Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#121651) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

Ha maximálisan leakarom gyalulni a win10-ről az ESET Internet Security-t külső programok nélkül akkor mi erre a javaslatotok?

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#121652) King Unique válasza xy.zsolt (#121651) üzenetére


King Unique
titán

(#121653) #86564352 válasza SunMount3r (#121623) üzenetére


#86564352
törölt tag

Irfanview-t én se használtam 15-20 éve, sokaknál megmaradt örök darabnak mint a VLC... most ImageGlass a képnézőm, videókra mpv (a Splash Player még jó lenne, csak kevés opció) az mpv tetszik minimalista mégis okos, tiszta nosztalgia a config fájlt szerkeszteni :)

Win10 Film&TV, Groove Music mentek a kukába, desktopon nagyon fapados abandonware a legtöbb tabletre csinált gyári UWP app.

[ Szerkesztve ]

(#121654) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Hali,

Version: 1909
OS buildem: 18363.900

Windows update-en most ezek vannak:
2020-01 Update for Windows 10 Version 1909 for x64-based Systems (KB4497165)

Ez alatt pedig:
Feature update to Windows 10, version 2004

Érdemes a KB-s updatet előbb feltennem és utána a 2004-es verziót? Illetve úgy egyáltalán van-e értelme frissítenem, nem e bughalmaz most a legujabb verzio?

Köszönöm! :R :R :R

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#121655) King Unique válasza AsakuraDave (#121654) üzenetére


King Unique
titán

Ha visszaolvasol, akkor láthatod, hogy másnak szintén hasonló ügye volt itt, mármint nála nem akart működni a frissítés: kérdések | válaszok.

Ha esetedben működik, települ gond nélkül az KB4497165, azaz az Intel microcode update, akkor az úgy oké. A 2004-es funkciófrissítés meg aktív életciklusú Windows 10-verzióknál jelenleg csak opcionális, azt még nem kötelező telepíteni. De ha már felajánlotta letöltésre és telepítésre a Windows Update, nem az van mint az előbbi példában, illetve nem érintenek az egyes ismert hibák, driveres problémák, akkor akár telepítheted is, ha most okvetlenül 2004-es verzióra akarsz váltani.

(#121656) C64


C64
őstag

Sziasztok!

Azt tudja valaki, hogy miért tűnnek el a rendszer-visszaállítási pontok maguktól, ha be van állítva a mentés? 1-2 napon belül eltűnnek a mentett pozíciók és egy se marad, nem értem...

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#121657) MuNy3Z


MuNy3Z
csendes tag

Sziasztok!

Nem biztos, hogy jó helyen teszem fel a kérdésem, de mivel konkrétan nem tudom mi a probléma, ezért megpróbálok itt segítséget kérni.
2 napja mikor használtam a gépet, hibátlanul működött minden. Kikapcsoltam majd pár óra múlva bekapcsolás után irgalmatlan lassú minden, sz egész windows 10. Az asztaltól kezdve a fájlkezelőig minden. Ez mellé társul egy recsegő hang is. Nem tudok megnézni egy filmet, se youtube-n se VLC-n. Pár hónapja ugyanez volt, akkor nem jöttem rá, így újra telepítettem a windows-t, és eddig hibátlanul ment minden. Most 2 napja csak az nvidia driver frissített, de azt is már letöröltem, újra telepítettem, de semmi. Azonkívül windows frissítés nem volt, a vírusirtó se jelzett semmit. Annyi észrevétel még, hogy ha lassan húzom az egeret arra normálisan reagál nem szaggat, pl. a tálcán. Ha gyorsan húzom akkor elkezd szaggatni. Videólejátszásnál ha lassú mozgású filmet nézek kevés és lassú beszéddel, akkor nem annyira észrevehető, hogy szaggatna a film, és a hang se recseg, de ha felgyorsul a kép és a hang akkor szaggatni és recsegni kezd. (4k Gamer pc)

(#121658) Csupingo válasza MuNy3Z (#121657) üzenetére


Csupingo
veterán

A videokártya megfelelően működik? Játékkal próbáltad? Biztos, hogy a win más drivereket nem cserélt le? Pl. hangkártya? Esetleg nem a 2004 települt és azzal van most gond? Talán elmozdult sata kábelek is okozhatnak ilyen hibát. Proci, vga, stb. hőfokok rendben?

