Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#126001) Joachim21


Joachim21
senior tag

Mi ez a cybernovember pontosan?

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#126002) szalai112 válasza Joachim21 (#126001) üzenetére


szalai112
senior tag

Ügyfél csalógató.

(#126003) Kaba válasza Joachim21 (#126001) üzenetére


Kaba
veterán

A korábbi években a Cyber November alatt nagyobb kedvezményekkel lehetett készülékeket vásárolni.

(#126004) Rage47


Rage47
veterán

Váltottam Dominóra múlt héten és azt látom, hogy október 29-ig érvényes az ajándék 1GB, stb., amit kaptam. Ez valami bug, vagy mi?

Amúgy azért is váltottam, mert nem ad semmi pluszt az előfizu, sőt, jobban lehúznak, ha nem új előfizetőként akarok hosszabbítani. :(

(#126005) kovacsmi_74 válasza Kaba (#125975) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Ezeket a Domino promóciókat találtam, holnaptól élnek.

[kép]

(#126006) csako válasza Rage47 (#126004) üzenetére


csako
veterán

Szerintem oda azt a dátumot írja, amikor lejár a kártyád, vagyis ha addig egyszer sem töltöd fel, akkor a következő október 29-ig, ami 2022-ben lesz.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#126007) ANDROID??? válasza Kaba (#126003) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ez most nem így lesz? :F

(#126008) Cranberries válasza Joachim21 (#126001) üzenetére


Cranberries
aktív tag

A Telekom nem egynapos Black Friday-t tart, hanem egész hónapban akcióznak. Holnaptól indul.

(#126009) kovacsmi_74 válasza csako (#126006) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Igen, jól írtad, az a kártya érvényességi ideje.

@Rage47:
A kártyához adott net is olyan, mint a Maraton. Ha addig nem fogyna el, feltöltéssel meghosszabbítható az érvényességi ideje.
De ez biztosan elfogy hamarabb a kép alapján.

(#126010) Cranberries válasza norbertoth (#125989) üzenetére


Cranberries
aktív tag

Megtennéd, hogy linkeled? Nem találom.
:(
Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#126011) szalai112 válasza Cranberries (#126010) üzenetére


szalai112
senior tag

Èn is kérném kösszi

(#126012) szalai112 válasza Cranberries (#126010) üzenetére


szalai112
senior tag

Szia
Megtaláltam [Jelentkezés interjús kutatásra]

Ha szívesen részt vennél egy kb. 45 perces online interjúban aminek célja weboldalunk javítása, akkor kérjük, töltsd ki az alábbi kérdőívet, hogy felvehessük veled a kapcsolatot!

Az interjú során kattintható weboldalterveken végighaladva beszélgetünk veled a benyomásaidról, miközben hang- és képfelvételt készítünk.

A kutatásban résztvevőket egy egyszeri 5000 Ft értékű mobil-előfizetés havidíj-jóváírással, vagy 5000 Ft értékű domino hang/ internet feltöltéssel, vagy 5000 Ft értékű, a webshopban felhasználható tartozék kedvezménnyel ajándékozzuk meg.

(#126013) norbertoth válasza Cranberries (#126010) üzenetére


norbertoth
senior tag

Nem tudok linket adni, nekem véletlenszerűen feldobta a telekom oldala, újra megnyitni már nem engedi, mert már megcsináltam, gondolom valahogy szűrik a dolgot.

Érdekes nekem 7k-t írt jóváírásban :D

[ Szerkesztve ]

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#126014) Boond válasza Rage47 (#126004) üzenetére


Boond
addikt

Eredetileg ott azt írja, hány nap van még hátra. Ha feltöltöd az egyenleget 2500-al, akkor 366 nap érvényességi időt kapsz majd ha aktuális lesz[a fel nem használt dolgok megmaradnak]. (eredetileg is 366 nap az érvényességi idő).

