Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6551) dedike válasza m0h0senator (#6550) üzenetére


dedike
addikt

Te sehol. Hívd a 1430-as számot, ott keress egy ügyintézőt, s ő törli neked! ;) (Rendelésszámmal egyszerűbb!)

Jó szerencsét!

(#6552) m0h0senator válasza dedike (#6551) üzenetére


m0h0senator
őstag

most már tényleg jövök egy sörrel :B :N

An odyssey through the realm of consciousness.

(#6553) dedike válasza m0h0senator (#6552) üzenetére


dedike
addikt

;) :R

Jó szerencsét!

(#6554) Barell


Barell
senior tag

Sziasztok. Nemtudja esetleg valaki hogy lesz-e kapható Samsung Champ a T-mobile-nál és ha lesz akkor mikor? Nagyon beleszerettem abba a kis telóba, jókat írnak róla. Úgy döntöttem lecserélem rá a 6300-ám. :)

(#6555) SlayR


SlayR
senior tag

" Rendelés Állapota: Szállítás alatt " Ma este érkezik már alig várom :B

(#6556) SlayR


SlayR
senior tag

Most hogy olvasom szó volt a szállítási állaptokról...nembiztos küldenek smst...én is ha tegnap nemnézem meg akkor nemtudom meg hogy mr a szállításra vár állapotom szállítás alattra váltott! :)

(#6557) tjb007 válasza Barell (#6554) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem.
Ha majd ezen az oldalon fent lesz akkor majd kapható lesz (valamikor).

(#6558) dedike válasza tjb007 (#6557) üzenetére


dedike
addikt

Szerintem, ha akarták volna árulni, már árulnák. :B

Jó szerencsét!

(#6559) tjb007 válasza dedike (#6558) üzenetére


tjb007
nagyúr

Szerintem is de azért csak kellett valamit írnom neki, hogy megnyugodjon :)

[ Szerkesztve ]

(#6560) m0h0senator válasza SlayR (#6556) üzenetére


m0h0senator
őstag

milyen készülékről is van szó? :B :U

An odyssey through the realm of consciousness.

(#6561) dedike válasza m0h0senator (#6560) üzenetére


dedike
addikt

Róla van szó... ;)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#6562) SlayR


SlayR
senior tag

Mergérkezett tipikusan az a teló ami képen nemadja vissza azt ahogy élőbe kinéz és amilyen nagyontetszik :)

(#6563) StLui válasza SlayR (#6562) üzenetére


StLui
veterán

Kiváncsi leszek, ha írsz, miket írsz róla, nekem mindíg nokia telók voltak, egyszer próbálkoztam a 9500-assal, de összesen telefonáltam rajta, és senki nem értette 3 év után miért mászkálok egy féltéglával, még wifire sem tudtam rábírni, pedig azért azt vettem nem pedig a 9300-ast. Előtte 6310-es, azóta 6300 van nekem is, feleségemnek is. De most, hogy belinkeltétek, ez megint felkeltette a kütyük iránti vágyamat :) Iphon elég lesz ha megjön a családba az az egy végre, ez meg itt van azonnal és még nokia is.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#6564) SlayR


SlayR
senior tag

Egyelőre nemszeretnék elhamarkodottan nyilatkozni, de eddig úgyérzem nekem teremtetett a drágaszág :D kézre áll szép sokat tud és élvezem használni:) pár nap múlva egy kis részletesebbet is megpróbálok majd összehozni a tapasztalatokról! :)

(#6565) rdi válasza SlayR (#6564) üzenetére


rdi
veterán

Ne haragudj, de pontosan miről beszélsz? Mit vettél? Teljesen érthetetlen ez így, egymás után írod a posztokat, de miért nem válaszolsz, akkor legalább nyomonkövethető lenne, hogy miről beszélsz. :)

[ Szerkesztve ]

Fej! Tor! Potroh!

(#6566) SlayR


SlayR
senior tag

Nokia N8 de nemsokkal feljebb be is volt linkelve...

(#6567) dedike válasza rdi (#6565) üzenetére


dedike
addikt

Gonosz voltam? Már megint? :D Nokia N8-00 a T-Mobile Webshopban

Jó szerencsét!

