Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) Padló K.O válasza lazlo8 (#2998) üzenetére


Padló K.O
tag

Ki is vonhatod majd a dominosat, bármikor....ugyanúgy telefonos operátor segítségével.
De fontos, hogy havonta egyszer lehet módosítani a kedvezményben. Kivonni számokat bármikor lehet, viszont bevonni vagy számot változtatni vagy egyet kivonni másikat bevonni, havi szinten egy alkalommal lehet!

(#3002) lazlo8


lazlo8
tag

kössz az infokat+ megoldodott! :R

(#3003) nbs86


nbs86
csendes tag

Vettem végül egy 1GB-os Aranytárskártyás netet. Még annyit szeretnék megkérdezni tőletek, ha már voltam olyan hülye és ott nem kérdeztem meg, hogy mivel már csak pár nap van hátra a hónapból, a benne foglalt adatmennyiség a hó elején nullázódik? Vagyis a számla most tört lesz, vagyis időarányosan leosztva, gondolom akkor az adatmennyiség is így működik. És akkor pár nap múlva tiszta lappal indul elölről az egész?

Köszi a választ!

Üdv.:
nbs86

nbs86

(#3004) CsuRi101 válasza nbs86 (#3003) üzenetére


CsuRi101
tag

Jól gondolod, tört havidíj és részarányos adatmennyiség lesz erre a hónapra.

(#3005) nbs86 válasza CsuRi101 (#3004) üzenetére


nbs86
csendes tag

Köszönöm a választ!

nbs86

(#3006) dedike


dedike
addikt

Van-e valakinek arról infója, hogy a magyar T is árulni fogja-e a német anyavállalat weblapján már szereplő Samsung Omnia II-t, SE Satiot, illetve MDA Vario V-t? Illetve, ami lényegesebb mikor? :U
[link]

Jó szerencsét!

(#3007) tcp


tcp
tag

sziasztok,

t-mobile dolgokban egyáltalán nem vagyok járatos, ezért fordulnék első körben hozzátok, mert az ügyfélszolgálatnál sajna általában elég hosszas a válaszidő (upc-nek néha alig 3-4 hetébe tellik egy emailre válaszolni :W ).

T-s mobil netet szeretnék, ki is néztem a "RelaxNet L" csomagot 6100HUF/hó, 7GB forgalom, túlhasználat esetén 128-ra korlátozva. Gondolom ez hűségidő nélkül is ugyanennyi lenne, de a modem valami 21.000 pénz ilyen formában. Viszont látom a webshopban, hogy "T-Mobile web'n'walk USB stick 7.2" Webshop egyedi ajánlat keretében 9900HUF.

-- Kérdezném, hogy szerintetek, az járható, hogy megveszem ezt a 9900HUF-os modemet, meg előfizetek hűség nélkül, de csak SIM-et kérek, és a kettőt házasítom?

-- Ez az egyedi ajánlat vajon mit jelent (mindenki számára elérhető)?

-- A havidíj általában itt is ugyanannyi hűséggel és hűség nélkül ugye (persze ilyen fél éves 50%-os kedvezmények és egyéb üveggyöngyök nélkül)?

-- Modem és modem között van valami tényleges különbség (néztem, hogy a technikai paraméterek terén eléggé hasonlóak)?

(#3008) meroly válasza tcp (#3007) üzenetére


meroly
veterán

Szia!

Megnézegettem a t-mobile oldalán, az összes modem 21 körül mozog hűség nélkül.
Egyedi ajánlat alatt azt értik, hogy ha már van szerződésed, akkor kapsz kedvezményeket, meg egyedi ajánlatnál alá is kell írni hűségidőt.

Ha csak 1 évet aláírnál már megkapnád 14ezerér a modemet.

Szerk:
"Relaxnet L előfizetéses akció 12 hónapos hűségnyilatkozat aláírása esetén az előfizetésre + Relaxnet L díjcsomagra hűségpontok beszámítása Minden előfizetéshez ajándék kedvezmény! "
Itt 0 Ft a modem.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#3009) Viktor0610 válasza meroly (#3008) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igaza van, mert a stick feltöltővel megvásárolható 10000 forint körüli áron, ez pedig kártyafüggetlen (nem hálózatfüggetlen), tehát beletehet bármilyen T-Mobile SIM-kártyát.

