Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#121851) pontyos válasza qdak (#121849) üzenetére


pontyos
senior tag

Critical process died, majd boot helyett press any key. BIOS hoz nem nyúltam, first boot SSD, másik két WD tiltva. Érdekes módon ilyenkor BIOS ban random az egyik WD jön elő. Most 4es slotban elindult, de kezd a tele lenni a ...

(#121852) Geth válasza Blue Eagle (#121842) üzenetére


Geth
addikt

Sőt, ubu-val több efi-t összelegóztam már, az meg erősen írás kategória :) De a lényegen nem változtat, a win nem ír kulcsot se az acpi táblába, se máshova.

(#121853) Pyttawrx válasza cintula187 (#121811) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Nem. Alaplaphoz lehet csak kötve hdd/ssd-hez nem

(#121854) _ ĐanieL™


_ ĐanieL™
tag

Sziasztok,

apám gépével kapcsolatban akadtam meg az alábbi problémával:
HDMi-n ki van küldve a kép a TV-re.
Ez egyszer csak megszűnt működni. A kábel és a csatlakozók jók, ki lettek próbálva. A gép érzékeli is, hogy be van dugva a TV, mutatja, a megszokott beállításokra átáll. De nem megy ki a kép.
Intel alapú gép. i3 8.gen. Intergrált videóval.
A Win10 frissítési előzményei között nincs Intel video driver.
A Gigabite alaplap APP Centere frissült és állítólag azóta nem jó a dolog. De annak erre nem kéne hatással lennie.

Valakinek valami tippje, hogy mivel érdemes próbálkozni?
Az Intel videó drivert az eszközkezelőből frissítettem. Nem oldotta meg a dolgot.

Köszi
:R

(#121855) qdak válasza pontyos (#121851) üzenetére


qdak
addikt

Én mindent ki szoktam tiltani, csak azt hagyom amiről a boot megy, beleértve a boot other device is kikapcsolom.
-HDsentinellel megnézném azt az ssd t.

....Rossz gépet az alapoktól szoktam tesztelni, hogy kiderítsem a hibát.
-Lehuzok mindent ami nem kell!
-Bios reset/update
-Integrált vga, ha nincs, másik vga/slot, valami 100% rendbe lévő vga bele, de ha a pci-e rossz, akkor cseszheted.
-Ramteszt, úgy hogy csak 1 ram van bent, én hirenbootcd t használok.
-SSD ha vacakol, lehet átrakni másik slotba, másik vezeték.

Ha végeztél írj mi lett.
Csinálhatja ezt rossz vga/slot, rossz ram/slot, rossz ssd/(új)kábel!/slot, stb stb.
Csomagoltam ki már rossz "minőségi" kábelt...

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#121856) Male válasza King Unique (#121832) üzenetére


Male
nagyúr

Fizikailag nem cserélek alaplapot, de pont ezért kérdeztem, hogy mi alapján azonosít, mert ha a BIOS hozzá tartozik, akkor gond van. Azóta guglistam párat még, és sokan panaszkodnak, akik Win 7 / 8-ról frissítettek ingyen Win10-re, hogy utána a BIOS frissítésnél deaktiválódott a Win10 nekik, sőt, újra aktiválódni sem akart, és a support sem tudott segíteni, csak annyi volt a javaslatuk, hogy tegyék fel újra a Win 7/8-at, amilyük volt eredetileg, aztán frissítsenek megint 10-re. Igaz, ez még a régebbi Win10 volt, elég régi írások voltak ezek.

kezo0: Köszi! ...hát remélem nálam is így lesz.

(#121857) OldMike


OldMike
őstag

Sziasztok!
Tervezem egy teljesen új gép beszerzését a jelenlegi (viszonylag egész jól működő) őskövületem helyett, aminek az összetevőit magam válogatnám össze, de szakember fogja összerakni. A kérdésem az SSD-re vonatkozik, különös tekintettel a W10-re. Van-e valamilyen hátránya az M.2 SSD PCIe NVMe használatának, vagy biztosabb, ha SATA 3 rendszerű hagyományos SSD meghajtót veszek?
Köszönöm.

