Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83001) AliasB válasza Atus85 (#82999) üzenetére


AliasB
senior tag

Nem eladó :D ja hát jobban belegondolva így csak 2 x 10 variáció van :D majd azt mondom "Az meg ki" :D

Járj nyitott szemmel.

(#83002) goop válasza Bferibörs (#83000) üzenetére


goop
őstag

Persze, a kiegészítő netekre, de megújuló is ennyi azt hiszem. Egyik ugye ciklus fordulónapig tart,(telenor hülyeség), másik pedig minden hónapban megújul. Van extra net is még olcsóbbért: Extra 1 GB 1013 Ft, Extra 4 GB 2046 Ft, Extra 10 GB 3336 Ft, hopsz ez utóbbi extranetek csak adat kártyákhoz.

[ Szerkesztve ]

(#83003) karl_fischer válasza dptrsk (#82894) üzenetére


karl_fischer
aktív tag

(#82897) tsteve

Köszönöm a válaszokat. Most is Magentában vagyok, de a tarifahűség miatt még nem csökkent a mobil havidíja. Jobb lesz, ha kivárom míg letelik ez a 4 hónap.

(#83004) AliasB válasza goop (#82996) üzenetére


AliasB
senior tag

Ezek melyik menüponton belül vannak? Amúgy ez plusz adat ha jól látom azaz kell egy net és a mellé kérhető? Akkor ez hogy jönne ki? :D
A maraton nekem azért jó mert a 4GB simán elég 4 hónapig is 4ezerért. Hogy jönne ez ki nekem telenornál? Mármint leosztva ugye 1GB 1ezer/hó.

Leírnád mennyibe jönne ez ki telenornál?

De ha én is sok netet fogyasztanék laptopon meg tabon akkor korlátlan kellene ami nem csiga lassú. Az meg nem tudom hol lenne a legolcsóbb. Bizonyos nem írom ki melyik tv szolgáltatónál vannak korlátlan internet díjcsomagok 6ezer környékén és az valóban gyors és korlátlan. Ha valakinek tényleg korlátlan mobilnet kell annak ez a reális ára szerintem. Nem hinném, hogy ez annyira megfizethetetlen lenne egy ennyire elfoglalt és függő embernek aki gondolom ebből pénzt is keres. De ez csak az én véleményem.

Járj nyitott szemmel.

(#83005) whbear válasza AliasB (#82980) üzenetére


whbear
senior tag

Miért van minden topikban legalább egy olyan ember, aki megmondja a tutit és ha te nem úgy csinálod akkor csak hülye lehetsz?

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#83006) Bferibörs válasza AliasB (#83004) üzenetére


Bferibörs
addikt

szerintem menj át a telenor topikjába, ott kérdezz erről, ez itt off

[link]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#83007) AliasB válasza whbear (#83005) üzenetére


AliasB
senior tag

Ilyenekről szó sem volt :D én is csak véleményt írtam le ahogy mindenki más is :D vagy én lennék a hülye aki nem úgy csinálja, mint mások? Mert ahogy nézem szinte csak nekem elég ez az adatmennyiség a telekomnál :D Akinek nem elég az akor váltson másra :D így akkor jó? Bár eddig is ezt sugalltam :D

Járj nyitott szemmel.

(#83008) goop válasza AliasB (#83004) üzenetére


goop
őstag

Jaja, másik topicban kérdezz rá a részletekre, nekem ez egy sima feltöltős csomag, ezeket rendelhetem meg a mytelenoron. De neked jó a maraton, az neked kitart 1 évig is. :D

[ Szerkesztve ]

(#83009) AliasB válasza Bferibörs (#83006) üzenetére


AliasB
senior tag

Oké értem és nem is én hoztam fel a telenort :D én azt sem tudom milyen csomagok vannak látod :D de telenoros lennék legutoljára amilyen rossz tapasztalataim vannak velük kapcsolatban :D

Járj nyitott szemmel.

