Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20001) dedike válasza cseremanus (#19998) üzenetére


dedike
addikt

A mobilelőleg amíg "tart" nem kell havi- és forgalmi díjat fizetned! ;) Ezt is gondold meg!

(#20000) tzsolesz:

Csupán ez is egy lehetőség volt a több közül. De az is lehet, hogy valamiért átmenetileg nem árulják. Sokféle verzió lehetséges. Venni szeretnél?

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#20002) istnag


istnag
addikt

Invitel ügyekben,hová lehet fordulni,van itt,valahol,olyan fórum is. nem találom sajna :F
Köszi előre is

[ Szerkesztve ]

(#20003) tzsolesz válasza dedike (#20001) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Én most nem, de sokan mások igen, és nem nagyon ad rá lehetőséget a T-mobile. :(

(#20004) dedike válasza tzsolesz (#20003) üzenetére


dedike
addikt

Ahogy nézem, jelenleg csak üzletben kapható. :(

Jó szerencsét!

(#20005) tzsolesz válasza dedike (#20004) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Hát az még akkor nem is olyan vészes. Bár a leendő vásárlók azt mondogatták, hogy ott sem nagyon van belőle. :(

(#20006) dedike válasza tzsolesz (#20005) üzenetére


dedike
addikt

Az árlistában "!" jeles, ami annyit tesz, hogy korlátozott mennyiségben, és/vagy csak egyes üzletekben érhető el.

Jó szerencsét!

(#20007) tzsolesz válasza dedike (#20006) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Hát végül is elég gáz, hogy a legolcsóbb 4 magosból nem lehet hazánkban kapni.
Pont ez egyik legszegényebb európai államban. :(

(#20008) dedike válasza tzsolesz (#20007) üzenetére


dedike
addikt

Illetve lehet, csak a T-nél fordul elő ritkán. A második mondattal egyet kell értenem. :B

Jó szerencsét!

(#20009) djculture


djculture
félisten

Úgy hiányzott már egy aszf változásos sms.. :K Általános és dominó üzletszabályzat változás okt1-től... Csütörtökön megtudjuk mit takar.

(#20010) St3ven válasza djculture (#20009) üzenetére


St3ven
addikt

LOL :DDD

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#20011) tzsolesz válasza dedike (#20008) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

A második mondattal egyet kell értenem.
Na ugye. A drága SGS3-ból bezzeg van. Mondom, ezzel nem hibáztatom a T-ét, hisz nem tudom ki a ludas ebben a balhéban, mert ez már vicc kategória.

[ Szerkesztve ]

(#20012) infectedmann


infectedmann
őstag

Sziasztok!

Tavaly vettem egy iPhone 4S -t, de sajnos mindenféle előre mutató jel nélkül (nem látszott a cégen, hogy anyagi gondjai lennének, mindig kaptunk fizetést rendesen) 50 embert elküldtek tavaly év végén a munkahelyemről, amibe én is belekerültem. Azóta munkanélküli időszak és az új munkahelyem miatt fizetési késedelmekkel és nehézségekkel küszködök.
A T-Mobile hány havi elmaradás után tiltja le a telefont? Illetve ez esetben elég ha a telefon részleteit befizetem vagy mindenképpen rendeznem kell a számlatartozást is?

Előre is köszönöm a kimerítő választ.

(#20013) turbobusa


turbobusa
senior tag

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy előfizus csomagot lehet-e fagyasztani?
2 évem lejárt, tehát le is mondhatnám, de egy évig akarnám felfüggeszteni a szolgáltatást. Lehetséges ilyet csinálni? Ha igen, akkor van valamilyen anyagi vonzata?
ikon200-ról lenne szó egyébként.

Előre is köszönöm a visszajelzéseket!

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#20014) infectedmann válasza turbobusa (#20013) üzenetére


infectedmann
őstag

Max. 6 hónapra lehet kérni a szolgáltatás szüneteltetését és addig 10% -al kevesebb vagy a szerződésben meghatározott előfizetői díjat kell fizetned. 1 év az ki van zárva, ugyanis ha 6 hónap után nem kérelmezed a szolgáltatás visszakapcsolását, úgy az előfizetői szerződésed felmondásra kerül.
Esetleg bemehetsz egy T-Pontba is megkérdezheted, hogy lehet -e ezen hosszabbítani különleges esetekben.

Amúgy ez mind le van írva az ÁSZF -ben.

