Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7151) dedike válasza runner 125 (#7147) üzenetére


dedike
addikt

Ezt nézted/próbáltad esetleg?

Jó szerencsét!

(#7152) runner 125 válasza dedike (#7151) üzenetére


runner 125
nagyúr

Üzenetküldés sikertelen.

'csába, ezt úgy érzem beszoptam.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7153) dedike válasza runner 125 (#7152) üzenetére


dedike
addikt

Esetleg ezen az oldalon próbálj meg még szétnézni! Hátha lelsz olyat, ami segít! :K

Jó szerencsét!

(#7154) Killing válasza dedike (#7149) üzenetére


Killing
addikt

Bemész egy T-pontba a szerződéssel meg azzal akinek a nevén van a kártya, és mondod hogy szeretnéd letiltani a számot mert zaklat. Én is tiltattam már le ilyen emeltdíjas számot. (nem a szolgáltatatást, egy konkrét számot!)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#7155) Mappa


Mappa
addikt

üdv

a My T-Mobile oldalamon ahol a számlát tudom kezelni stb egyéb beállításokat tudok módosítani... és az aktuális havi forgalmat is írja.

na most olyat vettem észre, hogy január 2.-3. fele már 1900 Ft havi forgalmat írt nekem (ezen meg is lepődtem mert szilveszter és az utáni napokban semmilyen ekkora összegű telefon beszélgetést vagy üzenet, netezést nem bonyolítottam a készüléken.) MM S csomagban meg 5000 Ft lebeszélhetőség van és teljesen kizárt, hogy valós lett volna az a 1900 akárhány Ft. na másnap ez a havi forgalom kiírás már leugrott valami 800 Ft környékére. utána nem foglalkoztam vele egészen a múlthétvégéig. akkor megint valami 1900 körüli összeg volt ott "jó gondoltam ez reális, elpofáztam a havi lebeszélhetőmet" - ám de ma megint megnéztem és most 0 azaz nulla Ft az aktuális havi forgalmam... és most már totál a zavarodottság küszöbén állok, hogy most hihető-e amit T oldala kikalkulál. mert, hogy egyszer többet ír, egyszer kevesebbet, harmadjára meg nullát, ez a vicc kategóriát súrolja. :N választ a hó végén kapok majd a számlával. csak jól lenne választ kapni erre a problémára.

nem kötelező megadni

(#7156) Killing


Killing
addikt

December 17.-én lett aktiválva az előfizetéses számom, a számlazárás mindig a hónap utolsó napján éjfélkor van?
Jött számla január elején, ezek szerint az tört hónap volt?

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#7157) dedike válasza Mappa (#7155) üzenetére


dedike
addikt

Ha a mai "0" forintot nem írod, még talán tudtam is volna valami jó választ (hogy még az előző havi volt, meg ilyesmi), de így most tanácstalan vagyok. Biztosan valami belső hiba lehet... :U

Killing:

Amennyiben hangalapú előfizetésed van, akkor igen. A hónap első napjától az utolsóig "számlázódik" a forgalom, tört hónap esetén -értelemszerűen- az aktiválás/lemondás napjáig/napjától! ;)
(Igaz RelaxNet esetén meg közölték volna a számlazárás napját...) :B

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#7158) Mappa válasza dedike (#7157) üzenetére


Mappa
addikt

na most néztem meg most vissza ugrott 2100 Ft-ra :o jobban örültem volna a 0 ft-nak :D

nem kötelező megadni

(#7159) dedike válasza Mappa (#7158) üzenetére


dedike
addikt

Akkor minden rendben! ;)

Jó szerencsét!

(#7160) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Gondolkodom egy előfizetéses díjcsomag váltáson, érdekelne létezik-e olyan a T-nél amelyiknél meghatározhatok egy számot (vagy kettőt) amivel ingyenesen beszélhetek?

Családban már volt ilyen, a nevére nem emlékszem, de ott mindketten azonos díjcsomagban voltak, fontos, hogy most csak én váltok.

