Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6251) Jhonny06 válasza dedike (#6250) üzenetére


Jhonny06
veterán

Köszi. :R Kicsit bonyolultabb volt a probléma, azért is írtam, mert nem kaptam választ a T-Mobile oldalán, de sikerült megoldani végül.

(#6252) manchester85 válasza dedike (#6248) üzenetére


manchester85
addikt

Nincs olyan, hogy "nagy net csomag" netfüggők körében. :DDD Max, ha korlátlan. :U

i6 Silver

(#6253) dedike válasza manchester85 (#6252) üzenetére


dedike
addikt

"nagy Net csomagnak" szokták volt nevezni a RelaxNet-eket... ;)

(az meg korlátlan is... :DDD )

Jó szerencsét!

(#6254) VINIKOR válasza manchester85 (#6230) üzenetére


VINIKOR
senior tag

Teljesen hülye vagy. Szállj már le rólam.

(#6255) Nordik


Nordik
őstag

A különböző netcsomagokat is a hónap első napjától számlázzák? Mint minden mást ugye?

(#6256) Loretto


Loretto
veterán

Férjetek el egymás mellett!

Soirée...

(#6257) dedike válasza Loretto (#6256) üzenetére


dedike
addikt

Köszönet! :R

Nordik:

:K

(Természetesen, ha a hónap első napján már élt az előfizetés!)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#6258) Nordik válasza dedike (#6257) üzenetére


Nordik
őstag

Élt az előfizetés és október 21.-én aktiváltam hozzá netcsomagot.
Akkor november 1.-től már teljesen új hónap kezdődik?
Ezt a 10 napot pedig időarányosan fizetem. Ugye?

[ Szerkesztve ]

(#6259) dedike válasza Nordik (#6258) üzenetére


dedike
addikt

Idézet a díjszabásból (2.6. pont):

A havi díj - a GPRS WAP és WAP Plusz csomagok kivételével, ahol teljes hónapra fizetendő függetlenül attól, hogy hány napig volt aktív a szolgáltatás az
adott hónapban – az összes Net és Mobilinternet díjcsomag esetében időarányosan alakul, attól függően, hogy hány napig volt aktív a szolgáltatás az
adott hónapban, ugyanez vonatkozik a felhasználható forgalom mértékére is. A RelaxNet adatdíjcsomagok esetében a havi előfizetési díj időarányosan
alakul, attól függően, hogy hány napig volt aktív a szolgáltatás az adott hónapban, a felhasználható forgalom mértéke nem időarányos.

Így van, november 01-től, új hónapot kezdtél, valamint a 10 nap is időarányos lesz! :K

Jó szerencsét!

(#6260) tjb007


tjb007
nagyúr

Négy új telefon került be a kínálatba, az Alcatel OT-209, az LG GT540, a Sony Ericsson X8 és a Sony Ericsson X10 Mini Gold (raj edisün :DDD ).
Adatlapokat, konstrukciókat nem tudok linkelni mert még nagyon friss, az árlistában viszont már megtalálhatóak.

[ Szerkesztve ]

(#6261) dedike válasza tjb007 (#6260) üzenetére


dedike
addikt

..az nagyon friss... ;]

Úgy vannak vele üzletekben úgyis csak 5-től lesz, addig meg sz@kadjon meg a hüle júzer, aki ilyet akar rendelni, vagy akár csak tájékozódni felőle...
...szerintem így, ebben a formában kár volt erőltetni a mai dátumot új árlistához! Csinálták volna meg rendesen holnaptól! :(((

Jó szerencsét!

(#6262) dedike


dedike
addikt

Valóban nem lehet megnézni a My-T-ben, hogy mikor járnak le a hűségnyilatkozataim, vagy csak én vagyok ennyire láma, hogy nem találom? :F :B

Jó szerencsét!

(#6263) m0h0senator válasza dedike (#6262) üzenetére


m0h0senator
őstag

Én egyszer úgy találtam meg, hogy próba képen díjcsomagot akartam váltani és mikor oda jutottam, hogy kiválasztom az új csomagot ott írta, hogy aktiválva: ekkor és ekkor...

An odyssey through the realm of consciousness.

(#6264) Nordik


Nordik
őstag

A hűségnyilatkozatos témához kapcsolódóan... 28.-án letelik az egyik előfizetésem. 29.-én már mondjam is le ugye? :DDD Így kiszámlázzák az eddigi díjakat és viszontlátás. Gondolom ha decemberre átcsúszok akkor már a következő hónapot is fizethetem időarányosan.