Samsung Galaxy A54

(#3010) dedike válasza tcp (#3007) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

1.) Természetesen járható. :)
2.) Mindenki számára elérhető, de csak a webshopban (viszonteladó, T Pont nem!)!
3.) A havidíjban nincs különbség, illetve hűségnyilatkozat aláírása nélkül nem is tudsz előfizetni azokra a netes csomagokra (pontosabban csak akkor, ha lejárt hűségnyilatkozatod van, de ez itt nem játszik)!
4.) Én lassan két éve használom az általad is kinézett modemet, eddig semmi bajom vele, jó lefedettség esetén hasít vele a net! ;)

Jó szerencsét!

(#3011) CsuRi101 válasza meroly (#3008) üzenetére


CsuRi101
tag

Az egyedi ajánlat csak annyit jelent, hogy csak webshopon érvényes, amiről szó van, sima dominó csomag, hűség meg minden nélkül

(#3012) tcp


tcp
tag

köszönöm szépen az uraknak a segítséget!

(#3013) #02683648


#02683648
törölt tag

Legalább ez a jelszó mizéria megoldódott. Kiderült, h valami miatt rosszul volt rögzítve a dominóról előfizetésesre való áttéréskor a jelszó, aztán személyesen bemenve ~3/4 óra várakozás után rögzítették az újat, szerencsére még külön fizetni nem kellett érte.
Ami viszont közérdekű lehet, hátha más is belefut ebbe: a My-Tmo rendszerében a telefonos ügyfélszolgálattal ki kellett töröltetni a reget, és ha kitörölték, akkor újra kell reggelni, immár havidíjas előfizetőként, mert különben előfordulhat, h meghülyül a rendszer (pl. az egyenlegre ezért írta konzekvensen h 0.00, az előfizetésre meg csak annyit h "postpaid előfizetés")

(#3014) lazlo8


lazlo8
tag

t mobile domino -os vagyok hűségpontokat kaphatok? haverom mesélt olyat h ő kapott x év után hűségpontokat és azt beváltotta egy 3000 feltöltésre. lehetséges?(bár nemtudom h haverom domino-s vagy előfizus..)

(#3015) ertz válasza lazlo8 (#3014) üzenetére


ertz
aktív tag

Hát gondolom ha feltöltésre váltotta be, akkor feltöltőkártyás, tehát Dominos.
Amúgy lehetséges igen. Minden T-Mobileos kap hűségpontokat az elköltött pénz, és a náluk eltöltött idő után.

(#3016) kali válasza lazlo8 (#3014) üzenetére


kali
legenda

(#3017) Killing


Killing
addikt

Hello!

Ma kaptam az SMS-t hogy aranykártyás lettem. Most akkor kérni kell hogy postán küldjék ki? :F

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#3018) kali válasza Killing (#3017) üzenetére


kali
legenda

nekem küldték/küldik mindig automatikusan!

(#3019) Killing válasza kali (#3018) üzenetére


Killing
addikt

Úgy tudom az csak előfizetésnél van. Most hogy átnyálaztam, lényegében nem ér semmit se... :U

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#3020) kali válasza Killing (#3019) üzenetére


kali
legenda

ja, azt nem írtad, hogy előfizetéses vagy, vagy sem...
valamire csak jó a nem előfizetésesek részére is, ha nem is gyűjt beváltható pontokat, azért maga a tudat is valami, hogy aranykártyás lettél! :DDD :C
meg azért csak akad néha valami akció/kedvezmény...

[ Szerkesztve ]

(#3021) dedike


dedike
addikt

Erről esetleg valaki, valamit? :B [link]

Továbbá: Az aranykártyát akkor kell külön kérni, ha társkártyás előfizetésed van, illetve, ha dominós ügyfél vagy. Platinát külön igénylés nélkül postázza a T-Home. Bővebben: [link]

Egyébként ezen a linken: [link] minden, a hűségprogrammal kapcsolatos kérdésedre választ kapsz. Ha esetleg mégsem, akkor 1430, magfyar nyelvű menü, 0-s gomb = ügyintéző... ;)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#3022) #02683648 válasza dedike (#3021) üzenetére


#02683648
törölt tag

1430, magyar nyelvű menü, 0-s gomb = ügyintéző...