Let the Zone take me if I am.

(#7161) BobChemistry válasza kutga (#7160) üzenetére


BobChemistry
őstag

Én úgy tudom, hogy az üzleti csomagban vannak ilyenek. (pl. Mátrix csomag)
Saját részre egyébként én a Kaméleon díjcsomagon gondolkodok, már csak egy jó telefon kellene.

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#7162) 1430 válasza Mappa (#7158) üzenetére


1430
senior tag

A hívásforgalmi tájékoztató (ennek része a My T-Mobile eme része is) esetében minden hónap 7. napjától "garantált", hogy már az aktuális adatokat adja. Erre vonatkozó infót nem találtam az oldalon, így linkelni nem tudom.
Ezért láthatod hónap elején a magas összeget, mert az még az előző hónap vége. Ha hó közben x-ről nullára csökken, az meg átmeneti hiba, ami szinte minden hónapban előfordul.

dedike
A RelaxNet mobilinternet díjcsomagok is hónap végéig számlázódnak, amiben eltérnek, hogy már az aktiválás napjára is számlázódik, így lehet, hogy hó közbeni díjcsomagváltáskor a hónap napjaihoz képest egy nappal többet számláz a rendszer (pl. 31 napos hónapban 32 napra), mert a módosítás napjára a ki- és a bekapcsolandó csomag is számlázódik. (Amúgy hang alapú díjcsomagok másnaptól számlázódnak, így például ha a hónap utolsó napján veszel előfizetést pl. Eco díjcsomaggal, akkor arra a hónapra nem számlázódik havidíj, de persze a forgalmat az Eco díjai alapján ki kel fizetni.)
Amire te gondolsz, az az adatforgalmi fordulónap, azaz a díjcsomagban foglalt adatkeret nem elsején, hanem a hívószámra vonatkozó egyedi fordulónapon újul meg.

Killing
Ilyen szolgáltatás nincs, emelt díjas hívószámok meg nem hívogatnak, legfeljebb SMS-t küldenek, a fogadott emeltdíjas SMS pedig letiltható.
Én a hívásszűrést szoktam javasolni, ha az ügyfél készülékében van erre lehetőség.

A roaming tiltást a My T-Mobile-ban nem tudod ki-be kapcsolni, de ha új számod van (dec. 17-től) és nem kérted a tiltást, akkor működni fog automatikusan.

runner 125
Ha roaming tiltásod van, akkor ne is a saját számodról hívd az ügyfélszolgálatot (+36-1/265-9210), hanem kérj kölcsön egy másikat, és JELSZÓ ELLENÉBEN le lehet venni a tiltást (kivéve MobilOtthon vagy MobilOtthon Prémium díjcsomag esetén). Mellesleg az elutasított hálózatok már akkor sem fognak "visszaengedni", míg valamely más hálózat fel nem enged...

asound
Családbarát kedvezmény

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#7163) kutga válasza BobChemistry (#7161) üzenetére


kutga
nagyúr

A Kaméleon tetszik.

Azt egyébként meg tudjátok mondani hogy ha készülékvásárlás nélkül akarok új előfizetést kötni, mikre lesz szükség illetve kell-e hűséget vállalni az előfizetésre?

Let the Zone take me if I am.

(#7164) tjb007 válasza kutga (#7163) üzenetére


tjb007
nagyúr

(#7165) kutga válasza tjb007 (#7164) üzenetére


kutga
nagyúr

Köszönöm! :R

Let the Zone take me if I am.

(#7166) dedike válasza 1430 (#7162) üzenetére


dedike
addikt

Köszönöm a felvilágosítást, de arra nem gondoltam, hogy a havidíj változatlanul elsejétől harmincadikáig számlázódik, míg a fordulónap csak az adatmennyiségre ("A RelaxNet adatdíjcsomagokban garantált le- és feltöltési sebességgel igénybevehető adatforgalom") vonatkozik! :B :R

Jó szerencsét!

