Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6501) dedike válasza qky (#6499) üzenetére


dedike
addikt

Nem hiszem, hogy a Vodafone esetében van készülékváltás 12 hónapos hűség esetén, annak lejárta előtt! :( (Hacsak nem valami extrs előfizetés...)

Az viszont biztos, a T-nél készüléváltás publikus csomagban csak 24 hónapos hűség esetén van, 18 hónappal a szerződés aláírása után! ;) (Ha 12 hónapos hűséget írtál alá az előfizetés megkötésekor, akkor annak lejárta után vehetd igénybe a készülékváltást!) Mindegyik esetben szükséges a legalább "arany" kiemeltségi szint!
Annak viszont semmi akadálya, hogy egy másik hívószámmal (új előfizetésként) vedd meg! (Anyagi jellegű számításokat nem végeztem, tehát az, hogy így megéri-e, már a Te kompetenciád!)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#6502) tjb007 válasza Samus (#6500) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem kötelező 2 évre aláírnod azonban ilyenkor átlag 10.000 forinttal többe kerülnek a telefonok.

(#6503) dedike válasza Samus (#6500) üzenetére


dedike
addikt

Természetesen, a honlapon megtekinthetőek az aktuális ajánlatok! Ahogy tjb007 is írta, így valamennyivel többe fog kerülni a készülék! ;)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#6504) Jimmy8


Jimmy8
senior tag

A garancia hogy is áll a T-nél?
Ha gond van a készülékkel, akkor csak hozzájuk vihetem, vagy bármelyik Nokia szervízbe?
A szoft.miatt kérdezném, mert elég nehezen izzadják ki az új frissítéseket. Ha találnék egy nokia márkaboltot, ahol megcsinálnák a soft frissítését nem szolgáltatóira, akkor azt mondták itt többen is,hogy ugrik a garancia. De ez a bolt nem csinálhatja meg később a telót, ha gond van?

(#6505) dedike válasza Jimmy8 (#6504) üzenetére


dedike
addikt

Ezt a hozzászólást olvasd el, az N8 topikban találtam! (Persze csak itt és csak most és csak neked!) :D
Tehát: Szoftverfrissítés és garancia A T-Mobile-nál, Nokia N8 esetén

Jó szerencsét!

(#6506) madirka válasza dedike (#6496) üzenetére


madirka
csendes tag

A hűség lejárat 2év, ha áttérek olcsóbb ekhó -ra a 2év alatt 48000ft többnek tűnik mint a 20000ft de még bizok a csodában, hátha egy jó ötlettel ki tudtok segíteni. :K

Madirka

(#6507) Jimmy8 válasza dedike (#6505) üzenetére


Jimmy8
senior tag

Nagy köszönet :R
Tehát mehetek egy Nokia boltba frissíttetni...

(#6508) tjb007 válasza Jimmy8 (#6507) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mehetsz csak a gyári független szoftverét nem fogják rárakni neked.
Meg lett tiltva a Nokia márkaboltoknak és szervizeknek, hogy a T -s telefonok szoftverét lecseréljék a gyári függetlenére. Ennek ellenére sokaknak még mindig megcsinálják (ingyen van pénzért).

(#6509) Jimmy8 válasza tjb007 (#6508) üzenetére


Jimmy8
senior tag

Na most akkor kinél van az igazság? :U

(#6510) dedike válasza tjb007 (#6508) üzenetére


dedike
addikt

Én nem tudom, én írtam a hivatkozást. Hogy aztán melyik az igaz?! A Te infód merről van? :U

Jó szerencsét!

(#6511) tjb007 válasza dedike (#6510) üzenetére


tjb007
nagyúr

Szervizesektől + tulajoktól.

Az egész a szervizes (vagy eladó) jóindulatától függ.

(#6512) dedike válasza tjb007 (#6511) üzenetére


dedike
addikt

Én is erre gondoltam... ;]

Jó szerencsét!