Na igen, most próbáltam meg, 1-es gomb, végighallgattam a bullshitet vmi kedvezményes hívásokról, aztán amikor elkezdte sorolni h készüléke billentyűi segítségével, blblbl, akkor nyomtam meg a 0-t, de ugyanaz volt az eredmény, mint amikor az 1-es beütése után rögtön 0-t tárcsáztam: "Ez a nyomógomb itt nem használható".

[ Szerkesztve ]

(#3023) #41635072


#41635072
törölt tag

Mostmár igazán lehetne valami normális netcsomag.
Azt hiszem takarodok vissza Pannonhoz.
T-mobile: 1340Ft 30Mb
Pannon: 990Ft 100Mb (Első 3 hónap 5xxFt)

(#3024) legiaap


legiaap
nagyúr

Halihó!

Ma sikeresen átléptem dominóból előfizetésesbe.
Hát nem volt egy rövid procedúra.
Először adatok megadása, kérdésekre válaszolni. Utána sim kártyán lévő adatok átmentése azzal a számológép féle készülékkel (egész frappáns kis kütyü). Majd új sim behelyezése és aktiválása.
Media Mania legkisebb díjcsomagjába léptem át. Az aranykártyám megtartották amit eddig elértem domniósként. A dominós kártyámon maradt pénzt is átmentették. Na ennek örültem.
Működik a net, tudok telefonálni, sms-t írni minden, viszont a tv még nem működik. Azt írja ki mikor felmegyek az oldalra, hogy nincs előfizetve...ez miért van? Ezt még esetleg nem állították be? És azt honnan tudom, hogy éppen hány óránál tartok tv-zésben?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3025) kali válasza #41635072 (#3023) üzenetére


kali
legenda

a t-nél is 990 ft -> 100 mb link
ha viszont domino csomagra gondolsz, akkor azt tedd hozzá...

[ Szerkesztve ]

(#3026) #02683648 válasza legiaap (#3024) üzenetére


#02683648
törölt tag

1430-on kérdezz rá, lehet h külön kell aktiváltatni.
Neked működik a my-tmobile? Értem úgy h átváltás után úgy érzékeli, h előfizetéses vagy, vagy csak annyit ír ki h "postpaid díjcsomag" és 0.00-s egyenleg? Fentebb írtam az ezzel kapcsolatos problémáról.

(#3027) #41635072 válasza kali (#3025) üzenetére


#41635072
törölt tag

Dominóra gondolok, úgy ahogy pannonnál kártyásra is érvényesek a díjak.

(#3028) legiaap válasza #02683648 (#3026) üzenetére


legiaap
nagyúr

my-tmobile azt meg merre találom vagy az mi?
(lehet, hogy már találkoztam vele, csak nem tudom hogy így hívják)
Nekem nem írt ki semmi üzenetet, hogy előfizetéses lettem...
De ha pl. ha beírom a *102# kódot, akkor a következőt írja ki:
Mobil Vásárlásra fordítható univerzális egyenleg: 0 Ft
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3029) kali válasza legiaap (#3028) üzenetére


kali
legenda

a t-mobile főoldalán a jobb felső sarokban; my t-mobile

Tel Elek; akkor nincs mit tenned, irány a másik nevesített szolgátató... :U

(#3030) bubuka71 válasza #41635072 (#3027) üzenetére


bubuka71
aktív tag

Net 5gb 5990 ft . Nekem évek óta ez van. 30 v 100mb nem elég semmire .

(#3031) kali válasza bubuka71 (#3030) üzenetére


kali
legenda

mondjuk néhány oldal megtekintésére már a 3 gb is elég 3900 ft-ért! :DDD

(#3032) #41635072 válasza bubuka71 (#3030) üzenetére


#41635072
törölt tag

Nem-e???
Mobilon?
10MB-t nem tudok elhasználni egy hónapban hírportálok olvasgatásával!

kali: Bizony az lesz, vissza a jóöreg pannonhoz, ennyi elég is volt a tréből.

