Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74001) Donki Hóte válasza lupus_l (#74000) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Na ezt nem értem. Ezt írják a linkelt oldalon:

Az új SIM-kártyát az alábbi módon szükséges aktiválnod:

Régi kártyádról hívd fel a +36-80-639-999 számot, és a szerződés jelszó megadását követően munkatársaink rögzítik igényedet. A kártyacsere a hívást követően azonnal megtörténik, így a készülékedbe helyezett új SIM-kártya - a készülék bekapcsolását követően - már működni fog a telefonodban.

Az új micro SIM-kártyát a régi, normál méretű kártyát elfogadó készülékedben adapter átalakítóval a későbbiekben is használhatod.

Vagyis ez az ingyenes kártyacsere csak előfizetéses kártya esetén működik?

Nekem a Domino kártyámhoz se szerződésem sincs, se jelszó sincs...

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#74002) 4Grider válasza Donki Hóte (#74001) üzenetére


4Grider
nagyúr

Minden előfizetéshez (prepaidhez is) kell jelszó, különben telefonon nem tudsz intézni semmit sem. Személyes ügyfélszolgálaton tudsz magadnak beállíttatni.

(#74003) blackmajesty válasza 4Grider (#74002) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

Dominohoz csak 1777-en tud jelszót beállítani, vagy a telekom.hu-n keresztül.

(#74004) SLYM


SLYM
veterán

sziasztok! a pokemon go miatt nézegettem az utóbbi időben a netcsomagokat, mindenfélét, de különböző okok miatt úgy döntöttem, hogy maradok a feltöltőkártyás csomagoknál és azt is átgondoltam, hogy a telefonszámomnak is a réginek kellene maradnia.

eddig a domino surf csomagban voltam, ami havonta 890 forint, tartozik hozzá havi 150 mega net és ha ezt túllépem, akkor 10 megánként/és minden nap fizetnem kell 195 forintot, ami elég drága, hogy ha megtörténik a túllépés. most találtam ezt: [link]. tehát ha jól értelmezem, akkor havi plusz 690 forintért (a havi 890 forint mellé) adnak még 200 mega netet, de most hogy ha túllépem az összesen 350 megát, akkor is csak visszakorlátoznak 32 kilobyte per secre, tehát most már nem kell fizessem a 195 forintokat minden nap ha túllépem a limitet

kérdéseim:

jól értelmezem a leírtakat?

hogy ha megrendelem SMS-ben ezt a cuccot, akkor ezt innentől minden hónapra automatikusan levonják, vagy nekem havonta kell az SMS-eket küldözgetni?

illetve ha megunom a pokemon go-t, akkor vissza tudok állni a sima csomagra, hogy ha automatikusan mindig levonják majd innentől a pénzt?

köszönöm a válaszokat

[ Szerkesztve ]

(#74005) 4Grider válasza SLYM (#74004) üzenetére


4Grider
nagyúr

Jól értelmezed, mondjuk nehéz is lenne máshogy értelmezni azt a leírást.
Minden hónapban automatikusan megújul míg le nem mondod.
Ha lemondod, akkor nem fog megújulni.
U.i.:
Ha nem sokat telefonálsz, akkor érdemesebb visszaváltani Surf-ről Domino 5-re. Úgy drágább lesz a net, de összességében kevesebbet fizetsz havidíjakat havonta.

[ Szerkesztve ]

(#74006) vieri2000


vieri2000
tag

A Telekomnál milyen új készüléktipusok várhatóak szeptemberben? Van erre valamilyen előzetes információ?

(#74007) SLYM válasza 4Grider (#74005) üzenetére


SLYM
veterán

60 perc kimenő hívásom van kb egy hónapban. így érdemes?

(#74008) 4Grider válasza SLYM (#74007) üzenetére


4Grider
nagyúr

Akkor már nem érdemes elváltani a Surf-ről.

(#74009) dangerzone


dangerzone
addikt

Sziasztok. Létezik manapsag meg olyan feltoltokartya, mint kb 10 eve a Domino? Ami ugy mukodik, hogy megveszed x osszegert es addig tart amig le nem telefonalod? Havidíj, internet, minden sallang nelkul.

(#74010) 4Grider válasza dangerzone (#74009) üzenetére


4Grider
nagyúr

10 évvel ezelőtt is volt a Domino-nak rendelkezésre állási ideje (jellemzően 1 év). Akkor elveszítetted róla az addig el nem telefonált egyenleget, majd 90 nap múlva a számot lekapcsolták.
Most hasonló a helyzet a Domino 5 csomag esetén. Annyi változott, hogy lejárat után max. 1-2 hónappal feltöltve visszakapod az addig le nem telefonált egyenleget.