(#6265) dedike válasza Nordik (#6264) üzenetére


dedike
addikt

:K

(Azt is tudni érdemes, hogy a T-nél a havi előfizetési díjakat napra számolják, tehát a Te esetedben is 29 napot fognak számlázni!) ;)

Jó szerencsét!

(#6266) Nordik válasza dedike (#6265) üzenetére


Nordik
őstag

Rendben, köszi! :R

(#6267) dedike válasza Nordik (#6266) üzenetére


dedike
addikt

Igazán nincs mit! :N

Jó szerencsét!

(#6268) ivanyi


ivanyi
csendes tag

Sziasztok lenne nekem egy kérdésem.
Mégpedig az,hogy vettem februárban egy telefont a t-mobilnál előfizetéssel2 éves hűségidővel. És a telefont havonta törlesztettem 990 ftal.Tehát már a telefont kifizettem.
Azt szeretném megtudni,hogy eladhatom e a telefont sim kártya nélkül?A hűség idő a sim kártyára szól ha jól tudom tehát a telefont eladhatom vagy nem?Erre szeretnék választ kapni
:C :C

Én nem vagyok sztár, nem is akarok az lenni! Én legenda leszek!

(#6269) dedike válasza ivanyi (#6268) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

Természetesen eladhatod a telefont. :K (Mondjuk másnap eladhattad volna...)
A SIM kártyát is, ha találsz olyan balekot, aki megveszi, s még a hatezres díjat is kifizeted/kifizeti mellé... :DDD

Jó szerencsét!

(#6270) ivanyi válasza dedike (#6269) üzenetére


ivanyi
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm a választ akkor azt is teszem eladom :C :C :C
Másik kérdés én ugye t-mobilos vagyok a barátnőm vodafone-os megbeszéltük,hogy veszek neki egy dominos kártyát.Azt szeretném megtudni,hogy t-perceken kívül milyen más lehetőség van arra,hogy kezdeményesen beszélgessünk egymással telefonon?
Ha jól tudom a t-percek este 10-től reggel 6ig "Működik"olyankor meg mindenki alszik? :C :C

Én nem vagyok sztár, nem is akarok az lenni! Én legenda leszek!

(#6271) Nordik válasza ivanyi (#6270) üzenetére


Nordik
őstag

Családbarát kedvezmény. :)

Havi 950Ft telefonszámonként és havi 100 órát ingyen beszélhettek. Barátnővel ez a legjobb megoldás. :) Nálunk is ez van aktiválva.

Viszont ha jól tudom az kell hozzá, hogy a csoportba legalább 1 telefonszám előfizetéses legyen.

(#6272) ivanyi válasza Nordik (#6271) üzenetére


ivanyi
csendes tag

Köszönöm a válaszod :C :C nem gond mert én előfizus vagyok :C :C :C :C

Én nem vagyok sztár, nem is akarok az lenni! Én legenda leszek!

(#6273) Nordik válasza ivanyi (#6272) üzenetére


Nordik
őstag

Nagyon szívesen. :)

Ennyit még hozzátennék: mivel a barátnőd dominos lesz, ezért az Ő 950Ft-os díja amit a családbarát kedvezmény után fizet, a Te számládhoz fog hozzáíródni. De majd megbeszélitek az anyagiakat. :)

(#6274) RumiTT


RumiTT
tag

IPhone 4 et akarok vásárolni Tnél. Van jelenleg egy MádiaMánia XL előfizetésem. Új előfizetésnél MédiaMánia XLes díjcsomagban 29990 ért lehet megkapni. Ha csak készülékváltás van akkor mennyiért vihető el a telefon? Platinás vagyok.

(#6275) dedike válasza RumiTT (#6274) üzenetére


dedike
addikt

Ha lejárt mindenféle hűséged az előfizetésről, akkor levonod a meglevő kapcsolatpontjaid számát ebből a 29990-ből, meg talán kapsz még egy pár ezres kedvezményt a platina kiemeltség miatt... és éppen annyiért, ami így kijött! ;)

Jó szerencsét!

