Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86001) totron válasza r3dsnake (#85972) üzenetére


totron
addikt

Akkor ugye az ÁSZF és a kollektív fórumtudat szent jegyében abban maradtunk, hogy dominósok számára nem nyírták ki a korlátlan böngészési opciót, előfizetésesek számára pedig igen. Legyünk pontosak, ha kérhetem és ne az legyen, hogy a prepaidesek a senkik, a számlások meg az istenek. Már csak a dezinformáló hatás miatt se.

(#86002) tsteve válasza totron (#86001) üzenetére


tsteve
senior tag

nem nyirták ki dominóban, belföldön továbbra is használható marad... ámen

(#86003) dokee78


dokee78
félisten

Jól gondolom?

Jelenleg a lezárt Move S díjcsomagot használom. 3410 Ft
Mobil S 2000 Ft+400MB net 1000 Ft.

Viszont ez lefelé váltás,tehát nem megoldható éppen zajló hűség alatt?

(#86004) tsteve válasza dokee78 (#86003) üzenetére


tsteve
senior tag

a szerződésed számít, ha abban is 3410 Ft van, mint vállalt összeg, akkor sztem sem megoldható, csak kötbérrel..

[ Szerkesztve ]

(#86005) k-adi válasza totron (#86001) üzenetére


k-adi
nagyúr

a prepaidesek a senkik, a számlások meg az istenek

Lassan ahogy látom, pont hogy fordítva lesz! :DD

(#86006) totron válasza tsteve (#86002) üzenetére


totron
addikt

..és rendelhető is! Továbbra is. Ez az, ami nem mindegy. Ha nem jól tudnám javítsatok ki megkövezéssel.

k-adi, ez a trend. Nem sikerült rájönnöm még mitől, vagy minek, de ez megy most.

(#86007) tsteve válasza totron (#86006) üzenetére


tsteve
senior tag

trend? miféle trend?
honnan veszitek ezt?
adatok nem ezt mutatják...
hol írják hogy ez a trend fordult volna?
július 1-el ráadásul további sok-sok prepaid megszűnik majd...

[link]

[ Szerkesztve ]

(#86008) ACE- válasza tsteve (#86007) üzenetére


ACE-
addikt

Azért nem éppen tavalyi statisztikát kéne hozni egy idén változott szolgáltatáscsomag módosításával kapcsolatos hatás bizonyítására...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#86009) tsteve válasza ACE- (#86008) üzenetére


tsteve
senior tag

ha neked van frissebb, várom ide... nem megérzésekre kéne hagyatkozni... ráadásul most július 1-től megszűnik majd egy csomó prepaid is.. szó sincs tehát igazolt trend fordulásról.... sőt, a Telenor korlátlan is pl. az előfizus irányt erősíti...

[ Szerkesztve ]

(#86010) totron válasza tsteve (#86009) üzenetére


totron
addikt

Telenor nem kér hűséget a Helló Datához. Annyiban trend, hogy a szolgáltatók lemásolták egymás (ultra)alacsony percdíjú pre-paid opcióit, csomagjait. Erre értettem. Ezek már megtörtént tények, körbeért a dolog. A jövő meg nyilván kérdőjeles, mint mindig, csúf üzleti érdekek alakítják, akár gyorsan, így ezen nem is évődöm.

(#86011) tsteve válasza totron (#86010) üzenetére


tsteve
senior tag

valódi, friss adatok hiányában a jelen is kérdéses, hiszen a mostani állapot kb. fél év múlva lesz csak látható a statisztikákban, az bizonyos mindenesetre hogy durva eltolódás lesz a számlás irányba hamarosan, ehhez nem kell nagy jóstehetség sem, hiszen nyilván sok tízezerszámra fognak megszűnni a prepaidek hamarosan...a valós, eddigi trend a prepaidek visszaszorulása volt, s ez minden bizonnyal folytatódni fog az adategyeztetés hatása miatt...

[ Szerkesztve ]

(#86012) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Sziasztok! Adott most ugye ez a személyazonosság igazolása a telekomnál... RÉgebben eladtam az egyik telefonom az egyik rokonomnak sim kártyával együtt. Ilyenkor az én nevemmel kéne újra regisztrálni az az övével is jó?