(#3033) kali válasza #41635072 (#3032) üzenetére


kali
legenda

hát milyen mobilod és böngésződ van neked? vagy csak szöveget olvasol, és nincs kép...stb? mobilon, csak oldalak nézegetésével simán forgalmazok havonta több száz mb-ot! anno a 80 mb mindig nagyon kevés volt, hónap végén már szorítani kellett - akkor n95 telcsim volt. utána nekem is 5 gb-os csomag volt sokáig, de azt meg közel sem használtam ki, feleslegesen fizettem majdnem 6 e ft-ot, még szerencse, hogy jött a 3 gb-os csomag, arra váltottam! :C

[ Szerkesztve ]

(#3034) Killing válasza kali (#3031) üzenetére


Killing
addikt

Én intenzíven használtam, de nem küldték ki még az 50%-os értesítőt sem.


Na persze, Opera Mini Powa! :DDD

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#3035) kovacsmi_74 válasza #41635072 (#3023) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Üdvözlet Mindenkinek!
Régóta követem a fórumot, de csak most regisztráltam be.

Novembertől valószínűleg megújulnak a T-Mobile netes csomagjai, mert a régebbi csomagokat lezárják, mint a közleményükből is kiderül...

http://www.t-mobile.hu/static/DocumentStore/lakossagi/ugyintezes/aszf/20090929_20090930.pdf

Egyébként én Domino Net 3Gb-ot használok a megjelenése óta, 3900-ért.
Nekem ez idáig bőven elég volt, sosem léptem még túl, de azért kíváncsi vagyok mivel jönnek ki novemberben.

(#3036) Killing válasza kovacsmi_74 (#3035) üzenetére


Killing
addikt

Remélem az olcsóság is játszik majd a szempontok között. :U

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#3037) legiaap


legiaap
nagyúr

Hogy tudom meg, hogy éppen hogyan áll az előfizetéses egyenlegem?
Hogy mennyit telefonáltam eddig el?
(van ingyen lekérdezés?)
És a mobiltv-nél hogy tudom lekérdezni mennyi időt használtam eddig el?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3038) kali válasza Killing (#3034) üzenetére


kali
legenda

nekem sem, sőt még 1 gt-ot sem értem el egyszer sem! pedig néha notival is használom, nem csak mindig mobilon.

(#3039) #02683648 válasza legiaap (#3037) üzenetére


#02683648
törölt tag

Reggelj a www.t-mobile.hu oldalon a my-tmo-ra a telszámod és az előfizetéses jelszó használatával, és a teljes egyenleget (azaz h kell e valamennyit fizetni a havi x Fton felül - ha jól láttam neked is az 5 rongyos médiamánia van mint nekem-) azt elvileg ingyen meg lehet nézni. Az ilyen részletesebb cuccok asszem már fizetősek (ez az egy dolog amiben a pannon a legjobb, h ott efi típustól, minden egyébtől függetlenül van egy úgy-ahogy jól működő részletes ingyenes számlarészletező cucc)

(#3040) dedike válasza #02683648 (#3022) üzenetére


dedike
addikt

Nem vagy elég technikás... :DDD Mikor elkezdi sorolni a főmenüt, nyomsz egy valamilyen számot, és akkor a nulla... Ja! Hogy ezt elk****am? :B

Ha Gyurcsánynak szabad volt... ;]

legiaap: Szintén my-Tmobile... én úgy szoktam, hogy főoldal, webshop, ott belépek, és ott találsz olyat, hogy díjcsomagok, számlázás. Ott megleled az aktuális egyenleged! De vigyázz, mert van valami kavarc az áfával kapcsolatban, ha jól emlékszem... :K

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#3041) dedike


dedike
addikt

Nem tudom figyelte-e valaki, hogy mától már nem csak 12 és 24 havi részletfizetés van, hanem a SE W595, W705 és W995 esetén 14 illetve 19 havi a felkínált lehetőség? :F [link]
Ezt vajon kiterjesztik más készülékekre is? Vagy ez most miért van? Mert így 990 forint a havi részlet összegének vége? :W S ráadásul a havonta fizetett összeg megegyezik a kezdőrészlettel? [mondjuk így érdekelne erősen egy N97 vagy egy iPhone3GS...] :D

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#3042) SEFAN84 válasza Killing (#3034) üzenetére


SEFAN84
aktív tag

3nap alatt elnyomtam szeptemberbe a 3gigát :D
Igaz én Relax Net M-be vagyok,csak a lassításról,illetve hogy elértem a 3giga adatforgalmat kaptam értesítőt,50%-nál nem!