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#121659) hotkar válasza MuNy3Z (#121657) üzenetére


hotkar
aktív tag

Szia, nálam is előfordul néha, hogy valami tetű lassan működik a gép (az általad leírt jelenségeket produkálva). Nálam az a baj, hogy néha a proci órajele beáll a minimumra, és onnan semmi sem tudja kimozdítani. A Feladatkezelőben nézz rá működés közben a processzor órajelre (hogy ugyanezt csinálja-e), utána lehet talán továbblépni.

(#121660) FattyDove


FattyDove
őstag

Miért írja mindig azt a C meghajtóra, hogy nincs optimalizálva? Ha most futtatok egy TRIM-et, a következő bekapcsoláskor ugyanez a szöveg fogadna. Ezt csinálta a WD SSD-vel és most a Samsung Evo-val is.

(#121661) qdak válasza MuNy3Z (#121657) üzenetére


qdak
addikt

Nálam a tableten valamiért 100% ra kuszott a HDD használat, 2 dolgot, most nem tudom fejből ki kellet kapcsolnom utana rendre állt, nézd meg nálad nincs e hasonlo.
Ha a "recsegő hang" mondjuk 100% os HDD használat.

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#121662) King Unique válasza FattyDove (#121660) üzenetére


King Unique
titán

A 2004-es verziót érinti ez a probléma, lásd az alábbi leírást.

(#121663) Male válasza King Unique (#121662) üzenetére


Male
nagyúr

Ezt egyébként nem óhajtják javítani? Mert már elég régóta fennáll, és nem tűnik valami bonyolult hibának elsőre...

(#121664) Cs1csó válasza Male (#121663) üzenetére


Cs1csó
félisten

3-4 hete nem jött ki update, erre sem másra sem. :(( :((( :o

(#121665) Male válasza Cs1csó (#121664) üzenetére


Male
nagyúr

Igen, azt néztem én is, hogy elég régen nem jött már semmi... lehet, hogy most kivételesen letesztelik kiadás előtt? ;]
(nekem 14-én települt utoljára a 2004-re egy összevont frissítés, azóta semmi)

Ja, találtam egy szuper jelenséget: ha erősen telepakolod a desktopot ikonokkal, fileokkal, és egyszerűen csak mozgatod az egeret a desktopon, akkor proci max turbó órajel, egy mag 100%-ra terhelve... szuper 3.6GHz-en számolja a semmit :DDD
Most lepucoltam, csak kb 3 ikon maradt, sokkal jobb, de így is egészen jól be tudja terhelni... a windows Explorert érdemes figyelni a feladatkezelőben közben :)

(#121666) LK


LK
addikt

Sziasztok!

Windows 7-em van még mindig :B és rengeteg adat van rajta, sokan használjuk, sok meló lenne megkeresgetni és lementegetni az adatokat. A kérdés a következő: alaplapot cserélek, de szeretnék win 10-et. Pontosan mi történne akkor, ha a jelenlegi win 7-et upgradelném win 10-re, és utána cserélnék alaplapot? A telepített programok működnének? Lehetséges a fenti dolog? Mire kell figyelni? Vagy kockázatos és tiszta telepítést csináljak? Az új alaplaphoz alkalmazkodik a win 10, és letölti az alap drivereket ?
Keep personal files and apps , pontosan mit takar?
Nagyon szépen köszönöm, ha segítetek! :R Win10 szűz vagyok! :DDD

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#121667) Cs1csó válasza LK (#121666) üzenetére


Cs1csó
félisten

Win10 szűz vagyok!

;] akkor fájni fog.

Szerintem kezdésnek pl. Macrium Reflect Free-vel csinálj egy mentést a teljes WIndows 7-es rendszeredről aztán jöhet a belső upgrade Windows 10-re ha ez rendben lezajlott akkor jöhet az alaplap csere.

(#121668) LK válasza Cs1csó (#121667) üzenetére


LK
addikt

Sejtettem! :D
De várok még pár bátorító ill. eltántorító véleményt. Mi marad működőképes? Mi marad meg?