(#74012) bopeti98


bopeti98
őstag

A számlamásolat mennyibe kerül? Semmit nem találtam erről a honlapon.
És ugye jóváríják ennek az összegét, ha nem én kértem?

[ Szerkesztve ]

(#74013) tlac


tlac
nagyúr

van egy domino surf csomagom, és elfogyott az alap net rajta
a turbo 100 megával szeretném bővíteni, de nem ajánlja fel a t-s app ezt az opciót
ez normális?
sms-ben is próbáltam, de a +TURBO100MB-ra azt mondja, hogy hibás

(#74014) dedike válasza tlac (#74013) üzenetére


dedike
addikt

Egyenleged van rajta?

Jó szerencsét!

(#74015) tlac válasza dedike (#74014) üzenetére


tlac
nagyúr

van, közel 3k

(#74016) dedike válasza tlac (#74015) üzenetére


dedike
addikt

Akkor én passzolom a kérdést. :(

Közben megnéztem SMS csak havidíjas előfizetőknél működik.

Jó szerencsét!

(#74017) tlac válasza tlac (#74015) üzenetére


tlac
nagyúr

na baszki
a *111#-en sikerült aktiválni, de azt mondja, hogy csak holnapig érvényes
wtf?

(#74018) dedike válasza tlac (#74017) üzenetére


dedike
addikt

Nem akkor van véletlenül a "fordulónapod"?

Végül, ha jól számolom van 2,5 órád. Sima ügy. :DDD

Jó szerencsét!

(#74019) tlac válasza dedike (#74018) üzenetére


tlac
nagyúr

2-án léptem át a surf-be

kicsit pontatlanul fogalmaztam, de akkor sem értem:

[kép]

[kép]

(#74020) Ateszpapa válasza tlac (#74019) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Hívd fel a 1430-at, ott tuti meg tudják mondani mi a szitu.

(#74021) dedike válasza tlac (#74019) üzenetére


dedike
addikt

Igazából szerintem nem számít mikor léptél át. Ellenben szerintem is jobban járnál, ha felhívnád a 1430-at. Mindenképpen hamarabb kapsz választ a kérdésre. :K

Jó szerencsét!

(#74022) tlac válasza dedike (#74021) üzenetére


tlac
nagyúr

na szóval, t-féle kifacsart logika:
a szolgáltatást tényleg kikapcsolják 1 nap múlva, de ennek ellenére a turbo 100 mega valóban 7 napig használható
és ez így a normális náluk, nem valami egyedi eset nekem

(#74023) dedike válasza tlac (#74022) üzenetére


dedike
addikt

Jujj...erre nem gondoltam. Mármint az ő "furcsaságaikra". :B :Y

Bár belegondolva, lehet, hogy így logikus...

Jó szerencsét!

(#74024) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Sziasztok!
Olyan problémám lenne hogy dominoban vagyok és van 1gb netem. Regisztráltam erre az ajándék 3gb netre mikor még lehetett. Azóta se a honlapon se az appban nem mutatja hogy mennyi netem fogyott el. Így azt sem tudom hogy él-e a +3gb adatforgalom. Nincs valami más lehetőség hogy lecsekkoljam?

(#74025) milenda válasza tlac (#74022) üzenetére


milenda
tag

A honlap szerint 30 napig: https://www.telekom.hu/lakossagi/szolgaltatasok/internet/mobilinternet/mobilinternet-csomagok/eseti-limit-bovites

(#74026) tlac válasza milenda (#74025) üzenetére


tlac
nagyúr

tudom, de aktiválásnál 7-et ír

(#74027) dedike válasza tlac (#74026) üzenetére


dedike
addikt

Olvasgattam Domino díjszabást. :B

Domino Turbo 100MB adatopció: A hang díjcsomagban foglalat, vagy hang díjcsomaghoz megrendelt adatszolgáltatás sebességével felhasználható 100MB kiegészítő adattartalom 7 napos érvényességgel.

És akkor itt a magyarázat az egynapos dologra: Naponta egyszer megrendelhető, azonban több bővítő is lehet aktív párhuzamosan egy szolgáltatáson.

Jó szerencsét!

(#74028) Fernet


Fernet
senior tag

Üdv!