Ha váltottál, akkor nem tudom hogy van, de elvileg onnantól kellene számolni a 365 napot nem?

[ Szerkesztve ]

(#126015) Boond válasza norbertoth (#126013) üzenetére


Boond
addikt

Ez nem biztos, hogy ugyan az... a másiknál azt írja, hogy élő kapcsolat kell legyen videó/hang. Ha jól értem nálad csak egy kérdő ív volt(?).

[ Szerkesztve ]

(#126016) Kaba válasza ANDROID??? (#126007) üzenetére


Kaba
veterán

A Telekomnál jelenleg kisebb a készlet és a felhozatal,mint a korábbi években volt,ezenkívül mindenhol szállítási nehézségek vannak,így valamivel szerényebbek lesznek az idei ajánlatok.

(#126017) Rage47 válasza csako (#126006) üzenetére


Rage47
veterán

áh tényleg köszi
+ többiek is

#126009 ja persze pont most vacakolt a vezetékes netem, amikor dominóra váltottam kevés nettel egyelőre :D és hotspotoltam

[ Szerkesztve ]

(#126018) norbertoth válasza Boond (#126015) üzenetére


norbertoth
senior tag

Nem kérdőív, fel kellett építeni a telekom menürendszerét, hogy szerintem hogyan kellene elrendezni.

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#126019) SzGee válasza norbertoth (#126018) üzenetére


SzGee
aktív tag

nekem is feldobta én is megcsináltam, kb 10 perces munkáért nem rossz a 7k jóváírás, köszönöm Telekom :)

If you leave me, can I come, too?

(#126020) slice14 válasza tylerddd (#125952) üzenetére


slice14
veterán

Én is vezetékes net helyett használom egy Huawei E3372 LTE modemmel, ami egy ASUS RT-AC66U B1 routerbe van. Én átlagosan 200 GB-t használok. Eddig még nem b***ogatot a Telekom.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#126021) ANDROID??? válasza Kaba (#126016) üzenetére


ANDROID???
addikt

:(

Köszi. :R

(#126022) BBke válasza SzGee (#126019) üzenetére


BBke
tag

Én is megcsináltam :)

(#126023) Boond válasza BBke (#126022) üzenetére


Boond
addikt

Hm, csak nekem tűnik úgy hogy ez két külön projekt?

(#126024) Boond


Boond
addikt

Akit érdekel, csak simán a telekom főoldalán jobb oldalt lent egy kis sávban megjelenik egy üzenet, ablak. Arra kattintva, lehet ezt a menü építést végig vinni. Ez is egy közvélemény kutatás a hamarosan megújuló menü rendszer kapcsán.

Amit talált itt vki, az egy másik projekt.

[ Szerkesztve ]

(#126025) Boond válasza norbertoth (#126018) üzenetére


Boond
addikt

Köszi, közben nekem is meg lett... ti kaptatok emailt? Gondolom az majd manuális lesz... az utolsó oldalon volt vmi fontos infó? (a befejezés után), mert közben frissült az oldal, így nem volt idő végig olvasni...)

(#126026) BBke válasza Boond (#126024) üzenetére


BBke
tag

Ezt csináltam meg.
7000 forint jóváírás a mobil számládból
7000 forint Dominó feltöltés
Viszont azt nem tudom, hogy akinek nem éri el a 7000 forintot a mobil számlája, olyankor mi van? :F

(#126027) BBke válasza Boond (#126025) üzenetére


BBke
tag

Nem, még nem jött e-mail.
Gondolom leellenőrzik a nevet és e-mail címet, és kérni fognak egy mobilszámot.

(#126028) BBke


BBke
tag

Ha májusban jár le a hűségidőm (otthoni) de kifizetem egy összegben a fennmaradó készülék részleteket, mikor tudok legkorábban új készüléket részletre vásárolni?
Mobil oldalról nem vagyok hűségben, de erre nem szeretnék hűséget, esetleg összevonni majd az otthonival.