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#121669) King Unique válasza Male (#121663) üzenetére


King Unique
titán

Miért tőlem kérdezed, honnan tudjam? Meg amúgy talán adtak ki olyan közleményt, hogy nem fogják javítani és az érintett verzió életciklusa végéig megmarad ez a hiba, vagy mi? :))
Egyébként vélhetően előbb-utóbb javítva lesz, lehet akár már az e havi patch kedden. Az opcionális C és D frissítések meg a közegészségügyi helyzet miatt vannak most szüneteltetve, azért ajánlj fel és telepít május óta csak havi 1 db összesítő frissítést a Windows Update.

(#121670) King Unique válasza LK (#121666) üzenetére


King Unique
titán

A W7 —► W10 upgrade megoldható a frissítési segéd / MCT / letöltött W10 ISO felcsatolása a fájlkezelőben és a setup.exe futtatása a személyes fájlok, telepített alkalmazások stb. megtartásával módszerrel.

Ha hardvermódosítás történik, alaplapot cserélsz, akkor annak technikai megvalósítása, illetve a jelenlegi Windows-telepítés megtartása ügyben lásd az egyes korábbi válaszokban leírtakat [link], [link], [link]. + Licenc, újraaktiválás ügyben szintén: [link], [link]. Ahol az előbbinél opcionálisan lehet előtte mentést készíteni a rendszerről, hogy ha esetleg mégsem jönne össze, akkor vissza lehessen állítani az eredeti állapotot.

Másik lehetőség a clean install a 0-ról, viszont akkor előtte értelemszerűen le kell menteni az adatokat egy másik fizikai lemezre. Maga a telepítés megfelelő kivitelezésével kapcsolatban meg lásd az alábbi hozzászólásban és bejegyzésben leírtakat. Ahol lehet kapásból telepíteni a Windows 10-et akár a Windows 7 termékkulcsát, vagy ha van, akkor a Windows 10-hez vásárolt új termékkulcsot megadva az aktiváláshoz.

[ Szerkesztve ]

(#121671) Male válasza King Unique (#121669) üzenetére


Male
nagyúr

Mert neked tudnod kell! ;]
Na jó, nem kizárólag neked szólt, csak a témához kapcsolódott, azért arra írtam válaszként.

(#121672) szasanyi


szasanyi
félisten

Win10 saját lejátszójával hogyan lehet .ape kiterjesztésű zenei fájlokat lejátszani?

(#121673) zorzy4


zorzy4
őstag

Sziasztok! Hogy lehet átnevezni a fiókot?

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#121674) mefistofeles

Urak! Hosszú linuxos időszak után telepítettem újra windowst (10 pro) Annyi lenne a kérdésem, hogy a lomtár ikont, hogy lehet eltüntetni az asztalról.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#121675) Fire/SOUL/CD válasza mefistofeles (#121674) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Asztalon jobb egér/Személyre szabás/Téma/Asztali ikon beállításai (jobb szélen) és Lomtár elől pipa ki

szasanyi
Lehet, hogy kell Codec hozzá... Nálam simán lejátsza, de én mindig telepítek Codec-t is alapból...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#121676) szasanyi válasza Fire/SOUL/CD (#121675) üzenetére


szasanyi
félisten

És is arra gondoltam... na, de milyen codek kell? MS Store-ban nem leltem ehhez megfelelőt, sok (többnyire fölösleges) codek-et meg nem kezdeném el telepítgetni, hátha vmelyik jó lesz. :U

(#121677) mefistofeles válasza Fire/SOUL/CD (#121675) üzenetére

Köszi :R

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#121678) Fire/SOUL/CD válasza szasanyi (#121676) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Én mindig ezt telepítem, nálam sosem okozott gebaszt(korábban, W10 előtti OS-eknél sem)
K-Lite Codeck Pack

Én a Full csomagot szoktam felpakolni, de számodra elegendő a Basic csomag (hisz csak az miatt kell, hogy az APE lejátszható legyen).

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#121679) zorzy4 válasza zorzy4 (#121673) üzenetére


zorzy4
őstag

Illetve utánanéztem, a számító-gépkezelés/helyi felhasználókban lehetne. De nekem valamiért nincs olyan menüpont. Miért nem találom?

[ Szerkesztve ]

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#121680) zorzy4


zorzy4
őstag

Ezt szeretném módosítani.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#121681) Peace


Peace
nagyúr

Sziasztok!