(#83010) Mahrenburg válasza AliasB (#82994) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Nyereményjátékot indítunk, aki megfejti a fenti rejtvényt, az regisztráció nélkül indulhat a főnyereményért, ami az a megtiszteltetés, hogy felhívhatja Aliast! További jó hír, hogy a nyereményjáték nem kerül lezárásra, tehát akár évek múlva is meg lehet fejteni, s nyeremény elérhető marad! :))

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#83011) AliasB válasza Mahrenburg (#83010) üzenetére


AliasB
senior tag

Ez ám a nyeremény :D :D

Járj nyitott szemmel.

(#83012) whbear válasza AliasB (#83007) üzenetére


whbear
senior tag

Nincs harag, Sir :) OK?

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#83013) AliasB válasza whbear (#83012) üzenetére


AliasB
senior tag

Abszolút nincs :D azaz részemről :D remélem rám sem rágott be senki :D maradok inkább továbbra is figyelő állásba :D

Járj nyitott szemmel.

(#83014) Zeki válasza AliasB (#82966) üzenetére


Zeki
nagyúr

Aha, nincs kicsi gyereked aki az autóban elkéri a telód, aztán (bár megígéri hogy nem, de mégis) játékot tölt le, vagy youtube-ot néz...

(#83015) Deck válasza Zeki (#83014) üzenetére


Deck
titán

Unokaöcséim pont ezt csinálják, meg messengeren küldözgetnek mindenkinek figurákat :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#83016) kazan23 válasza prozodus (#82885) üzenetére


kazan23
aktív tag

IQ-ban mindig alatta voltam a Telekomnak, de most már végképp lemodtam arról, hogy megértsem. A mobil telekom app-al váltottam Domino Fix-re, Nem cseréltem kártyát, szépen írja az 1Gb netet, de közben a Maratont szivja le. Azt meg, hogy a MOST 9/19 Ft-jával, vagy a Fix 25 Ft-jával számol, arra esély nincs, hogy megtudjuk.

(#83017) kazan23 válasza kazan23 (#83016) üzenetére


kazan23
aktív tag

Fel kellene tölteni 990 Ft-ot? ;)

(#83018) dptrsk válasza kazan23 (#83016) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Domino csomagváltásra nem jár az 1GB, hiszen nem is fizetsz érte.
A webes felület a megvehető Fix csomag adatait írja ki.

(#83019) kazan23 válasza dptrsk (#83018) üzenetére


kazan23
aktív tag

Mit tegyek, hogy járjon?
Amúgy nem írták sehol, hogy válts csak az appban, úgysem kapod a meghírdetett cukorkát ;)

[ Szerkesztve ]

(#83020) Zeki válasza kazan23 (#83019) üzenetére


Zeki
nagyúr

Új sim online rendelve.

(#83021) kazan23 válasza Zeki (#83020) üzenetére


kazan23
aktív tag

Na, pont ezt kérdezgetem egy hónapja, én is ezt sejtettem, de mégis mást tanácsoltak...
Megmarad a hívószám a SIM csere után?
Szépen megtanultam olvasni anno :DDD de úgy tűnik, hogy ez nem lesz elég ahhoz, hogy megértsem a telekom gondolatait.

[ Szerkesztve ]

(#83022) Digitalis válasza kazan23 (#83021) üzenetére


Digitalis
senior tag

Megérteni? Hisz pontosan, az a céljuk, hogy bevigyenek az erdőbe. Hidd el, sokan élnek, járnak nagyon-nagyon jól, sajnos most nem a mezei felhasználókra gondolok.

[ Szerkesztve ]

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#83023) Aaron14


Aaron14
őstag

Next S ATK-ről csak úgy írhatok alá újabb 2 év hűséget a havidíjkedvezményért, ha kifizetem a kötbért. :DDD Még jó, hogy csak egy hónapja kötöttem hűséget, így csak 3.000 Ft lesz a kötbér.

Viszont jó hír, hogy Next S ATK-val április 30-ig lehet hűséggel vásárolni készüléket részletre.