(#6568) 1430 válasza SlayR (#6564) üzenetére


1430
senior tag

Alapvetően nekem is bejön (holnap lesz egy hetes). A kamera rész király (ez számomra a telefonálás után legfontosabb), a zene kompromisszumos (az N95 legalább így kezelte, ráadásul a cower flow a lejátszási listáknál nem működik), a - virtuális - qwerty billentyűzet ékezetes betű kezelése eszméletlen rossz (inkább nem is használom qwerty-vel), és eddig még csak kétszer indult újra magától, azt is egy órán belül, mikor épp testreszabtam a csengőhangot. :D

Az érintő kijelzőt még szokni kell, sokszor most is keresem az opciók (stb.) felirat alatt a fizikai gombot. :DDD
Viszont gyorsan merül (igaz a legerősebbre tettem a képernyővilágítást). Tavasszal az aksi miatt tértem át N95-ről 6700 classicra, de megsirattam az S60-at. Ebből a szempontból örülök a Symbian^3 nak, de megint minden este töltögetni... Kb 1,5 napig bírja, ami a 6700c 4-5 napjához képest piszok rövid... Ráadásul utóbbinál az utolsó vonás esetén is kibírta vígan egy napig az aksi, míg az N8-nál sokáig maxot mutat, majd ha elkezd merülni, akkor hamarosan le is merül (tehát nincs arányban a töltöttség a töltöttségi jelzéssel).

Tovább nem offolom a topikot. :B

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#6569) dedike válasza 1430 (#6568) üzenetére


dedike
addikt

qwerty billentyűzet ékezetes betű kezelése eszméletlen rossz

Na de miért is? Nyomsz egy aposztrofot, s utána a betűt, már meg is van... ;)

...cagy más hiba van vele? :U

Jó szerencsét!

(#6570) 1430 válasza dedike (#6569) üzenetére


1430
senior tag

Éreztem, hogy én vagyok a béna, mert az N8 topikban nem találtam olyan hsz-t, amiben a qwerty-t szidnák. :B

Én a használati útmutatóra hagyatkoztam, ami alapján a betű/szám váltógomb hosszan nyomva tartásával tudom kiválasztani az ékezetes betűt, majd visszalépni, amivel pl. a köszönöm szó egy rémálom lenne, így viszont okés. KÖSZÖNÖM! :DD (bár ezt a hsz-t nem a telóról írom)

szerk.: Tán csak nem a tapasztalat beszél belőled? Beszereztél egyet Te is?

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#6571) dedike válasza 1430 (#6570) üzenetére


dedike
addikt

Pedig ott van az, én is onnan tudtam! ;)
(Misály kolléga jóvoltából!)

..és ki is próbáltam már... :K :D

Jó szerencsét!

(#6572) robi0604 válasza 1430 (#6570) üzenetére


robi0604
őstag

Szia!

Erre tudsz valami mondani?

#6546

Köszi!

Minek veszel Ferrarit, ha 50-nel közlekedsz...

(#6573) dew28


dew28
aktív tag

adott egy simkartya amire mobilnet van elofizetve, ugyanakkor normal hivasra is hasznalom, tudtok valami megoldast mondani ra hogy ne kelljen minden nap mikor hazaerek kivenni a telobol es atrakni az usb stickbe a SIMkartyat?

(telefonon keresztuli net nemjo megoldas, mert eldobja a halozatot)

[ Szerkesztve ]

