együtt vagyunk. Te meg én.
Tó úrnője 660. oldal

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#27101) CriticalHit válasza philoxenia (#27100) üzenetére


CriticalHit
őstag

Ez számomra úgy hangzik, hogy Geralt és Yennefer is meghaltak, hiszen sorsuk egybeforrott Geralt kívánságát követően.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#27102) philoxenia válasza CriticalHit (#27101) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Abból a világból távoztak...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#27103) CriticalHit válasza philoxenia (#27102) üzenetére


CriticalHit
őstag

A tér és időugrás sem képes a végzetes hasszúrás okozta belső szervi sérüléseket, belső vérzést és teljes kivérzést gyógyítani. Az időmanipulációval lehetett volna kezdeni valamit, mielőtt a csőcselék, siheder Rob a kezébe veszi a vasvillát. Vagy egy nappal korábban érkezni és együtt pirított fokhagymás csiga vacsorázni Geralttal és barátaival, majd közös erővel véget vetni az aljas módon a más fajúak ellen fellázított tömeg dühödt, vérgőzös tombolásának.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#27104) philoxenia válasza CriticalHit (#27103) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hát azért vitáznék ezzel. A személyiség nem a test. Nemsokára képesek leszünk egy személy teljes tudatát lementeni. Így gyakorlatilag az egyén halhatatlan lehet...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#27105) Biga123 válasza philoxenia (#27104) üzenetére


Biga123
addikt

Az a rész nekem is kimaradt mikor Geralt ot lementették ;]
De lehet csak figyelmetlen voltam :DDD

[ Szerkesztve ]

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#27106) CriticalHit válasza philoxenia (#27104) üzenetére


CriticalHit
őstag

A Lélek örökkön-örökké tovább él.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#27107) Micsurin válasza philoxenia (#27104) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Cyberpunkot ajánlom figyelmedbe. Azért mert lementem a gondolataid és a személyiségJEGYEID az a másolat nem Te leszel. :N

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#27108) VTom


VTom
veterán

Hogy legyen egy kis ON is, betolok pár screenshotot tegnapról :)

Skellige.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#27109) Jorus válasza VTom (#27108) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ehh... :W
Annyi játék áll sorban, a kevés szabadidőben, ne kelljen már megint elővenni a W3-at... :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#27110) cyberkind válasza VTom (#27108) üzenetére


cyberkind
félisten

Elővettem én is, és meglepődve tapasztalom, hogy a nextgen kiadásnak nem annyira van szüksége modokra.

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.