Van nekem egy ilyen kálváriám TV és HDR-el: [link]

Windows 10 Pro legújabb verzió. Esetleg van erre valami megoldás, amit még nem próbáltam?

(#121682) zolee001 válasza zorzy4 (#121680) üzenetére


zolee001
őstag

control sysdm.cpl
a change gombra katt

(#121683) Fire/SOUL/CD válasza zorzy4 (#121680) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

WIN+R gomb, netplwiz beír és enter, módosítani kívánt user-re állsz, Tulajdonságok, átírod, végig okézod, kijelentkezel és bejelentkezel (vagy simán gép restart)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#121684) zorzy4 válasza zolee001 (#121682) üzenetére


zorzy4
őstag

Magyarul ha kérhetem.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#121685) zorzy4 válasza Fire/SOUL/CD (#121683) üzenetére


zorzy4
őstag

Köszönöm sikerült.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#121686) LK válasza King Unique (#121670) üzenetére


LK
addikt

Nagyon szépen köszönöm!
Gondolom a friss telepítés a javasolt. DE szeretnélek megkérdezni a tapasztalataidról is a win7 > win 10 upgrade-ről is, mint egy jó szakorvost :) . A win 7-re felpakolt programok el fognak (szoktak) indulni win 10-en is? Tudom nem vagy jövőbelátó de mégis? A személyes fájlok megtartására mit ért a win10? Letöltések dokumentumok megtartását?
Teszem azt egy játék mentései a C meghajtóra mutatnak. A w10 upgrade után ott hagyja a rendszer ezeket? Mert ugye a játék vagy egyéb progi ott fogja keresni őket.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#121687) szasanyi válasza Fire/SOUL/CD (#121678) üzenetére


szasanyi
félisten

Ilyet nem szeretnék (korábbi rossz tapasztalatok miatt és mert másra nincs is szükségem). Időközben rákeresve a .ape vs Win10 témára így megtaláltam a MediaMonkey nevű kis zenelejátszót, és ez meg is oldotta a kérdést. Azért köszi.

(#121688) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Sziasztok!

Adott egy Win 1803-as komplett rendszerem. Kiírja, hogy fontos frissítések hiányoznak, rányomok pörög, de azt írja nincs frissítés...

Megpróbáltam leszedni a 2004-est, majd rányomtam , hogy frissítse ezt a gépet. Ott meg azt írja, hogy nem telepíthető erre az USB meghajtóra ( SSD amúgy )

Van valakinek ötlete, hogyan tudnám manuálisan mégiscsak rábírni a frissülésre? ( i3-9100F, Nvidia 710-es, 4GB memória )

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#121689) Pyttawrx válasza Graphics (#121688) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia. pont tegnap jártam hasonlóan, egy 1803-as rendszerrel én is, ott az volt hogy amikor elkezdte, kipipált mindent, majd később kiíta, hogy ehhez a géphez nem tehető fel. elővettem a pendrive-om, majd internet nélkül indítottam, mikor a frissítési beállításokhoz ért, ott bepöttyöztem, hogy ne keressen most frissítést. Azóta megy a gép, de nem talál frissítést, ami érthető így. Azt letitom és kész. :) Én így oldottam meg hírtelen.

(#121690) qdak


qdak
addikt

Most nekem lenne egy kérdésem.
Az mitől függ, hogy ha kijelentkezek, melyik program áll le, mi fut tovább?
Esetemben, a gépet RDP/Anydeskkel érem el, de ha RDP-n a kijelentkezést nyomom be, Anydeskkel, simán elérem a gépet, viszont amit szeretnék, hogy fusson 24/7-be azt kilövi.
Automata bejelentkezés be van állítva, így indul amit szeretnék, de ha kijelentkezem, sajnos az egyik leáll.

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#121691) Zoz válasza LK (#121686) üzenetére


Zoz
őstag

Alapvetően minden megmarad, és minden működni fog. Persze lehetnek kivételek, de általábban olyasmik, amik 10 évesnél is régebbi, még XP-re készül cuccok. A frissítéskor lefut egy ellenőrzés, és ott szólni fog az ismert inkompatibilis programokról.