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#86013) tsteve válasza AllTheBest (#86012) üzenetére


tsteve
senior tag

övével is jó.. telekom engedi... bár ez nem biztos hogy törvényes... vizsgálja már pár hatóság ezt az online gyakorlatot, amelyben a telekom előfizetők gyűjtésére használja fel törvényes kötelezettségét, s közben nem tisztázottak az eredeti előfizetők jogai sem... másik 2 szolgáltató nem is engedi ezt

[ Szerkesztve ]

(#86014) totron válasza tsteve (#86011) üzenetére


totron
addikt

Ki fog derülni, nyilván. Nem is mint jövőkutató szólaltam fel, hanem mint a lépten-nyomon megfigyelhető mentalitás, ami zavart. Budapest határáig tart a világ, csak a havidíjas előfizető létezik, lehetne folytatni a sort. Önmagában ez, a félig-meddig lappangó, de azért mindig kicsit jelen lévő mivoltában még el is menne, de ha valaki beesik ide - ahogy én is tettem - és hiteles, alapos forrásnak tartja a topikot, akkor félrevezetődik, mert egy vagy több számlás gyermek nem látott túl saját mozgási területén és téves nótát fújt bele a világba, figyelembe nem véve, hogy a pre-paid vonalon nem feltétlenül ugyanaz a változás állt be.

(#86015) tsteve válasza totron (#86014) üzenetére


tsteve
senior tag

de itt legalább kijavítódnak a téves infók is percek alatt legtöbbször.. engem is kijavitanak, ha kell, láthattad ezt, s én is javítok másokat, ha ők tévednek.. bárki tévedhet, joga van ehhez is akár.... ezért is jó ez a topik... de ebből számlás-prepaid ellentétet kovácsolni elég nagy túlzás :)

[ Szerkesztve ]

(#86016) lacib válasza tibi970307 (#85984) üzenetére


lacib
tag

Sziasztok.
Engem most hívtak, hogy nyertem 150.000 ft-ot. Menjek el egy automatához és akkor megkapom. Mondtam , hogy most nem tudok menni. Személyesen elmehetek a Pólusba és ott is felvehetem, 7-14 óra között.
Már majdnem elindultam. :)

Nokia1611- Nokia3330- Sie Me45- Sie M65- SE C702- ZTE Blade- ZTE GrandXIn-Huawei G620s-Lumia 735-Xiaomi RN4

(#86017) totron válasza tsteve (#86015) üzenetére


totron
addikt

Érzésem szerint nem kovácsoltam, tényleg ezt látom sok helyen. Egyetértünk, hogy jó a javítódás és hogy van.

(#86018) tsteve válasza lacib (#86016) üzenetére


tsteve
senior tag

30-as szám ez is?
közzétehednéd...
szórakoznánk kicsit velük... :)

[ Szerkesztve ]

(#86019) lufi7


lufi7
aktív tag

Sziasztok!
A hét elején sikerült áthurcibálni a számainkat a Telenortól Dominóba.
(Mondjuk ez is megérne egy misét.)
Az a bajom, hogy nem tudok új fiókot létrehozni, ill. nem tudom hozzáadni a meglévő Telekomos fiókhoz mert ismeretlen felhasználói azonosítóként könyveli el a számomat. Jelszót készítettem hozzá.
Mi a megoldás?
Köszi!

"Csak szóljatok mindig 5 perccel a gól előtt"

(#86020) Bferibörs válasza lufi7 (#86019) üzenetére


Bferibörs
addikt

az 1430-at hívtam, ügyintéző kb. 3 perc alatt javította a hibát

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#86021) dokee78 válasza tsteve (#86004) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi értem.
De a plusz 1 GB nettel már 4000 ami több,mint a jelenlegi az már gondolom menne kötbér nélkül?

(#86022) tsteve válasza dokee78 (#86021) üzenetére


tsteve
senior tag

így van... én is hasonló módon váltottam felfele, kb. 1 ezressel lett csak több, de az addigi 1 gigából 10 giga lett... hűség kedvezményt nem fogsz kapni, de a hűséged lejárati időpontja is marad az eredeti (új hűségre csak 3 hónapon belüli lejárat esetén lehet szerződni)

[ Szerkesztve ]

(#86023) lufi7 válasza Bferibörs (#86020) üzenetére


lufi7
aktív tag

Köszi!