[ Szerkesztve ]

(#126029) Boond válasza BBke (#126026) üzenetére


Boond
addikt

Akinél nem éri el a 7000-et, annál gondolom több részletben kerül jóváírásra/levonásra. Esetleg pluszos lesz a számlája.

Nekem feltöltősre menne, így ez nem kérdés. Ezzel a történettel, azért a telekom megítélése nagyban változna nálam :) Beérné, talán le is hagyná a vodát ilyen téren, simán. mindenképp piros pont lenne :)

"Nem, még nem jött e-mail. "
Akkor jó :) Én mindjárt a telekom fiókom emailját adtam meg :)
Szerintem is megnézik, ha mást nem a produktumot... Nyilván itt is van vmi szűrés.

[ Szerkesztve ]

(#126030) Winne válasza Cranberries (#125946) üzenetére


Winne
nagyúr

Szerintem jó esély van rá. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#126031) FLD1987 válasza Boond (#125970) üzenetére

Érdekes információt írsz, nekem az az érdekes az írásodban, hogy az Apple csinálta az első okostelefont. Nekem már 18 éves koromban volt okostelefonom (Nokia N70), de már gyerekkoromban akartam magamnak mobiltelefont és abból is az okostelefon változatot akartam, mondjuk akkor még 13 éves voltam, de már akkor is volt okostelefon. Nokia Communicator kellett nekem 13 éves koromban.
Nokia Communicator
Nokia N70

Fujitsu LifeBook U7411; Samsung Galaxy S23 Ultra; Apple iPhone SE (2020); Nokia 105 4G (2023); EVOLVEO StrongPhone Z6; Nokia G21; Nokia 105 (2019)

(#126032) Boond válasza FLD1987 (#126031) üzenetére


Boond
addikt

Abban egyetérthetünk, hogy ezek a telefonok, még messze más kategória, alig pár %-ot ha lefedtek a piacból. Míg, ma már vagy iphone, vagy android a meghatározó, vagy annak valamilyen variánsa. Koncepcionális különbségek, biztos hogy vannak...

De ha annyira érdekel, akkor előkeresem neked azt az epizódot :)

De ilyen alapon, akkor lehetne azt is mondani, hogy a mobilnak is volt elődje, pl az autós mobil, vagy az a változat ami még a 80*/90-as/es években egy akta táska méretű volt. Még sem feltétlenül ez jut eszünkbe... - nah jó az autós még "menő".

De ha még jobban vissza megyünk, anno az egész mobiltelefont, egy baromságnak zsák utcának tartották, és lepasszolták vmi kis leányvállalatnak ők ráérnek ilyesmivel szórakozni... a nagyok a jövőt fejlesztik, mondták.
Aztán a jövő megváltozott :D (Emlékszem, még azt is megjegyzik, ki az a hülye, aki telefonálásközben mászkálni akar, és miért? ilyenre nincs időnk - idézik fel" )

Tehát, az, hogy volt Nokia, meg egyebek, az egy dolog.

*Ha jól rémlik azok a 80-as években volt.

[ Szerkesztve ]

(#126033) FLD1987 válasza tylerddd (#125981) üzenetére

Szerintem a MultiSIM lényege az lenne, hogy bárhol tudjak többféle eszközzel internetezni. A legtöbb embernek nincsen LTE modemet tartalmazó üzleti laptopja, ezért vagy mobiltelefonról osztja meg a mobilinternetet, vagy vesz mobil routert. Most nekem nem laptopban van a MultiSIM, hanem TP-Link M7650 mobil routerben. Sajnos nem volt megfelelő tudású Fujitsu laptop, ezért az LTE modem nélküli Fujitsu LifeBook U7411 laptopot kellett megvennem. Az LTE modem hiányát pedig úgy oldottam meg, hogy vettem mobil routert. Mondjuk az Apple rendszerében nem találtam meg a mobilhálózaton keresztüli rendszer frissítést és ezért mindig meg kellett a rendszerfrissítésnél osztanom a mobiltelefonomról a mobilinternetet, de most ez a probléma megoldódott a laptopvétel és a mobil router vétel által*1*. Amúgy 2015. év nyár óta csak mobilinternetet használok és eddig nem szólt érte a Telekom. Mondjuk én általában kb. 150 GB adatot fogyasztok havonta, ha mondjuk havonta 150 TB adatot fogyasztanék, akkor lehet, hogy szólna a Telekom.
*1*Nem vettem volna mobil routert, ha a laptopomban lenne LTE vagy 5G modem.