(#7167) Tappancs2001


Tappancs2001
senior tag

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy új T-Mobile előfizetés (készülék nélkül) mennyibe kerül, rendelhető-e interneten, és mennyi idő után lesz jogosult az előfizető aranykártyára. Köszi előre is.

(#7168) dedike válasza Tappancs2001 (#7167) üzenetére


dedike
addikt

Előfizetői SIM csomag. ;)
Jogosultság: az előfizetői kártyát a Magyar Telekom a jogosultság elnyerését megelőző 8. hónap utolsó napjánál régebben aktiválta;
Tehát minimum 8 hónapnak kell eltelnie az aktiválástól, de ez csak egy feltétele a dolognak! Bővebben itt! ;)

Jó szerencsét!

(#7169) 1430 válasza Tappancs2001 (#7167) üzenetére


1430
senior tag

- készülék nélkül hűséggel 810 Ft, hűség nélkül 5000 Ft
- Igen, rendelhető interneten
- legkorábban 8 hónap után és ehhez a legbiztosabb út a legalább havi bruttó 3750 Ft-os számla (részletek a Kapcsolat Program szabályzatban)

Megjegyzés: Jól gondold át a készülék nélküli vásárlást, mert utána csak az arany kedvezményjogosultság elérését követően vehetsz készüléket!

Szerk.: Na tessék! Míg telefonon beszélgettem, feleslegessé vált a post-om. ;]

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#7170) dedike válasza 1430 (#7169) üzenetére


dedike
addikt

...hát kellett neked telefonálni... ;] :P

Jó szerencsét!

(#7171) Mappa válasza 1430 (#7162) üzenetére


Mappa
addikt

ok! köszi szépen minden világos :R

nem kötelező megadni

(#7172) runner 125 válasza 1430 (#7162) üzenetére


runner 125
nagyúr

Köszi.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7173) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Dominó-ban nem vagyok otthon, ezért néhány kérdés, amire választ várnék (linkek is megteszik)

1. mennyibe kerül csomagot váltani?
2. mennyibe kerül megváltoztatni a kedvezményes időszakot?
3. mikor emelt utoljára a t-mobile árakat (percdíj dominónál), és erről nem kellene értesítenie az ügyfelet?

Keresgéltem a honlapjukon, de ezekről nem találtam infót, mert vagy a fogammal néztem, vagy tényleg jól eldugták, vagy mert nincs is infó...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#7174) kali válasza Fire/SOUL/CD (#7173) üzenetére


kali
legenda

(#7175) 1430 válasza Fire/SOUL/CD (#7173) üzenetére


1430
senior tag

1. Két feltöltés között egyszer díjmentesen válthatsz.
2. Két feltöltés között egyszer díjmentesen módosíthatod (de csak alap Domino díjcsomagnál).
3. Utoljára emlékeim szerint 2010. augusztusától volt változás, mikor a Domino Nap 41 Ft lett, de nem emlékszem, más csomagot érintett e a változás. Nem, nem kell értesítenie téged (legalábbis személy szerint): vagy olvass Népszabadságot (legalább a hónap utolsó napjaiban) vagy havonta nézd meg a honlapon, hogy mi fog változni az ÁSZF-ben (melynek része a díjszabás).

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#7176) Fire/SOUL/CD válasza 1430 (#7175) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Köszöntem! :R

UI: 3. pont Igen, éppen Domino Nap a csomag és még az időszak is stimmel, mert kb azóta tűnt fel, hogy édesanyámnak lényegesen hamarabb kell feltöltenem az egyenlegét, holott semmivel sem beszél többet telefonon, mint máskor. Azt megnéztem, hogy jelenleg 41Ft, csak azt nem tudtam mikor emelték meg ennyire/ennyivel (mert elég jól megemelték)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#7177) mhif


mhif
senior tag

Sziasztok,

segítsetek már értelmezni egy mondatot nekem, lehet túlbonyolítom a megértését :U

A MédiaMánia díjcsomagok havi díja 100%-ban leforgalmazható hálózaton belüli, valamint más belföldi mobil- és vezetékes hálózat előfizetői felé
indított hívásra, illetve SMS küldésre, valamint hangposta lehallgatásra belföldön.