42LM660S

(#121858) King Unique válasza Male (#121856) üzenetére


King Unique
titán

Le volt már írva előzőleg, hogy a digitális licencnél a gép hardverelemei alapján létrejön egy egyedi hardverazonosító, ahol leginkább az alaplap számít, annak cseréje adhat okot az újraaktiválásra, nem szimplán a BIOS frissítése, mint más is írta a tapasztalatát. Az esetleges újraaktiválásnál meg szükség esetén opció a Microsoft-fiókhoz kapcsolt digitális licenc, telefonos újraaktiválás stb., lásd korábbi válaszokban leírtakat: [link], [link].
De amúgy miért is kérdezed, miért kételkedsz ennyire, konkrétan kipróbáltad, frissítetted a BIOS-t és utána deaktivált lett a Windows 10-et, érvényét vesztette a digitális licenc, nem tudtad sehogyan újraaktiválni, még az előbb linkelt módszerekkel sem, vagy mi? :F

(#121859) Doky586 válasza OldMike (#121857) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Nincs hátránya, de előnye se. Ugyanazon méretűért viszont több pénzt kérnek el m2 esetén.

(#121860) King Unique válasza OldMike (#121857) üzenetére


King Unique
titán

Lásd egy hasonló kérdésre adott válaszban leírtakat. Vagyis akkor vegyél M.2 PCIe NVMe SSD-t és használd rendszermeghajtónak W10 alá, ha ténylegesen ki is használod azt a sebességet, ami leginkább szekvenciális olvasás/írás, azaz nagy méretű fájlokkal végzett műveleteknél fog kijönni. Ha nem, akkor viszont átlagos felhasználásra rendszermeghajtónak bőven megteszi egy 2,5"/M.2 SATA3 SSD is W10 alá.
Amúgy meg olyat veszel, teszel abba a gépbe amilyet akarsz, technikai akadálya a W10 felől nincsen az NVMe SSD használatának, támogatja, bootolni is tud róla stb.

(#121861) zolee001 válasza OldMike (#121857) üzenetére


zolee001
őstag

Esetleg az,hogy a PCIe ssd 5x gyorsabb a satával szemben,aztán ez neked elöny vagy hátrány azt eldöntöd

(#121862) OldMike válasza zolee001 (#121861) üzenetére


OldMike
őstag

Köszönöm szépen Neked és a többieknek a választ, így most már egyértelmű számomra a dolog.

42LM660S

(#121863) Cs1csó válasza OldMike (#121862) üzenetére


Cs1csó
félisten

HA a költségoptimalizálás fontos akkor ez egy olyan szegmens ahol lehet fogni egy kevés pénzt : vegyél 2,5"-os SSD-t és inkább VGA-ba öld a pénzed tápegységnek ez most bestbuy ha még kapható: BitFenix Formula 550W Gold
Oázisban 22,6k kihagyhatatlan, kb. minden átlagos játékos konfigot elvisz.

(#121864) CriticalHit


CriticalHit
őstag

Win10 friss telepítés
Samsung 860EVO, új
AHCI Mode aktiválva
A Samsung Magician 6,1 egyedül a Performance Test-t hajlandó futtatni (normál eredmények 560/540), minden más alapfunkcióra (Diagnostic Scan, Over Provisioning, Performance Optimization) azt üzeni, hogy "The selected drive does not support this feature".
Mi lehet a probléma?

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#121865) OldMike válasza Cs1csó (#121863) üzenetére


OldMike
őstag

Köszi, amúgy nem játékos gép lesz (nem játszom), inkább kép és videófeldolgozás a cél. Nyilván ott sem mindegy a VGA, de azért más igénybevétel.

42LM660S

(#121866) mpo válasza CanceRed (#121850) üzenetére


mpo
veterán

Tévedtél vagy igaz amit írtál?

Ha érted, akkor már elavult.

(#121867) Cs1csó válasza OldMike (#121865) üzenetére


Cs1csó
félisten

Akkor ott erős CPU kell és persze érdemes egy combosabb torony CPU hűtőt venni, semmiképp se hagyd gyári hűtővel.

(#121868) OldMike válasza Cs1csó (#121867) üzenetére


OldMike
őstag

:R

42LM660S

(#121869) Male válasza King Unique (#121858) üzenetére


Male
nagyúr

"leginkább az alaplap számít"... és ott mi, a BIOS számít vagy sem, ezt kérdeztem akkor is, hiába ismétled meg, ebből nem derül ki.
Pont azért kérdeztem, hogy mire számítsak, mire készüljek fel, mielőtt megcsinálom a BIOS frissítést.... nem vagyok olyan hülye, hogy előbb csinálok valamit, aztán nézek csak utána :)
Azóta gugliztam, és ilyeneket találtam: [link] vagy éppen [link] . Szóval egyáltalán nem alaptalan a félelmem. (Telefonos nem tudom mennyire menne, korábban írtam, nem tudom melyik Win7 kódomat váltottam át 10-re... bár a fene tudja, ott mit kérnek.)