(#6513) Baboon


Baboon
senior tag

Megőőőőrülök!
2 éve fizetem késések nélkül a mix díjcsomagom olykor fel is töltögetem. Most fog lejárni a hűségem és ha előfizetést újítok meg és felhasználom a hűségpontjaim akkor minden mobil drágább vagy 20%-al mintha új előfizetést kötök!
A pofám leszakad...
Ha ezt komolyan gondolják átmegyek máshoz, mert nem hiszem el hogy így akarják megtartani az ügyfeleket...

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#6514) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Hali!
No, eléggé új vagyok a témában. Kellene nekem telefonra net, nem nagy mennyiségben, csak épp néha ránézni e-mailre, 0.facebook.com, ilyesmi. A kérdésem az lenne, hogy úgy látom mobiltelefonra elvileg ezek a net 40, 100, meg 500 csomagok vannak.
Megrendelni lehet simán neten? Egyenleget hol lehet lekérdezni, értve itt a fennmaradó forgalomra?

I am having fun staying poor.

(#6515) StLui válasza robi0604 (#6491) üzenetére


StLui
veterán

Én szombaton este leadtam egy rendelést készülékváltásra, és ma kaptam az sms-t, hogy szállítás alatt!? (32GB-os) Hét elején még azt mondták 1430-on hogy január 22-re fogják visszaigazolni, ha leadom a webshop-ban a rendelést.
Van rendelésünk személyesen is leadva boltban okt14-óta, onnan azóta sincs semmi.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#6516) StLui válasza Baboon (#6513) üzenetére


StLui
veterán

Ez nem csak azoknál a telefonoknál igaz, ahol valamilyen másfajta előfizetéshez van kötve a vásárlás?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#6517) dedike válasza Baboon (#6513) üzenetére


dedike
addikt

Üdv!

Hatezer forinttal fizetsz többet majdnem minden készülék esetén! ;)
(Amint megvan a 24 hónap, egy darab ezressel leszel hamarabb, mint az új előfizetőknek szóló ajánlatok! :K )
Természetesen lejönnek a Kapcsolat programban gyűjtött pontok!

(#6514) Drizzt: A 0.facebook.com ingyenes, csak a hivatkozások megnyitása generál adatforgalmat!
Természetesen megrendelhetők neten, sms-ben, telefonon, személyes ügyfélszolgálaton!
Egyenleget a telefonod számlálóján tudsz ellenőrizni, de arra figyelj, hogy az adatforgalom mérési egysége 10 kb, a telefon számlálójáé pedig 1! Bővebben: Adatforgalmi értesítő :R

(#6515) StLui: Ellenőrizd a My-T-ben a kiszállítás várható időpontját! Elvileg a készülék a futárnál van már ezen üzenet esetén! ;)

[ Módosította: Ndruu ]

Jó szerencsét!

(#6520) StLui válasza dedike (#6519) üzenetére


StLui
veterán

Rendelés állapota:
Szállításra vár.
Szállítás várható időpontja:
Az Ön rendelése előrendelt terméket tartalmaz, a termék beérkezésétől függően kerül kiszállításra.

Ráadásul a fura, hogy 1430-on tegnap kértem őket, hogy szeretném ikon600 helyett MMxl-el használni, és azt mondták egyeztetés céljából még hívni fognak mindenképp, de ez az smsm előbb jött.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#6521) Baboon válasza dedike (#6517) üzenetére


Baboon
senior tag

Azért az megnyugtató hogy nem fizettetnek velem többet mint az új előfizetőkkel :D
De 1000huf kedvezmény mégiscsak vicces.

Szerk:
Egyébként van bármelyik szolgáltatónak másodperc alapú tarifacsomagja?