(#6574) SlayR


SlayR
senior tag

Nah szval.... gondoltam ide is belátogatok..
Immáron majd 2napja N8 tulajként amit eddig tapasztaltam mind pozitív mind negatív irányban megosztom veletek..
Nagyon sokféle teló járt már a kezemben és sokat használgattam több kevesebb ideig, de valahogy mindig Nokiáim voltak. Hónapok óta olvasgattam telefonok tesztjeiről és nézegettem a friss kínálatot a készülékekből nemcsak Nokiát sokfélét...közelgett az ideje annak, hogy tudok cserélni elsőnek még a nyáron az N97 mini volt az egyik kiszemeltem majd ősszel a C6-01 mivel nemigazán számítottam r, hogy ilyen drága készüléket, mint az N8 megtudok venni. Utólag kezdtem visszaolvasgatni a készülékről miután a Nokiánál láttam majd a T-Mobilenál kiderült, hogy esedékes lesz az érkezése a készülékváltásom idejére...úgytünhet elfogult vagyok a Nokiák felé pedig nem..rettentő pozitívan fogott meg elsőre a készülék külseje amit a videókon nemigazán lehet szerintem reálisan látni (vagy lehet csak nekem van valami difim ezzel?). Szép kidolgozott külső ami nemtúl csicsás de mégis látszik nem összedobott apró részletekre odafigyeltek (erről is lehet persze vitázni vagy bele lehet kötni). Számomra pont olyan amit könnyű és jó kézben tartani vagy zsebre rakni hol ott nemtúl kicsi. Elsőként rögtön a belső mondhatni...Nekem valahogy mai napig nincs bajom a Symbiannal...alkalmazkodik a készülékhez megfelelő alkalmazásokat felsorakoztatva széppé téve a kijelzőn megjelenést a widgeteknél (igen ezt is lehetne máshogyis de nekem így tökéletes). Minden kézre esik facebook, zenelejátszó e-mail fiók elérése...nekem ennyi elég. A sebességgel szintén nincs bajom sőt az előzőhöz képest hihetetlen gördülékeny a rendszer mind az alap felhasználásnál mind az internet böngészés alatt...a telefon hangszórója megfelelő hangerejű szépen adja vissza a hangot élmény rajta videót nézni és zenét hallgatni egyaránt...a headset tényleg kicsit érdekes amit adtak hozzá, de megfelelő...az usb használata géphez csatlakoztatás után szintén gördülékeny és az 5800 után kész felüdülés hisz ahogy az kapta a firmware frissítéseket egyre több bajom volt az usbs témákkal...belassúlt és társai. Másik nagy pozitívum a szinte folyamatosnak mondható alkalmazás frissítések figyelmeztetése egyre jobban kihozzák belőlük a rejtett pluszok most legfőképp a közösségi alkalmazásoknál lett rengeteg újítás...de ez kell is. A kamera maximálisan hozza vártat asszem ki is fogom használni amennyire csak lehet lesz mire. :)
Talán amivel bajom van az elsőre a sim kártya behelyezése volt nem nagyon van körmöm így kicsit megszenvedtem vele mire bement a helyére (mondjuk ez lehet másnál nem okozott gondot és csak én óvatoskodtam el túlságosan). Más negatívum egyelőre nem nagyon jött elő számomra ez nem jelenti azt persze, hogy nem lesz benne, de valahogy olyannyira érzem az összetettséget arendszer mögött amit eddig egy Nokia készüléknél sem és ez lehet nagyot dob az összképen! Mindenesetre ha más nem aki gondolkozik a vásárlásán annak ajánlom tesztelje le! Lehet mostanság sokkal menőbb az Android vagy az Iphone OS rendszere de ebben is szerintem rejlik ugyanúgy erő ahogy azokban csak úgytudnám mondani egyszerüen de magabiztosan kevesebb túl csicsázással!
Nem teljeskörű a dolog így amit írtam, de gondoltam megosztom veletek ezt a keveset is. ;)

(#6575) StLui válasza SlayR (#6574) üzenetére


StLui
veterán

Köszi! :R

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#6576) StLui válasza SlayR (#6574) üzenetére


StLui
veterán

Ma megkaptuk az értesítőt mehetünk az iPhone-ért (nem nekem, csak családon, cégen belül), nekem pedig most képbe került N8 (mindíg nokiám volt), iPhone (aki használja mind isteníti), S.Gal.Tab (tetszik a nagy képernyő, headsettel kiegészítve, de ennek elég csöndes a fóruma, lehet nem véletlenül, vagy nagyon szűk réteg igényeit elégíti ki, és félek picit az androidtól lehet öreg vagyok hozzá :) )

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#6577) kali válasza StLui (#6576) üzenetére


kali
legenda

szerintem az androidtól nem kell félned, nekem például sok év symbian - és főként nokia, hogy csak autóbbiakat említsem; n80, n95, n95 8gb, n97) - után van most samsung galaxy s telcsim, és egyáltalán nem bántam meg az átsorolást! :N

(#6578) dedike válasza kali (#6577) üzenetére


dedike
addikt

Ideje lenne újítanod az N8-ra... :P

...egy Nokiásnak előbb vagy utóbb úgyis visszahúz a szíve... ;] ;)

Jó szerencsét!