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#83024) goop válasza Aaron14 (#83023) üzenetére


goop
őstag

Jó de mennyiért? :D

Listaáron? Az nem nagy bolt. :D

(#83025) Black_Raven válasza goop (#83024) üzenetére


Black_Raven
veterán

Gondolom a "részletre"-n van a hangsúly.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#83026) prozodus válasza kovakovi77 (#82989) üzenetére


prozodus
őstag

Nézz utána, h hogy lehet visszamondani, tavaly(előtt)ről rémlik vmi ilyen lehetőség ezekre is.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#83027) prozodus válasza kazan23 (#83021) üzenetére


prozodus
őstag

Nem, mert nem új kártyát kérsz cserével, hanem új számot, ahhoz jár a kedvezmény, csak megint csalnak, hazudnak, de minimum félrevezetnek. Ha díjcsomagot váltasz, nem ad smit, csak hirdeti...

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#83028) karl_fischer


karl_fischer
aktív tag

Mobil M díjcsomagnál (hálózaton belül korlátlan) a 3000 forintos havidíj más irányban lebeszélhető?

[ Szerkesztve ]

(#83029) dptrsk válasza karl_fischer (#83028) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Nem, egyik csomag havidíja sem lebeszélhető.
Egységeket és/vagy korlátlan beszédet tartalmaz.

[ Szerkesztve ]

(#83030) karl_fischer válasza dptrsk (#83029) üzenetére


karl_fischer
aktív tag

Kár. Nekem pont jó lett volna :(

(#83031) bepe79 válasza AliasB (#82977) üzenetére


bepe79
addikt

Kivételesen egyetértek veled. Aki nem fér bele az általad említett dolgokba, annál a túl nagy jólét keveredik a túl sok szabadidővel... jóhogy nem már 3 mobiltelefonnal meg 3 tablettel megy már a boltba meg a budiba is, és közben mindegyiken megy a torrent.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#83032) glaci válasza bepe79 (#83031) üzenetére


glaci
őstag

A torrent nem megy (egyébként is wifin vagyok), de én pont a wc -n tudok PH és fórum olvasásra időt szakítani. (Igen, most is épp ott vagyok ...)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#83033) viera


viera
őstag

Jól értem,ha van a nevemen több mobil előfizetés és átváltom az új díjcsomagokra akkor a legmagasabb díjcsomag kivételével a többiből lejön 20%?3 Next S-em van,amiből 2 Next S Atk. és ezeket váltanám át Mobil L-be.1 Mobil L+4GB Net,2 Mobil L+1GB Net.

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#83034) bepe79


bepe79
addikt

Működik az, hogy a lejárt hűséges Move S előfizumhoz most hűséget hosszabbítok? Tehát ha lejárt a hűségem már pár hónapja, akkor lehet olyat, hogy bemegyek a T-hez, azt mondom, hogy nem szeretnék semmit venni vagy hozzárakni plusszban a csomagomhoz, csak 2 év hűséget szeretnék még vállalni rá? Ezen esetben megmarad a Move S csomagom (nem kell majd május 1-én váltanom), és a belassítós net is megmarad mellé? Tehát van rés a pajzson? :D

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#83035) matthewKER válasza viera (#83033) üzenetére


matthewKER
tag

Azt nem tudom, hogy le van-e írva bárhol, hogy a legmagasabbra kellene teljes árat fizetned (én nem találkoztam ilyennel). De ezt leszámítva helyes a megállapításod.

@bepe79
Nem kell újabb hűséget aláírnod, lezárt csomagban hűség után is maradhatsz, és mivel a Move díjcsomagok hűséges ára megegyezik a listaárral, ezért neked a maradás nem jár semmilyen ár-hátránnyal.

[ Szerkesztve ]

(#83036) gurabli


gurabli
senior tag

Hölgyeim és Uraim, egy kis segítséget kérnék.