(#121870) JamesHun


JamesHun
addikt

Hali

Valaki használ HDMI-t monitorra és display portot HDMI átalakítóval TV-re?
Rendesen megy win10 alatt minden? Hang, kép minden jól átmegy és lehet használni?

SeriesX: JamesSHun

(#121871) Doky586 válasza Male (#121869) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Ne tőlünk kérdezd ezt hanem a Microsofttól. Hátha neked elárulják amit még soha senkinek sem...

Az álhírektől és bűnbak kijelölőktől eltekintve még senkinek sem okozott gondot az aktivációban a bios frissítés. :K

[ Szerkesztve ]

(#121872) King Unique válasza Male (#121869) üzenetére


King Unique
titán

Le volt írva világosan többször, hogy az egyedi hardverazonosítónál nyilván maga az alaplap számít, nem szimplán a BIOS, annak frissítése. Szóval hiába kérdezed meg újra és újra, újfent csak ezt tudom mondani, meg lehet mások is, sőt van aki konkrétan leírta már, hogy többszöri BIOS-frissítés után is megmaradt nála az aktivált állapot. Ha neked ezen információk nem elegendők, hát akkor kérdezd a Microsoftot...
A linkelt cikkek amúgy 2015 augusztusiak, akkor még a kezdő 1507-es verzió volt, meg talán ez a digitális jogosultság, digitális licenc is lehet (?) csak a 1511-es verziónál jelent meg, bár az utóbbi nem biztos. + Most 2020 július és 2004-es verzió van, vagyis nem világos mennyiben mérvadók most az 5 évvel korábbi esetek. Vagy talán tudsz mutatni olyat is, ami friss példa, netán konkrétan kipróbálod és úgy? :))

(#121873) hhgygy válasza JamesHun (#121870) üzenetére


hhgygy
senior tag

Én vettem először 5000 valahányszázért egy no-name usb-c to HDMI-t ment is, de időnként eldobta a jelet, ilyenkor a tévén kiírja a felbontást, mintha most dugnád be és megakad a kép meg a hang, aztán továbbugrik.
Most vettem kb. duplájáért egy Hamát, egyelőre kopp-kopp, ezzel nincs akadás.

Dell Latitude 5590 i7 8650u 16GB 512 GB NVMe SSD; POCO F3

(#121874) Cs1csó válasza JamesHun (#121870) üzenetére


Cs1csó
félisten

Tegyél vele próbált és +1 a minőségi darabnak, valami márkásabb nem a legolcsóbbat vedd.

(#121875) jokeph válasza Male (#121869) üzenetére


jokeph
nagyúr

Semmit sem kell hogy számítson a BIOS frissítése.
Számtalan esetben frissítettem BIOS-t, 3 konfigomon is, mindig aktivált maradt a W7 és a W10 is. :U
Megjegyzem, nekem retail digitális licensem van, és nincs MS fiókhoz kötve sem.

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#121876) pontyos válasza qdak (#121855) üzenetére


pontyos
senior tag

Köszönöm szépen. SSD megnéztem Crystal Disk szerint tökéletes, kábel csere semmi, vga slot semmi, ram 2x8 slot csere semmi, majd SSD a lap négyes csatijában elindult. Utána a két mentő vinyó ból nem látta az egyiket, az is slot csere után már látszik... Ez alaplap lesz. Néztem, hogy rendszer SSD nulla vagy egyes slot de nem tudom számít e.

[ Szerkesztve ]

(#121877) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Hello ismét!

HA a gépre kötött winyók betűjelét megváltoztatom (tehát mondjuk a "D"--t "K"-ra) akkor semmi gubancot nem okoz a rendszernek? Ilyen Recycle Bin és társaira dolgokra gondolok?
Azokra a winyókra nincs telepítve ez alól a Win10-es rendszer alól semmi. (A rendszermeghajtót természetesen meghagyom C-nek).

Köszi!

(#121878) Cs1csó válasza SunMount3r (#121877) üzenetére


Cs1csó
félisten

Semmi, ha van rajta program annak lenne baja vagy ha torrent oda megy és nincs átnevezve akkor az is hibár futna de azt is pikk-pakk lehet módosítani.

(#121879) tordaitibi válasza SunMount3r (#121877) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Beállításfüggő.
Pl. nálam a C csak C, minden letöltés, hivatkozás, képek mappa videók . Apa mappa, Asszonyé stb. át van irányítva az F: ADAT meghajtóra ami egy fizikailag is külön HDD.
Az összes még használatos portable programom linkje az M:Mindenes meghajtóra mutat.
Nálam erősen megborulna minden ha átnevezném a meghajtó betújeleket.
Nálad passz.