Viva La Vivaz :)Spiro: ha ZENE kell!http://www.szerencsesnap.blogspot.com/

(#3043) #02683648 válasza dedike (#3041) üzenetére


#02683648
törölt tag

A fentebb belinkelt hirdetményben volt vmi olyasmi, h itt is bevezetik a SE PlayNow Plus nevű előfizetéses zeneletöltő cuccát. Nem lennék meglepve, ha ez egy ehhez kapcsolódó marketing fogás lenne, főleg h csak SE készülékeket érintett.

(#3044) #41635072 válasza kali (#3033) üzenetére


#41635072
törölt tag

N78, Opera mini, képeket megjelenítem.

(#3045) legiaap válasza dedike (#3040) üzenetére


legiaap
nagyúr

Sikerült regisztrálnom az oldalon, de nekem nem ír ki számlát.
Az van odaírva az Aktuális egyenleg és az utolsó havi számla egyenleg (bruttó) résznél, hogy nincs adat.
Itt elvileg annak kéne megjelennie, hogy eddig a díjcsomagomból mennyit beszéltem el nem?

A másik kérdés. Használ valaki mobil tv-t?
Felmegyek a wap.t-mobile oldalra vagy hova és ott rámegyek a napi csatornákra és azt írja ki, hogy nincs előfizetésem erre a szolgáltatásra.
Ez miért van? Hisz a Media Mania díjcsomag elvileg tartalmaz 10 óra tv-zést... :F

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3046) dedike válasza legiaap (#3045) üzenetére


dedike
addikt

Szerintem ez azért van, mivel még túl "friss" vagy a postpaid rendszerben. Meg aztán hó eleje van, én a hónap utolsó napjától a következő hónap harmadik napjáig meg sem nézem az ott közölt összegeket, mivel akkor van a számlazárás meg miegyebek, s akkor nem tartom érdemesnek ezzel foglalkozni. ;)

Én használok mobil tv-t, nekem is mániás díjcsomagom van, de nekem simán csatlakozik is az E66-tal... :) Nem lehetséges, hogy valami nincs úgy állítva, vagy egyáltalán nincs beállítva a készüléken? Elvileg a 1430-on van ezzel foglalkozó (mármint készülékbeállítások, technikai problémák) ügyintéző is. Ha másképp nem sikerül, szerintem érdemes megpróbálni, de akkor ne arról a simről hívd, ami a beállítandó készülékben van. Esetleg nézz szét az alábbi oldalon: [link]

Jó szerencsét!

(#3047) kali válasza #41635072 (#3044) üzenetére


kali
legenda

hát, akkor nem sokat netezhetsz 10 mb forgalom mellett...
jobb fórumoknál, nekem úgy egy napig tartana a 10 mb!

[ Szerkesztve ]

(#3048) Killing válasza SEFAN84 (#3042) üzenetére


Killing
addikt

Idejük se volt kiküldeni... ;]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#3049) SEFAN84 válasza Killing (#3048) üzenetére


SEFAN84
aktív tag

Ez is lehetséges :D
Csak próbaképp maxon szedtem le PC-n.Kíváncsi voltam,mennyire jó a rendszere a T-
Mobile-nak :))

Viva La Vivaz :)Spiro: ha ZENE kell!http://www.szerencsesnap.blogspot.com/

(#3050) safranek50 válasza #41635072 (#3023) üzenetére


safranek50
csendes tag

:) Akkor vedd át a korlátlan T-s netemet, költözés miatt szabadulnék tőle. Havi 6000 és 10-30 G-t hajtok rajta. :)

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.