[ Szerkesztve ]

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#6522) dedike válasza StLui (#6520) üzenetére


dedike
addikt

Akkor nem tudom. Meg azt sem, mi a fenének kevernek ezzel az előrendeléssel... :( :(((

Baboon:

Viszont nem kell új számot megtanítani mindenkivel, valamint a Kapcsolat pontokat is be tudod számíttatni! :K

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#6523) qky válasza StLui (#6520) üzenetére


qky
tag

Akkor nem csak én vagyok a béna és tényleg nem lehet az ikon csomagok helyett még a rendelés közben más díjcsomagot beállítani?
Emiatt nem vittem végig még egyszer sem a rendelést, pedig többször is megpróbáltam.
Gondolom így gyorsabb lenne, mintha valahol feliratkozom.

40512 - 3,5k/db (2 db)

(#6524) dedike válasza qky (#6523) üzenetére


dedike
addikt

Ha rendelés közben elakadsz, vagy kérdésed van: +36-30/63-63-630, vagy 1430! ;)

Jó szerencsét!

(#6525) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Ha rendelek egy telefont webshopból, akkor milyen feltételekkel mondhatom le?

An odyssey through the realm of consciousness.

(#6526) StLui válasza qky (#6523) üzenetére


StLui
veterán

Nem lehet, és az ikon az egyetlen csomag amit csak személyesen tudsz módosítani is, folyoszámlaszintű jelszóval sem tudom módosítani, ki is van írva ott, hogy ezt nem lehet :F
Én is 3x futottam neki a rendelésnek az elmúlt 2 hétben, mert éreztem hogy gáz van ezzel a boltosdival

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#6527) StLui válasza m0h0senator (#6525) üzenetére


StLui
veterán

A legutolsó lehetőség, hogy nem veszed át, ezt olvastam is valahol rendelés közben is , de ide is leírták már, innen is tudom.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#6528) m0h0senator válasza StLui (#6527) üzenetére


m0h0senator
őstag

Köszönöm a gyors választ, szifonról van szó és mindenki hamarabb kapja meg ha weben rendeli ezért is csinálom így most

An odyssey through the realm of consciousness.

(#6529) qky válasza StLui (#6526) üzenetére


qky
tag

És Te is dedike által megadott számok valamelyikén módosítottad le a díjcsomagot?

[ Szerkesztve ]

40512 - 3,5k/db (2 db)

(#6530) StLui válasza qky (#6529) üzenetére


StLui
veterán

Azt mondták a 1430-on, hogy hívni fognak egyeztetés céljából még mielőtt szállítanák, és akkor kérjem a módosítást, és természetesen nem lesz gond, de még ez nem történt meg, mint ahogy lentebb-fentebb már írtam is.
De érdekes, mert az egyik rendeléses próbálkozásom alkalmával feljött egy olyan ablak amikor engedni akart másik egyenértékű díjcsomagra átírást, de akor pl nem tudtam befejezni a rendelést, lehalt az egész.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#6531) qky válasza StLui (#6530) üzenetére


qky
tag

Ah, értem.
Bár mondjuk az sem para ha megrendelem Ikon 400-al és utólag lemódosítom MM L-re.
Ugye jól tudom, hogy drágább csomagra tudok módosítani gond nélkül?
Úgy értem miután már átvettem a készüléket.

[ Szerkesztve ]

40512 - 3,5k/db (2 db)

(#6532) StLui válasza qky (#6531) üzenetére


StLui
veterán

Talán nem gond, de jobb előre tisztázni 1430-on, ráadásul nekünk MMXL olcsóbb mint IKON600

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#6533) Drizzt válasza dedike (#6517) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Hali. Sms-ben előfizettem NET 100-ra. Viszoint az 50%-nál, s a 100%-nál oké, hogy kapok smst, de a köztes időkben nincsen valami kód, mondjuk a *102#-hez hasonló, amivel le lehetne kérdezni a hátralévő forgalmat?

Kösz!

I am having fun staying poor.

(#6534) dedike


dedike
addikt

Szeretném felhívni mindenki figyelmét a Díjszabás ezen két mondatára:
1.) T-Mobile ikon díjcsomagok kizárólag iPhone készülék megvásárlása esetén vehetőek igénybe
2.) A T-Mobile ikon díjcsomagok 12 hónapos vagy 24 hónapos hűségszerződés kötése mellett vehetők igénybe.