(#20015) 1430 válasza infectedmann (#20012) üzenetére


1430
senior tag

Hogy a törlesztés vagy a számla marad el, az mindegy, ha pár napos elmaradásod van, figyelmeztetést kapsz (ez már 635 Ft-ba kerül). Ha ezt követő 30 napon belül nem rendezel minden lejárt számlát - tehát az idő közben lejáróakat is -, akkor jön az egyirányúsítás (ennek feloldása már több ezer Ft/hívószám), illetve ha pár napon belül nem rendezed az elmaradásokat akkor jön a felüggesztés illetve esedékessé válik a kötbér. Persze innen még lehet visszaút a számlák rendezésével (és még egy borsos hívószámonkánti visszakapcsolási díj ellenében illetve előleg fizetés is befigyelhet).
Szóval nem kell hónapokat várni, de ha nem probléma, hogy nem leszel elérhető a hívószámon (végül is ha nem fizetsz, ez ugyancsak bekövetkezik), akkor kérheted a hűségidő alatt is (egyszer) a hívószám szüneteltetését (díj ellenében) legfeljebb fél évre (a szüneteltetés idejével hosszabbodik a hűségidő), hátha egyenesbe jössz. Ennek részleteiről érdeklődj inkább az ügyfélszolgálaton.

turbobusa
Annyiban helyesbíteném az előttem szólót, hogy az új EHT értelmében "korlátlan" ideig szüneteltethető a hívószám, de ez pénzkidobás. Javaslom inkább, hogy válts Domino-ra (ez 2700 Ft, de leforgalmazható), amivel 1 évig még elérhető lesz a szám. Legfeljebb rátöltesz, ha szükséges a hosszabbítás, illetve előfizetésre való visszaváltáskor az egyenlegen lévő összeg nem vész el (viszont Ikon-ba vissza nem válthatnál).

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#20016) runner 125 válasza dedike (#19997) üzenetére


runner 125
nagyúr

"Ne kérdezd kitől kérnek, és mennyit, mert azt senki nem tudja."

Dehogynem, az ÜKK tudja. :)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#20017) sifarr válasza turbobusa (#20013) üzenetére


sifarr
senior tag

Nem kell felfüggeszteni a szolgáltatást!
Ha semmi hűség kötelezettséged nincs, akkor váltsd át dominora.
Ez 2700-ba fáj, 1 évig jó, és ha 1 éven túl sem akarod használni, akkor évente tölts rá 3 ezret.
Számod megmarad.
Amikor pedig újra használni akarod és előfizetéssel, akkor váltsd át a dominot előfizetésre.

1430 beelőzött. :B

[ Szerkesztve ]

(#20018) turbobusa


turbobusa
senior tag

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget!

Család egyik tagját médiamániáról most rakatom majd át relax100-ra. Valamikor tavaly év elején lett előfizus, viszont nem használja ki a dolgokat benne, így csak a perc a mérvadó.

(#20019) infectedmann válasza 1430 (#20015) üzenetére


infectedmann
őstag

De azt nem tehetik meg, hogy a telefont letiltják a hálózatról IMEI vagy bármi alapján a hálózatról nem fizetés miatt?

(#20017) sifarr: ez valóban jó ötlet. így jó lejárt a hűségideje tényleg ez a legjobb megoldás

[ Szerkesztve ]

(#20020) dedike válasza runner 125 (#20016) üzenetére


dedike
addikt

Persze. Egy adott személyre szabva tudhatja, de általános összeget mondani ő sem tud.

(#20019) infectedmann:

De csak akkor jó ötlet, ahogy 1430 is írta, ha nem Ikon-t akar visszaváltáskor.

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#20021) kali válasza dedike (#20020) üzenetére


kali
legenda

ez csak akkor érdekes igazán, amikor egy adott személynek különböző üzletek más és más ügyintézői, eltérő összeget mondanak... :)

(#20022) dedike válasza kali (#20021) üzenetére


dedike
addikt

...az sem rossz... ;]

Jó szerencsét!

(#20023) 1430 válasza turbobusa (#20018) üzenetére


1430
senior tag

:F :U Biztos megéri ez a váltás? Mert a 2012.09.01-től érvényes árak alapján:

Relax 100 (+203 Ft a hívószámkijelzés!!!)
3660 Ft = 36,6 Ft/ perc, de a 101. perctől 41 Ft/perc

MédiaMánia XS (ha ez van most)
3450 Ft
> csak hálózaton belülre 107 perc (32 Ft/perc)
> csak hálózaton kívülre 93 perc (37 Ft/perc)
> átlag 100 perc!

de ha a 3660 Ft-ot veszem figyelembe:
> csak hálózaton belülre 114 perc
> csak hálózaton kívülre 98 perc
> átlag 106 perc

Mozaik XS (ha most nem MédiaMánia XS-ben lenne, lévén arra már nem lehet váltani)
3200 Ft + percdíjcsökkentő extra (ha csak ez van, akkor díjmentes az extra)
= 94 perc (34 Ft/perc), de ha a 3660 Ft-ot veszem figyelembe, akkor is 107 perc

