Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70378) Weareus válasza Downsampling (#70377) üzenetére


Weareus
addikt

Nem csináltál a működő bios-ról mentést?

Hát sajna nem, eszembe sem jutott, hogy ezzel a lappal bármi is lehet. Egyébként jó, hogy írod ezt az összezavarodás dolgot, mert tényleg olyan, mintha az lenne...

Bootoláskor eléggé összevissza vannak a dolgok, ugyanis:

- Bebootol (ez a ritka eset: nagyon ritka).
- Kiírja, hogy a Windows nem tudott betöltődni, és felkínálja a speciális lehetőségeket.
(Nem egyszer próbáltam meg a helyreállítást, ami ugye telepítéssel jár együtt, de amúgy egy boot erejéig működött vagy addig sem).
- Csak fekete képernyő fogad.
- Belép a biosba F2 nélkül.

Amúgy nincs húzva semmi és csak prémium minőségű alkatrészek vannak a gépben (tudom, ez nem biztosíték semmire..., de azért...).

Tényleg az lesz, hogy meg kell keresnem a "leggyengébb láncszemet", ahogy írod is.
Kizárásos alapon.

Mondjuk az ssd, a vinyó és a táp nem mai darabok (7 éve használom őket), de az ssd-t és a winyót leelenőriztettem progikkal: minden klappol, elviekben, no bad sector, no problem.

Azt már el sem mesélem, - na jó, mégis :B - hogy a win 10-et hányféle felállásban és variációban (a rufusra (is) gondolok), különféle partíciós formátumokkal (parancssorral a telepítés alól) próbáltam telepíteni, az összes releváns létező variációt kipróbáltam, de semmi, tehát nem ott lesz a hiba, szvsz. (Mármint a win 10 verziómban, ami nekem van).

A segítségért - mert igen, segítettél - újfent tisztelet és köszönet. :R

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.