(#6276) RumiTT válasza dedike (#6275) üzenetére


RumiTT
tag

De a 29e kedvezmény új előfizetéshez adják. Ezért gondolom h mivel nekem van már előfizetésem náluk, ezért esetleg nem ennyire kedvezményesen kapom meg. Akkor én tévedek és ugyanannyi lesz mint ha teljesen új előfizetéssel venném meg? :)

(#6277) tjb007 válasza RumiTT (#6276) üzenetére


tjb007
nagyúr

Egyszerű mint a fakocka.
1430 -at felhívod, kérsz egy ügyintézőt, elmondod, hogy mit szeretnél ő meg elmondja, hogy mik a lehetőségeid.

(#6278) Mappa


Mappa
addikt

Hi

iPhone 4 -re ha szeretnék biztosítást kötni akkor azt a vásárlástól számítva még 60 napig megtehetem ?

nem kötelező megadni

(#6279) 1430 válasza Mappa (#6278) üzenetére


1430
senior tag

Igen. (VI./2.)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#6280) dedike válasza RumiTT (#6276) üzenetére


dedike
addikt

Szerintem igen, de eressz meg egy telefont, ahogy tjb007 írja! ;)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#6281) ottoyes válasza 1430 (#6279) üzenetére


ottoyes
senior tag

Nemsemmi ez a biztosítás.. :)

Ottoyes

(#6282) dedike válasza ottoyes (#6281) üzenetére


dedike
addikt

Ennyi? ;] :P

Jó szerencsét!

(#6283) ottoyes válasza dedike (#6282) üzenetére


ottoyes
senior tag

Ööööö...nem!A többit átbeszéljük prívátban az alulinformált köznép kizárásával.. ;] :D

Ottoyes

(#6284) blueye


blueye
veterán

Ha egy dominó a lekérdezésnél azt írja hogy nov. 6-ig használható fel az egyenleg, akkor az nov. 5 23:59:59-kor jár le vagy nov. 6 23:59:59-kor?

Mostanában van hogy a t meghosszabbítja az egyenleg érvényességét ajándékként? Ha igen, akkor aznap amikor lejár?

(#6285) 1430 válasza blueye (#6284) üzenetére


1430
senior tag

Ha ez a kérdés egy 30 napos szolgáltatás határidejénél merül fel, akkor egyértelműen azt válaszolnám, hogy 5-én éjfélig tudod a szolgáltatást felhasználni, de esetedben ezt nem mondanám ennyire biztosra, mert úgy rémlik, mikor a saját Domino-s számom szűnt meg, hogy ez online-abban működik (azaz figyelembe veszi az utolsó töltés időpontját óra-perc pontossággal).

Minden esetre ha jelentős összeg van rajta, ne hagyd elveszni, inkább tölts 1500-zal, és fél évig még elérhető lesz a szám és az egyenleg is.

szerk.: Ja és ne várj ajándék feltöltést/hosszabbítást, az a kékeknél (volt?) szokás. Ezért is lehet az, hogy a Telenor 4.075.136 db aktív hívószámából 527.679 db-on (12,95%) nem volt forgalom már legalább 3 hónapja... (2010.09.30-ai adat)

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#6286) dedike válasza blueye (#6284) üzenetére


dedike
addikt

Egyébként nem teljesen tök mindegy? :F

(November 6-nak 23:59:59-kor van vége, utána már 7-e jön... )

A végét nem tudom...de gondolom éppen 366 napod volt, hogy töltsél rá...illetve lebeszéld :DDD

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#6287) madarasz92


madarasz92
őstag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem hogy milyen dijcsomagra váltsam le a mostani Mix csomagom?
A lényeg az lenne hogy tudjak internetezni és telefonálni is és max 5000ft-ot keljen fizetni csak érte havonta!
Az ikon200 csomagot nézegettem a T-oldalán ennek nem tudom mik a hátrányai ?
Ezzel csak T-s hálózatban lehet 200perc-et beszélni?

(#6288) dedike válasza madarasz92 (#6287) üzenetére


dedike
addikt

Ikon díjcsomagok csak és kizárólag iPhone készülékekhez, 24 hónapos hűségvállalással vásárolhatóak. Neked a MédiaMánia S díjcsomagra van szükséged! ;)

(Persze szerintem...)

Jó szerencsét!

(#6289) madarasz92 válasza dedike (#6288) üzenetére


madarasz92
őstag

Vagy mivel a MIX csomagnak az árát a 2980ft 100% le tudom beszélni bármerre igy lehet célszerűbb lenne Net 500 MB csomagot mellérendelni és kész..
De az nem tudom elég e 1hónapig nekem?
iPhone 3G nyomnám a netet.
A Media Mániaval meg az a baj hogy abban van mobil TV is amit nem használnék..