(#121880) Male válasza King Unique (#121872) üzenetére


Male
nagyúr

Igen, a régi verzióval voltak ezek az esetek, írtam is: "Igaz, ez még a régebbi Win10 volt, elég régi írások voltak ezek"... Azért látom biztosra mész, konkrétan egyszer sem jelented ki, hogy nem számít a mostani Win10 verzióval már a BIOS frissítés, aktivált marad utána a Win10.

(#121881) coco2


coco2
őstag

Sziasztok!

Fura win10 hibám van a szemtékosárral, amit egy rendszer crash okozott - okozhatott.

A jlenség, hogy a recycle bin-ben van vagy 20 gigányi cucc, amit megnyitva valami 5500 elemnek számol össze. Viszont ha rákattintok a lomtár ürítésre, csak pörög "0 byte található" üzenettel az idők végezetéig. Egyetlen elmet sem tudok törölni. Cmd prompton is ha bemegyek könyvtárba rendszergazdaként semmit sem látok ott, üres. Chkdsk végignézte a partíciót, szerinte semmi hiba nincs. Valami sfc /scannow is volt, az kijelezte, hogy pár hibát nem tud javítani. Ahogy a logot néztem, dupla hivatkozásokat említ meg pár könyvtárra, és hogy guid kulcsok nem egyeznek.

Van arra valami spec tool, hogy rendbe tudjon szedni ismeretlen filesystem hibát, amit a win10 saját toolja nem tudott rendbetenni?

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#121882) Doky586 válasza coco2 (#121881) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Ilyen könyvtárak méretét a TreeSize Free progival kell megnézni. (abból törölhető is), nem filekezelőből.
Illetve a lemezkarbantartó futtatása (run as admin) is ajánlott.

[ Szerkesztve ]

(#121883) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Előzőre: oké, köszi!

Újabb kérdés: Win10-es gépről egy Win7-es gépet hogyan lehetne a legkönnyebben "táv vezérleni"? Tehát, hogy ugyan azt lássam a Win10-es gép képernyőjén, mint amit a Win7-esetén látnék? Egy hálózaton vannak, de a Win7-es gép elég gyenge, T4300-as procis, tehát valami erőforrás kímélő megoldás kellene.

Köszi!

(#121884) hibavissza


hibavissza
veterán

Üdv! Jelenleg 250 GB-os SSD-n fut a rendszer, appok, appcache. Kevés sajnos. Veszek egy Terrás SSD-t. Lassabb lesz az általános működés, ha a meghagyom a jelenlegit rendszernek és az appok és app cache költözik a nagyobbra? Minden SATA3 konnektoros.

(#121885) Sub-ZeRo válasza hibavissza (#121884) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Semmit nem fogsz észre venni.
250 giga nem elég? :Y :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#121886) allein


allein
addikt

Sziasztok. Kicsit OFF a tema, elnezest kerek. Vasaroltam a microsoft oldalrol, bongeszoben egy jatekot. A PC-en bejeléntkeztem ugyanazzal a fiokkal, ennek ellenere nem tudom letolteni mert a kepen lathato uzenet ugrik fel, milyen modon vegyem fel az eszkozomet, nem ertem :U

Amennyiben rakattintok a tovvabbi infora, akkor a account reszen megjelenik a mostani PC-m, nem ertem mi a gond. BF1-et vasaroltam meg.

Koze lehet az egsznek ahhoiz, hogy nincs Xbox-om? Lehet steam-en keresztul kellett volna megvasarolni?

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#121887) Bodz válasza allein (#121886) üzenetére


Bodz
nagyúr

Erről van szó? Csak Xbox, gondolom elkerülte a figyelmed.

[ Szerkesztve ]

(#121888) allein válasza Bodz (#121887) üzenetére


allein
addikt

Igen, de van PS4-re is. Megveszem ott és akkor gondolom mehet a cross save PC-re. Mar kerelmeztem a refundot a microsoft oldalon :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#121889) Male válasza SunMount3r (#121883) üzenetére


Male
nagyúr

Sima Microsoft távoli asztal... beépített, IP-t fixáld be a helyi hálón, hogy simán menjen. Win7-nél úgy emlékszem külön engedélyezni kell a távoli vezérlést ( csak első találat, de gondolom jól mutatja )... ingyenes is, és a legtakarékosabb, én úgy tapasztaltam. Cserébe "kidobja" a Win7-en bent lévő embert, tehát ha valaki ott ül előtte, akkor nézheti a kijelentkezett képernyőt. Ha ez gond, akkor TeamViewer, otthonra ingyenes elvileg (gyakorlatilag sok idő után már kidobál), de jobban terheli a gépet.