Fujitsu LifeBook U7411; Samsung Galaxy S23 Ultra; Apple iPhone SE (2020); Nokia 105 4G (2023); EVOLVEO StrongPhone Z6; Nokia G21; Nokia 105 (2019)

(#126034) FLD1987 válasza Boond (#126032) üzenetére

Érdekel az epizód.

Amúgy szerintem csak annyi a régi idők és a mostani idők között a különbség, hogy régen, mondjuk 13 éves koromban, vagy akár 18 éves koromban, csak azért nem érdekelte az embereket az okostelefon, mert nem volt annyira bereklámozva, mint ahogy az Apple és a Google bereklámozta.

Fujitsu LifeBook U7411; Samsung Galaxy S23 Ultra; Apple iPhone SE (2020); Nokia 105 4G (2023); EVOLVEO StrongPhone Z6; Nokia G21; Nokia 105 (2019)

(#126035) Boond válasza FLD1987 (#126034) üzenetére


Boond
addikt

Küldtem pm-et.

Szerintem, az lehet a nyitja a dolognak, hogy más világ volt. Akkor az "okos telefon" (értsd nokia oprendszer - amit írtál) egy szubkultúra volt inkább, egyetlen ismerősömnek volt akkoriban.

Ma viszont, 1-2 extrémebb példától eltekintve, mindenkinek az van(android, ios többnyire), mert ez vált a fősodorrá, no meg ma már, szó szerint mindent is megtudsz csinálni a mobiloddal...

Ráadásul a világ is ebbe az irányba ment, megy. Amúgy ez nem feltétlenül rossz dolog persze...

A "reklámon túl", úgy gondolom, hogy funkcionalitásban sem volt, elég. Úgy értem nem volt meg a miért. Jó, jó, hogy ezt meg azt lehet... de minek? Ott a pc sokkal könnyebb jobb, nagyobb képernyő, olcsóbb...

Hiányzott a háttér, a cél, vagy értelme is picit...

Persze ez ma sincs másképp, valószínüleg mindig voltak, lesznek ilyenek... ez egy folyamat...

[ Szerkesztve ]

(#126036) Boond válasza FLD1987 (#126034) üzenetére


Boond
addikt

(#126037) FLD1987 válasza Boond (#126035) üzenetére

Nekem az Asus ötlete meghalása nem tetszik, vagyis kár, hogy nincs már olyan mobiltelefon, hogy berakom a táblagép részbe és a táblagép részt rárakom a billentyűzet részre és kész a laptop. Szerintem tök jó lenne olyan, mint ami volt az Asus PadFone.


Forrás: ASUS PadFone

Fujitsu LifeBook U7411; Samsung Galaxy S23 Ultra; Apple iPhone SE (2020); Nokia 105 4G (2023); EVOLVEO StrongPhone Z6; Nokia G21; Nokia 105 (2019)

(#126038) Boond válasza FLD1987 (#126037) üzenetére


Boond
addikt

Egy időben nézegettem én is ilyent... vagy hasonlót... az is asus volt... szét vehető összerakható, stb...

Aztán, tavaly lett egy huawei, nagyon szuper :) Vettem hozzá egy tök jó tokot, és még bill-t is :) (tok+bill együtt van gyárilag). Így akár kis számítógép ként is funkcionálhat, telefonról lett megosztva a net. Azon lepődtem meg mekkora a hatótávolsága a telefonnak, igen komoly... pedig középkategóriás.