Ez az előfizetői szó zavar. Lehet hülye kérdés, de egy feltöltő kártyával rendelkező személy is előfizető? Nekem valamiért az évek során úgy értelmeződött a történet, hogy a számlás előfizető az előfizető. Vagy más aspektusból megközelítve ki az a személy aki nem "más belföldi mobil- és vezetékes hálózat előfizetői" közé sorolható?
Remélem csak túl akarom értelmezni a dolgot és ez a "szűkítés" értelmezhető a "vezetékes és más mobilhálózatba irányuló" személyekre unblock...

(#7178) tjb007 válasza mhif (#7177) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, a feltöltő kártyával rendelkező személy is előfizető.

"ki az a személy aki nem "más belföldi mobil- és vezetékes hálózat előfizetői" közé sorolható?"

Benne van a kérdésben a válasz is.

(#7179) mhif válasza tjb007 (#7178) üzenetére


mhif
senior tag

Még 1 kérdés: nem jelöli sehol a Médiamánia csomagoknál -legalábbis az S-nél, amit kinézte magamnak-, hogy módosulnak-e a percdíjak, ha lebeszéltem a 4.990ft-ot. Ha túllépem, maradnak a jelölt 26 és 29ft-os percdíjak?

[link]

(#7180) tjb007 válasza mhif (#7179) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem módosulnak a percdíjak.

(#7181) mhif válasza tjb007 (#7180) üzenetére


mhif
senior tag

Köszi a válaszokat.

(#7182) dedike


dedike
addikt

Kinek hogy tetszik a (színeiben és méreteiben) megváltozott honlap? :)

Jó szerencsét!

(#7183) Jadro válasza dedike (#7182) üzenetére


Jadro
veterán

Ha nem szólsz, észre sem veszem hogy változott. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#7184) dedike válasza Jadro (#7183) üzenetére


dedike
addikt

Reggel be szoktam nézni a My-T-be, s akkor nézem, mi ilyen furcsa?
Aztán rájöttem... :B

Jó szerencsét!

(#7185) Csabi88888


Csabi88888
csendes tag

Sziasztok!

A My T-mobile-ban véletlenül rányomtam erre: Igényeljen havi számlát univerzális egyenlegéről.
Ez pénzbe kerül? Ha igen mennyibe? Illetve ez csak egy hónapra vonatkozik, tehát nem fogják minden hónapban küldözgetni? Dominos vagyok.
Köszi a segítséget!

(#7186) 1430 válasza Csabi88888 (#7185) üzenetére


1430
senior tag

Nem, nem kerül pénzbe.

Mióta bevezetésre került az univerzális egyenleg, azóta az univerzális egyenlegre történt feltöltésről nem igényelhető számla, csak az összeg elköltéséről.
Ha X hónap valamelyik napján igényelsz ilyen számlát, akkor az X hónapban történt univerzális egyenleged felhasználásáról az X-et követő hónapban kiálltja a rendszer a számlát a Domino hívószámhoz rögzített névre és címre, amit postáznak. Ha hónapokon át szükséged van az elköltött univerzális egyenleged számlájára, akkor minden hónapban jelezned kell az igényt.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#7187) Csabi88888 válasza 1430 (#7186) üzenetére


Csabi88888
csendes tag

Tehát akkor ingyenes, ez a lényeg. Köszönöm a választ!

(#7188) cserry193


cserry193
tag

Hali!

Azt szeretném megtudni hogy lehetséges-e a T-nél hogy hűségnyilatkozat nélkül vásároljak előfizetéses SIM kártyát? Gondolok itt arra hogy MédiaMánia S-el elkezdeném,aztán pár (2-3) hónap után átváltsak Dominora?