Illetve a korábbi témához még annyi, hogy Ikon-ra is visszaválthatsz Domino-ról, de csak ha visszaváltáskor veszel egy új iPhone-t. :B Végül is ha pont ezt szeretnéd. :D

infectedmann
Igen, a készüléket is tiltják, mikor felfüggesztik a számod a számlaelmaradás miatt.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#20024) turbobusa válasza 1430 (#20023) üzenetére


turbobusa
senior tag

Médiamánia S van most, ami percek tekintetében nem rossz, de nem használja ki az internetet meg a mobiltévét, ezért teljesen felesleges.
Ikonnal kapcsolatosan másra gondoltam, de rájöttem már. Szerintem perc és internetszolgáltatásban az a legjobb csomag csak ugye kell hozzá egy iPhone, persze egy bizonyos ideig. ;]
Visszalépni meg ha megvan a készülék akkor azzal nem lehet már?
Ikont azt nem akarom több okból sem megszüntetni, ikon100 lenne komoly, de olyan biztos nem lesz. :D

(#20025) n@p@lm válasza gabo89 (#19999) üzenetére


n@p@lm
őstag

szerintem is tökmindegy hogy NAV-os vagy sem, ha Tés, akkor ingyen hívhatod.

(#20026) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Grrrr.. 200ft + 100ft grrr......

Emelés.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#20027) turbobusa válasza Vangelis (#20026) üzenetére


turbobusa
senior tag

Év végéig még kitalálnak valamit, hogy több legyen :D

(#20028) Vangelis válasza turbobusa (#20027) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Persze... nem kételkedem.

Már a telenoral túl vagyok egy harcon.

De itt sajnos nem nyerhetek.. de megpróbálom :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#20029) turbobusa válasza Vangelis (#20028) üzenetére


turbobusa
senior tag

Én is múltkor összebalhézhattam volna velük, de úgy voltam vele a gariztatásnál korrektek, így nyeltem egy nagyot. :D

[ Szerkesztve ]

(#20030) turbobusa


turbobusa
senior tag

Nézelődtem T-mobile oldalán és láttam lehet mobilt venni előfizetésre úgy hogy nincsen hűség díjcsomagra, így azért olcsóbb valamivel a készülék.
Kérdésem az lenne, ha mondjuk akarok venni egy 100e-s mobilt akkor leteszek mondjuk 80e-t a maradékot kifizetem és gyakorlatilag ennyi vonzata volt az egésznek vagy kötelező mellé valamilyen csomagot választanom? (ár az csak példa)
Dominótól 20e forinttal alaphangon így olcsóbb a készülék.

(#20031) kali válasza turbobusa (#20030) üzenetére


kali
legenda

arra gondolsz, hogy csak az előfizetésre írsz alá (1 vagy 2 év) hűséget?
annak az a lényege, hogy valamilyen előfizetést fizetni kell adott 1 vagy 2 évig, de - szinte - mindegy, hogy milyet, akár a legolcsóbb díjcsomag is okés!

[ Szerkesztve ]

(#20032) turbobusa válasza kali (#20031) üzenetére


turbobusa
senior tag

(#20033) kali válasza turbobusa (#20032) üzenetére


kali
legenda

itt egy/az előfizetésre írsz alá 2 év hűséget, tehát meghatározott csomagok közül bármelyiket válaszhatod, és azt kell fizetned 2 évig, és mellé még a go!net l mobilinternetes díjcsomagra is aláírsz 2 évet, tehát azt is fizetned kell addig!

(#20034) turbobusa válasza kali (#20033) üzenetére


turbobusa
senior tag

Értem, ez nem volt nekem hirtelen világos. Így viszont, dominóval jobban járok mindenféleképpen. Furcsának tartottam, hogy 20-30e forinttal kedvezőbben jutnék hozzá.
Ikon200 gondolom nem használható semmiféle kedvezményre.

[ Szerkesztve ]

(#20035) dedike válasza turbobusa (#20034) üzenetére


dedike
addikt

Itt megtalálod mennyi kedvezményre jó az Ikon 200.

Jó szerencsét!

(#20036) turbobusa válasza dedike (#20035) üzenetére


turbobusa
senior tag

Azaz igazság, hogy nem akarok iPhone-t venni már, viszont a csomag jó, de hát dominóban meg iszonyatosan drága.

(#20037) runner 125 válasza turbobusa (#20036) üzenetére


runner 125
nagyúr

Várd meg az 5-öt, vagy nézz aprón 4-et.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#20038) dedike válasza turbobusa (#20036) üzenetére


dedike
addikt

Én is megvárnám az 5-öt, ahogyan runner 125 is javasolta! :K

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#20039) turbobusa


turbobusa
senior tag

Milyen jó csomag van még amivel 50-200 percet tudok beszélni, hozzá társul 500mb-1gb net?
Ikon 200 egyszerűen nagyon frankó, de más készülékkel nem lehet vásárlásnál kedvezményt kicsiholni...