(#6579) StLui válasza kali (#6577) üzenetére


StLui
veterán

Köszi a bizalmat :)
Na, közben visszaigazolták a bolti megrendelés mellet a webshopost is iPhonra, most döntenem kell, hogy visszamondjam e a másodikat, vagy az legyen az enyém.
Pedig a 9500-ös után megfogadtam nem lesz többet 30eFt-nál drágább telefonom :B

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#6580) kali válasza dedike (#6578) üzenetére


kali
legenda

:N

(#6581) Radian


Radian
csendes tag

Sziasztok!

Okostelefont szeretnék venni a T-mobile-nál. Jelenleg feltöltőkártyás csomagban vagyok, de az új telefon természetesen jóval olcsóbb előfizetéssel. Szerintetek az megoldható, hogy a mostani számommal együtt átmegyek előfizetésesbe és megkapom a telefon-t az akciós új előfizetőknek járó áron? Tudom, hogy a szolgáltatónál tudnának rá adni választ, de gondoltam megkérdezem itt először :)

(#6582) tjb007 válasza Radian (#6581) üzenetére


tjb007
nagyúr

Röviden, tömören: Igen.

(#6583) Radian válasza tjb007 (#6582) üzenetére


Radian
csendes tag

Köszi :)

(#6584) SlayR


SlayR
senior tag

Én is egy ideig kikacsintgattam a Sony Ericcsonok felé meghát volt Iphoneos kilengés is de nembarátkoztunk össze egyikkel se:D

(#6585) B1T3


B1T3
addikt

Előfizetéses díjcsomagváltás telefonon keresztül hogyan működik? A 1412-es számot hívjam? Melyik menüpont? :)

(#6586) dedike válasza B1T3 (#6585) üzenetére


dedike
addikt

Én a 1430-at hívnám, aztán követném a nénit, miket beszél... ;]

Jó szerencsét!

(#6587) B1T3 válasza dedike (#6586) üzenetére


B1T3
addikt

Igazából én is ezt akartam írni, csak valamiért a 12-es ugrott be. :W :D

(#6588) dedike válasza B1T3 (#6587) üzenetére


dedike
addikt

;) ;]

Mely telefon a kiválasztott?

Jó szerencsét!

(#6589) lindermen


lindermen
aktív tag

Hali!

Hallottam ma egy olyat, hogy ha palettára váltok, és bevonok még 3 hívószámot (mobilt), akkor nem csak a családbarát szolgáltatás ingyenes mindenkinek, hanem, pl "m" csomag esetében a hívószámonkénti 3000-et sem kell fizetni. Konkrétan: tv, net, vez tel, + 4 db mobil előfizu 10990,-ből kijönne??? Gyanús hogy nem, de csak megkérdezem, mert nagyon jól hangzik.

(#6590) dedike válasza lindermen (#6589) üzenetére


dedike
addikt

Családbarát havidíjakat nem kell fizetned, ezt látom, viszont a havi előfizetési díjakat (példádban a 3000-et) szerintem fizetni kell! :U
(Tehát havonta 19990-ből állna meg a dolog! )
Hangsúlyozom szerintem, és a honlap adatai szerint...

Jó szerencsét!

(#6591) tjb007 válasza lindermen (#6589) üzenetére


tjb007
nagyúr

1412 -t felhívod és kérsz egy ügyintézőt. Ő (elméletileg :DDD ) jobban tudja, hogy mit hogyan mennyiért.

[ Szerkesztve ]

(#6592) dedike válasza tjb007 (#6591) üzenetére


dedike
addikt

Nem egyszerűbb a 1430, ha már mobilt szeretne?... :U

Jó szerencsét!

(#6593) tjb007 válasza dedike (#6592) üzenetére


tjb007
nagyúr

A Paletta inkább T-Home szolgáltatás mint T-Mobile. Hívhatja a 1430 -at is, végül is egy cég, max. megmondják neki, hogy inkább hívja fel a 1412 -t.

(#6594) dedike válasza tjb007 (#6593) üzenetére


dedike
addikt

Jah... erről jutott eszembe..anno, mikor lehetőség nyílt az előfizetések egy Kapcsolat Prémiumkártyán való "összevonására", háromszor futottam neki, mire egyszer sikerült elintézni a dolgot. Pedig akkor hol az egyik, hol a másik számot hívtam...minden előfizetés telefonszáma, biztonsági kódja...kész idegbaj volt, még most is szaladgál a hátamon a hideg, ha rágondolok... :Y

Mondjuk abban igazad van, hogy több benne a T-Home szolgáltatás... :B

Jó szerencsét!