Váltogatni ez alapján csak az Ikon csomagok között, ott is csak a drágább irányban lehetséges! :R

Drizzt:

Nincsen rá lehetőség! :(
Valamilyen külső programmal lehet esetlegesen megoldani, ilyet már olvastam adott telefon-topikokban. :K

qky:

Jól tudod, módosítható felfelé (drágábbra) minden díjcsomag, kivéve az Ikon , mivel az csak Ikonra módosítható (mint már írtam tarifahűségesek!).

Bale_E:

Az átvételig bármikor lemondhatod, aztán nem veszed át, illetve, ha nyolc munkanapon belül gondolod meg magad, akkor vissza is küldheted, illetve beviheted a legközelebbi T-Pontba! (Állítólag partnerüzletbe is lehetséges, erről nincs pontos infóm!) ;)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#6535) m0h0senator válasza dedike (#6534) üzenetére


m0h0senator
őstag

Köszönöm dedike! :C

An odyssey through the realm of consciousness.

(#6536) dedike válasza m0h0senator (#6535) üzenetére


dedike
addikt

Igazán nincs mit! :R

Jó szerencsét!

(#6537) StLui válasza dedike (#6522) üzenetére


StLui
veterán

Na, ma megint okosodtam, többi telefonnál nincs is előrendelési lehetőség, ezért van az, hogy iphone-nál jönnek ezek a szállításra vár üzenetek, semmi jelentősége, nincs készleten egyáltalán. Azt mondta a hölgy ennél a telefonnál nagyon sok minden egy kicsit másképp működik így a webshopban is, pont az előrendelési lehetőség miatt.
Köszi a válaszokat! :R

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#6538) robi0604 válasza dedike (#6492) üzenetére


robi0604
őstag

Velük beszéltem... :O
Azért köszönöm, hogy próbálsz segíteni.

Minek veszel Ferrarit, ha 50-nel közlekedsz...

(#6539) robi0604 válasza StLui (#6515) üzenetére


robi0604
őstag

Érdekes...
Írj, ha megkapod!
Kíváncsi vagyok.

Minek veszel Ferrarit, ha 50-nel közlekedsz...

(#6540) robi0604


robi0604
őstag

Igazság szerint nem szeretem a vodát és már nagyon régóta T-s vagyok, de már nagyon kezd elegem lenni ebből a mizériából.
Gondolkodóba esetem, hogy átmenjek e... :Y

Minek veszel Ferrarit, ha 50-nel közlekedsz...

(#6541) Deviance válasza robi0604 (#6540) üzenetére


Deviance
tag

Kerdesem, hogy lehet a rejtett szamokat automatikusan elutasitani a szolgaltato ( T-Mobile ) oldalarol?

(#6542) robi0604 válasza Deviance (#6541) üzenetére


robi0604
őstag

Én nem tudom sajnos, de valaki biztosan megválaszolja neked...

Minek veszel Ferrarit, ha 50-nel közlekedsz...

(#6543) 1430 válasza dedike (#6492) üzenetére


1430
senior tag

"Házhoz-szállítási csoport: +36-30/63-63-630"

Ez nem a házhozszállítási, hanem az értékesítési csoport száma. ;)
A házhozszállítás a +36-30/930-30-30-as számon érhető el. :K
(T-Mobilról ez is díjmentesen hívható)

Amúgy a házhozszállítási csoporthoz csak az új előfizetések tartoznak, minden mást a WebShop csport kezel (készülékváltás, Domino csomag, tartozék, stb.), de hozzájuk nem tudok publikus elérhetőségi számot, velük mi konzultálunk az ügyfél nevében.

Drizzt
Vedd figyelembe, hogy részarányos a számlázás, és ha ma aktiváltad, akkor csak egy napra eső forgalom jóváírást, azaz 3,3 MB-ot kapsz!!! Az aktuális adatforgalmad a 1430-ra SMS-ben küldött G betűvel tudod lekérdezni (56 Ft alkalmanként), új hónapban a 7. naptól garantált a helyes adat.