[ Szerkesztve ]

(#6290) blueye válasza dedike (#6286) üzenetére


blueye
veterán

Kösz a hozzáállást.
Nem, nem mindegy, én sem ma kezdtem el mobilozni, nem szoktam fölöslegesen kérdezni ;]

1. Tudod ez egy autóban használt kártya, amiről ritkán hívok bárkit, de erre van irányítva a telefonom ha az autóban ülök.
2. Amikor egy éve feltöltöttem utolsó előtti napon, akkor gyakorlatilag a töltéssel egy időben érkezett egy SMS hogy a t grátisz meghosszabbítaná az érvényességet. Ezt próbáltam ezzel a kérdéssel elkerülni.

Remélem kielégítő volt a válaszom. :(((

(#6291) manchester85 válasza madarasz92 (#6289) üzenetére


manchester85
addikt

"A Media Mániaval meg az a baj hogy abban van mobil TV is amit nem használnék.."

És? :DDD Nem azt kell nézni, hogy ne legyen olyan benne, ami neked nem kell, hanem, hogy ami kell neked, az benne van-e, és azt milyen feltételek szerint kapod. :W Ez nem olyan, mint amikor azért nem kell a túrósbatyu, mert van benne mazsola. :DDD

i6 Silver

(#6292) madarasz92 válasza manchester85 (#6291) üzenetére


madarasz92
őstag

De nem szeretem a felesleges dolgokat..
Az ikon 200-at azt csak akkor lehet kérni ha új iPhone-t veszek?

(#6293) manchester85 válasza madarasz92 (#6292) üzenetére


manchester85
addikt

Akkor köss egy olyan csomagot, ahol drágább a percdíj... Az nem felesleges? :W

i6 Silver

(#6294) dedike válasza blueye (#6290) üzenetére


dedike
addikt

Ha az az egy nap számít...akkor...akkor jó...végül a Te dolgod! De 1430 leírta mi az, amit esetleg érdemes meglépned! :P

madarász92:

A MM S havidíja is teljes egészében lebeszélhető, illetve belföldi hálózatokba küldött sms-ekre is felhasználható! ;)

De ahogy gondolod, de a net500 is 2000 körül van, ha jól emlékszem, és akkor ott van még a MM S-ben a 10 óra mobil tv lehetőség, amit nem muszáj kihasználni, de azért nem rossz dolog az! :B

Jó szerencsét!

(#6295) dedike válasza madarasz92 (#6292) üzenetére


dedike
addikt

Így van, ikon díjcsomag csak új előfizetéssel (nem válthatsz bele) és iPhone készülékekhez választható, 24 hónapos tarifahűséggel! ;)

Jó szerencsét!

(#6296) madarasz92 válasza dedike (#6294) üzenetére


madarasz92
őstag

Ja igen csak az a baj hogy én kűlfőldre szoktam sms-t kűldeni és az nincs benne az 5000ft-ba..
manchester85: De de csak én igazság szerint alig beszélek telefonon általában sms-ezek fateral aki kűlföldőn dolgozik..

[ Szerkesztve ]

(#6297) copperhead válasza dedike (#6295) üzenetére


copperhead
aktív tag

Akkor ez a 12 hónap mire vonatkozik? Én is át akarok jönni a Telenortól 2 számlás, 3 kártyás előfizetéssel, rosszabbak a díjcsomagok, nincs IPhone, a mobilinternetje is rosszabb. Egy dolog jobb, hogy a családi csomagnál a 3 kártyás félnek nincs havidíja.

(#6298) dedike válasza copperhead (#6297) üzenetére


dedike
addikt

Úgy látszik ez elkerülte a figyelmemet, tehát van 12 hónappal is. Jó ezt tudni, bár én még mindig nem akarok sem így, sem úgy iPhone-t venni... :N

madarasz92:

Értem! tehát neked a minél kisebb havidíj lenne a megfelelő, igaz? Eco díjcsomag, net 500-al? :U

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#6299) madarasz92 válasza dedike (#6298) üzenetére


madarasz92
őstag

100%-ban lebeszélhető belföldön, illetve SMS küldésére használható
Ez szintén nem jó mert belfőldi..
De én már tegnap éjjel megoldottam 1kattintás volt a T weboldalán és meg is rendeltem a net500mb-ot és maradt a Mix csomagom.. :D

(#6300) dedike válasza madarasz92 (#6299) üzenetére


dedike
addikt

:P ;) :D

Jó szerencsét!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.