(#6595) lindermen válasza dedike (#6594) üzenetére


lindermen
aktív tag

Köszi mindenkinek! Majd bemegyek inkább, a fent említett összevonás nekem üzletben simán lezajlott pl. Talán érdemes ilyen komolyabb témáknál személyesen :F

(#6596) 1430 válasza robi0604 (#6572) üzenetére


1430
senior tag

Én lemondanám a rendelést és feladnék egy újat. Ha fontos az adott rendelés (pl. olyan telefont rendeltél, ami már nem kapható vagy nincs készleten), akkor 1430 és a rendelési azonosítón kívül szükség van arra a telefonszámra és jelszavára, amihez a rendelést rögzítetted.

dew28
Vegyél külön mobilinternetes hívószámot. Ha nem olyan net csomagot használsz, ami díjcsomagként is igényelhető, akkor marad a SIM csere. ;)

Radian
Ha van legalább arany kiemeltség a Domino hívószámodon, akkor igen, sőt egyes készüléket még picit olcsóbban is.

B1T3
Már most szólok, hogy egyes esetekben az telefonos ügyintézőn keresztüli díjcsomagváltás 625 Ft. :K (jobban mondva alapból ennyi, és egyes esetekben díjmentes)

lindermen és dedike
Ilyen általános infó ügyében mindkét szám hívható. Amúgy dedike jól értelmezte a honlapot, természetesen a 3000 Ft fizetendő. ;)
Sőt itt az opcionális T-Mobile számok esetében egy nagyobb forgalmú havidíjas vagy Domino szám kérheti a 6000-es csomagot is, függetlenül attól, hogy a kötelező elemek a Paletta M-ben vannak.

Ja és egy nyári fejlesztésnek hála, mára a T-Mobile részről is elég egy szerződés azonosítása, nem kell minden ezer éves "azt se tudom kinél van" Domino hívószámot beazonosítani a Kapcsolat Program regisztrációhoz. ;)
Személyesen pedig eleve kipipálják az azonosítást, hiszen bemutatod a személyit.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#6597) robi0604 válasza 1430 (#6596) üzenetére


robi0604
őstag

Köszönöm a választ!

Tegnap délután jött az sms, hogy hétfőn szállítják...

Viszont még egy kérdésem lenne.

Miért emelte meg a T a biztosítás árát?
Beszéltem pár emberrel és így nem éri meg sehogy...

Minek veszel Ferrarit, ha 50-nel közlekedsz...

(#6598) zoli62


zoli62
addikt

Az N8 T-Mobile-os szoftvere miindenben maradéktalanul megegyezik a gyári eredetivel? Azaz minden funkció ugyanott van benne, és ugyanúgy is működik? Rosszmájú vagyok, és csak az N97-es tapasztalataimból kiindulva kérdezem. :)

(#6599) zoli62


zoli62
addikt

Ha valaki Médiamániáról vált más díjcsomagba, figyeljen arra, hogy egyúttal mondja le a Mobil Tv szolgáltatását is. Ellenkező esetben, mivel ez nem részarányos számlázású, ezért akár ha csak egy nappal a díjcsomagváltás után kapcsolják ki,a teljes havi díj(1990 Ft) kiszámlázódik. Ez rossz pont a T-Mobile részéről. Az ügynek kedvező folytatása lett, mert felhívtam a számlázási osztályt,és egy óra alatt jóváírták a számlámon a kérdéses összeget, ugyanis a díjcsomagváltás során az ügyintézővel folytatott beszélgetés során erről nem esett szó, tehát a reklamációm jogos volt. Ez némileg kompenzálja a T-Mobile által nekem okozott kellemetlenséget. Velem ez történt, úgy gondoltam, hasznos információ, ezért tanulságként leírom, hátha mással is előfordulilyen eset.

(#6600) tjb007 válasza zoli62 (#6598) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem, a T-Mobile -nál kapható N8 -on Android és iOS fut párhuzamosan.................. ;] :DDD

Amúgy igen, de ha menüpontról menüpontra szeretnéd tudni, hogy mi hol van benne akkor kérdezz meg egy tulajt az N8 topikban.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.