(#20040) generic


generic
senior tag

Sziasztok! A következő lenne a gondom:

Nem fizettem a számlám, mert most költöztem külföldre, nem is foglalkoztam vele, ma letiltották a kimenő híávsokat.

Ezután mikor lesz teljesen korlátozva?
Madj ha kiszámolják a tartozást, akkor azt lehet esetleg részletben fizetni?

üdv

(#20041) dedike válasza generic (#20040) üzenetére


dedike
addikt

Ezt a hszt olvasd át, szerintem benne a válasz! ;)

(#20039) turbobusa:

Ha jogosult vagy készülékváltásra, akkor a My-T-ben feldob egy opciót, hogy "jelenlegi díjcsomagja megtartásával". Na, ott mit látsz? :U

Jó szerencsét!

(#20042) turbobusa válasza dedike (#20041) üzenetére


turbobusa
senior tag

Most néztem azt írja, hogy nem vagyok jogosult rá. Kizárólag akkor almálra lehet igényelni.

(#20043) NandiKAA


NandiKAA
csendes tag

Én hétfő este rendeltem egy alcatelt.(ot-995)
Megérte, még ha várnom is kell, mert ugyebár kedvezmény van rá, sokat kellett intézkedni, de végül jövőhét szerda este érkezik a drága.
Amúgy teljesen mást mondott a t-mobile mint a gls(a telefonok kiszállítója)

[ Szerkesztve ]

(#20044) dedike válasza turbobusa (#20042) üzenetére


dedike
addikt

Tehát jelenleg nem vagy jogosult készülékváltásra. Akkor mi a gond? Így is, meg úgy is csak új előfizetéssel vásárolhatnál készüléket, azaz jelenleg nem fenyeget az a veszély, hogy új iPhone-t vehetnél a meglevő előfizetésedhez...

(#20043) NandiKAA:

Örülök, hogy örülsz, de azt vedd figyelembe, hogy a félkövér írásmódot általában a "MODERÁTOR" szintű tagok használják, akkor, amikor "dolgoznak"! Azt nekünk, egyéb felhasználóknak nem illik. ;)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#20045) turbobusa válasza dedike (#20044) üzenetére


turbobusa
senior tag

Megkérdeztem és mondta a hölgy csak iPhone-t vehetek ezzel a csomaggal. 2 évem végül is lejárt, így válthatok akár.

(#20046) turbobusa válasza 1430 (#20023) üzenetére


turbobusa
senior tag

Médiamánia S van most, Xs-re gondoltam még, hogy váltok, de közben kiderült elég lenne kevesebb perc is havonta, így Relax50 mellett tettem le a voksomat. Mit gondolsz róla?

(#20047) 1430 válasza turbobusa (#20046) üzenetére


1430
senior tag

Mert van olyan aranykártyás hívószámod, ami a "fő" hívószám lehetne?
Ha igen, akkor sem ezt javaslom, hanem az Exo XS-t, mert:
AT Relax 50 = 1930 Ft (09.01-től) = 38,6 Ft, perc (utána 41 Ft/perc)
Eco XS = 1950 Ft (09.01-től) => még ha csak a 39 Ft-os hálózaton kívüli percdíjakkal számolok, az is kereken 50 perc (hálózaton belülre 36 Ft/perc), és ennél több beszélgetés esetén sem lesz magasabb a percdíj.
Persze mindkettőhöz +203 Ft a hívószámkijelzés.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#20048) turbobusa válasza 1430 (#20047) üzenetére


turbobusa
senior tag

Persze, családban mindenki aranykártyás. Még ha a hívószámot is kijelzi akkor is szerintem a legolcsóbb csomag és lehet vele eleget beszélni.

Elfelejtettem az előbb megkérdezni, ha mondjuk kötök egy szerződést, aminek elég borsos az ára (10-20e) és le akarom mondani a hűség előtt akkor annak mekkora vonzata van, illetve mennyi idő után lehet lemondani?

(#20049) infectedmann


infectedmann
őstag

Srácok. Számoljatok. Ez lesz sorban a 6. generációs iPhone. Nem lesz iPhone 5 a neve. Az akkora matematikai baki lenne, amit az egész világ, sőt az egész univerzum kiröhögne.

1. 1stgen iPhone
2. iPhone 3G
3. iPhone 3GS
4. iPhone 4
5. iPhone 4S
6. iPhone (?) [New iPhone, iPhone 6]

(#20050) runner 125 válasza infectedmann (#20049) üzenetére


runner 125
nagyúr

..miért, abba milyen logika van, h az első generáció (2G) után 3G-nek nevezték?

Szerintem simán iPhone 5 lesz.
A "new iPhone" sokkal nagyobb logikai baki lenne, mivel akkor a következő generáció mi lesz?

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.