A kezdetek óta Vodafonos vagyok, mindig elégedett voltam velük (na jó, majdnem mindig, de az én szokásaimnak tökéletesen megfelelt). Ettől függetlenül egy kicsit sem ragaszkodom hozzájuk, pillanat alatt váltok bármelyik szolgáltatóhoz, ha ott valóban jobb árat és minőséget kapok.
Jelenleg a legkisebb előfizetésem van, 3300 Ft/hó, mivel nincs már rá hűség, semmi. Ebben 100 pers&SMS és 150MB net (vicc). A percdíj 40Ft. Na most a helyzet az, hogy a 100 percet/sms-t alig használom el havonta, max 3/4-e, és még a mobilnet is elég szokott lenni, mert majdnem mindig wifi, persze oda is figyelek rá, mert a 150MB gyakorlatilag semmi. Amire kell, az WhatsApp, más értesítések, ilyesmi.

Long story short, tetszik a Telekom Domino Fix, különösen a MOST 9/19Ft opcióval. Ami még inkább tetszik, az a Maraton mobilnet, hogy nem kell havonta fizetni, veszek 1 vagy 4GB-ot és amikor elfogy (lehet 2-3 hónap), akkor töltöm újra. A MOST persze látom, hogy június 30-ig ingyenes, kérdés az marad-e utána vagy gond nélkül lenyomják majd az előfizetők torkán a 25Ft-ot (ami számomra szintén nem túl vészes).

A készülék független, ez sem lesz gond. Ami miatt eddig nem váltottam: mindenhol kb. annyi volt, mint a Voda (kaaaarteeelll), most náluk is van fix 19 Ft feltöltős, de mobilnetet havonta kell vennem, így már megint nem érné meg.
És ami még nagyon kellett: a Vodafone Wallet (tudom, volt T-nél is), de ez most április 1-jén megszűnik, így mindegy. Elvileg lesz saját OTP alkalmazás, ami eleve nem lesz szolgáltatóhoz kötve (legalább is remélem, hogy nem kötik meg, hogy előfizetéses ügyfél kell a használathoz).
Bukom még a tarifaáras EU Roaming-ot, de eleve keveset használom, és a Domino árak sem vészesek.

Kérésem, van ennek a Domino Fix + MOST + Maraton mobilnet kombónak valami buktatója esetleg jobb, majdnem ilyen jó alternatívája? Most úgy látom, hogy bőven megéri váltanom, számhordozással.

Hamarosan jön talán a DIGI Mobil, akkor lesznek majd érdekes árak (csak persze kérdés milyen minőség lesz, főleg az elején).

"Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

(#83037) tsteve válasza viera (#83033) üzenetére


tsteve
senior tag

"Melyik előfizetéseidre jár a 20% kedvezmény? A folyószámládon lévő legmagasabb havi díjú Mobil vagy Net díjcsomagod kivételével mindegyikre megkapod a kedvezményt. Azonos havi díjak esetén a legkorábban megkötött előfizetés kivételével mindegyikre jár."

-
értelmezésem szerint a voice és net csomagok külön kerülnek figyelembevételre, s csak a legdrágábbra nem jár a 20%, az összes többire igen.. de a helyedben felhivnám a 1430-at inkább...az a tuti :)

[ Szerkesztve ]

(#83038) viera válasza matthewKER (#83035) üzenetére


viera
őstag

Én ebből azt vettem ki,de a héten úgyis bemegyek a Telekomhoz. :K

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#83039) matthewKER válasza gurabli (#83036) üzenetére


matthewKER
tag

Nincs olyan buktatója, amit most ne írtál volna le, teljesen jól látod a helyzetet.
Egyébként, ha nem ragaszkodsz egy-egy szolgáltatóhoz, akkor 3 hónapra érdemes Telenorosnak is lenni, új ügyfélként (számhordozással is) egyszeri 1390Ft-ért kapsz 3 hónapra 1-1GB netet (Klikk 1GB), és ott is 19Ft-s a percdíj.