Pár száz 7 -> 10 frissítésen már túl vagyok, én nem félek tőle :) (Sőt jó pár olyan is volt, ahol XP-ről kellett indulni, végig csinálva az XP - Vista - 7 - 10 sort.)

(#121692) Doky586 válasza Graphics (#121688) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ne USB-re telepítsd a windowst hanem sata ssd-re.

(#121693) Graphics válasza Doky586 (#121692) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Már fel van telepítve. Nincs benne semmiféle USB, mégis ezt írja ki ,hgoy erre az adathordozóra nem telepíthető a win.

Frissíteni szeretnék, az újratelepítés nem járható út.

Gépházban frissítések keresése, rányomok, majd kiírja hogy ma volt utoljára ellenőrizve.

Emellett kiírja, hogy fontos bizt. frissítések hiányoznak....

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#121694) LK válasza Zoz (#121691) üzenetére


LK
addikt

Köszi!
King Unique leírását pontról pontra fogom követni, remélem minden sikerül. Azért tartok tőle kicsit, mert még nincsen tapasztalatom ebben. W10-zel újra kell tanulnom mindent.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#121695) King Unique válasza LK (#121686) üzenetére


King Unique
titán

Akkor javasolt a clean install, ha máshogyan végképp nem lehet megoldani, meg ha nem cél a telepített programok, beállítások, fájlok stb. megtartása. Ha igen, akkor le volt írva, hogy adott a közvetlen upgrade lehetősége, ahol magától értetődik, hogy a személyes fájlok és a telepített alkalmazások megtartása mit jelent. Vagyis alapvetően megmarad kb. minden, bár olykor előfordulhat kivétel, pl. egyes muzeális programok, amik esetleg már nem működnek megfelelően Windows 10-zel. Pont ezért előtte amit lehet, azt érdeme lehet frissíteni. + Le van írva az előző válaszban az is, hogy adott előtte a rendszermentés lehetősége, amiből szükség esetén visszaállítható az eredeti állapot.

(#121696) LK válasza King Unique (#121695) üzenetére


LK
addikt

:R :R :R

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#121697) King Unique válasza Graphics (#121688) üzenetére


King Unique
titán

Ja, nem ártana frissíteni, ha 1803 verziójú és Home/Pro kiadású a rendszer, mivel annak a támogatása már megszűnt. Ahol a Windows Update-nek már rég fel kellett volna ajánlania egy új funkciófrissítést, vagyis érdekes, ha esetedben egyáltalán nem. De az nem derült ki, hogy nincs-e konfigurálva/tiltva GPO/regisrty szinten, vagy külső programmal, esetleg kompatibilitási probléma (pl. driver, külső program) miatt nem ajánlja fel az újabb verziót.

Ha a 1803 —► 2004 upgrade a cél és a Windows Update-en nem megy, akkor megoldható a frissítési segéddel / MCT-vel / letöltött W10 ISO felcsatolása a fájlkezelőben és a setup.exe futtatása a személyes fájlok, telepített alkalmazások stb. megtartásával módszerrel is. Ahol ha az MCT-t letöltötted pl. a C-re és futtattad, majd az "Ezt a gépet frissíteni most" opciót választottad, akkor nem világos milyen USB-s problémára hivatkozik... :F

[ Szerkesztve ]

(#121698) Graphics válasza King Unique (#121697) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Volt pár frissítés a legutóbbi összegző frissítés pl.

Megpróbálom, hátha.

MCT-vel nem ment, ezt már próbáltam :) De megpróbálom amiket írtál, hátha sikerül :R

Egész pontosan ezt írja ki:

Ez a számítógép nem alkalmas a windows 10 futtatására:

x A Windows nem telepíthető USB flash meghajtóra a telepítővel.

20GB-nyi szabad helyem van, egy 120GB-os SSD-t használok.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#121699) Graphics válasza King Unique (#121697) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Probléma oka megvan, valamiért registry-ben portable rendszernek érzékelte a Win-t...

Okokat nem tudom, lehet a klónozóállomást nem szerette, de átállítottam az értéket 0-ra és megy.

@Pyttawrx:

Magyarán ezt írtad Te is? :D
AMúgy jó tudni, hogy ezzel simán kilőhető a frissítés :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#121700) Pyttawrx válasza Graphics (#121699) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

:C

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.