Egyébként ha már laptop, vagy 10 éve az msi-nek volt olyan szériája, ami a levegő tisztítja, legalábbis negatív ionokkal látja el :) Az is hamar eltünt... pedig lehet a mai világban sokkal sikeresebb széria lenne...

(#126039) Cranberries


Cranberries
aktív tag

Cyber November, még mindig semmi.

(#126040) dptrsk válasza Cranberries (#126039) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

8 után szoktak indulni ezek az akciók

(#126041) jack982 válasza dptrsk (#126040) üzenetére


jack982
aktív tag

Még semmi nincs a weben.

(#126042) Cranberries válasza dptrsk (#126040) üzenetére


Cranberries
aktív tag

Köszönöm!
Azt hittem, hogy valamikor éjjel élesítik az akciókat. Várok türelemmel bár egyre nehezebb. A mostani készülékem már az utolsókat nyögi.

(#126043) Kaba válasza Cranberries (#126042) üzenetére


Kaba
veterán

Nem lesz nagy áresés.A részleteknél lesz egy könnyítés,hogy csak jövőre kell kezdeni a törlesztő fizetését.

(#126044) kakuk.tamas válasza BBke (#126028) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Szerintem már most is tudnál.
De ha összevonnád a mobilt az otthonival (Magenta), akkor nagyobb kedvezményed is lenne.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#126045) Kaba válasza BBke (#126028) üzenetére


Kaba
veterán

A korábbi részletek kifizetésével,új hűséggel,azonnal tudsz új készüléket részletre vásárolni.
A mobilra nem kell hűséget vállalnod az maradhat a régi,
az ügyintézőn keresztül bevonhatod a Magenta1-be.

[ Szerkesztve ]

(#126046) _ak_ válasza dptrsk (#125930) üzenetére


_ak_
addikt

Első körben nem jött be. Miután elmagyaráztam, hogy miért nem jó a telefonos beállítás, az ügyintéző szimplán annyit mondott, hogy nincs lehetőség a rejtett számról való hívások blokkolására szolgáltatón keresztül.

Megrpóbálom megtalálni a telekom oldalán a leírást, hogy legyen mire hivatkoznom.

Let's begin, de gozaimasu!

(#126047) Kaba


Kaba
veterán

A Cyber November elindult.

(#126048) Maist


Maist
senior tag

Egy kérdésem lenne, mert még a 1414-en sem tudtak rá egyértelmű választ adni: Mobil S díjcsomagban a Telekom mobilhálózatán belüli átirányításnak nincs semmiféle díja (perc/eseti/stb.) jól gondolom?

(#126049) Kbali válasza Boond (#126035) üzenetére


Kbali
nagyúr

Gondolom nem hallottál a Palm-ról, Blackberry-ről, sőt a Nokia E vagy Motorola Q vagy X, Ericcson hasonló szériájáról sem.
Ezek már a mai értelemben véve is okostelefonok voltak: volt bennük navigáció, lehetett neten böngészni, volt e-mail kliens (FB nem, mert akkor még nem is létezett), office alkalmazások.
Érintőkijelzőt sem az Apple csinált először, csak talán ők csinálták meg először élvezhetőre, szóval semmiképpen nem nevezhető okostelefon fronton elsőnek.
Ezek a készülékek annak idején 2000-2010 között azért sem terjedtek el, mert az átlagembernek kb. megfizethetetlenek voltak.
Persze ne hasonlítsuk a mai "okos"telefonokhoz ezeket tudásban, mert akkor még azok az alkalmazások nem is léteztek, amelyekre mostanság használjuk őket.

(#126050) Kaba válasza Maist (#126048) üzenetére


Kaba
veterán

Havi díjas díjcsomagok esetén hálózaton belül díjmentes a hívásátirányítás.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.