"Csak szóljatok mindig 5 perccel a gól előtt"

(#86024) tibi970307 válasza tsteve (#86018) üzenetére


tibi970307
tag

Itt a szám, ami engem hívott:
0630 739 0421

(#86025) bostone


bostone
addikt

Van valami pletyka arról, hogy a telekom is bevezeti a korlátlan netet mobil előfizetések mellé, mint a telenor?

(#86026) btudos válasza bostone (#86025) üzenetére


btudos
veterán

Tekintve, hogy alig 2 hónapja újítottak, nem várnék a közeljövőben ekkora horderejű bejelentést.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#86027) Wind-Storm


Wind-Storm
őstag

Helló!

Eddig nem is tudtam róla, hogy van a mobilszámomhoz tartozó online telekom fiók, vagy mi a fene.
Ezt csak most vettem észre, hogy adategyeztettem.
Kér ügyféljelszót a bővebb adatmegtekintéshez. Ezt hol tudnám beállítani pontosan?
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#86028) tibi970307


tibi970307
tag

Egyébként elmentem a rendőrségre.
Jelenleg kb 150 ilyen ügy van körülbelül. Ha feljelentést teszek, akkor mehetek bíróságra. Az csak úgy nem megy, hogy információt adok a hálózat felszámolására. Ha minden igaz, akkor a börtönben is telefonhoz tudnak jutni, és nagy része onnan indított hívás (az értelmét mondjuk nem látom).

(#86029) fahrii válasza tibi970307 (#86028) üzenetére


fahrii
őstag

Te most komolyan erre áldozod a szabadidőd? :U

(#86030) 4Grider válasza fahrii (#86029) üzenetére


4Grider
nagyúr

Látod, hogy sikeresen lebeszélték a feljelentésről. Mindenki jól járt (nem nőtt a bűnözés, a rendőrnek sem kell többet dolgoznia, neki sem kell tanúskodnia és ezzel saját lakcímére szabadítania a kisebbségi családot, stb.) Persze a következő áldozatok egy része a saját hülyesége és kapzsisága miatt így jár...

(#86031) dptrsk válasza Wind-Storm (#86027) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

1777 vagy online elfelejtettem menüpont.
Ha online elfelejtettem megoldást választod, arra figyelj, hogy pár nap múlva jön egy SMS, amire 12 órán belül válaszolni kell, különben visszaáll a régi jelszó.

(#86032) lugosi válasza 4Grider (#86030) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Igen, ezt tapasztaltam már, hogy ebben a lebeszélésben milyen profi a rendőrség. :/

(#86033) tsteve válasza tibi970307 (#86028) üzenetére


tsteve
senior tag

én megtettem a feljelentést annak idején, 1x tanúvallomás a rendőrségen, 1x megjelenés a bíróság előtt, ahol végül 3 személyt ítéltek el, a hangfelvételek amiket leadtam döntő fontosságúak voltak... ingyen plusz szabi járt rá (Pécsett volt a tárgyalás) az utazást is térítette a bíróság. 1 fő börtönbe is vonult ténylegesen, mert próbaidős volt már....
nekem megérte, jól szórakoztam a majmokon... 1 volt csak kisebbségi a 3-ból egyébként, adataimat nem tudták meg, zárt adatkezelést kértem...engem nem akart senki lebeszélni a feljelentésról, igaz nem bp-i kapitányság volt, ahol megtettem...

[ Szerkesztve ]

(#86034) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Most hívtak, jövő hónapban lejár az előfizetésemre a hűségidő, váltanom kell díjcsomagot menjek be (magyarán drágább lesz). :DDD

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#86035) 4Grider válasza zoltanz (#86034) üzenetére


4Grider
nagyúr

Miért kellene váltanod? A megszüntetett díjcsomagokban benne lehet maradni a hűség lejártakor is. Persze új készüléket sem hozhatsz ki rá, mivel nem írhatsz alá rá újabb hűséget.

(#86036) maxika2004


maxika2004
őstag

Sziasztok !