(#121890) qdak válasza pontyos (#121876) üzenetére


qdak
addikt

Esetleg fastboot opciot kapcsold ki.
Bios reset/update.?
Szerintem nem kelle crashelni, attol hogy nem 0 ba van a rendszer (Giga lapon en is eldugtam es lusta vagyok cserelni, par aramszunetet, villanyszerelest, ram upgradet kiveve 24/7 be megy a W10)
Esetleg milyen tapod van ? meg akkor mar alaplap.

SunMount3r rdp+/anydesk integralt vga s gepet is siman kezelem, raadasul win 7 nel tudsz rdp t ugy hogy nem dobja ki az usert, ha kell adok 1 batch filet, amibe csak beirod a felhasznalo jelszo kombot, a gep ugyanugy belep automatan alap felhasznaloval, de teged hozzaad adminkent, aki tud rdp zni,
meg tudok adni a restarthoz is batch filet, így maximalisan lusta embereknek valo :D
meg ha kell 0 as password is van.
Mindenkepp arra torekszek, hogy mindent a sajat szekembol megoldjak, oreg vagyok mar atfutkozni barmelyik gephez.

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#121891) qdak válasza Male (#121889) üzenetére


qdak
addikt

Kiestem a szerkesztesi idobol, de regeditbe megoldhato, hogy ne dobjon ki W7, Win 10 nel meg kenyes nem csinaltam meg meg de "RDP Wrapper Library v1.6.2" vel elvileg megoldhato 2004 es verzio is mar, de nalam pl virusnak jelezte, viszont Github meg nem egy virus oldal altalaba.

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#121892) King Unique válasza hibavissza (#121884) üzenetére


King Unique
titán

SSD - SSD, vagyis nyilván nem kellene lassabbnak lennie. Viszont az nem világos, hogy ha már veszel egy másik, 1 TB-os SSD-t, akkor arra miért nem klónozod 1:1-ben a W10-et, mi értelme van a régin meghagyni és a programokat stb. átrakni, átirányítani a másikra? :F Szvsz nem sok, kb. semmi.
Amúgy gondolom az utólag telepített programok, játékok tárhelyszükséglete miatt kevés a 250 GB-os SSD, mert magának a W10-nek nyilván bőven elég akkora lemezterület, sőt még kevesebb is.

(#121893) Male válasza qdak (#121891) üzenetére


Male
nagyúr

Tényleg, volt valami ilyen megoldás, már nem emlékeztem rá.

(#121894) SunMount3r válasza qdak (#121890) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

A "gyári" Remote Desktop-ot kipróbáltam, kicsit döcögős, meg eltart egy ideig mire csatlakozik, de működik. Az engem is zavart, hogy Logout-olt közben a gépen (minek???), úgyhogy ez is, meg kb. minden megoldás érdekel amiket felsoroltál. Ja és csak Win7-re kell, a Win10-es gép csak a "távirányító" lesz.

Köszi!

(#121895) pataslogeza


pataslogeza
aktív tag

Sziasztok.
Win10-ben bejelentkezés nélkül hogyan lehet megnézni a MAC címet?

(#121896) Polarstar válasza pataslogeza (#121895) üzenetére


Polarstar
nagyúr

AIDA 64 pl?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#121897) Doky586 válasza pataslogeza (#121895) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Laptopoknál kis cetlin rá van ragasztva az aljára..

(#121898) mefistofeles

Nem kimondottan windows 10 kérdés de hátha valaki.....
Szóval linux alatt videók vágására, szerkesztésére a kdenlive progit használtam. Windows alatt érdemes lenne kipróbálnom a movie maker pro-t vagy maradjak a kdenlive-nál?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#121899) Zοltta válasza Polarstar (#121425) üzenetére


Zοltta
senior tag

2004-es build eléggé mellé fogás :D
Szerencsére újra húztam a rendszerem ( valahogy települt és nem akartam ,hogy 2004-es buildem legyen a sok panasz miatt... ) és nem is erőlteti nálam Mr .Bill :D

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#121900) Pyttawrx válasza Zοltta (#121899) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Nálam megy gond nélkül már egy ideje, több gépen is eddig.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.