(#7189) albiosz válasza dedike (#7182) üzenetére


albiosz
őstag

Mintha gyorsabb lenne. :)

(#7190) dedike válasza cserry193 (#7188) üzenetére


dedike
addikt

Ne haragudj, de nem értelek! Miért váltanád át, ha hűség nélkül veszed? Csak a szám miatt? De két hónap alatt... :U
Egyébként igen, lehetséges, néhány hozzászólással feljebb 1430 már linkelte az adott oldalt, ahonnan megrendelheted, illetve bármelyik értékesítőnél köthetsz szerződést! (A hitelképességet ilyen esetben nem tudom mennyire vizsgálják!) ;)
(Véleményem szerint ne MM-S-sel kérd, hanem ECO-val, aztán azt rögtön tudod változtatni (meg havonta egyszer amúgyis díjmentes a módosítás)!)

Jó szerencsét!

(#7191) cserry193 válasza dedike (#7190) üzenetére


cserry193
tag

Szám miatt akarom igen! Hogyha webshopon keresztül rendelek előfizetői SIM kártyát,akkor lehet választani rengeteg szám közül.Én mindig is egy jó számra vágytam,és ezt szeretném DOMINOba átvinni,de mivel DOMINO vásárlása esetén nem lehet választani így ez maradt..

(#7192) dedike válasza cserry193 (#7191) üzenetére


dedike
addikt

Ravasz! Én is csináltam ilyet... :B

(Csak én megvettem készülékkel, egy év hűséggel, aztán átváltottam Dominóra, 2700 magyar pénz volt (pontosabban KAP pont), de azt visszakaptam lebeszélhető összegnek, egy év rendelkezésre állással... :K )

Jó szerencsét!

(#7193) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Sziasztok!

Részletfizetési lehetőség hogy, s mint van a T-nél?
Keresgélek az oldalukon vagy 10 perce, de még nem találtam leírást róla. :(

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#7194) Piet_


Piet_
tag

Sziasztok!

Tudna valaki nekem abba segíteni, hogy lejárt domino simkártyát hogyan lehetne újra aktiválni? a "szolgáltató" baszik bajlódni vele... :W köszi előre is!

(#7195) dedike válasza z0d1AK (#7193) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

Mire vagy kíváncsi konkrétan? :)

Piet:

Neked ezt találtam hirtelen, ahol 1430 írja le Viktor89-nek, mit lehet tenni ilyen esetben! ;)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#7196) z0d1AK válasza dedike (#7195) üzenetére


z0d1AK
veterán

Szemezgetek a Galaxy Tabbal. De nem értem, hogy most a sok felkínált csomag közül csak két lehetőség van ahol részletre is megvehetem? Kártyásan nem vásárolható meg részletre?

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#7197) tjb007 válasza z0d1AK (#7196) üzenetére


tjb007
nagyúr

Kártyásan semelyik telefon sem vásárolható meg részéletre, csak és kizárólag előfizetéssel.
A Tab (és a többi telefon is) csak 2 éves hűséggel ill. a felkínált havidíjas csomaggal vásárolható meg részletre.

[ Szerkesztve ]

(#7198) dedike válasza z0d1AK (#7196) üzenetére


dedike
addikt

Így van! részletre abban a két konstrukcióban vásárolhatod meg, egyik esetben Net500-al, másikban ez nélkül. :K
Amennyiben a "kártyásan"-t úgy érted, hogy Domino csomaggal, akkor sajnos a T által nyújtott hitelre nem tudod megvásárolni! :(

Jó szerencsét!

(#7199) z0d1AK válasza dedike (#7198) üzenetére


z0d1AK
veterán

Életemben nem szemezgettem a T-mobile tarifáival. Az 500-as mellé még külön tarifacsomagot is választani kéne?

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#7200) tjb007 válasza z0d1AK (#7199) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, mivel a Net500 csak meglévő, havidíjas díjcsomag mellé rendlehető.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.