@viera
Szemfülesebb voltál, mint én :)

[ Szerkesztve ]

(#83040) viera válasza tsteve (#83037) üzenetére


viera
őstag

Ezt inkább hagyjuk,hogy felhívom a 1430-at.Megtettem de az ügyintéző hölgy szerint nem jár,csak ha van otthoni előfizetésed. :F Mondtam,köszönöm inkább bemegyek a Telekomhoz. :DDD

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#83041) tsteve válasza viera (#83040) üzenetére


tsteve
senior tag

ne add fel az első után, nyilván hülyeséget mondott vagy félreértett téged... én próbálkoznék másodszor is a helyedben.. pl. az az ügyintező akivel én öszzeakadtam a 1430-on totál képben volt a különböző lehetséges kedvezmények terén... ne add fel ilyen gyorsan a 1430-at

(#83042) prannk


prannk
őstag

Hali.

Telekom szervizben adnak cseretelefont?

Illetve a Samsung szervizben?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#83043) viera válasza tsteve (#83041) üzenetére


viera
őstag

Mindegy,inkább bemegyek.Úgyis megyek arra a héten.Azért köszi.

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#83044) Deck válasza viera (#83040) üzenetére


Deck
titán

Komolyan, mit vártál az ügyfélszolgálattól? A telekomnál dolgozó emberek 90%-a semmit sem ért a munkájához.. Még üzletbe se nagyon.. Gratulálok mindnek innen is ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#83045) Logeeen


Logeeen
senior tag

Sziasztok!

Érdeklődnék ezzel az új állítsd össze magadnak az előfizetésed dologgal kapcsolatban.

Adott 2 előfizu.

Music S 2 év hűséggel. Az oldal azt írja 9214Ft a havidíj. Állítólag ez a kedvezményes ár, és a teljes összeg 10000 ft körül van. A üfsz csajszi azt mondta, hogy amit összeállítok annak meg kell haladnia a 10000 ft-ot, különben kötbért kell fizetnem. De aláírok + 2 évet :F
Ez tényleg így van, vagy csak azt akarta, hogy minél többet fizessek?
A weboldal engedné azt is, hogy leváltsak Mobil S+4GB-ra (6000Ft).

Tényleg kapnék kötbért ha váltanék?

#Xiaomi 13T#

(#83046) balint82


balint82
senior tag

HUAWEI P10 előrendelés : korábban legalább az adott csomaghoz lévő készülékárakat lehetett látni, most meg már az sem. Előrendelni lehet, csak ár nélkül. (csak a főoldalon van infó: MOBIL XL 4GB nettel 80e HUF). Igazán jó ez így 2017-ben, jó ez a fejlődés.

Google Pixel 4a

(#83047) tsteve válasza Deck (#83044) üzenetére


tsteve
senior tag

sok üzletben nem is telekom-osok dolgoznak, hanem partnercégek emberei... ezt jobb ha tudod... a 1430-on pedig a tapasztalataim vegyesek, de 3-ból 2 eddig értett a munkájához

(#83048) L.L. válasza balint82 (#83046) üzenetére


L.L.
senior tag

Pont ezt néztem én is. Igaz én megadtam az adataim, most várom, hogy hívjanak egy ajánlattal. Ezzel elvileg még nem adtam konkrét rendelést, (remélem).

(#83049) tsteve válasza Logeeen (#83045) üzenetére


tsteve
senior tag

a jelenlegi szerződésedben vállalt összeg számít... azt kell meghaladnod.. nézd meg a szerződésedben lévő összeget pontosan... +2 évet pedig csak akkor vállalhatsz, ha 3 hónapon belül lejár a jelenlegi hűséged, s ekkor jár csak az új csomagra hűségkedvezmény kötbér nélkül

[ Szerkesztve ]

(#83050) Logeeen válasza tsteve (#83049) üzenetére


Logeeen
senior tag

És hol találom meg ezt az összeget?

Szóval igazat mondott a csaj?

A hűségkedvezmény nem izgat most. Az a lényeg, hogy leválthatok-e kötbér nélkül vagy sem?

[ Szerkesztve ]

#Xiaomi 13T#

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.