Ma hívtak a Telekomtól, kedvezményekkel kapcsolatban. Azt az ajánlatot kaptam, hogy két évig 1000Ft-ot elengednek az előfizetésem havidíjából. Ez nem rossz, csak közben gondolkodóba estem. Jelenleg MoveXS csomagom van Netplusz kiegészítővel. Ha váltanék NextS ATK-ra, akkor (ha minden igaz) már 1500Ft a kedvezmény, tehát 3990Ft lenne a havidíja. A telefonos hölgy ezt nem tudta megoldani, mivel nálam az otthonival van összekapcsolva a szolgáltatás (Magenta1) és az ő rendszere nem ajánlotta fel az ATK-s csomagokat. Azt javasolta, hogy menjek be T-Pontba, ott biztosan tudnak segíteni.

Mivel ismerem a helyi T Pontot, nem vagyok meggyőződve arról, hogy simán menne az ügy (20 éves lányok ülnek a gépek mögött, amivel alapvetően semmi gondom nincs, csak még a tapasztalat hiányzik és nagyon könnyen mondják, hogy nem megoldható valami)

Ezért inkább itt kérdezem első körben, hogy felkészülten mehessek. :) Átválthatom a jelenlegi MoveXS csomagomat NextS ATK-ra úgy, hogy mellé megkapom az 1500Ft kedvezményt?

(#74029) Skizz


Skizz
addikt

Hello,

Júliusban lehetett igényelni valami fesztiválozó alibivel 3 giga ingyen mobilnetet, csak diákig. kellett hozzá. Abból nekem még maradt, az felhasználhaó augusztusban is?

köszi.

(#74030) Keem1 válasza Skizz (#74029) üzenetére


Keem1
addikt

Nem hiszem, de a promóció júliusra és augusztusra szólt, szóval megkapod a jövő hónapban is a 3 GB-ot.

(#74031) Dinter


Dinter
addikt

Üdv!

Ha ritkán telefonálok, és mobilinternetet akarok (mondjuk legalább 500MB/hó), akkor mi a legolcsóbb megoldás? Eddig a telenor 2000Ft/hó csomagját találtam legjobbnak 1GB nettel, van itt ennél jobb? A net és vezetékes telefon is innen van, ha ez számít. Feltöltőkártyás vagyok. Ha nem lépek be, 1190/hó-t ír az 500MB-re, de ha belépek, akkor már 1990/hó. Ez miért van?

[ Szerkesztve ]

(#74032) bopeti98 válasza Dinter (#74031) üzenetére


bopeti98
őstag

Nincs, főleg ha azt is nézzük, hogy a Telenornál alapból jár a korlátlan közösségi oldal használat.

(#74033) 4Grider válasza Dinter (#74031) üzenetére


4Grider
nagyúr

A Netplusz csomagoknak 2 ára van. Az olcsóbb ár akkor érvényes, ha az előfizetésed alapból tartalmaz mobilnet opciót. Ha nem (ez akkor derül ki számára amikor belépsz) a drágább árat fogod kapni.

(#74034) Zeki válasza Dinter (#74031) üzenetére


Zeki
nagyúr

Alfa 11 flotta, telenoros, 4Gb net havi 1700Ft körül.

(#74035) jozsi968 válasza Dinter (#74031) üzenetére


jozsi968
tag

Esetleg a Vodafone Net+ ?
3000 Ft feltöltésnél 500 MB
5000 Ft feltöltésnél 1 GB netet kapsz !
NINCS HAVIDÍJ!
Az egyenleged akár el is lottózhatod, vasúti menetjegyet vehetsz, autópálya matricát...

(#74036) -Ben-


-Ben-
veterán

Az tényleg igaz, hogy iPhone -ra nem vonatkozik a 3 napon belüli csere a Telekomnál? :Y Az ügyintéző azt mondta, hogy iPhone készülékekre se régen se most, soha nem vonatkozott még a 72 órán belüli csere sem, online rendelés esetén sem. Ez fura eléggé.. A Telekom a honlapon azt írja, hogy amennyiben van készleten az adott telefon, úgy 3 napon belül cserélik, ha hibás. Nincs kiemelve, hogy ez Apple termékekre nem vonatkozik... :U

(#74037) Keem1 válasza -Ben- (#74036) üzenetére


Keem1
addikt

Amíg online rendelésnél 14 napon belül mindenféle indok nélkül visszaviheted a készüléket, nem hiszem, hogy gondot jelent, ha tényleg így lenne. De erősen kétlem. A személyes ügyintézők hozzáértése elég erősen a béka hátsója alatt van, már többször megtapasztaltam. De leginkább a Westendben lévő T pont ügyintézőire igaz ez. A hozzá nem értés netovábbja az összes.