Segítsetek lécci :

T-com fiokot regeltem, minden okés is..... belépésig....
akarom a telcsiszámot (" mobil elöfizetést" ) hozzáadni, és mindig kirja hogy a jelszó hibás.....
valami ötlet ?..... mert a jelszó tuti jó....kiléptem beléptem vele többször is, de a mobil elöfizetés hozzáadásakor
" a megadott jelszó hibás" üzi fogad !

elöre is köszi a segítséget !

(#86037) zoltanz válasza 4Grider (#86035) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Nem akarok készüléket, se hűséget, ezt mondta a kis hölgy a telefonban: drágább díjcsomagra kell váltanom. :F
Ha nem megyek be, maradhatok a jelenlegibe? Önhatalmúlag nem rakhatnak át másikba, max megszüntetik a szerződést nem? (független telóm van szerencsére.)

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#86038) wwenigma válasza zoltanz (#86037) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Élő szerződésed van rá ami a hűségidő lejárta után határozatlanná válik, mindkét fél aláírta, nem tom van e erre EHT...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#86039) 4Grider válasza zoltanz (#86037) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nem rakhatnak át másikba, maximum ha valami flottás előfizetésed volt és kitesznek a flottából.

(#86040) zoltanz válasza 4Grider (#86039) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Nem flottás sima lakossági.
Köszi mindenkinek! :R

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#86041) lugosi válasza zoltanz (#86037) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem kell drágábbra váltanod, maximum az lehet szerintem, hogy a jelenlegi csomagod lesz drágább, ha olyan csomagod van, ami 2 év hűséggel olcsóbb volt, mintha határozatlan időre kötötted volna. Akkor most a határozatlan idős árért kapod ugyanazt. De lehet hogy tévedek, nekem ezt mondták mikor lejárt az egyik szerződés.

(#86042) Donki Hóte válasza zoltanz (#86037) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Lebegtesd meg, hogy átviszed a számot Dominóba. Rögtön fognak tudni ajánlani kedvezőbb feltételeket havidíjas csomagra.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#86043) ACE- válasza maxika2004 (#86036) üzenetére


ACE-
addikt

Az előfizetés hozzáadásakor nem a Telekom fiók jelszót kell megadni, hanem az éppen hozzáadni készülő hívószámhoz tartozó jelszót, ami általában 5 számjegy.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#86044) zoltanz válasza lugosi (#86041) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Nem kaptam kedvezményt a csomagra, teljesen standard. Havi számlám 4-8 000 Ft olyan 1 GB adat.
A családban van több UPC-s szolgáltatás, elég nagy kedvezményt kapnék társkártyára (több mint egy éve van mobil is, teljesen rendben van a szolgáltatás), azért elkezdek árajánlatokat gyűjteni. :U

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#86045) SUPREME7


SUPREME7
őstag

2 hete beragadt "visszahívásra vár" rendelésre más is kapott mailt, hogy törlik, és változatlan feltételekkel újraindítják és adnak grátisz a kellemetlenségért egy 5K tartozék kupont? :D Nem tudom mi van a T-vel de rendkívül jótékonyak ...

(#86046) maxika2004 válasza ACE- (#86043) üzenetére


maxika2004
őstag

Köszi !

És azt a jelszót honan kéne tudnom ?
vagy hogy tudom megszerezni ? :F :Y :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#86047) k-adi válasza SUPREME7 (#86045) üzenetére


k-adi
nagyúr

Hát nem tudom, te hogy vagy vele, de én inkább szeretném másnap megkapni a cuccot amit rendelek, mint azt a kupont 3 hét múlva, plusz új rendelés leadása.... :)) de persze legalább "ennyi", kapsz valamit

(#86048) tsteve válasza maxika2004 (#86046) üzenetére


tsteve
senior tag

(#86049) maxika2004 válasza tsteve (#86048) üzenetére


maxika2004
őstag

Igen végigolvastam.....
" kérjük adja meg dominó jelszavát...... de honnan a k...életből szedjem !!!!!!!!!!! :W

" jelszó módositás : kérjük adja meg régi jeszavát " :W :W :W :W :W :W

Hát nem vagyok egy hülyegyerek, (állitólag)
de aki ebben segít ezek szerint kicsit részletesebben azt szenté avatom ....

[ Szerkesztve ]

(#86050) tsteve válasza maxika2004 (#86049) üzenetére


tsteve
senior tag

egy fenét olvastad végig...

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.