StLui
A szállításra vár nem egyenlő a szállítás alattal! ;)
Igazából a MM XL csomagra most is átválthatsz, de ezt csak ügyintézőn keresztül, és nem kell megvárnod az iPhone-t. Mellesleg ha készülékváltásban rendelted az iPhone-t, akkor nem tartom valószínűnek, hogy felhívnak egyeztetés céljából, de kapsz SMS-t és/vagy email-t az állapotváltozásról, amennyiben a rendeléskor ezt engedélyezted.

Deviance
Sajnos nem.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#6544) dedike válasza 1430 (#6543) üzenetére


dedike
addikt

Na végre! ;)
Már azt hittem maga alá temetett valami! :D ;)

Jó szerencsét!

(#6545) StLui válasza 1430 (#6543) üzenetére


StLui
veterán

a "vásárláskor" csak a meglévő MM L díjcsomagot jelölhettem meg az Iphon4-hez, vagy valamelyik Ikon-t, a megfelelő árakon természetesen.
Hölgy meg azt mondta 1430-on, szerinte nem fognak felhívni egyeztetni, mondtam Neki, hogy pénteken meg azt mondták igen, erre utánna nézett, és az lett a válasz, hogy: valóban, Iphon esetében felhívnak :F Most nekem az lenne a lényeg, hogy semmiképp ne kerüljünk át Ikon600-ba az Iphon miatt, hanem az telefonnal együtt szeretném ha MM L változna MM XL-re és ne Ikon600-ra (merthogy ezt tudtam csak megadni 5-ös szintűnek)
Annyiszor mondtak már egymásnak ellent az elmúlt 2 hétben 1430-on hogy már semmin sem fogok meglepődni :U

Köszi :R (a szállítás alattra vonatkozó infot is)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#6546) robi0604 válasza 1430 (#6543) üzenetére


robi0604
őstag

És a több hetes "szállítás alatt" státusszal mi a helyzet? :U

Minek veszel Ferrarit, ha 50-nel közlekedsz...

(#6547) sp@rtan


sp@rtan
senior tag

A Domino Aktív időszakos díja, vagyis az ~500 Ft lebeszélhető?
Vagyis ha nekem van 3500Ft-om az egyelnlegen, akkor ugye hó elején/végén lemegy az 500Ft, és ha küldök egy SMS-t, akkor 3000Ft lesz az egyenlegen, vagy 2968?

:R

(#6548) StLui válasza robi0604 (#6546) üzenetére


StLui
veterán

ja igen én rosszul írtam a státuszt először, nekem szállításra vár, másolni már persze a jó szöveget másoltam később

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#6549) tjb007 válasza sp@rtan (#6547) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ha neked 3500 Ft az egyenleged és beállítod a Dominó Aktív díjcsomagot akkor az egyenlegedből 490 Ft -ot le fognak vonni így a leforgalmazható egyenleged 3010 Ft lesz.
A kérdésedre röviden a válasz az, hogy nem, nem beszélhető le az a 490 Ft.

Kiegészítésként:

"Az időszaki díj levonására első alkalommal a díjcsomagba váltás alkalmával, illetve ettől az időponttól számítva 30 naponta kerül sor. A Domino Aktív
díjcsomagot a 1777-es szám felhívásával, a díjcsomagváltás almenüben lehet igénybe venni. Amennyiben a 30 nap leteltét követően a Domino kártya
egyenlegén nem áll rendelkezésre elegendő összeg az időszaki díj ismételt levonására, akkor a fennmaradó egyenleg továbbra is a Domino Aktív díjszabása
alapján használható fel. Az egyenleg feltöltése esetén a 490 forintos időszaki díj a feltöltéstől számított újabb 30 napra levonásra kerül."

(#6550) m0h0senator


m0h0senator
őstag

hol tudom törölni a webshopos megrendelést? ami még jóváhagyás alatt van a státusza?

An odyssey through the realm of consciousness.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.