(#74038) -Ben- válasza Keem1 (#74037) üzenetére


-Ben-
veterán

Nyilván, a 14 napos elállás rendben van, de ha csak a hibás készüléket szeretném cseréltetni, nem pedig az egész szerződéstől elállni, akkor egyszerűbb és jobb a 3 napos lehetőség - ha iPhone esetében is működik. :)

(#74039) lugosi válasza -Ben- (#74036) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ezek ilyen urban legendek, hogy erre vagy arra nem vonatkozik.

(#74040) Keem1 válasza -Ben- (#74038) üzenetére


Keem1
addikt

Tudom, persze, ebben igazad van... Csakis vészmegoldásnak javasoltam, ha ez a képtelen dolog mégis igaz lenne. De 99%-ra mondom, hogy szerintem ez hülyeség. ;)

(#74041) St3ven válasza -Ben- (#74036) üzenetére


St3ven
addikt

Bazz, miket nem képesek elsütni személyes ügyintézés során... :W

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#74042) ForRedGlory válasza St3ven (#74041) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Miert is? Ez nem legenda, az Iphone eseteben NINCS 72 oran beluli csere... Es nem, nem azert mert a Telekom kocsog, hanem mert az Apple kocsog.

Iphonet kivetel nelkul mindig szervizbe kuldik es utana cserelik, ha rossz.

(Igen, ismerem a jogszabalyt, de attol ez meg igy mukodik)

[ Szerkesztve ]

(#74043) -Ben- válasza ForRedGlory (#74042) üzenetére


-Ben-
veterán

De ez nevetséges. Az apple meg persze ha nem ismeri el a hibát (ahogy eddig se nagyon akarta), akkor kampó? Így jártam? :) Azért mindig új szerződést kötni, egészen addig míg egy többé-kevésbé „tökéletes” telefont kapok, eléggé fárasztó és időigényes.

(#74044) n@p@lm válasza ForRedGlory (#74042) üzenetére


n@p@lm
őstag

Amíg valaki perre nem viszi a dolgot.
Aztán az alma körül nézhet....

(#74045) ForRedGlory válasza -Ben- (#74043) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Tudom, hogy nevetseges. Nekem sem tetszik, hiszen azert ezek a telefonok eleg dragak es az ember hasznalna, plane vasarlas utan. Igy meg varhat ra tobb napot is.

Nem is ertem, hogy a fogyved hogy asszisztalhat hozza. A Telekom bevallalja a buntest. Ugyus kevesen mennek el hatosaghoz. Legalabbis gondolom.

(#74046) TheMarci válasza -Ben- (#74043) üzenetére


TheMarci
addikt

Mi a hibája?

Do You Dream?

(#74047) Vangelis válasza -Ben- (#74043) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ilyen xar akkor az alma?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#74048) -Ben- válasza TheMarci (#74046) üzenetére


-Ben-
veterán

Most ennek „cuppogó, csattogó” és enyhén recsegő home gomb, az előzőnek meg lötyögött, zörgött minden gombja és rezgésnél konkrétan kis híján szétzuhant, úgy csörögtek a gombok.. :DDD De az Apple egyik miatt se cserél. :N

(#74049) TheMarci válasza -Ben- (#74048) üzenetére


TheMarci
addikt

Hát, régebben a Nokia 6310-nek zörögtek a gombjai úgy, mint a fene, csak akkor nem volt nagy divat a cseréskedés, nem hiszem, hogy a használatot nagyban befolyásolná. A kocsimban is kattan az index, ha megnyomom, mégsem cserélek, ez egy gomb, vele jár. Ha jogos, akkor pedig kérdezés nélkül cserélnek, nekem 6 év alatt már vagy 5 telefonom cserélték.

[ Szerkesztve ]

Do You Dream?

(#74050) troland26


troland26
őstag

Srácok!

Régebben beírtam a T keresőjébe a "használt" szót és kidobta az aktuális használt készülékek listáját ( már , ha épp volt valami ) :most beírtam és egy csomó oldalt bedob csak épp készülékeket nem ( vagyis nincs kedvem/időm 1250 oldalt végig pörgetni ) Van valami aktuális "varázsszó" amivel úgy működne a kereső mint régen ?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.